Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Έχει επισκεφθεί κάποιος πρόσφατα το ***** στο Μαρούσι; Ποια κοπέλα αξίζει από τις δύο που δουλεύουν κατά την γνώμη σας;
Η μία αν είναι από τις παλιές,που σήκωνε και το τηλ είναι αδύνατη αλλά δεν αφήνει αγγίγματα και πολύ τυπικός ο φραπές...
Κι εγώ για την άλλη θέλω να μάθω ...
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κάποιος πρόσφατα το ***** στο Μαρούσι; Ποια κοπέλα αξίζει από τις δύο που δουλεύουν κατά την γνώμη σας;

Αρκετες φορες έχω επισκεφθεί.
Έχει 2 κοπέλες τώρα τη Χρυσα και την Φρόσω, η χρυσα ξανθιά μεγάλο βυζι (γυρω στα 40) αλλά δεν αφήνει υποψία για τίποτα παραπάνω και φραπέ πολύ τυπικό, στον παρατάει όταν αρχίζεις να τελειώνεις να καταλάβεις
Η άλλη κοπέλα η Φρόσω λιγότερο εμφανίσιμη σε σχέση με χρυσα αλλά πολύ καλύτερο μασάζ και πολύ καλύτερος φραπές, αλλά μόνο φραπές, ούτε αγγίγματα σε καμία περίπτωση και υποψία για κάτι παραπάνω
 

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
Στο Αφροδίτη SPA δούλευε η Στεφανία, αυτή έκανε αντρικές αποτριχώσεις με κερί, full brazilian (τα πάντα όλα). Τώρα έχει ανοίξει το δικό της μαγαζί πίσω από το Χίλτον αν θυμάμαι καλά.

Μην περιμένεις κάτι παραπάνω, είναι αρκετά αποστειρωμένα. Και η αποτρίχωση με το κερί είναι αρκετά επίπονη διαδικασία, δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να σου σηκωθεί και να περιμένεις και έξτρα μετά από κάτι τέτοιο (μιλάω εκ πείρας).
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Στο Αφροδίτη SPA δούλευε η Στεφανία, αυτή έκανε αντρικές αποτριχώσεις με κερί, full brazilian (τα πάντα όλα). Τώρα έχει ανοίξει το δικό της μαγαζί πίσω από το Χίλτον αν θυμάμαι καλά.

Μην περιμένεις κάτι παραπάνω, είναι αρκετά αποστειρωμένα. Και η αποτρίχωση με το κερί είναι αρκετά επίπονη διαδικασία, δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να σου σηκωθεί και να περιμένεις και έξτρα μετά από κάτι τέτοιο (μιλάω εκ πείρας).
Πως λέγεται το μαγαζί της Στεφανιας;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
Πως λέγεται το μαγαζί της Στεφανιας;

Facebook: Maniq Room

Αλλά είναι στα ΔΕΝ. Εγώ είχα κάνει πλάτη και brazilian, αρκετά τσιμπημένη η τιμή θα έλεγα. Άξιζε για μια φορά αλλά δεν θα ξαναπήγαινα.

Αν κάποιος συναγωνιστής καταφέρει να πάρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει και μπορεί να δώσω δεύτερη ευκαιρία :)
 

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
οκ...αν καποιος του σηκωθει κατα την αποτριχωση...
τι γινεται...προχωραει σε εκτονωση...
και αν ναι με εξτρα?

Δε μου έχει τύχει, 2 φορές έχω κάνει αποτρίχωση, και τις δύο δεν είχε καμία ανταπόκριση το "εργαλείο", αλλιώς το περίμενα.

Υπάρχει κανείς στο μπου που να καβλώνει με το να του βάζουν καυτό κερί στα αρχίδια και να τραβουν με δύναμη για να βγουν οι πουτσότριχες από τη ρίζα; Εκτός αν γουστάρεις μαζοχισμό, πάω πάσο.

Αν υπήρχαν υπονοούμενα για κάτι περισσότερο, και με μερικά πονηρά χαιδέματα ίσως ναι, όλα στο μυαλό είναι!
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Παιδιά έχω ζήσει το εξής τραγικό ... Όταν σπούδαζα αισθητική ήρθε κάποιος για αποτρίχωση ΜΕ ΛΕΙΖΕΡ ναι με λέιζερ.... Εκεί που έκανα πρακτική . Όπως καταλαβαίνετε ήμουν πολύ προσεκτική λόγω πρακτικής αλλά κ υγείας ( με το λέιζερ δεν παίζεις ) και του σηκώθηκε τόσο πολύ που απόρησα κ τον ρώτησα " δεν καίγεσαι?" Η απάντηση ήταν η αναμενόμενη και την έχει τραγουδήσει κ ο Βασιλείου ...... Και συνεχίζω μέχρι κ σήμερα να απορώ ,πως γίνεται ενώ καίγεσαι κ σκάνε οι τρίχες σου να γουστάρεις ? Εγώ πεθαίνω στον πόνο κ αυτός είχε κ καυλες χαχαχα
Δηλαδή το λέιζερ καίει??? ωωωχ και γω νόμιζα πως είναι η πιο ανώδυνη και αποτελεσματική επιλογή...
Η αλήθεια είναι πως δεν θα πήγαινα σε κανονικό σπα αποτρίχωσης γιατί ψιλοντρέπομαι, εκτός και αν είναι εκεί καμιά θειά που έχει δει εξακόσιες χιλιάδες ματζαφλάρια
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Ότι η ηλικία και να είναι μην ντρέπεσαι διότι αυτή είναι η δουλειά μας... Και ναι καίει το λέιζερ επειδή "σκάει" η τρίχα ... Δεν υπάρχει καμία ανώδυνη θεραπεία, πέρα από το ξύρισμα και τις κρέμες που ουσιαστικά κόβουν την τρίχα λόγω τοξικότητας...
Θα ήθελα να ξέρω τη γνώμη (από γυναικία σκοπιά) για το θέμα με τις τρίχες... Εμένα σαν αισθητική, αυτό που προτιμώ είναι αποτρίχωση στα καλαμπαλίκια, αποτρίχωση στον κορμό αν υπάρχει κάτι, και τις από πάνω απλά τριμάρισμα για κόντεμα... Εσύ τι λες;;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Απ'ότι είδα το empire Massage έχει ανοίξει δικό του χώρο. Τον έχει επισκεφθεί κάποιος και αν ναι είναι ίδια φάση με το κατ οίκον?
 

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
Ότι η ηλικία και να είναι μην ντρέπεσαι διότι αυτή είναι η δουλειά μας... Και ναι καίει το λέιζερ επειδή "σκάει" η τρίχα ... Δεν υπάρχει καμία ανώδυνη θεραπεία, πέρα από το ξύρισμα και τις κρέμες που ουσιαστικά κόβουν την τρίχα λόγω τοξικότητας...

Αν καταλαβαίνω καλά Annabel επαγγέλεσαι αισθητικός;
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.352
Like
477
Πόντοι
36
Δεν ειναι μασατζιδικο αλλά σπα αισθητικης, αλλα ειδα πως κανουν αποτριχωση πεους! Τσεκαρα τις φωτο τους στο fb και περιμενα να δω τιποτα συνταξιουχες αλλα τελικα δουλευουν κατι μωρακια μπουμπουκια! Ξερεις κανεις τιποτα γι αυτο??
Εχει και μια Πολω
νέζα 25-26 ετων που περνει και πιπα ακαποτη με καταποση χυσιου ..... καλη με 20-30 ευρα .....
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
295
Like
352
Πόντοι
21
Έχει κανείς εμπειρία με μια Patricia Massage είναι από Βραζιλία.. Τι παίζει εκεί?? Κάνει ταντρα μασάζ κ ζητάει 100€.. Την έχει επισκεφθεί κανείς?
 

alexnan

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
Επίσκεψη το προηγούμενο Σάββατο στην Λενορμαν. Κοπέλες μια ξένη κοπελίτσα από την Αφρική και μία Ελληνίδα Bbw. Έκανα ντουζάκι και ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο χωρίς εσώρουχο χωρίς πετσέτα μπρουμητα. Μπήκε η κοπελίτσα χωρίς κανένα πρόβλημα ξεκίνησε το μασάζ. Το μασάζ σε καμία περίπτωση δεν είναι επαγγελματικό, αντίθετα πλησιάζει επιμαχα σημεία και σε καυλώνει. Γυρνώντας ανάσκελα τα είχε φορά παρτίδα μπροστά της παρολαυτα δεν ήμουν καυλωμενος. Όταν έκανε το μπούτι πλησίαζε τον πουτσο αλλά δεν τον ακουμπαγε. Άρχιζα να τον παίζω μπροστά της, δεν αντέδρασε καν και συνεχησε το μασάζ. Προσπάθησα να της βάλω το χέρι στον πουτσο αλλά δεν ενέδωσε οπότε και τελείωσα μόνος μου ενώ μου έκανε μασάζ στο μπούτι. Μου έδωσε χαρτοπετσέτα, με ρώτησε αν ήταν όλα καλά και γενικά ήταν πολύ νορμάλ.
Συμπεράσμα:με κάποιο δωράκι ίσως προχωράει σε φραπέ. Σε καμία περίπτωση κάτι παραπάνω. Εμένα αυτό το σκηνικό με καυλώνει αλλά περί ορέξεως... Τιμή 20 ευρώ 45λεπτο
Μασαζακι χαλαρωτικό
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
189
Κριτικές
6
Like
255
Πόντοι
21
Επίσκεψη το προηγούμενο Σάββατο στην Λενορμαν. Κοπέλες μια ξένη κοπελίτσα από την Αφρική και μία Ελληνίδα Bbw. Έκανα ντουζάκι και ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο χωρίς εσώρουχο χωρίς πετσέτα μπρουμητα. Μπήκε η κοπελίτσα χωρίς κανένα πρόβλημα ξεκίνησε το μασάζ. Το μασάζ σε καμία περίπτωση δεν είναι επαγγελματικό, αντίθετα πλησιάζει επιμαχα σημεία και σε καυλώνει. Γυρνώντας ανάσκελα τα είχε φορά παρτίδα μπροστά της παρολαυτα δεν ήμουν καυλωμενος. Όταν έκανε το μπούτι πλησίαζε τον πουτσο αλλά δεν τον ακουμπαγε. Άρχιζα να τον παίζω μπροστά της, δεν αντέδρασε καν και συνεχησε το μασάζ. Προσπάθησα να της βάλω το χέρι στον πουτσο αλλά δεν ενέδωσε οπότε και τελείωσα μόνος μου ενώ μου έκανε μασάζ στο μπούτι. Μου έδωσε χαρτοπετσέτα, με ρώτησε αν ήταν όλα καλά και γενικά ήταν πολύ νορμάλ.
Συμπεράσμα:με κάποιο δωράκι ίσως προχωράει σε φραπέ. Σε καμία περίπτωση κάτι παραπάνω. Εμένα αυτό το σκηνικό με καυλώνει αλλά περί ορέξεως... Τιμή 20 ευρώ 45λεπτο
Μασαζακι χαλαρωτικό
η χοντρη με τα γυαλια ηταν?αυτη μου ζητουσε 20 ευρω για να μου τον παιξει,τελικα συμβιβαστηκε με 5
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είδα στορυ του μοντέλου του Δημητρίου. Να πάω για έναν καθαρισμό να τον δω κ από κοντά ? Χαχαχα

Θα πήγαινες/έχεις πάει σε πονηρό μασαζερί;; Όμορφος χώρος, ωραίο παλικάρι μασέρ, λαδάκι, χαλαρουίτα, τρύψιμο και σαν επίλογος, μια όμορφη μαλακιούλα έτσι για τα ψιλά
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Όχι δεν έχω πάει σε πονηρό... Έχω πάει σε πολύ νορμάλ για μασάζ ... Τώρα αν όντως όπως λέτε το empire massage είναι πονηρό κ αν όντως δουλεύει εκεί το μοντέλο , ίσως σκεφτώ να πάω , μόνο κ μόνο να τον δω από κοντά χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ έχεις πάει ???
χαχα αν πας, πες μας τις εμπειριες σου και ασε κριτικη!

Ναι έχω πάει διότι αυτό που ξάχνω και μου αρέσει σαν φάση, είναι το γεγονός πως είναι αρκετά εγκεφαλικό και θεωριτικά, υπάρχει αισθησιασμός! Δεν είναι ότι πας, κάνεις τη δουλίτσα σου και μπραφ... Έχει ατμόσφαιρα, χαμηλό φωτισμό, χαλαρωτική μουσικούλα και πολύ άγγιγμα... Ε αυτό είναι που με ιντριγκάρει. Το θέμα όμως είναι ότι δεν υπάρχουν (ή τουλάχιστον εγώ δεν ξέρω) τέτοιου τύπου μασατζίδικα. Δεν αναφέρομαι στα μασάζ φυσικά που είναι φουλ τα πάντα όλα... Διότι αυτά δεν είναι αυτό που περιγράφω... Όπως και να το κάνεις, υπάρχει κάτι ποιό όμορφο από το να σε αγγίζει με ερωτισμό και περίσσιο αισθησιασμό μια όμορφη και σεξουαλική παρουσία;;; Not... (οκ, ναι, υπάρχει και το τοπ όλων, να μοιράζεσαι το ντουζ ή μια γεμάτη με ζεστό νερό μπανιέρα!!!)
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Κοίτα βρήκα διάφορα γραπτά για το μαγαζί empire , αν κλείσω ραντεβού θα σου πω, αν και μου είπαν να ξέρεις ότι έχει τζακούζι κιόλας , βέβαια μου είπαν ότι μόνο οι κοπέλες κάνουν τζακούζι οπότε δεν θα με ενδιέφερε αυτό αλλά εσένα που θέλεις ντους και λοιπά προφανώς σε ενδιαφέρει.
Σούπερ! Όποιος αποκτήσει λοιπόν πρώτος την εμπειρία, ας την μοιραστεί ;-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom