Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
434
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Μεχρι τελος Νοεμβρη εχει προσφορα 45 λεπτα 30 ευρω. Μετα μεσα στο δωματιο δεν χρειαζεται να πεις τιποτα θα κυλισουν ολα οπως θελεις.....στο τελος αφησε οτι θες
 

tsipirikos21

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Galaxy, και πέρασμα με την Σοφια.Η κοπέλα έχει κάποια παραπάνω κιλά σε σχέση με την φωτό που υπάρχει στο σάιτ του καταστήματος, από όσο κατάλαβα είναι ελληνίδα που εμενε στο εξωτερικό, τα παραπάνω κιλά δεν είναι υπερβολικά γιατί έχει πολύ γλυκό πρόσωπο.Στις υπηρεσίες τώρα, μασάζ κατά την προσωπική μου άποψη πολύ πάνω απο τον μέσο όρο που κυκλοφορεί σε τέτοια ιδρύματα ίσως κ απο τα καλύτερα που μου έχουν κάνει, δεύτερο μέρος δεν υπήρξε, η κοπέλα με ενημέρωσε πως ολοκληρώθηκε ο χρόνος μας κ μετά απο ερώτηση μου αν μπορεί να υπάρξει κάποια έξτρα υπηρεσια μου απάντησε ότι δεν καταλαβαίνει τι εννοώ κ ότι είχε ενημερωθεί για 45 λεπτά χαλαρωτικό κ αν έχω συνεννοηθεί κάτι άλλο να φωνάξει την Αριστέα. Δεν επέμεινα καθώς φαινόταν ότι δεν θα προχωράγε. 30 ευρώ το συνολικό κόστος της επίσκεψης λόγω έκπτωσης που ισχύει μέχρι τέλος του μήνα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
434
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Ωωω ρε γμτ τι ηττα ήταν αυτή! Κρίμα κ ηθελα πολύ να τ δοκιμάσω
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Δοκιμή με RATU ,πονηρή ασιάτισα ,ενώ έχει σχετικά καλή εμφάνιση και φαίνεται να ξέρει από μασάζ, κοιτάει να σε ξεπετάξει και χρόνο κλέβει -ούτε καν μισάωρο- και σε πιάνει κουβέντα με κάτι σπαστά ελληνικά της συμφοράς με αποτέλεσμα να μην μπορείς να το ευχαριστηθείς ,όταν γυρνάς κατευθείαν σε ρωτάει για φραπέ χωρίς να έχει δημιουργήσει κάποια ατμόσφαιρα πριν ,από μένα όχι . Η κυρά Αριστέα αδυνατει να μοντάρει ομάδα που θα πας 3-4 φορές τουλάχιστον με κάποιες , όσο φέρνει καινούργιες λόγω περιέργειας κάτι θα κινήτε με την προσδοκία για κάτι καλό αν όχι την πάτησε. Ανέβασε και μιά καινούργια την Σοφία ,καλούτσικη , αναμένονται κριτικές γιατί κουράστηκα με τα αδιάφορα κορίτσια της.
Για τον πουτσο είναι το galaxy τελικά,από εμένα έχει φάει άκυρο
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
434
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Βασικά από ότι κατάλαβα δεν παίζει σίγουρα η χαλάρωση στο φινάλε;
Έλα ντε!δεν το περίμενα! ίσως η συγκεκριμένη μόνο να μην κάνει. Είναι κ καινούργια μπορεί να μην έχει μπει δυνατά ακόμα.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Έλα ντε!δεν το περίμενα! ίσως η συγκεκριμένη μόνο να μην κάνει. Είναι κ καινούργια μπορεί να μην έχει μπει δυνατά ακόμα.
Στο galaxy να ρωτατε πρωτα την Αριστουλα για καποια κοπελα αν ειναι "ανετη" στο δωματιο,να σας ενημερωνει ή να σας προτεινει καποια άλλη....
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
434
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Βασικά ΑΚΥΡΟ το galaxy. Ε μην το πολυζαλίζουμε το πράγμα.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο Galaxy, και πέρασμα με την Σοφια.Η κοπέλα έχει κάποια παραπάνω κιλά σε σχέση με την φωτό που υπάρχει στο σάιτ του καταστήματος, από όσο κατάλαβα είναι ελληνίδα που εμενε στο εξωτερικό, τα παραπάνω κιλά δεν είναι υπερβολικά γιατί έχει πολύ γλυκό πρόσωπο.Στις υπηρεσίες τώρα, μασάζ κατά την προσωπική μου άποψη πολύ πάνω απο τον μέσο όρο που κυκλοφορεί σε τέτοια ιδρύματα ίσως κ απο τα καλύτερα που μου έχουν κάνει, δεύτερο μέρος δεν υπήρξε, η κοπέλα με ενημέρωσε πως ολοκληρώθηκε ο χρόνος μας κ μετά απο ερώτηση μου αν μπορεί να υπάρξει κάποια έξτρα υπηρεσια μου απάντησε ότι δεν καταλαβαίνει τι εννοώ κ ότι είχε ενημερωθεί για 45 λεπτά χαλαρωτικό κ αν έχω συνεννοηθεί κάτι άλλο να φωνάξει την Αριστέα. Δεν επέμεινα καθώς φαινόταν ότι δεν θα προχωράγε. 30 ευρώ το συνολικό κόστος της επίσκεψης λόγω έκπτωσης που ισχύει μέχρι τέλος του μήνα.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
οπως πολυ σωστα εγραψε ενας φιλος καλυτερα θα ηταν να γινεται συννενοηση με την Αριστεα απο πριν για τις υπηρεσιες της καθε κοπελας ετσι ωστε να αποφευγουμε τα ακυρα,οι αρνητριες φραπε ειτε θα προσαρμοστουν στις αναγκες τις συντριπτικης πλειοψηφιιας ων πελατων ειτε θα οδηγηθουν με μαθηματικη ακριβεια στο ταμειο ανεργιας
 

Dynastis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
948
Πόντοι
990
Έλα ντε!δεν το περίμενα! ίσως η συγκεκριμένη μόνο να μην κάνει. Είναι κ καινούργια μπορεί να μην έχει μπει δυνατά ακόμα.
Άμα ειναι να αφήσουμε μια περιουσία για μια εκτόνωση άσε καλύτερα
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο..

Ισχύει..Επιβεβαιώνω αδερφέ..Ήταν ψυχρή και σαν ρομπότ..Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και ο φραπές της σκέτη αγγαρία χωρίς καμία όρεξη..χωρίς τεχνική...με το ζόρι τελείωσα..και το κορυφαίο αφού τελείώνεις τραβιέται φεύγει και σου φέρνει ένα κομμάτι χαρτί κουζίνας ενώ εσύ ακόμα τελειώνεις...Πολλά χάλια...Καλό φραπέ έκανε όπως λένε οι συνάδελφοι η Φρόσω(passion μασάζ τότε το έλεγαν) και μια μικρούλα η οποία τα χέρια της έκαναν συνέχεια κρακ..Η αφεντικίνα κομοδίνο σκέτο..άσε που δεν κοιτάει ή κοιτάει στο άπειρο...
Καλησπέρα, πράγματι η Grace = Χαρά = Χρύσα ήταν πολύ ψυχρή όταν είχα κάνει μαζί της παλιά. Σε τελειώνει με ένα πολύ περίεργο τρόπο. Ενώ είσαι ακόμα στη διαδικασία απομακρύνεται ...
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω χάλια, εχω γράψει πριν κανα 2 χρόνια κριτική. Το σπαστικό είναι πως φοράει Bluetooth και σηκώνει κανονικά τις γραμμές που χτυπούν, καθώς δεν έχει άλλο άτομο.
Αν μάθει κανείς για Φρόσω-Φαίη - έστω Κατερίνα, παρακαλώ pm.
Η Φρόσω ήταν εγγύηση, ήξερες ότι θα πάρεις μια πολύ ωραία φραπεδιά. Η Κατερίνα (αδελφή της Φ) ήταν λίγο πιο ψυχρή αλλά το αναπλήρωνε γιατί ήταν πολύ ωραίο μωρό
 

ExGreeklover

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
θα ήθελα και εγώ αν το έχετε το τηλέφωνο της Φρόσως ή της Κατερίνας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom