Νέα

Marie Fredriksson: Πέθανε η τραγουδίστρια των Roxette

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.758
Πόντοι
736

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.026
Like
25.634
Πόντοι
5.506
πολλα βερμουτ ρε τυποι...
τα νιατα μας
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Το συγκινητικό μήνυμα του τραγουδιστή των Roxette για το χαμό της Μαρί Φρέντρικσον


«Ο χρόνος περνά τόσο γρήγορα. Δεν πάει πολύς καιρός από τότε που περνούσαμε μέρες και νύχτες στο μικροσκοπικό μου διαμέρισμα στο Χαλμσταντ, ακούγοντας τη μουσική που αγαπούσαμε, και κάνοντας απραγματοποίητα όνειρα. Και τι όνειρο ήταν εκείνο που τελικά μοιραστήκαμε. Μαρί, σε ευχαριστώ για όλα.

Ήσουν εξαιρετική μουσικός, υπέροχη φωνή και μοναδική ερμηνεύτρια. Ευχαριστώ που έβαψες τα ασπρόμαυρα τραγούδια μου με τα πιο όμορφα χρώματα. Ήσουν η καλύτερη φίλη μου για περισσότερα από 40 χρόνια. Είμαι περήφανος, είναι τιμή μου και είμαι ευτυχής που μπόρεσα να μοιραστώ τόσο από τον χρόνο σου, το ταλέντο, τη ζεστασιά, τη γενναιοδωρία και την αίσθηση του χιούμορ σου. Όλη μου η αγάπη πάει σε εσένα και την οικογένειά σου. Τα πράγματα δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια» έγραψε ο Περ Γκέσλε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Το συγκινητικό μήνυμα του τραγουδιστή των Roxette για το χαμό της Μαρί Φρέντρικσον


«Ο χρόνος περνά τόσο γρήγορα. Δεν πάει πολύς καιρός από τότε που περνούσαμε μέρες και νύχτες στο μικροσκοπικό μου διαμέρισμα στο Χαλμσταντ, ακούγοντας τη μουσική που αγαπούσαμε, και κάνοντας απραγματοποίητα όνειρα. Και τι όνειρο ήταν εκείνο που τελικά μοιραστήκαμε. Μαρί, σε ευχαριστώ για όλα.

Ήσουν εξαιρετική μουσικός, υπέροχη φωνή και μοναδική ερμηνεύτρια. Ευχαριστώ που έβαψες τα ασπρόμαυρα τραγούδια μου με τα πιο όμορφα χρώματα. Ήσουν η καλύτερη φίλη μου για περισσότερα από 40 χρόνια. Είμαι περήφανος, είναι τιμή μου και είμαι ευτυχής που μπόρεσα να μοιραστώ τόσο από τον χρόνο σου, το ταλέντο, τη ζεστασιά, τη γενναιοδωρία και την αίσθηση του χιούμορ σου. Όλη μου η αγάπη πάει σε εσένα και την οικογένειά σου. Τα πράγματα δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια» έγραψε ο Περ Γκέσλε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook.

:respect:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ποσοι εφηβοι δεν ερωτευθηκαν με τα τραγουδια τους;τον πρωτο κωλο συμμαθητριας μου τον επιασα σε παρτυ με το listen to your heart.ας ειναι ελαφρυ το χωμα.
 

Metr69

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
191
Like
8.399
Πόντοι
30.082
Κρίμα...θερίζει ο καρκίνος τους πάντες...rip
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Το συγκινητικό μήνυμα του τραγουδιστή των Roxette για το χαμό της Μαρί Φρέντρικσον


«Ο χρόνος περνά τόσο γρήγορα. Δεν πάει πολύς καιρός από τότε που περνούσαμε μέρες και νύχτες στο μικροσκοπικό μου διαμέρισμα στο Χαλμσταντ, ακούγοντας τη μουσική που αγαπούσαμε, και κάνοντας απραγματοποίητα όνειρα. Και τι όνειρο ήταν εκείνο που τελικά μοιραστήκαμε. Μαρί, σε ευχαριστώ για όλα.

Ήσουν εξαιρετική μουσικός, υπέροχη φωνή και μοναδική ερμηνεύτρια. Ευχαριστώ που έβαψες τα ασπρόμαυρα τραγούδια μου με τα πιο όμορφα χρώματα. Ήσουν η καλύτερη φίλη μου για περισσότερα από 40 χρόνια. Είμαι περήφανος, είναι τιμή μου και είμαι ευτυχής που μπόρεσα να μοιραστώ τόσο από τον χρόνο σου, το ταλέντο, τη ζεστασιά, τη γενναιοδωρία και την αίσθηση του χιούμορ σου. Όλη μου η αγάπη πάει σε εσένα και την οικογένειά σου. Τα πράγματα δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια» έγραψε ο Περ Γκέσλε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook.
Εξαιρετικά συγκινητικό και ανθρώπινο το μήνυμα του τραγουδιστή των Roxette. Είναι φοβερό να τελειώνει μία φιλία 40 χρόνων. Καλό ταξίδι Marie Fredriksson, αθάνατα τα τραγούδια σας !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom