Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Εν Αθήναις...μεγάλη φόλα μάγκες.πηρα μεγάλο πρόγραμμα και έσκασα 100 ευρώ,μου ήρθε μέσα ένα ημιμπαζο,τζακουζι soapy massage klp είναι απλά μαλακίες ένα απλό μασάζ χαιδεμα σου κάνουν!μόλις έφτασε η ώρα της μαλακίας,μου ζήτησε η ηλίθια 50 ευρώ,έτσι καυλωμένος δεν μπορούσα να πω όχι και απλά το παζαρεψα στα 30.της έδωσα 50αρικο,πήγε έξω να φέρει ρέστα και μου έφερε μόνο 10 γτ λέει δεν είχε άλλα!φραπεδερι του κερατά είναι χωρίς ποιότητα και με εξωφρενικές τιμές.μαυρο από εμένα....
εχει ειπωθει οτι ειναι παρακλαδι του empire το εν αθηναις ,και συνεπως προσπαθουν να κοροϊδεψουν και ΟΧΙ να ικανοποιησουν ,ΜΑΥΡΟ λοιπον στο Εν Αθηναις spa ,να κλεισει οπως ανοιξε.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
εχει ειπωθει οτι ειναι παρακλαδι του empire το εν αθηναις ,και συνεπως προσπαθουν να κοροϊδεψουν και ΟΧΙ να ικανοποιησουν ,ΜΑΥΡΟ λοιπον στο Εν Αθηναις spa ,να κλεισει οπως ανοιξε.
Έτσι έτσι. Αλλά μέχρι να κλείσει ότι τσιμπήσουμε σε νέο αίμα κλπ κλπ καλό είναι. Αν και τα τουριστακια εκεί στηρίζουν .
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
30 είναι το σωστό πόσο κατά την γνώμη μου και θα έχει αρκετή δουλειά. Άρμεγμα στην κυριολεξία. Γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν κάνουν κάποιο καλό μασάζ. Όπως όλα της σειράς είναι άντε πες +10€ για το ντους αν έχει ζεστό νερό..
Τώρα για τα έξτρα ότι συμφωνηθεί με την κοπέλα.
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
361
Νιρβάνα τωρα, Βικτώρια, ωραίο μωρό εκ Βενεζουέλας πιπινακι.... Καλό αισθησιακό μασάζ με έμφαση στα αρχιδια και το πουτσοκεφαλο, καλή πίπα...στο σεξ απλά ήταν πολύ ήσυχη ούτε καν ακούγονταν...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
εχει ειπωθει οτι ειναι παρακλαδι του empire το εν αθηναις ,και συνεπως προσπαθουν να κοροϊδεψουν και ΟΧΙ να ικανοποιησουν ,ΜΑΥΡΟ λοιπον στο Εν Αθηναις spa ,να κλεισει οπως ανοιξε.
Είναι γαμημενοι τσοπάνηδες, αντί να πούνε ας ξεκινήσουμε με νορμάλ τιμές και μόλις πιάσουμε πελατεία να ανεβάσουμε σιγά σιγά,πάνε να σου πιάσουν τον κώλο από την αρχή.δεν έχω θέμα να δώσω κάτι παραπάνω αλλά η κοροϊδία κυρίως με πειράζει...
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
Δεν με ενδιαφέρουν τα χρήματα αν η απόδοση είναι καλή. Αλλά το μασάζ εκεί είναι αδύναμο και ο φραπέ είναι χωρίς αγάπη. Δεν χρειάζεται να γαμήσω. Αλλά για την τιμή περιμένω υψηλότερη ποιότητα και προθυμία.
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Είναι γαμημενοι τσοπάνηδες, αντί να πούνε ας ξεκινήσουμε με νορμάλ τιμές και μόλις πιάσουμε πελατεία να ανεβάσουμε σιγά σιγά,πάνε να σου πιάσουν τον κώλο από την αρχή.δεν έχω θέμα να δώσω κάτι παραπάνω αλλά η κοροϊδία κυρίως με πειράζει...
Μη πηγαίνετε ρε παιδιά να κλείσει το μπουρδέλο του.
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
97
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες του φραπε . Νεος στο site . Θελω γνωμες για το galaxy . Εχω διαβασει μερικα πραγματα ,και συντομα θα το επισκευτω .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Μη πηγαίνετε ρε παιδιά να κλείσει το μπουρδέλο του.
όπως έχω καταλάβει δεν τους ενδιαφέρουν οι Έλληνες . Τουριστικό είναι το μαγαζί . Φαίνεται απτήν περιοχή και μόνο. Κουκάκι Ακρόπολη πλάκα Μοναστηράκι δεν είναι για εμάς . Οπότε δεν θα γίνει τίποτα από ότι λέμε .... Ούτε θα ρίξουν τιμές , ούτε θα κλείσουν , ούτε θα παρέχουν όλα όσα θέλουμε. Αν και με τις δύο τελευταίες μια χαρά πέρασα , αν και τσιμπημενα.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Καλημερα συναγωνιστες του φραπε . Νεος στο site . Θελω γνωμες για το galaxy . Εχω διαβασει μερικα πραγματα ,και συντομα θα το επισκευτω .
συνοπτικα να σου πω εχοντας επισκεφτει το galaxy τεσερις φορες οτι με 50 ευρω συνολο θα κανεις την δουλεια σου(40 ευρω το μασαζ 45 λεπτων +10 στην κοπελα για φραπεδακι)αν θελεις καλο μασαζ επελεξε την Μαρια(Μαματα),αν σου αρεσουν οι πληθωρικες κοπελες την ελληνιδα Νταιανα με την οποια περασα πολυ καλα προ ημερων,ο χωρος ειναι φανταστικος βοηθαει να χαλαρωσεις πριν και κατα την διαρκεια της συνεδριας ,και το κερασακι ειναι η συμπεριφορα της επικοινωνιακης Αριστουλας που κανει τα παντα για να μεινει ο πελατης ικανοποιημενος
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Καλημερα συναγωνιστες του φραπε . Νεος στο site . Θελω γνωμες για το galaxy . Εχω διαβασει μερικα πραγματα ,και συντομα θα το επισκευτω .
galaxy π.φαληρο αξιοπιστο ,οικονομικο με σεβασμο στον πελατη,ολες κανουν φραπε,εχει παιξει και καλαμακι και οτι μπορει να καταφερει ο καθενας με τον τροπο του.Γνωριζει η υπευθυνη Αριστουλα απο δημοσιες σχεσεις και promotion καμια σχεση με τους γιδοβοσκους αλλων spa- massage που μονο να αρμεγουν κατσικια ξερουν και να μιλανε σε ζωα
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
galaxy π.φαληρο αξιοπιστο ,οικονομικο με σεβασμο στον πελατη,ολες κανουν φραπε,εχει παιξει και καλαμακι και οτι μπορει να καταφερει ο καθενας με τον τροπο του.Γνωριζει η υπευθυνη Αριστουλα απο δημοσιες σχεσεις και promotion καμια σχεση με τους γιδοβοσκους αλλων spa- massage που μονο να αρμεγουν κατσικια ξερουν και να μιλανε σε ζωα
Καλημέρα καλή εβδομάδα!
Να και το προμοταρισμα....️
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
434
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Καλημέρα καλή εβδομάδα!
Να και το προμοταρισμα....️
Ούτε καν φίλε. Πίστεψε με. Δεν λέει κάτι που δεν ισχύει. Άσχετα αν εγώ βρίσκω ακριβό για μένα το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81
συνοπτικα να σου πω εχοντας επισκεφτει το galaxy τεσερις φορες οτι με 50 ευρω συνολο θα κανεις την δουλεια σου(40 ευρω το μασαζ 45 λεπτων +10 στην κοπελα για φραπεδακι)αν θελεις καλο μασαζ επελεξε την Μαρια(Μαματα),αν σου αρεσουν οι πληθωρικες κοπελες την ελληνιδα Νταιανα με την οποια περασα πολυ καλα προ ημερων,ο χωρος ειναι φανταστικος βοηθαει να χαλαρωσεις πριν και κατα την διαρκεια της συνεδριας ,και το κερασακι ειναι η συμπεριφορα της επικοινωνιακης Αριστουλας που κανει τα παντα για να μεινει ο πελατης ικανοποιημενος
Στην Αριστουλα πως το συζήτας για τις περαιτερω υπηρεσίες; Της λες πως είμαι μέλος; Ρωτάς αν κανεις γυμνός το μασαζ;
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Ούτε καν φίλε. Πίστεψε με. Δεν λέει κάτι που δεν ισχύει. Άσχετα αν εγώ βρίσκω ακριβό για μένα το συγκεκριμένο μαγαζί.
δε νομιζω φιλε αλογαφεντη οτι υπαρχει και κατι φτηνοτερο(δεν ξερω τι γινεται πλεον και στο μασατζιδικο της Λενορμαν οπου εδινα 40 συνολο)
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι κορυφαίο. Έχω περάσει πολύ καλά και το συνιστώ ανεπιφύλακτα…θέλει τρόπο προφανώς αλλά αν το έχει περνάς άψογα από όλες τις απόψεις…
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Καλημέρα καλή εβδομάδα!
Να και το προμοταρισμα....️
απλα οταν ειναι κατι καλο το λεω κι οταν ειναι μουφα παλι το λεω ,αυτος ειναι ο σκοπος του νηματος αλλωστε ,τωρα αν εχετε συμφεροντα καποιοι απο τις μουφες ,απλα δεν θα σας τα εξυπηρετησουμε
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Στην Αριστουλα πως το συζήτας για τις περαιτερω υπηρεσίες; Της λες πως είμαι μέλος; Ρωτάς αν κανεις γυμνός το μασαζ;
....... Γνωριζει η υπευθυνη Αριστουλα απο δημοσιες σχεσεις και promotion .......
Νομίζω ότι δεν μας συμφέρει γενικά, να λέμε ότι είμαστε μέλη.
Για την υπεύθυνη, συμφωνώ με τον ΑΛΕΚΟΣ223 κ επαυξάνω!
Είτε στο τηλέφωνο, είτε καλύτερα από κοντά, της λες τι ακριβώς σε ενδιαφέρει και θα πάρεις πλήρη απάντηση σε ΟΛΑ και η άκρη θα βρεθεί.
Καλά τα λέει κ ο peoklis, ας μην είμαστε προκατειλημμένοι.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Νομίζω ότι δεν μας συμφέρει γενικά, να λέμε ότι είμαστε μέλη.
Για την υπεύθυνη, συμφωνώ με τον ΑΛΕΚΟΣ223 κ επαυξάνω!
Είτε στο τηλέφωνο, είτε καλύτερα από κοντά, της λες τι ακριβώς σε ενδιαφέρει και θα πάρεις πλήρη απάντηση σε ΟΛΑ και η άκρη θα βρεθεί.
Καλά τα λέει κ ο peoklis, ας μην είμαστε προκατειλημμένοι.
εννοειται οτι δεν αναφερουμε για το νημα σε καμια μεσα στα μασατζιδικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom