Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 299K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotos19241

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
95
Like
50
Πόντοι
0
Τούμπανο πότε θα έρθεις Θεσσαλονίκη? ? ? ? ?
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Κάποτε μπορεί και να ήταν πολύ δυνατό μωρο και να άξιζε κατι.., Τώρα όμως που τα χρόνια έχουν περάσει κατά πολύ και για αυτήν, καθότι λόγο γήρατος θυμίζει ψοφώ μουλαρο, νομιζω οτι η τιμή της στα 60€ φουλ θα ήταν δίκαιο. :headbaning2:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Κάποτε μπορεί και να ήταν πολύ δυνατό μωρο και να άξιζε κατι.., Τώρα όμως που τα χρόνια έχουν περάσει κατά πολύ και για αυτήν, καθότι λόγο γήρατος θυμίζει ψοφώ μουλαρο, νομιζω οτι η τιμή της στα 60€ φουλ θα ήταν δίκαιο. :headbaning2:

υπερβολικος φιλε...
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
υπερβολικος φιλε...
Μπορεί και να είμαι όντως υπερβολικός δεν λέω, αλλά αυτά που ζητάει είναι εξωπραγματικά, δηλαδή επειδή έπαιξε σε μία ελληνική τσόντα 8ης διαλογής έγινε σταρ?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Μπορεί και να είμαι όντως υπερβολικός δεν λέω, αλλά αυτά που ζητάει είναι εξωπραγματικά, δηλαδή επειδή έπαιξε σε μία ελληνική τσόντα 8ης διαλογής έγινε σταρ?

η καθε μια ζηταει οτι θελει.. υπερβολικος εισαι που λες οτι εχει γερασει..
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.806
Like
4.448
Πόντοι
506
Μπορεί και να είμαι όντως υπερβολικός δεν λέω, αλλά αυτά που ζητάει είναι εξωπραγματικά, δηλαδή επειδή έπαιξε σε μία ελληνική τσόντα 8ης διαλογής έγινε σταρ?
Εδω λες αλλα ομως και στο προηγουμενο αλλα
Αλλο να συζηταμε αν ειναι εξωπραγματικα τα 150 ή 200 ή αν το εγινε star κι αλλο να λες οτι θυμιζει ψωφο μουλαρο!!!
Ναι τα χρονια περνανε για ολους μας κι αυτη ηταν καποτε 18 και μπορει να ηταν (προφανως) πιο ομορφη τοτε μπορει να επαιρνε 5,10,2000€ ευρω τοτε δε μ ενδιαφερει...σημασια ειναι πως ςιναι τωρα και ποσα παιρνει...
Απο το 2015-2016 ποτε γυρισε τις τσοντες δε νομιζω πως η εμφανιση της ειναι μερα με τη νυχτα...Το αν αρεσει σε καποιον να το συζητησουμε αλλα αντικειμενικα η εμφανιση της τα τελευταια 3 χρονια ειναι περιπου η ιδια...
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Η Μαριλου αυτη τη στιγμη ειναι στην "επικαιροτητα" με την εννοια πως δεν εχουν περασει 200 χρονια απ τις ταινιες της,δεν εχει κανει στροφη στην ποιοτητα,δεν εχει γινει απο τη μια μερα στην αλλη σα φακλανα και φαινεται απ οτι γραφετε πως δεν κανει "πουστιες"(να τρωει χρονο,να εχει πονοκεφαλο,να την εχουν "μεγαλη" 9 στους 10 πελατες).Ειδικα με την τιμη των 150€ 2balls(ρε που φτασαμε να τονιζουμε το φυσιολογικο το 2φορες δηλ)CIM,CIF ειναι εξαιρετικο value for money.Κατα τα αλλα βλεπουμε σε κριτικες συναγωνιστων οτι πχ πρωτοεμφανιζομενες,πρωην studioκοριτσα κτλ 150 με χιλια μη και μη με +για foot +για cim+για role +για kisses +++++
kalipera !kazi enas bori na eskeptete o ti theli!ego exo pexe se 9 tenies oxi 1...k exo protisi gia dulia se anglia galia k ameriki k dem pao logos bargeme to taxidi...nomitho ta 200 ta axitho...kazi ena vale tin timi tou...k kano extosis na borunen k alos kosmo pu me thelunen na me exunen...pare esi an thes apo studio!kali mera ma exis k filakia polla
 

Επισκέπτης
Γειά σου κουκλάρα Μαριλού. Σκοπεύεις να ανέβεις Θεσσαλονίκη να σε χαρούμε και εμείς; Δεν είναι μακρύ το ταξίδι δεν θα βαρεθείς


 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.573
Like
2.888
Πόντοι
506
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
eyyyy! μη λες ψεμματα γιατι θα μεγαλωσει η μυτη σου

στην μυκονο πως πας; εκει δεν βαριεσαι το ταξιδι;

ε ναι τι 12-15 ωρες για Αμερικη 2 ωρες για Γαλλια 3 ωρες για Αγγλια... τι 30 λεπτα για Μυκονο. το ιδιο πραγμα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Τι ακούω εδώ μέσα εδώ ρε τύπε έχετε θεοποίηση κάτι κοπέλες ανεξάρτητες που τησ συναντάς και λες που έπεσα πάλη άσε που περιμένεις να σου στείλουν και ΤΕΛ λες και είναι τίποτα star, η Μαριλου που έχει όλο το πακέτο γιατί σου φαίνονται άδικα αυτά που ζητάει και στην προκείμενη στη συγκεκριμένη περίπτωσή ότι πληρώνεις παίρνεις η Μαριλου δεν είναι για όλους και καλά κάνει και εγώ στην δουλεία μου ζητάω αυτά που αξίζω και όποιος Θέλει.

λαθος παραθεση εκανες φιλε...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.573
Like
2.888
Πόντοι
506
τι παει γαλλια τι παει μυκονο ενας καφες διαδρομη ειναι, οχι γιαννης γιαννακης
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
720
Κριτικές
8
Like
481
Πόντοι
306
Κάποτε μπορεί και να ήταν πολύ δυνατό μωρο και να άξιζε κατι.., Τώρα όμως που τα χρόνια έχουν περάσει κατά πολύ και για αυτήν, καθότι λόγο γήρατος θυμίζει ψοφώ μουλαρο, νομιζω οτι η τιμή της στα 60€ φουλ θα ήταν δίκαιο. :headbaning2:
Τι ακούω εδώ μέσα εδώ ρε τύπε έχετε θεοποίηση κάτι κοπέλες ανεξάρτητες που τησ συναντάς και λες που έπεσα πάλι άσε που περιμένεις να σου στείλουν και ΤΕΛ λες και είναι τίποτα star, η Μαριλου που έχει όλο το πακέτο γιατί σου φαίνονται άδικα αυτά που ζητάει και στην προκείμενη στη συγκεκριμένη περίπτωσή ότι πληρώνεις παίρνεις η Μαριλου δεν είναι για όλους και καλά κάνει και εγώ στην δουλεία μου ζητάω αυτά που αξίζω και όποιος Θέλει.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.806
Like
4.448
Πόντοι
506
τι παει γαλλια τι παει μυκονο ενας καφες διαδρομη ειναι, οχι γιαννης γιαννακης
Ισως εννοει για ταινιες...γιατι να ταξιδεψεις για τα ιδοα λεφτα πχ στη Γαλλια οταν Μυκονο παιρνεις τα ιδια και κατι παραπανω
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.806
Like
4.448
Πόντοι
506
τι παει γαλλια τι παει μυκονο ενας καφες διαδρομη ειναι, οχι γιαννης γιαννακης
Ισως εννοει για ταινιες...γιατι να ταξιδεψεις για τα ιδοα λεφτα πχ στη Γαλλια οταν Μυκονο παιρνεις τα ιδια και κατι παραπανω
 

dab

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Νομιζω οτι η τιμη θα επρεπε να βγαινει max στα 200 με ολα τα εξτρα κωλου cim cif κ ισως κ παλι να ηταν πολλα.Ειπαμε καλη ειναι αλλα οχι κ η σουπερ ντουπερ γκομενα που την βλεπεις κ σου γυρναει το μυαλο.Γνωμη μου...Οσο για τις 9 ταινιες οκ στη sirina τις γυρισε...εδω γυρισε ταινια το φροκαλο η ζηρα κ η αλλη με τα ψυχολογικα της η αρβανιτελη που γαμιεται σαν σακι.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
720
Κριτικές
8
Like
481
Πόντοι
306
Νομιζω οτι η τιμη θα επρεπε να βγαινει max στα 200 με ολα τα εξτρα κωλου cim cif κ ισως κ παλι να ηταν πολλα.Ειπαμε καλη ειναι αλλα οχι κ η σουπερ ντουπερ γκομενα που την βλεπεις κ σου γυρναει το μυαλο.Γνωμη μου...Οσο για τις 9 ταινιες οκ στη sirina τις γυρισε...εδω γυρισε ταινια το φροκαλο η ζηρα κ η αλλη με τα ψυχολογικα της η αρβανιτελη που γαμιεται σαν σακι.
Παντος στα 170 με anal τίμιο το βρίσκω
 

dab

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Μιλαμε για γενικα ομως οχι την προσφορα της εβδομαδας ;) ;) ;)
Τιμια η κινηση που κανει εστω κ για την προσφορα ναι συμφωνω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom