Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Η κοπέλα την έχει κάνει από το Φλεβάρη και είναι αμφίβολο αν θα ξαναέρθει
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.338
Πόντοι
736
Καλησπέρα μύστες, επίσκεψη τη βδομάδα π πέρασε στη κρίτωνος 17, συμπέρασμα πεταμένα λεφτά, συνεδρια με Σοφία εμφανισιακά μια σιτεμένη πορνόγρια, παιδούλα θα το έλεγα πολύ κιντς όλη η εμφάνιση της. Τιμές 45€-45 λεπτά κ 60€ μια ώρα , μ φαίνεται Βαράνε ότι βρουν κ ότι θέλουν, εν τελεί έδωσα 45. Στα του μασαζ τίποτα κοροϊδία η θεια σε τρίβει ίσα ίσα ούτε π καταλαβαίνεις ότι έκανες μασάζ , τη περισσότερη ώρα σου τρίβει τα πόδια κ τα αρχιδια από πίσω να καυλωσεις. Τώρα στο κερασάκι ,φραπεδάκι όχι χάλια αλλά τίποτα το ιδιαίτερο μετά από δίκη μ προτροπή έριξε κ λίγο φτύσιμο έτσι για την καυλα, βγάζει βυζι να χουφτώνεις μέχρι εκει. Συμπέρασμα ούτε απ έξω ξανά.
ΥΓ: τα μασαζ φραπεδάκι έχει πλέον πεθάνει τουλάχιστον στις λογικές τιμές του 40-50, εάν είναι ν δώσουμε 80-100 για τέτοια υπηρεσία ας πασαλειφτούμε λάδι κ να την βαρέσουμε μόνοι μας
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Καλησπέρα μύστες, επίσκεψη τη βδομάδα π πέρασε στη κρίτωνος 17, συμπέρασμα πεταμένα λεφτά, συνεδρια με Σοφία εμφανισιακά μια σιτεμένη πορνόγρια, παιδούλα θα το έλεγα πολύ κιντς όλη η εμφάνιση της. Τιμές 45€-45 λεπτά κ 60€ μια ώρα , μ φαίνεται Βαράνε ότι βρουν κ ότι θέλουν, εν τελεί έδωσα 45. Στα του μασαζ τίποτα κοροϊδία η θεια σε τρίβει ίσα ίσα ούτε π καταλαβαίνεις ότι έκανες μασάζ , τη περισσότερη ώρα σου
ΥΓ: τα μασαζ φραπεδάκι έχει πλέον πεθάνει τουλάχιστον στις λογικές τιμές του 40-50, εάν είναι ν δώσουμε 80-100 για τέτοια υπηρεσία ας πασαλειφτούμε λάδι κ να την βαρέσουμε μόνοι μας

όπως τα λες , και χειρότερα . πεταμένα λεφτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
283
Πόντοι
21
όπως τα λες , και χειρότερα . πεταμένα λεφτά.
Δυστυχως αυτος ειναι ο κανονας πια.Οι εξαιρεσεις ελαχιστες,δυσκολα τις ανακαλυπτεις και οταν γινουν γνωστες ανεβαινει και η τιμη τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Fcn892

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κάτι που να αξίζει για κατοικων;
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Καμία γνώμη για το grace στο Μαρούσι;
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.176
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα στην παρέα
Καμία γνώμη για το grace στο Μαρούσι;
Καθαρος χωρος,καθως ειναι οντως χωρος για μασαζ.Με ντουζιερες κ δωματια πολυ καθαρα.Το well being προγραμμα ειναι το παλιο passion με φραπεδια στο τελος.Μια κοπελα ηταν,γυρω στα 35-40,εκανε ντυμενη τα παντα κ χωρις αγγιγματα.Το μασαζ καλο,αλλα απο αισθησιασμο δεν προτινειται.εχει βαλει προσφορα τωρα τα πρωινα το μισαωρο 30 ευρω..αν μπορεις να το πεις προσφορα...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, μιας και δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μου τέτοιου είδους μαγαζιά και δεν θέλω να ανοίξω καινούργιο νήμα γι αυτό: Ποια είναι η πιο εμφανίσιμη λαδοκόρη αυτή την περίοδο;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά, μιας και δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μου τέτοιου είδους μαγαζιά και δεν θέλω να ανοίξω καινούργιο νήμα γι αυτό: Ποια είναι η πιο εμφανίσιμη λαδοκόρη αυτή την περίοδο;
γιατί, θα την παντρευτείς ;
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Καθαρος χωρος,καθως ειναι οντως χωρος για μασαζ.Με ντουζιερες κ δωματια πολυ καθαρα.Το well being προγραμμα ειναι το παλιο passion με φραπεδια στο τελος.Μια κοπελα ηταν,γυρω στα 35-40,εκανε ντυμενη τα παντα κ χωρις αγγιγματα.Το μασαζ καλο,αλλα απο αισθησιασμο δεν προτινειται.εχει βαλει προσφορα τωρα τα πρωινα το μισαωρο 30 ευρω..αν μπορεις να το πεις προσφορα...
Καλήσπερα . Για την Κατερίνα έχουν γράψει καλά λόγια για το μασάζ απλά μέτρια για τον φραπέ. Ωστόσο αν όντως με 30 ευρώ τα πρωινά παίζει και φραπές , μιλάμε για απόλυτο Value αμα δεις πιο πάνω λένε κάτι για 80 οι συναγωνιστές..
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Καλήσπερα . Για την Κατερίνα έχουν γράψει καλά λόγια για το μασάζ απλά μέτρια για τον φραπέ. Ωστόσο αν όντως με 30 ευρώ τα πρωινά παίζει και φραπές , μιλάμε για απόλυτο Value αμα δεις πιο πάνω λένε κάτι για 80 οι συναγωνιστές..
εχει φυγει η κατερινα,αν ξερει καποιος επικοινωνια μαζι της ας στειλει.Επισης αν καποια αλλη κανει φραπε εκει στο grace
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.437
Πόντοι
1.436
Ελπίζω όχι :cheesy: απλώς επειδή διαβάζω οτι παίζει μιλφοκατασταση στα περισσότερα μαγαζιά, είπα ρωτήσω και να πάω κάπου στοχευμένα.
αν ψάχνεις κάτω των 35 με μοντελε κορμί πήγαινε lelas massage και πάρε viktoria.....εχω περάσει μαζί της πρόσφατα.εχω αφήσει κριτική....
 

hotstauros

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
Όταν λες παιδάκι ? Το παιδί κάποιας ?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα τη Λένορμαν 233. Με το που μπήκα τρελάθηκα ξαναείδα μετά από χρόνια τη βυζαρου Μαντώ. Όσοι τη θυμούνται την πορεία της απο τη Φίλωνος θα καταλάβουν. Μόλις με είδε με αγκάλιασε και με φίλησε. Με πέρασε βιαστικά στο δωμάτιο και ξεκίνησε να μου λέει της τιμές και ότι τα κορίτσια δεν κάνουν τίποτα εκεί μέσα. Να σας πω την αλήθεια εγώ για έναν δυνατό φραπέ πήγα και της το είπα μου πρότεινε εκείνη να με ικανοποιεισει στα κρυφά. Αφού κάναμε την αρχή καταλήξαμε και στην πίσω πόρτα. Μεσα σε μια ώρα είχαμε κάνει τα πάντα όπως παλιά και μάλιστα χωρίς καπέλο. Το σύνολο πήγε 40€ γιατί είναι και φθηνή όπως πάντα. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι το πρόσωπο που θα ήθελες να ξεκαφρώσεις αλλά αν έχεις καιρό αρκείσε. Εντωμεταξυ κυκλοφορεί και ενα παιδάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει.
Ξανθιά είναι η Μαντώ ?
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Ξανθιά είναι η Μαντώ ?
αγαπητε επειδη ειμαι πελατης στο μαγαζι η βυζαρου που αναφερειςμου εχει συστηθει με αλλο ονομα που αρχιζει απο Α,οσο αφορα τον φραπε εχω παρει μονο με 1-2 ασιατισες τελευταια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom