Νέα

Μαρίνα ΜΙΛΦ απο Ουκρανία, που βρισκεται?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliarhs6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliarhs6

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παίδες! Είμαι προς αναζήτηση της Μαρίνας απο Ουκρανία, ΜΙΛΦ με καρέ ξανθό μαλλί, μικρό βυζί και κωλάρα! Δούλευε παλια στην Τροφωνίου, μετά πηγε Βέργας και τελευταία φορά ήταν στο μπουρδέλο στην Περδίκας 3, έχει χαθεί εδω και μήνες, μήπως ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα?
Ελπιζω να μην έφυγε από Ελλάδα λόγω οικονομικής κρίσης! :huh:
 
OP
OP
bourdeliarhs6

bourdeliarhs6

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παίδες! Είμαι προς αναζήτηση της Μαρίνας απο Ουκρανία, ΜΙΛΦ με καρέ ξανθό μαλλί, μικρό βυζί και κωλάρα! Δούλευε παλια στην Τροφωνίου, μετά πηγε Βέργας και τελευταία φορά ήταν στο μπουρδέλο στην Περδίκας 3, έχει χαθεί εδω και μήνες, μήπως ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα?
Ελπιζω να μην έφυγε από Ελλάδα λόγω οικονομικής κρίσης! :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γεια χαρα παίδες! Είμαι προς αναζήτηση της Μαρίνας απο Ουκρανία, ΜΙΛΦ με καρέ ξανθό μαλλί, μικρό βυζί και κωλάρα! Δούλευε παλια στην Τροφωνίου, μετά πηγε Βέργας και τελευταία φορά ήταν στο μπουρδέλο στην Περδίκας 3, έχει χαθεί εδω και μήνες, μήπως ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα?
Ελπιζω να μην έφυγε από Ελλάδα λόγω οικονομικής κρίσης! :huh:
μπλε ματια και ολιγον ποντικοφατσα τυπε?
 
OP
OP
bourdeliarhs6

bourdeliarhs6

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δε θυμαμαι αμα ειχε μπλε ματια, νομιζω καστανα, ειναι η γνωστη Μαρινα που δουλευε πριν 4 χρονια Τροφωνιου, μετα πηγε Βεργας, Καλυμνου 48α η β και μετα περδικας 3, η γνωστη Μαρινα που ειναι μαστερ σε πιπα, εγλυφε κορμο, μπαλακια και κωλοτρυπιδα, επισης δε γουσταρε να τισ πιανουν τα βυζακια αλλα γουσταρε σκαμπιλια στην κωλαρα της.....
Οι παλιοι μπουρδελιαριδες θα πρεπει να την ξερουν σιγουρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom