Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 298K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Καλημέρα κούκλα μου μην ξεχαστείς στη Κούβα σ' θέλουμε εδώ παρηγοριά στα ζόρια μας δυστυχώς εγώ είμαι  Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να σε δω.
kalimera!dem pistevo ...ton octobrio ime pitho!!
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Οκ.  Οταν γυρισεις ουτε καν θα με θυμασαι βρε κορίτσι χαχαχαχαχαχαχαχαχχα  μη λεμε οτι θελουμε.  
me adikises...escorpion...akulusao o ti grafes apo proti mera...k se exo ti eskepti mou..akoma otan dem ixa profil ego...k marethi afto ti onona profil giati exi mia tenia k legete exthi k marethi poliii.gia na se isixatho ...mono sn alaxes onoma profil....tha giritho k kzana miliso me olous.filakia polla
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.389
Κριτικές
90
Like
32.509
Πόντοι
24.700
 Αχ  δεν καταλαβα όλα οσα ειπες...  :think: :think:

vevea pu marethi ises apo tos pio palios filos mous!edo mesa k me exis boisise poles fores!!dikio efis me estani me afto)!!!

Βέβαια αυτό μου μου αρέσει είναι ότι είσαι από τους πιο παλιούς φίλους μου εδώ μέσα, και με έχεις βοηθήσει πολλές φορές!!!
Έχεις δίκιο και με φτάνει αυτό!!!
 

Επισκέπτης
vevea pu marethi ises apo tos pio palios filos mous!edo mesa k me exis boisise poles fores!!dikio efis me estani me afto)!!!

Βέβαια αυτό μου μου αρέσει είναι ότι είσαι από τους πιο παλιούς φίλους μου εδώ μέσα, και με έχεις βοηθήσει πολλές φορές!!!
Έχεις δίκιο και με φτάνει αυτό!!!

Σας πρόλαβε η νεαρα κύριε...  αλλα σας ευχαριστω για την αμεση παρέμβαση
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
vevea pu marethi ises apo tos pio palios filos mous!edo mesa k me exis boisise poles fores!!dikio efis me estani me afto)!!!

Βέβαια αυτό μου μου αρέσει είναι ότι είσαι από τους πιο παλιούς φίλους μου εδώ μέσα, και με έχεις βοηθήσει πολλές φορές!!!
Έχεις δίκιο και με φτάνει αυτό!!!
exaristo gia tin boisia sou me tin glosa!!!filakia k se ezena!!
 

Επισκέπτης
vevea pu marethi ises apo tos pio palios filos mous!edo mesa k me exis boisise poles fores!!dikio efis me estani me afto)!!!

Βέβαια αυτό μου μου αρέσει είναι ότι είσαι από τους πιο παλιούς φίλους μου εδώ μέσα, και με έχεις βοηθήσει πολλές φορές!!!
Έχεις δίκιο και με φτάνει αυτό!!!
Μεγάλε σε φαντάζομαι επίσημο μεταφραστή κατά τα ραντεβού. Αν και πλάκα πλάκα θα ηλταν ότι πρέπει για σενάριο στο Σειρηνάκη. "Η Μαριλού και ο μεταφραστής"
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.389
Κριτικές
90
Like
32.509
Πόντοι
24.700
Μεγάλε σε φαντάζομαι επίσημο μεταφραστή κατά τα ραντεβού. Αν και πλάκα πλάκα θα ηλταν ότι πρέπει για σενάριο στο Σειρηνάκη. "Η Μαριλού και ο μεταφραστής"

Θα πηδήξω καθόλου; Ή μόνο θα παίρνω μάτι;
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Μεγάλε σε φαντάζομαι επίσημο μεταφραστή κατά τα ραντεβού. Αν και πλάκα πλάκα θα ηλταν ότι πρέπει για σενάριο στο Σειρηνάκη. "Η Μαριλού και ο μεταφραστής"
xaxaxa oxi k exthi mi ises eskliros!prospathi na boisise!!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
καλημερα στο πιο τρελο κοριτσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom