Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
37
Like
1.527
Πόντοι
2.411
Επίσκεψη στο Β.Σοφιας 122 προ Λίγων ημερών καλώ το τηλ.γυρω στις 4 ζητάω για ραντεβού και μου κλείνει για τις 7.30. φτάνω από κάτω παίρνω τηλ να μου ανοίξουν καμία απάντηση στο 5 τηλ και ένα τέταρτο αργότερα απαντάνε και μου ανοίγουν, ανοίγει μια κοπέλα ελαφρώς σκουρόχρωμη και με πάει δωμάτιο (δεν ξέρω αν υπήρχαν κι άλλες κοπέλες στο χώρο) ρωτάω προγράμματα μου λέει 40 το απλό και 60 το σπέσιαλ λέω τι? Μου λέει γιατί τι πληρώνεις.. 25 της λεω... Σάσα θες το απλό εσύ οκ. Εν κατακλείδι μασάς ούτε για πλάκα ( αν και πρέπει να είχε γνώσεις λόγω φθηνού παράβολου δεν γουστάρει να κάνει) 5 λεπτά γυρνά μου λέει πάει να βαλει Καποτά της λέω δεν θέλω ούτε πίπα ούτε σεχ βάλε λάδι και παιξτον μου αλλά κι εκεί αποτυχία το έπιασε με 2 δάχτυλα από την βάση και τον χτύπαγε πάνω στο βυζί της!!!! Ημαρτον, απορώ πως τελείωσα... Και το κορυφαίο της υπόθεσης από την αρχή με έβαλε να πλύνω τα χέρια μου με οινόπνευμα η ίδια λούστηκε καιρό ίδιο στο τέλος ναι οκ θα πείτε καθαριότητα αλλά ρε μάγκα όχι με μπλε οινόπνευμα που βαζαν οι γιαγιάδες μας και βρωμοκοπαει...έλεος.
25 λεπτά σύνολο από την ώρα που μπήκα στην είσοδο της πολυκατοικίας μέχρι να βγω. Ούτε τσάμπα δεν ξαναπηγαινα


Αυτά και κάλαντα περνατε
 

kostdimos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2018
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα
Είναι εύκολο το τηλ της Ιουλίας από Περιστέρι .
Σε μια παλιότερη αγγελία που βρήκα στο νήμα έχει λήξη και δεν μπορώ να το βρω
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Εχει κανενας να προτεινει καποιο καλο καταστημα που να προσφερει μαλακια και να σου βαζει και δαχτυλο η κοπελα ?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
34
Like
3.149
Πόντοι
4.365

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
30
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες! Αν ειναι ευκολο καποιος που γνωριζει το τηλ της Ιουλιας απο Περιστερι να μου στειλει ενα μυνηματακι.
 

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
30
Like
18
Πόντοι
0
Κανεις ρε τσακαλια; εχω ψαξει ολο το ιντερνετ και το μισο deep web
 

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
Μπράβο παιδιά για την ενημέρωση, να γνωρίζουμε,καλή δουλειά
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
Εγω εχω ακουσει οτι προσφερει καλο φραπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom