Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Ρε μαλακισμένο τι θα γίνει με την παρτι σου; Σπαμάρεις σε όλα τα νήματα "κάποια πρόταση;"
Αντε γαμήσου μαλακισμένο. Κάτσε και διάβασε αυτα που γράφουν οι συναγωνιστές
Λυσε τα ψυχολογικά σου αδερφέ! Έλα αν τολμάς από κοντά να με βρίσεις να φύγεις χωρίς δόντια! Ερείπιο !
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Πήρα μια κοπέλα που δεν θέλω να αναφέρω μαγαζί κλπ ! Έδωσα 80€ έξτρα για να μου πάρει πιπα στο μασαζ μιας και δεν έκανε ! Ωραίο το μαγαζί κυριλα ! Απλά 60€ το μασαζ και 80€ μια πιπα θεωρώ είναι πολλά ! Όπως και να έχει το εκανα για την ιδέα μιας και πρώτη φορά δοκίμαζα σε μασαζ ! Κάποιες κοπέλες κάνουν έξτρα με πολλά χρήματα, απλά δηλώνουν να μην το πεις παραέξω και καλο είναι να το σεβόμαστε αυτό ! Καλά γαμησια φίλοι μου
Και εσείς οδοντίατρος ? :tooth:
χαχαχαχαχαχαχ ! Εισαγωγές εξαγωγές ..
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Πήρα μια κοπέλα που δεν θέλω να αναφέρω μαγαζί κλπ ! Έδωσα 80€ έξτρα για να μου πάρει πιπα στο μασαζ μιας και δεν έκανε ! Ωραίο το μαγαζί κυριλα ! Απλά 60€ το μασαζ και 80€ μια πιπα θεωρώ είναι πολλά ! Όπως και να έχει το εκανα για την ιδέα μιας και πρώτη φορά δοκίμαζα σε μασαζ ! Κάποιες κοπέλες κάνουν έξτρα με πολλά χρήματα, απλά δηλώνουν να μην το πεις παραέξω και καλο είναι να το σεβόμαστε αυτό ! Καλά γαμησια φίλοι μου

χαχαχαχαχαχαχ ! Εισαγωγές εξαγωγές ..
oλες η σχεδον ολες που κανουν happy end , ενδυναμει τα κανουν ολα με το αναλογο αντιτιμο, εντος η εκτος!!! ξερουν απο την ανδρικη ψυχολογια και το εκμεταλευονται. Πανω στην καυλα μας σκιζουν! με 140 που εδωσες για μια πιπα , θα ειχες μια γκομεναρα για 1 ωρα να σε ξεζουμιζει! απλα ισως θεωρεις και εσυ οτι εχεις την αποκλειστικοτητα η οτι καταφερες κατι που λιγοι το καταφερνουν εκει...ολοι μας εχουμε περασει απο τις ψευδαισθησεις..και τις χρυσοπληρωνουμε
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Λυσε τα ψυχολογικά σου αδερφέ! Έλα αν τολμάς από κοντά να με βρίσεις να φύγεις χωρίς δόντια! Ερείπιο !
χαχαχα πόσο προβλέψιμος εισαι ρε σαπιοκοιλιά ... εν τω μεταξυ οι 11 στους 10 που το λένε αυτό είναι κάτι φοβισμένα ανθρωπάκι που κανουν τσισακια πανω τους οταν καποιος τους βαλει τις φωνές

τράβα τώρα να διαβάσεις "καποια πρόταση" ρε μπαγλαμα που θες και τσαμπουκάδες γιατι αν σε συναντησω απο κοντα δε θα μείνω μονο στην θεωρία αλλα θα στα κάνω και πράξη γκεγκε μπούλη;


Πήρα μια κοπέλα που δεν θέλω να αναφέρω μαγαζί κλπ ! Έδωσα 80€ έξτρα για να μου πάρει πιπα
Να πεις και το μαγαζι και το όνομα της κοπελας. Επειδη εσενα σε βρηκανε μαλάκα και σε αρμέξανε , να ενημερώσεις τους άλλους συναγωνιστές εδώ να το αποφύγουν.
Εκτός αν λες παπαριές έτσι απλά για να πεις ότι έγραψες κι εσύ μια κριτική εδώ μέσα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Τόσα ακούγονται για το empire αλλά κανείς δεν έχει να προτείνει κάτι;

Τεσπα, πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής κοπέλας και πως το μίνιμουμ είναι η μία ώρα. Επειδή μυριστηκα φόλα, δεν πήγα... Περίεργα τα πράγματα με το empire...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
οχι πολυ παλια , ισως πριν 3-4 χρονια τα πραγματα στο χωρο του μασαζ ηταν απλα. Ηξερες τι ζητουσες,που θα πηγαινες να το βρεις , και ποσο θα σου στοιχιζε.Ειδικα στα κλασικα μαγαζια με εκτονωση ηξερες αναλογως που θα πηγαινες απο 30-50 ευρω all included.Απο την πανδημια και μετα οι νεα γενια επιχειρηματιων εριξε το τυρακι των tips στις εργαζομενες. Θελετε κονομα ? καντε χειρωνακτικη εκτονωση και το φιλοδωρημα δικο σας! αυτο λειτουργησε αμφιδρομα,οι κοπελες γλυκαθηκαν απο το ευκολο χρημα και το προχωρησαν, οι αντρες πελατες που δεν ειχαν τιποτα δεδομενο αρχισαν τις χορηγιες πανω στην καυλα τους ,δινοντας ποσα εξω απο καθε λογικη!Οπως ο παραπανω συναγωνιστης που εσκασε 80 ευρω νομιζοντας οτι πρωτοπορει....Νομιζεται οτι οι επιχηρηματιες ειναι τοσο αδαης που δεν γνωριζουν τι μπορει να συμβαινει πισω απο τις κλειστες πορτες απο τις θεραπευτριες? Σημερα ειναι ολα αχταρμας, δεν υπαρχουν ουτε "δεν" ,ουτε κλασικα φραπεδερι! γι αυτο αγαπητε crabtits , δεν θα μαθεις ποτε τι ισχυει με το empire λογου χαρη , η σε οποιοδηποτε αλλο , οπως παλιοτερα! Ολα αφηνονται στον αερα για να οικομομανε τα αφεντικα και να ξεζουμιζουν εμας τους ηλιθιους!! το ειχα γραψει παλαιοτερα, αν ολοι μας αναφεραμε τις εμπειριες μας απο τα λαδομαγαζα,θα πεφταμε απο τα συννεφα ....ποσοι απο εμας εχουμε και καλα κρυμμενα μυστικα και ντοκουμεντα? κοροιδευμουμε τους εαυτους μας..
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Τόσα ακούγονται για το empire αλλά κανείς δεν έχει να προτείνει κάτι;

Τεσπα, πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής κοπέλας και πως το μίνιμουμ είναι η μία ώρα. Επειδή μυριστηκα φόλα, δεν πήγα... Περίεργα τα πράγματα με το empire...
Είδα στο σάιτ ότι έχει 30€ . Νόμιζα ότι ήταν μισάωρο , τώρα που λες ότι είναι ώρα το σκέφτομαι, γιατί στο μισάωρο τι να προλάβεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Τόσα ακούγονται για το empire αλλά κανείς δεν έχει να προτείνει κάτι;
τι εννοεις ρε συ crabbtits ... εχουν γραφτει σελίδες ολόκληρες.. κάνε μια αναζήτηση ...!!! Οι κριτικές είναι αμφιλεγόμενες με την πλάστιγγα να γέρνει προς τα αρνητικά...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
τι εννοεις ρε συ crabbtits ... εχουν γραφτει σελίδες ολόκληρες.. κάνε μια αναζήτηση ...!!! Οι κριτικές είναι αμφιλεγόμενες με την πλάστιγγα να γέρνει προς τα αρνητικά...
Δεν ειναι θεμα αναζητησης. Αυτο λεω και γω, ξερω πως εχουν γραφτει μπολικα και διάφορα.
Στους υποστηρικτες πηγαινε αυτο διοτι εγω 2 φορες που ειχα παει ειχα μεινει με το πουλι στο χερι.
Σε αντιθετη περιπτωση ομως, αν καποιος ηθελε να επισκεφθει, θα προτεινα ποια κοπελα ειναι στανταρακι οτι θα παει παρακατω.
Αλλα αν κανεις δεν εχει προτεινει ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κοπελα, τοτε τα πραγματα νομιζω ειναι πολυ ξεκαθαρα
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Επίσης, δεν ρωτησα ποια κανει φραπε, ποια το ενα ποια το αλλο... Απλα ποια ειναι ομορφη με ενδιεφερε.. Αλλα ουτε καν γι αυτο δεν πηρα απαντηση χαχα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Δεν ειναι θεμα αναζητησης. Αυτο λεω και γω, ξερω πως εχουν γραφτει μπολικα και διάφορα.
Στους υποστηρικτες πηγαινε αυτο διοτι εγω 2 φορες που ειχα παει ειχα μεινει με το πουλι στο χερι.
Σε αντιθετη περιπτωση ομως, αν καποιος ηθελε να επισκεφθει, θα προτεινα ποια κοπελα ειναι στανταρακι οτι θα παει παρακατω.
Αλλα αν κανεις δεν εχει προτεινει ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κοπελα, τοτε τα πραγματα νομιζω ειναι πολυ ξεκαθαρα
Εμένα πάντως η βικουλα μια χαρά μου τον κέρασε . Αν θεωρείτε κέρασμα με +20 .... Βέβαια έχω πάρει στο κατοικον οπότε είμαι πελάτης , δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και εδώ , όπως πχ στο Έλενας που πρέπει να σαι καιρό για να φας.
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες!! Να ρωτήσω έχουμε κάποιο νέο για Λένορμαν 233? Ξέρουμε ποια κορίτσια είναι εκει αυτή τη περίοδο; Μια νεπαλεζα..όνομα δε θυμάμαι.. ξέρουμε αν είναι ακόμα εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom