Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Οκ, άρα παίζουν 2 πράγματα:
α) μπορεί να μην έδινε καν φραπέ
β) ακόμα και αν έδινε, λέτε θα έπρεπε να είχα πάρει την πρωτοβουλία να της πω εγώ κάτι, κάπως. Εσέις έτσι το κάνετε λέτε.

Η αλήθεια είναι ότι αν είχα αίσθηση του πόσου χρόνου είχαμε στο τέλος κάτι θα είχα πει, αλλά κάτι ότι δεν είχα καταλάβει ότι είχε περάσει η ώρα, κάτι που είχα στο μυαλό μου ότι "ίσως μου το κρατάει για το τέλος" δεν είπα τίποτα τελικά
Ρε συναγωνιστή μπορείς να λες στην κοπέλα να σου πει 15 λεπτά πριν το τέλος και καλά ότι έχεις να στείλεις κανένα σοβαρό μηνύμα. Πάρε το κινητό και κάνε ότι στέλνεις και δες την ώρα . Ώστε να μην χάνεσαι στον χρόνο. Ή βάλε κανένα ξυπνητήρι χαμηλά όμως .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Οκ, άρα παίζουν 2 πράγματα:
α) μπορεί να μην έδινε καν φραπέ
β) ακόμα και αν έδινε, λέτε θα έπρεπε να είχα πάρει την πρωτοβουλία να της πω εγώ κάτι, κάπως. Εσέις έτσι το κάνετε λέτε.

Η αλήθεια είναι ότι αν είχα αίσθηση του πόσου χρόνου είχαμε στο τέλος κάτι θα είχα πει, αλλά κάτι ότι δεν είχα καταλάβει ότι είχε περάσει η ώρα, κάτι που είχα στο μυαλό μου ότι "ίσως μου το κρατάει για το τέλος" δεν είπα τίποτα τελικά

Την πρώτη φορά αν το μαγαζί είναι και σερβίρουμε φραπέ και δεν σερβίρουμε πρέπει να το ζητήσεις με τρόπο..

Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις.. θυμήθηκα παλιά μία κοντά στη Κατεχάκη που μου έκανε 10 λεπτά μασάζ δίπλα στα αρχίδια και μετά με άφησε άχυστο...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
660
Πόντοι
81
Και πόσο πλήρωσες τελικά για το απλό αυτό μασαζ;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
335
Πόντοι
21
Καλημέρα στους φίλους.. εχει κανείς στο Moment στην Συγγρού τελευταία? Έχει τίποτα ενδιαφέρον?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το ότι είδε ότι είσαι τέντα δεν σήμαινε ότι θα στον αρπάξει από μόνη της . Εφόσον δεν σου είπε τίποτα και πλησίαζε κανονικά γύρω γύρω σημαίνει ότι περιμένει να της πεις κάτι να σου πει ναι συν τόσο και να πεις προχωράμε. Αλλιώς μόνο που σου σηκώθηκε θα είχε αλλάξει περιοχή. Αν το έλεγες θα ξέραμε σίγουρα .
Σωστή η παρατήρηση σου και στην τελική και ο πελάτης πρέπει να κάνει την ανάλογη κίνηση του για να καταλάβει για το παραπάνω η θεραπεύτρια … μερικά πράγματα δεν είναι αυτονόητα σε μερικά μαγαζιά αυτού του είδους .
Αλλα είναι στα σίγουρα ναι και άλλα στο ίσως και μπορεί .
Galaxy μάλλον στην δεύτερη κατηγορία με το ανάλογο τίμημα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Οκ, άρα παίζουν 2 πράγματα:
α) μπορεί να μην έδινε καν φραπέ
β) ακόμα και αν έδινε, λέτε θα έπρεπε να είχα πάρει την πρωτοβουλία να της πω εγώ κάτι, κάπως. Εσέις έτσι το κάνετε λέτε.

Η αλήθεια είναι ότι αν είχα αίσθηση του πόσου χρόνου είχαμε στο τέλος κάτι θα είχα πει, αλλά κάτι ότι δεν είχα καταλάβει ότι είχε περάσει η ώρα, κάτι που είχα στο μυαλό μου ότι "ίσως μου το κρατάει για το τέλος" δεν είπα τίποτα τελικά
Όταν έχεις την δυνατότητα να κοιτάζεις το ρολόι τοίχου
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες του φραπε.... Θελω να γραψω κατι με αφορμη ενα μυνημα που πηρα και μερικα πραγματα που βλεπω εδω που λενε πολλοι φιλοι σχετικα με το galaxy massage. Mου εγραψε ενας οτι σιγοντάρω το συγκεκριμενο μαγαζι.... Εγω σας ειπα οτι εχω παει 2 φορες. Σας εγραψα πως βιωσα ολη την φαση εκει μεσα. Και για τον χωρο,και για την υπευθηνη ,και για τις κοπελες. Εχω μεγαλη εμπειρια σε τετοια μαγαζια. Οπως σας εγραψα και την πρωτη φορα που εκανα την αναρτηση με κερδισαν τα παντα εκει. Στα μαγαζια που προσφέρουν οι κοπελες ΚΑΙ ( το και που το εγραψα με κεφαλαια εχει νοημα ) φραπε χρειάζεται και ωραιος χειρισμος... Ο καθενας μας εχει αλλο χαρακτήρα. ΕΓΩ 2 φορες πηγα και εκανα φραπε με διαφορετικες κοπελες . Μιλησα μαζι τους στο δωματιο και πηγαν ολα καλα. Νομιζω και αλλος συναγωνιστης με 2 κοπελες εκανε φραπε. Ετσι εγραψε εδω. Και τις 2 φορες ειχα ετοιμο ενα 10ευρω και το εδωσα στις κοπελες στο δωματιο... Πολλοί απο εσας βαριούνται να διαβαζουν 2 σελιδες πισω τι λεει ο καθενας μας για την εμπειρια που εχει σε καθε χωρο. Ας παταει το κουμπακι πανω δεξια στην αναζητηση χαχαχαχα. Ξερω οτι θα δεχτω παλι μυνηματα και ερωτησεις εδω. Νομιζω οτι σας τα ειπα ξεκαθαρα. Ειμαι 54 χρονων . Παντρεμενος με παιδι . Εναν φραπε κανω για χαλαρωση... χαχαχαχαχα.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Τι λέει από εμφάνιση;
Φίλε χάλια,εμέναου έκανε μια νεπαλεζα που δεν βλεποτανε...μου αρέσει που λέει ο άλλος είναι σπα το μέρος κ μλκιες.εκανα την βλακεία κ τα έσκασα για τζακουζι.ποιο τζακουζι?μια μικρή μπανιέρα που δεν χωρούσα καλά καλά εγώ κ μόλις μπήκε κ η άλλη ήταν τελείως άβολα.ουτε αισθησιασμό ούτε τπτ,μπήκε στην μπανιέρα κ μου είπε ότι θέλει 20 ευρώ να μου τον παίξει ενώ ούτε μπάνιο με άφησε να κάνω με ηρεμία,ήταν μπαστακας κ με κοιτούσε σε φάση τελείωνε κ έλα.το μασάζ μετά οκ,αν είναι 40 ευρώ μόνο το μασάζ με μαλακία,ίσως αξίζει αλλά με τις 2 που είδα εκεί μέσα,από εμφάνιση λένε τίποτα κ η νεπαλεζα ούτε αγγλικά δεν ήξερε να συνεννοηθούμε.ο άλλος λέει είναι για λίγους κ γνωστούς,πήγα πρώτη φορά κ μου τον άρπαξε πριν μπω καλά καλά μέσα στο δωμάτιο χαχα φραπεδερι είναι με χαμηλής ποιότητας κοπέλες εκτός αν έχει κ άλλες που δεν είδα εγώ...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Φίλε χάλια,εμέναου έκανε μια νεπαλεζα που δεν βλεποτανε...μου αρέσει που λέει ο άλλος είναι σπα το μέρος κ μλκιες.εκανα την βλακεία κ τα έσκασα για τζακουζι.ποιο τζακουζι?μια μικρή μπανιέρα που δεν χωρούσα καλά καλά εγώ κ μόλις μπήκε κ η άλλη ήταν τελείως άβολα.ουτε αισθησιασμό ούτε τπτ,μπήκε στην μπανιέρα κ μου είπε ότι θέλει 20 ευρώ να μου τον παίξει ενώ ούτε μπάνιο με άφησε να κάνω με ηρεμία,ήταν μπαστακας κ με κοιτούσε σε φάση τελείωνε κ έλα.το μασάζ μετά οκ,αν είναι 40 ευρώ μόνο το μασάζ με μαλακία,ίσως αξίζει αλλά με τις 2 που είδα εκεί μέσα,από εμφάνιση λένε τίποτα κ η νεπαλεζα ούτε αγγλικά δεν ήξερε να συνεννοηθούμε.ο άλλος λέει είναι για λίγους κ γνωστούς,πήγα πρώτη φορά κ μου τον άρπαξε πριν μπω καλά καλά μέσα στο δωμάτιο χαχα φραπεδερι είναι με χαμηλής ποιότητας κοπέλες εκτός αν έχει κ άλλες που δεν είδα εγώ...

Τους πετσόκοψες τύπε. Φούμαρα το τζακούζι...
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη στον Γαλαξία μιας και είμαι και κοντά . Τηλέφωνο για άμεση επίσκεψη (εντός μισάωρου ) και μου λένε όλα καλά περνά. Ο χώρος πολύ όμορφος, πάρκινγκ βρήκα άνετα σε παράλληλο στενό. Με υποδέχθηκε η κοπέλα στην υποδοχή ευγενεστατη και να μου δώσει νερό και να με πάει στο δωμάτιο και όλα τέλεια. Της λέω μένω με εσώρουχο;(γτ είχα δει κάτι για εσώρουχα μιας χρήσης από συναγωνιστές και λέω κάτσε να ρωτήσω) μου λέει ότι θες η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα και να είσαι " χωρίς ". Περιμένω έρχεται η κοπέλα ξεκινάμε πλάτη και μου έκανε μακράν από τα πιο ερωτικά μασάζ που μου έχουν κάνει εβερ- ρωτάει για πιέσεις κλπ και μετά μου έκανε μέχρι και στον κωλο πολύ ερωτικά. Γυρνάμε το βλέπει ορθατζα και το αρπάζει και το φραπεδιαζει χωρίς να πω τίποτα εγώ ούτε να μου πει εκείνη.. Συνεχίζουμε υπόλοιπο μασάζ που ήταν αρκετά καλό . Φεύγοντας άφησα ένα έξτρα 10ρικο στην υποδοχή για την κοπέλα γτ ήταν πολύ καλή όπως και οι υπηρεσίες που προσέφερε. Την κοπέλα την έλεγαν Ελένη/ Μαίρη. 9.5/10 εμπειρία σίγουρα θα ξαναεπισκεφτω.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη στον Γαλαξία μιας και είμαι και κοντά . Τηλέφωνο για άμεση επίσκεψη (εντός μισάωρου ) και μου λένε όλα καλά περνά. Ο χώρος πολύ όμορφος, πάρκινγκ βρήκα άνετα σε παράλληλο στενό. Με υποδέχθηκε η κοπέλα στην υποδοχή ευγενεστατη και να μου δώσει νερό και να με πάει στο δωμάτιο και όλα τέλεια. Της λέω μένω με εσώρουχο;(γτ είχα δει κάτι για εσώρουχα μιας χρήσης από συναγωνιστές και λέω κάτσε να ρωτήσω) μου λέει ότι θες η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα και να είσαι " χωρίς ". Περιμένω έρχεται η κοπέλα ξεκινάμε πλάτη και μου έκανε μακράν από τα πιο ερωτικά μασάζ που μου έχουν κάνει εβερ- ρωτάει για πιέσεις κλπ και μετά μου έκανε μέχρι και στον κωλο πολύ ερωτικά. Γυρνάμε το βλέπει ορθατζα και το αρπάζει και το φραπεδιαζει χωρίς να πω τίποτα εγώ ούτε να μου πει εκείνη.. Συνεχίζουμε υπόλοιπο μασάζ που ήταν αρκετά καλό . Φεύγοντας άφησα ένα έξτρα 10ρικο στην υποδοχή για την κοπέλα γτ ήταν πολύ καλή όπως και οι υπηρεσίες που προσέφερε. Την κοπέλα την έλεγαν Ελένη/ Μαίρη. 9.5/10 εμπειρία σίγουρα θα ξαναεπισκεφτω.
Ελενη/Μαιρη ; δυο ονοματα ειχε ή δεν θυμασαι;
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Ελενη/Μαιρη ; δυο ονοματα ειχε ή δεν θυμασαι;
Την λένε Ελένη μου είπε αλλά τη φωνάζουν και Μαίρη. Οπότε καλό θα ήταν να αναφέρεις και τα 2 ονόματα αν την ζητήσεις.
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπερες
Εχουμε καμια πληροφορια για αυτο αν παιζει κατι παραπανω?

 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Καλησπερες
Εχουμε καμια πληροφορια για αυτο αν παιζει κατι παραπανω?


Έχει αναφερθεί σε άλλο νήμα. Είναι 1-2 κοπέλες ακόμη εκεί.

Είναι στα δεν...
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Ίσως να φταίει το γεγονός ότι δεν έκανες καλή διαπραγμάτευση
Νταξει είναι και το που έπεσε βέβαια. Εγώ έγραψα πιο πάνω ότι δεν είπα τίποτα και πήρα φραπέ. Ωστόσο αν δεν γινόταν κάτι θα έλεγα, δε θα το άφηνα έτσι ειδικά μετά από περάσματα. Καταλαβαίνω ότι κάποιες μπορεί να θέλουν ένα μικρό κίνητρο για να προχωρησουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom