Νέα

Marta (Le Cabaret-Platinum)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλοι και συναδελφοι θεσσαλονικεις σας απευθυνομαι για ενα συγκεκριμενο μουνι που εδω και 10 μερες μετακομισε στην αθηνα και συγκεκριμενα στο baby gold! την μαρτα(μια ξανθια προστυχοφατσα με σιλικονατο απιστευτο βυζι και κωλαρα τρελη και ανεβαινει στο σοου μεχρι πανω το ταβανι,μου ειπε οτι δουλευε παλια στο πλατινουμ και πιο προσφατα στο le cabaret.Εγω που την πηρα δεν επαιξε φραπε και γενικα ο χορος της ηταν μουφα.Την ξερει καποις πελατης απο τα 2 μαγαζια να μας πει τι μερος του λογου ειναι?αναμενω
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Φίλε vasos ,
αν και αθηναίος , τολμάω να πω οτι συγκαταλεγομαι στους "εθνικούς ευργέτες ¨" των δύο συγκεκριμένων μαγαζιών .
Η εν λόγο κυρία , χαρακτηρίζεται , απο συνσδέλφους ως μεγάλη ευρωπουφηχτρα . σιγουρα δεν πλησιάζει την κορίνα ( ξερουν οι συντροφοι απο θεσσαλονίκη ) αλλα καλη για ενα χορο και δρομο

by the way

αν και φανατικος του lecabaret , πρεπει να καταθεσω οτι τους τελευταιου μηνες παει απο το κακο στο χειρότερο .
Οι καλες κοπελλες εφυγαν για platinum και πολλες φορες το μαγαζι δεν ειχε ουτε ποτα ..

ελπιζω να σουλουπωθηκε λόγω εκθεσης

Θα κανω εναν επιτοπιο ελεγχο ( ΠΣΚ ) και θα ενημερωσω
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Αφού ήταν μούφα τι παιδεύεσαι; Τόσες καλές έχει στο Gold και τις τιμάς!
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
lol για οτι γραψατε μεχρι τωρα..η μαρθα ειναι καλη κοπελα και τα εχει με εναν φιλο.βεβαιως δεν προκειται να την δειτε για πολυ καιρο διοτι πριν μερικες μερες εξω απο το baby o ενας τυπος κολαγε στη μαρθα ο φιλος μου του την ειπε και αυτος εφυγε.ανεβηκαν στη μηχανη να πανε σπιτι και ο αλλος μαλλον αλβανος απο οσο ξερω τους κυνηγησε με το αμαξι χτυπησε την μηχανη και τους αφησε και τους 2 χυμα στην ασφαλτο.η γκομενα εχει παθει μεγαλη ζημια και θα χρειαστει πολλες πλάστικες ενω το φιλαρακι μου τι γλιτωσε με μερικα σπασιματα.τον τυπο τον πιασανε μερικες μερες μετα.
αυτα για να μαθενετε τι μαλακες υπαρχουν και γιατι και οι κοπελες μερικες φορες ειναι σκυλες...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Περαστικά τους. Και προσοχή γιατί υπάρχουν freaks παντού. Ήταν καψούρης πελάτης της ο δράστης, ή τυχαίος?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
ʼλλο Μάρθα και άλλο Μάρτα μάλλον γιατί την ξανάδα την Μάρτα και είναι τζάμι.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια πιγα στο Le Cabaret το σαββατο και αρωστισα τι μουνια ειναι αυτα !!!!
παιζει καμια για φορτομα ? οπια νανε δεν εχο προβλιμα.. χαχαχα
μπραβο τα κοριτσια πολυ καλα αλλα σε περνουν και το καιφαλη.
και το προβλιμα ειναι αν την κοπανισεις και μετα τησ 6 το πρωι δεν βρισκεις ουτε cg ουτε τιποτα καμισετα κσενερομα..

καλημερα σας παιδια 
 

Επισκέπτης
Αδέλφια έφαγα μία ήττα προχθές στο Le cabare άλλο πράγμα! Είχα καιρό να πάω και σκάω μύτη που λέτε εκεί ο έρμος και βλέπω  μια κυρία από τις πολλές εκεί αλλά μέσα στο σκοτάδι δεν την είδα καλά! Με το που την βλέπω καλύτερα ήρθε η κατραπακιά! Είναι η γυναίκα ενός γνωστού μου από τον στρατό, μου την είχε γνωρίσει πριν κάνα χρόνο και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω! το ξέρει η όχι λογικά θα το ξέρει! Μόλις κατάλαβα ποία είναι την έκανα αμέσως! Αν με είδε και το είπε στον άντρα της τι θα κάνω πως θα τον αντικρίσω? Ντρέπομαι όχι γιατί πήγα εκεί και το μάθει έτσι και αλλιώς έχουμε πάει σε πολλά τέτοια μέρη μαζί αλλά τύπου ξέρω ότι η γυναίκα σου δουλεύει εκεί!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Και τι τρεχει που δουλευει σε στριπ??Αν το ξερει αυτος και το εχει δεχθει εσυ δεν ξερω για ποιο λογο πρεπει να ντρεπεσε.Δουλεια ειναι και αυτη και εφ'οσον δεν χαλαει ουτε αυτη που την κανει ουτε αυτον που τη εχει παντρευτει ολα καλα. ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
φιλοι και συναδελφοι θεσσαλονικεις σας απευθυνομαι για ενα συγκεκριμενο μουνι που εδω και 10 μερες μετακομισε στην αθηνα και συγκεκριμενα στο baby gold! την μαρτα(μια ξανθια προστυχοφατσα με σιλικονατο απιστευτο βυζι και κωλαρα τρελη και ανεβαινει στο σοου μεχρι πανω το ταβανι,μου ειπε οτι δουλευε παλια στο πλατινουμ και πιο προσφατα στο le cabaret.Εγω που την πηρα δεν επαιξε φραπε και γενικα ο χορος της ηταν μουφα.Την ξερει καποις πελατης απο τα 2 μαγαζια να μας πει τι μερος του λογου ειναι?αναμενω

Πω πω!!!! Ο πρώτος εφτάστερος στο site!!! :o
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Άσε που επειδή είναι φίλος σου μπορεί να σε εξυπηρετήσει λιγάκι παραπάνω! Για σκέψου! Δοκιμασε και  κάνε ποστ! Καλή χρονιά παίδες!
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Μπράβο φίλε Leonhart πολύ προχωρημένη άποψη.
 

Επισκέπτης
Το lecabare έχει πάρει την κάτω βόλτα τον τελευταίο καιρό!!! Που είσαι μωρη Βικτόρια????

:think:
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Δουλεύε εκει και μια γνωστή μου Βανέσσα κοκινομάλλα. Τι απέγινε αυτή?
 

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ξερεται καμια περσιδα ρουμανα απο το le cabaret??????????????????????????????(sxetika koda ston sta8mo pou einai)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom