Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 580K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα ! Εχει δοκιμασει καποιος προσφατα το Grace στο Μαρουσι; Πλεον λεγεται Grace well-being και λεει οτι εχει και νεα κοπελα.
Παιζει εκτονωση με το χερι εκτος απο το μασαζ;
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπερα ! Εχει δοκιμασει καποιος προσφατα το Grace στο Μαρουσι; Πλεον λεγεται Grace well-being και λεει οτι εχει και νεα κοπελα.
Παιζει εκτονωση με το χερι εκτος απο το μασαζ;
Προσωπικά δεν έχω πάει, αλλά έχω διαβάσει στο φόρουμ οτι είναι από τις standard επιλογές για frappe. Παίρνεις τηλ και ζητάς το passion massage. Αν έχει αλλάξει κάτι ή αν κάνω λάθος, διορθώστε με.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Καλησπέρα παιδιά,

Με τρώει ο κώλος μου να παω στο Andromeda Spa για "Τούρκικο Μπανιο". Ξέρω οτι 4 φορες που εχω παει εκει, δεν εχει παιχτει κατι παραπανω, παρα μόνο κατι "αγγίγματα", αλλά η ολη φαση με τον παγκο, τους ατμους, τα ντουζ, τα σαπουνια και τους αφρους και την κοπελα να κανει μασαζ με το στριγκομαγιό με εξιτάρει. Έχει 60 ευρω η ώρα (αν θυμαμαι καλα, εχω να παω 3 μηνες σιγουρα).

Να πάω?
έχω πάει 2 φορές σε αντίστοιχα στο εξωτερικό (σε spa εντός ξενοδοχείων)
μοναδική εμπειρία αλλά συνήθως δεν παίζει κάτι παραπάνω, σε τέτοιους χώρους (και αν παιχτεί θα πρέπει να το χρυσοπληρώσεις)

(Βέβαια δεν βάζω κ το χέρι μου στην φωτιά γιατί στα ξενοδοχεία όσο κ αν υπάρχει εχεμύθεια κ εμπιστευτικότητα, τα κορίτσια εύκολα λυγίζουν σε γερό φιλοδώρημα. Με τα ίδια όμως χρήματα, έχεις άλλες πιο τίμιες επιλογές...)
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
I've been actively searching Athens for a nice massage with a happy ending for several months now. It's sad how incredibly limited the scene is here. Comparing it to many other European cities I've lived in or spent time in-- Prague, Madrid, Barcelona, Berlin-- Athens is just incredibly far behind.

This seems to be a city where you can quickly find a cheap prostitute in a dirty, windowless brothel run by the Albanian mafia. But for those of us who want to avoid these places full of disease and sadness, and just find a masseuse who gives a little extra sensual pleasure, there's simply not much out there.

In Prague-- a city with one-third the population of Athens-- I had maybe 15-20 places that were legit Thai massage salons or independent Czech women that were happy to give a hand job after a nice relaxing massage. You pay 25E for a one-hour massage and give a little 10-15E tip to the masseuse, and everyone is happy. In Barcelona and Madrid there were dozens of masseuses either operating from Chinese hair salons or beautiful Latina girls advertising a service from their own space.

In Athens there seems to be a handful of old Russian ladies, a few "massage" places that are really brothels, and then the massage from home system which costs 60E for the massage and goes up to 100 E for a massage with a hand job (assuming you like the girl, and you pass her test of being worthy).

I do not understand why there aren't more business people here that have figured out if you hire a few happy Asian masseuses who do not mind directly charging an extra 15E per customer for a HE (which can be an extra 75-90E per day for them, off the books) that you can make a hell of a profit. The only place has figured this out in Athens is the owner of Moment, which seems to be reserved constantly due to the lack of competition and the high demand.

Anyway, just venting a bit, as I miss being able to search around and try new places for a happy ending (even if you try and fail 2 out of 3 times, the adventure was always enjoyable). Sadly the opportunities don't seem to exist in Athens anywhere near the level it should for such a big, international city.
I totally agree with you. I've tried so many massage shops for that extra kick. A good real massage that then develops into a sensual adventure. I put so much time and money into this trip that I could write a block about Athens Massage facilities. but a "normal" massage studio with certain extras is actually rare.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Καλησπερα ! Εχει δοκιμασει καποιος προσφατα το Grace στο Μαρουσι; Πλεον λεγεται Grace well-being και λεει οτι εχει και νεα κοπελα.
Παιζει εκτονωση με το χερι εκτος απο το μασαζ;

Καλησπέρα, ίδια απορία με τον μεσιέ. Πριν ένα εξάμηνο περίπου έπαιζε σίγουρα. Τώρα δεν βλέπω να γράφει πουθενά για passion στο σάιτ, αν και δεν νομίζω να σταμάτησαν. Πάντως αν πήγε κανείς φέτος ας μιλήσει..
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλησπέρα, ίδια απορία με τον μεσιέ. Πριν ένα εξάμηνο περίπου έπαιζε σίγουρα. Τώρα δεν βλέπω να γράφει πουθενά για passion στο σάιτ, αν και δεν νομίζω να σταμάτησαν. Πάντως αν πήγε κανείς φέτος ας μιλήσει..
Έχω παει τον φετινο χειμώνα (αν δεν κανω λαθος) και υπηρχε κανονικα το ¨Passion". Ακόμα υπάρχει, διότι ειχα παρει τηλεφωνο πριν 1 μηνα, αλλά μου φανηκαν ακριβα 60/60' οποτε δεν.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
17
Like
2.712
Πόντοι
1.206
Καλησπέρα, ίδια απορία με τον μεσιέ. Πριν ένα εξάμηνο περίπου έπαιζε σίγουρα. Τώρα δεν βλέπω να γράφει πουθενά για passion στο σάιτ, αν και δεν νομίζω να σταμάτησαν. Πάντως αν πήγε κανείς φέτος ας μιλήσει..

μάλλον πρέπει να κάνουμε επίσκεψη για να το διαπιστώσουμε ιδίοις όμασοι
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Μια παρατήρηση ως προς το συγκεκριμένο θρεντ... Δεν υπάρχει μασατζιδικο που ΔΕΝ γαμας.... ΣΕ ΟΛΑ γαμας... Απλά σε κάποια γαμουν λίγοι...
Μετά από πάνω από 30 χρόνια στον χώρο του μασάζ θα έλεγα ότι αυτό δεν αληθεύει.
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο Nuad Thai Massage Κορνάρου 5 και Νίκης 50α
Ένα πολύ σαφές όχι.
Κάντε μασάζ για 50 για μια ώρα. Οι τιμές είναι μάλλον για τουρίστες. Το μασάζ ήταν εντάξει. Τίποτα ιδιαίτερο. Έπρεπε να γίνει ντους αλλά δεν μου το πρότειναν. δεν υπάρχει λόγος να επιστρέψω.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Γενικά είμαι της άποψης πως μασατζίδικα που δεν σε υποχρεώνουν να φοράς εσώρουχο ενδεχομένως να προσφέρουν κ άλλες υπηρεσίες. Αλλά σίγουρα θέλει 4-5 επισκέψεις για να υπάρχει εμπιστοσύνη
Οταν κάνεις μασάζ full body δεν πρέπει να φοράς εσώρουχο γιατί κάνει και στα ίσχυα και μπροστά λαγονοψοειτες προσαγωγούς κοιλιά και βουβωνικη χώρα.....οπότε εμποδίζει το εσώρουχο....
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Οταν κάνεις μασάζ full body δεν πρέπει να φοράς εσώρουχο γιατί κάνει και στα ίσχυα και μπροστά λαγονοψοειτες προσαγωγούς κοιλιά και βουβωνικη χώρα.....οπότε εμποδίζει το εσώρουχο....
Τα καταστήματα μασάζ συνήθως παρέχουν χάρτινο εσώρουχο μιάς χρήσης, που εν τέλει είναι σαν να μη φοράς εσώρουχο, καθώς έχει μέγεθος μονόφυλης χαρτοπετσέτας και μοιάζει με το πετσετάκι που φόραγε ο Ταρζάν στη ζούγκλα
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Τα καταστήματα μασάζ συνήθως παρέχουν χάρτινο εσώρουχο μιάς χρήσης, που εν τέλει είναι σαν να μη φοράς εσώρουχο, καθώς έχει μέγεθος μονόφυλης χαρτοπετσέτας και μοιάζει με το πετσετάκι που φόραγε ο Ταρζάν στη ζούγκλα
Αυτά μόνο στις αλυσίδες μασάζ.....όχι στους επαγγελματίες μασέρ....γιατί κάνουν μασάζ σε όλα τα σημεία εκτός τα γενν όργανα....μακρυά από αλυσίδες.....βάζουν τα κορίτσια από τις σχολές και σκοτώνουν το σώμα σου....
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Γνωρίζει κάποιος για το Hando στην Πατησίων? Λογικά είναι στα "ΔΕΝ", αλλά τίποτε περισσότερο από αυτό;
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
965
Like
2.740
Πόντοι
446
Επίσκεψη σήμερα στο Nuad Thai Massage Κορνάρου 5 και Νίκης 50α
Ένα πολύ σαφές όχι.
Κάντε μασάζ για 50 για μια ώρα. Οι τιμές είναι μάλλον για τουρίστες. Το μασάζ ήταν εντάξει. Τίποτα ιδιαίτερο. Έπρεπε να γίνει ντους αλλά δεν μου το πρότειναν. δεν υπάρχει λόγος να επιστρέψω.
Μπορεί να είναι στα δεν αλλά κάνουν πολύ καλό ταυλανδεζικο μασάζ!!!
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Μπορεί να είναι στα δεν αλλά κάνουν πολύ καλό ταυλανδεζικο μασάζ!!!
Προσωπικά θα το έλεγα μέτριο. υπάρχουν καλύτερα για την τιμή. Το 30-40 θα ήταν πιο κατάλληλο.
Αλλά στον καθένα αρέσει κάτι διαφορετικό.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
965
Like
2.740
Πόντοι
446
Προσωπικά θα το έλεγα μέτριο. υπάρχουν καλύτερα για την τιμή. Το 30-40 θα ήταν πιο κατάλληλο.
Αλλά στον καθένα αρέσει κάτι διαφορετικό.
Σίγουρα η τιμή είναι τσιμπημενη αλλά οι υπηρεσίες είναι καλές!!
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
45
Like
5.189
Πόντοι
2.846
Επίσκεψη σήμερα στο Nuad Thai Massage Κορνάρου 5 και Νίκης 50α
Ένα πολύ σαφές όχι.
Κάντε μασάζ για 50 για μια ώρα. Οι τιμές είναι μάλλον για τουρίστες. Το μασάζ ήταν εντάξει. Τίποτα ιδιαίτερο. Έπρεπε να γίνει ντους αλλά δεν μου το πρότειναν. δεν υπάρχει λόγος να επιστρέψω.
Η θεραπεύτρια εμφανίσιμη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom