Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 574K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
πατησίων 95. Μου άρεσε η Κατερίνα, αλλά δεν πέρασα διότι ήταν αρνητική στο υπονοούμενο "φουλ πρόγραμμα". Πιστεύω ότι δεν γίνεται κάτι ή γίνεται με πολλές επανειλλημένες προσπάθειες. έχει πάει κανείς? Πάτερ, ανήκει στα ΔΕΝ ?
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πατησίων 95. Μου άρεσε η Κατερίνα, αλλά δεν πέρασα διότι ήταν αρνητική στο υπονοούμενο "φουλ πρόγραμμα". Πιστεύω ότι δεν γίνεται κάτι ή γίνεται με πολλές επανειλλημένες προσπάθειες. έχει πάει κανείς? Πάτερ, ανήκει στα ΔΕΝ ?
αν δεν κανω λαθος, παιζει μεχρι φραπε, αλλα ΔΕΝ ειμαι σιγουρος..
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αν μου επιτρέπετε βέβαια,γιατί ασχολείστε με τα μαγαζιά που ΔΕΝ,η έστω με τα μαγαζιά για τα οποία υπάρχουν αμφιβολίες? Γιατί σπαταλάτε χρόνο και χρήματα? μια μικρή περιήγηση στο site θα σας δόσει πάρα πολλά τσεκαρισμένα μαγαζιά,και μάλιστα με ανανεούμενο προσωπικό.....Εκτός βέβαια αν ψάχνετε για πραγματικό μασσάζ απο επαγγελματίες (για χαλάρωση η για λόγους υγείας),οπότε μάλλον είστε σε λάθος site  :)
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αν μου επιτρέπετε βέβαια,γιατί ασχολείστε με τα μαγαζιά που ΔΕΝ,η έστω με τα μαγαζιά για τα οποία υπάρχουν αμφιβολίες? Γιατί σπαταλάτε χρόνο και χρήματα? μια μικρή περιήγηση στο site θα σας δόσει πάρα πολλά τσεκαρισμένα μαγαζιά,και μάλιστα με ανανεούμενο προσωπικό.....Εκτός βέβαια αν ψάχνετε για πραγματικό μασσάζ απο επαγγελματίες (για χαλάρωση η για λόγους υγείας),οπότε μάλλον είστε σε λάθος site  :)
δεν ασχολουμαστε με αυτα τα μαγαζια φιλε andy. απλα τα αναφερουμε σ αυτο το θρεντ προς ενημερωση των υπηρεσιων τους..
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Αππωλονος 1 συνταγμα παιζει τπτ? σε ποιο θρεντ ανηκει?
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα Γαλατσίου 1 , στο "Μαλάξεις-Θεραπείες" , στο 2ο όροφο , από την αριστερή σκάλα της πολυκατοικίας.

Μόνο Μασάζ! Τίποτε άλλο.
Ούτε φραπές, ούτε καλαμάκι φυσικά.
Ήθελε μάλιστα να μου κανει μασάζ μόνο στην πλάτη και ζήτησα εγώ να γυρίσω ανάσκελα! Τότε μου το έπαιξε ... σοκαρισμένη στη θέα της ψωλής μου και πήγε να με σκεπάσει με την πετσέτα του μπάνιου, αλλά αρνήθηκα , δήθεν επειδή ήταν βρεγμένη! Το έπαιζε κυριλέ και δεν κοίταγε καν το καβλί μου ενώ μου έκανε ηλίθιο μασάζ.Εννοείται ότι πούτσο-αρχίδια δεν άγγιξε με τίποτε.
Αυτά για 60€.

Αν με ρωτήσουν συνάδελφοι που θέλουν να ξοδέψουν 60€ , θα τους πρότεινα να τα κάψουν με αναπτήρα. Πιο διασκεδαστικό θα είναι από το να τα σπαταλήσουν μαζί με την ώρα τους σε αυτό το ρημάδι.
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πήγα σήμερα Γαλατσίου 1 , στο "Μαλάξεις-Θεραπείες" , στο 2ο όροφο , από την αριστερή σκάλα της πολυκατοικίας.

Μόνο Μασάζ! Τίποτε άλλο.
Ούτε φραπές, ούτε καλαμάκι φυσικά.
Ήθελε μάλιστα να μου κανει μασάζ μόνο στην πλάτη και ζήτησα εγώ να γυρίσω ανάσκελα! Τότε μου το έπαιξε ... σοκαρισμένη στη θέα της ψωλής μου και πήγε να με σκεπάσει με την πετσέτα του μπάνιου, αλλά αρνήθηκα , δήθεν επειδή ήταν βρεγμένη! Το έπαιζε κυριλέ και δεν κοίταγε καν το καβλί μου ενώ μου έκανε ηλίθιο μασάζ.Εννοείται ότι πούτσο-αρχίδια δεν άγγιξε με τίποτε.
Αυτά για 60€.

Αν με ρωτήσουν συνάδελφοι που θέλουν να ξοδέψουν 60€ , θα τους πρότεινα να τα κάψουν με αναπτήρα. Πιο διασκεδαστικό θα είναι από το να τα σπαταλήσουν μαζί με την ώρα τους σε αυτό το ρημάδι.
βασικα το μαγαζι αυτο δεν ανηκει στην κατηγορια ''ΔΕΝ'', αλλα για μενα εξακολουθει να ειναι για τα σκουπιδια..
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
βασικα το μαγαζι αυτο δεν ανηκει στην κατηγορια ''ΔΕΝ'', αλλα για μενα εξακολουθει να ειναι για τα σκουπιδια..
συμφωνω και επ αυξάνω όσο για το σε ποια κατηγορια ανηκει ανηκει στην κατηγορία του ΔΕΝ για μασαζ όσο για γαμησει υπαρχουν και οι πλαστικες κουκλες
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
τι γινεται ρε αγωνιστες?κανα καινουργιο μαγαζι οπου παιζει μονο μασαζ και κανας φραπες(σιγουρος ομως) παιζει?κ για μας τους λατρεις του ωραιου μασαζ μετα συνοδειας εκτονωσης...αυτο στο μαρουσι η καλλιθεα(θησεως κ.τ.λ.)τι κατηγορια ειναι?
γιατι κ μια μπριζολα μια στο τοσο το κανει αυτης της κατηγορας νομιζω...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
γιατι κ μια μπριζολα μια στο τοσο το κανει αυτης της κατηγορας νομιζω...

φιλτατε οταν σκοτωσεις εστω μια φορα εισαι φονιας ή οχι?ετσι και για το εν λογω ζητημα...αμα φας μπριζολα μια φορα το ιδρυμα καταγραφεται στο πρωτοδικειο στα "μασατζιδικα που εφαγες μπριζολα"...κατοχυρωθηκε.. :uglystupid: :2funny:
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
εχεις μαλλον δικιο φιλτατε...τοτε εστω μονο τα φραπεοειδη
 

tsouakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες το μαγαζι στο νεο ψυχικο  ξενοπουλου κατι τι παιζει?
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξενοπουλου μασαζ με φραπε (οχι με την πρωτη). Καθαρο μερος , καθαρες κοπελες, κοινοχρηστο ντους για 3 δωματια...
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
που ειναι η ξενοπουλου γιατι δεν το ξερω το μαγαζι.ειχα υοπψιν μου καλιθεα και μαρουσι...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom