Νέα

Mασατζίδικα που "ΦΡΑΠΑΣ" Θεσ/νίκη (Ποιοτικό μασαζ-όμορφη κοπέλα-"φραπές")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomkion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Πλέον μόνο θεραπευτικό μασάζ... (Σύμφωνα με τις πληροφορίες του μαγαζάτορα.)
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα, το OlgasDaySPA έχει αλλάξει όνομα και χαρακτήρα, σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες. Παρ'όλα αυτά υπάρχει ακόμα το ΕύΖήν.

Επιβεβαιωνω και γω...απο υδρομασαζ σκιζει παντωσ
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
ανατολικά δεν βλέπω να μένει τίποτα, χάλια μαύρα
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Ρε παίδες τι γίνετε με το olgas day spa τελικά....είναι το μόνο μαγαζί που έχω επισκεφτεί 4-5 φορές στο παρελθόν και δεν με ενδιαφέρει κάτι περισσότερο. Το ευ ζην έχει αντιστοιχες υπηρεσίες? Με ενδιαφέρει πολύ ή εμφάνιση της κοπέλας ...
 

CV7786

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.Ειμαι νέος στο φόρουμ αν κ το παρακολουθώ καιρό.Εχω δοκιμάσει αρκετά μασατζιδικα στην Σαλονικη αλλά πάντα καταλήγω στη Μαγγυ καμαρα θεωρώ πως είναι το καλύτερο όσον αφορά μασαζ κ φραπέ από τα αλλα τα ελεύθερα στα πριβέ δεν έχω πρόσβαση όποτε δεν μπορώ να εκφέρω κ αποψη.Στη Μαγγυ τελευταία πέρασα να μια Αθηνά.Εκπληκτικο μασαζ κ πανέμορφη κοπέλα και χαμογελαστή.Εχει πάρει κανεις περισσότερα πέρα από μασαζ φραπέ;;;Να δοκιμάσω να ζητήσω η πάπαλα;;;Α και αν κάποιος θέλει να βοηθήσει για κανα πριβέ τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

CV7786

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ως απάντηση στα μηνύματα η Μαγγυ είναι κάμαρα Εγνατιας 100 κατι δε θυμάμαι ακριβώς τηλ δεν έχω δε  είναι πριβέ πας κ αν έχει διαθέσιμη κοπέλα κ χώρο μπαίνεις.Τιμες ίδιες μέχρι πριν κανα μήνα κ που πήγα 50μασαζ και φραπές κ 70  :pipa1:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.270
Like
719
Πόντοι
96
Στο συγκεκριμένο μαγαζί φίλε παρέχεται και υπηρεσία εκτόνωσης με  :pipa1:. Η τιμή είναι στα 70 ευρώ.
Μπορείς να το ζητήσεις αλλά αν σου πούν οτι κάτι τέτοιο δεν παίζει τότε μάλλον δεν είσαι αρκετά συχνός πελάτης τους. Αυτά!
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.Ειμαι νέος στο φόρουμ αν κ το παρακολουθώ καιρό.Εχω δοκιμάσει αρκετά μασατζιδικα στην Σαλονικη αλλά πάντα καταλήγω στη Μαγγυ καμαρα θεωρώ πως είναι το καλύτερο όσον αφορά μασαζ κ φραπέ από τα αλλα τα ελεύθερα στα πριβέ δεν έχω πρόσβαση όποτε δεν μπορώ να εκφέρω κ αποψη.Στη Μαγγυ τελευταία πέρασα να μια Αθηνά.Εκπληκτικο μασαζ κ πανέμορφη κοπέλα και χαμογελαστή.Εχει πάρει κανεις περισσότερα πέρα από μασαζ φραπέ;;;Να δοκιμάσω να ζητήσω η πάπαλα;;;Α και αν κάποιος θέλει να βοηθήσει για κανα πριβέ τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
ρε παδια αυτη στη καμαρα που ακριβωωε ειναι?διευθυνση?
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα παλικαρια εκτος απο το olgas day spa που αλλαξε και χασαμε το ευακι και το bodyfree υπαρχει κατι καλυτερο που να μην ειναι τοσο prive για φραπεδακι??
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παίδες, ποια θα προτείνατε ως αστέρι του Ευ Ζην; Θέλω να το επισκευθώ από βδομάδα και, επειδή έχω να πάω κανα 6μηνο, έχω χάσει τις νέες αφίξεις. :think:
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Εκτος απο ευ ζην bodyfree και ολγας day spa τι αλλο απο ανατολικα υπαρχει σε φραπε ρε μαγγες???.....στο ευ ζην μειναν σαβουρες στο Bodyfree αε μην σχολιασω καλυτερα και στο olgas day spa μονο η ευα αξιζει και δν δουλευει καθε μερα πλεον ασε που πρεπει να σε θυμαται καλα για να σου κανει φραπε!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Εκτος απο ευ ζην bodyfree και ολγας day spa τι αλλο απο ανατολικα υπαρχει σε φραπε ρε μαγγες???.....στο ευ ζην μειναν σαβουρες στο Bodyfree αε μην σχολιασω καλυτερα και στο olgas day spa μονο η ευα αξιζει και δν δουλευει καθε μερα πλεον ασε που πρεπει να σε θυμαται καλα για να σου κανει φραπε!!
Αν εισαι λατρης της...φραπεδιας παρε ΣΤΕΦΑΝΙΑ στου Νικολα!!!
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
καλη η μιλφαρα στεφανια αλλα με ξενερωσε την τελευταια φορα δεν θα ξαναπαρω ευχαριστω....τοσα χρινια την προτιμω γιατι κανει ωραια  :pipa2: αλλα την τελευταια φορα που πηγα μονο για φραπε ηταν λες και την εβαλα να κανει αγκαρια
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Ρε παιδια ψάχνω ακριβώς αυτο που γράφει τι θέμα....όμορφη νεαρά κορασίδα για μασάζ κ φραπέ. Είχα πάει μονο στο ολγας με ναντια 3-4 φορές κ ήταν οτι ακριβώς ζητούσα.
Ξέρει κάποιος κατι ανάλογο ;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι δεν ειμαι Σαλονικιος. Θα ειμαι θεσσαλονικη σε λιγες μερες για λιγες ωρες. Θελω ενα μασαζ με φραπε απο συμπαθητικη θεραπευτρια. Διαβασα τα ποστ αλλα μπερδευτηκα ποια μαγαζια προσφερουν και ποια οχι. Οποιος μπορει να βοηθησει ας στειλει pm.Ευχαριστω πολυ
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
επισκεψη προ ημερων στο olgas day spa νομιζω λεγετε τωρα aqua....μασαζ με την κελλυ απιστευτο το μωρο απιστευτο στηθος καλο μασαζ και εκτονωση στα 50
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
ξεχασα να αναφερω επισκεψη παλι στο aqua spa με μια πολλη ομορφη κορασιδα μελαχρινη πιπινακι αλλα....μου εμφανιστικε με βραδυνο φορεμα!!!στα του αγωνα πολυ μετρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom