Νέα

Μαριάννα Καλέργη! Καβλοράπανο στον Πάγο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frenchman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
έλα ρε και τώρα να πάει κάποιος νέος σε μονάδα αν αρχίσει να κλωτσάει κρεβάτια θα φάει γερό πέσιμο...

εγω ειπα να παλιωσει πρωτα και μετα να κλοτσαει, οχι να κλοτσαει σα νεος τα κρεββατια. εκει θα τον γαμησουν οι παλιοι.

υ.γ. παιχτουρι και στα ντους παντα με σαγιοναρες.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μαγκες για μενα το χειροτερο ηταν (οχι δεν ειμαι πια φανταρος... πριν 4 χρονια περιπου μπηκα)  το ροχαλητο...
ειχα πεσει σε θαλαμο με τρελα κομματια, και ειχα dolby stereo ηχο απο παντου.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Τι σου κάνει ένα Λιόνι όμως ε...! Σε θρεντ μιας μουνάρας , πάλι τα φώτα πάνω του γύρισαν! :rockon: :rockon: :rockon:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
εγω ειπα να παλιωσει πρωτα και μετα να κλοτσαει, οχι να κλοτσαει σα νεος τα κρεββατια. εκει θα τον γαμησουν οι παλιοι.
το κατάλαβα, απλώς το χρησιμοποίησα ως παράδειγμα για να του δείξω ότι η διάκριση σε παλιούς και νέους εξακολουθεί να υπάρχει..

όσο για τα ροχαλητά, τους παρλαπίπες που μιλούσαν στο κινητό με την γκόμενα κτλ, εγώ τα αντιμετώπισα με το ipod, έμαθα να κοιμάμαι με μουσική :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
το κατάλαβα, απλώς το χρησιμοποίησα ως παράδειγμα για να του δείξω ότι η διάκριση σε παλιούς και νέους εξακολουθεί να υπάρχει..

όσο για τα ροχαλητά, τους παρλαπίπες που μιλούσαν στο κινητό με την γκόμενα κτλ, εγώ τα αντιμετώπισα με το ipod, έμαθα να κοιμάμαι με μουσική :P

ειπα και γω τι διαολο τοσο πολυ εχουν αλλαξει τα πραματα  :think: σιγουρα ειναι πιο χαλαρα αλλα διαολε αν πεθανει και η παλαιοτητα τοτε ειναι δραμα φευγει ολη η καλτιλα απο τη θητεια  :grin:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
τρέλα η πιτσιρίκα !!!
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Μαριάννα Καλλέργη: Βλέπει μέλλον με τον Αλεξέι

Η Μαριάννα Καλλέργη μπορεί να είναι μόλις 20 χρόνων, αλλά φαίνεται πως έχει πάρει κάποιες σημαντικές αποφάσεις.

Σε συνέντευξη στο περιοδικό «People, η αθλήτρια του kick boxing δήλωσε πως ο γάμος είναι στα σχέδιά της:

«Αργότερα γιατί όχι; Άλλωστε, σε μερικά χρόνια, θέλω να κάνω παιδί με τον Αλεξέι. Θα ήταν πολύ καλός πατέρας!».

Για τον Αλεξέι είχε μόνο καλά λόγια να πει:

«Ξέρει να σέβεται και να εκτιμά. Έβγαλε στην επιφάνεια συναισθήματα που είχα μέσα μου, αφού, μέχρι τώρα, δεν ήταν εύκολο για κάποιον να με κερδίσει».

 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ειναι λιγο αλοιθωρη αν το προσεξετε στις διαφορες φωτο αλλα αυτο μαλλον θα οφειλετε στα πολλα μπουκετα που εχει φαει απο τα χρονια ασχολιας της με το Muay Thai  :grin:
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
χιλιαδες τετοιες ελλεεινιδες εκει εξω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom