Νέα

MaRiA_ Άννα-Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MaRiA_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 307K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Σιγα να μην ειναι αυτος ο κωλος της Αννας Μαρίας.Ίσως οταν πρωτοβγηκε στο κουρμπέτι,ίσως λεμε πριν 15 χρονια...παντως είχε πολύ πλάκα αυτη η γκομενα,εξω καρδιά :grin:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Δεν σχολιάζω αυτό που έγραψες αλλά την υπογραφή της Ερατώς ή "Αννα Ματια" (υποθέτω ήθελε να γράψει "Άννα Μαρία"), όπου μας καλεί να μην ξαναγράψουμε γι' αυτήν στο φόρουμ σε ένα θρεντ που άνοιξε η ίδια. Αντιφατικό μοιάζει... Ή μήπως εγώ κατάλαβα κάτι λάθος;
Μάλλον θελει να αναφερόμαστε σε αυτήν ως Ερατώ πλέον και οχι ως Αννα Μαρία,τουλάχιστον στο παρόν θρεντ.Μάλλον πούλησε το clopy right του ονόματος της πιάτσας.Ή τα δικαιώματα τα είχε άλλη πατρόνα :grin:
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
γραφεις στην υπογραφη σου : Να'σας ευκολύνω είμαι η γνωστό Αννα Ματια. άπλα δεν ξανά γράφετε το παλιό μου όνομα δημοσίως.πλέον βγαίνω με όνομα Ερατώ..μην ξανά γράφετε στο forum..

Είσαι χαζή;  :uglystupid: :headbang:
εγω ειμαι χαζη ??? η μαλών  πόσο χαζός είσαι που δεν σου κοβοι μυαλό ....υπαρχή προσωπικώς λόγος για να αλλάξω το όνομα μου ..... εσύ μπορει να μην με ξερουν ... άλλα ποσί με ξέρουν εδώ μέσα.... επιδη  άλλαξα  το όνομα οι άλλοι δεν πως να με ποια είναι ΕΡΑΤΩ.....εγώ ίδια βγαίνω κ λεω ........μα πόσο ποια πρεποι  να είμαι σαφής?????????????????// 
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Σιγα να μην ειναι αυτος ο κωλος της Αννας Μαρίας.Ίσως οταν πρωτοβγηκε στο κουρμπέτι,ίσως λεμε πριν 15 χρονια...παντως είχε πολύ πλάκα αυτη η γκομενα,εξω καρδιά :grin:
χαχααα ....να σε καλά αγόρι μου... μπορείς να διαπίστωσης από κοντά την κωλαρά μου  :kissass2: :kissass2:... 
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Μάλλον θελει να αναφερόμαστε σε αυτήν ως Ερατώ πλέον και οχι ως Αννα Μαρία,τουλάχιστον στο παρόν θρεντ.Μάλλον πούλησε το clopy right του ονόματος της πιάτσας.Ή τα δικαιώματα τα είχε άλλη πατρόνα :grin:
Έτσι ακριβώς ...αλλα με μια διαφωνία... επειδη μωρό μου είμαι ίδια ....τα δικαιώματα ειμαι προσωπικά δικά μου........μπορείς  να το διαπίστωσης ....   
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
εγω ειμαι χαζη ??? η μαλών  πόσο χαζός είσαι που δεν σου κοβοι μυαλό ....υπαρχή προσωπικώς λόγος για να αλλάξω το όνομα μου ..... εσύ μπορει να μην με ξερουν ... άλλα ποσί με ξέρουν εδώ μέσα.... επιδη  άλλαξα  το όνομα οι άλλοι δεν πως να με ποια είναι ΕΡΑΤΩ.....εγώ ίδια βγαίνω κ λεω ........μα πόσο ποια πρεποι  να είμαι σαφής?????????????????//   
Καλύτερα να μη γράφεις όντας μεθυσμένη!!! :2funny:

Ασχετα με τα απο πάνω θα ήθελα να βρεθούμε.Κρίμα που είμαι μακρυά σου. :'(
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Καλύτερα να μη γράφεις όντας μεθυσμένη!!! :2funny:

Ασχετα με τα απο πάνω θα ήθελα να βρεθούμε.Κρίμα που είμαι μακρυά σου. :'(
Χρήστος μια συγνώμη !!! Προζβαλλης χωρίς να ξέρεις τον άλλον. ...Μπορεί να είμαι στο χώρο αλλά απαιτώ  σεβαζμο. ..οπός σάς σέβομαι έτσι πρέπει να μεσεβαστιται. ...κάνουμε χαβαλέ άλλα όχι προβολές. ...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Χρήστος μια συγνώμη !!! Προζβαλλης χωρίς να ξέρεις τον άλλον. ...Μπορεί να είμαι στο χώρο αλλά απαιτώ  σεβαζμο. ..οπός σάς σέβομαι έτσι πρέπει να μεσεβαστιται. ...κάνουμε χαβαλέ άλλα όχι προβολές. ...
Δεν με λένε Χρήστο.  :grin:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
καλησπέρα μωράκι όμορφο.....
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
καλησπέρα μωράκι όμορφο.....
  καλησπέρα αγόρι μου ..είδες τελικά;  είμαι αυτί που ήμουνα όταν με γνώρισες ..άπλα  έτυχε το κάκια στιγμή τότε...... πραγματικά  ευχαριστήσω που με εκτίμησες αγορίνα μου  :-* :-*   
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
  καλησπέρα αγόρι μου ..είδες τελικά;  είμαι αυτί που ήμουνα όταν με γνώρισες ..άπλα  έτυχε το κάκια στιγμή τότε...... πραγματικά  ευχαριστήσω που με εκτίμησες αγορίνα μου  :-* :-*   
να εισαι παντα καλα..ειδα οτι την κυριακη θα εισαι μεχρι τις 3...θα τα πουμε τοτε..
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Καλήμερα αγόρια μου  :tits2:....  :hi:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
Καλημερα κορίτσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: MaRiA_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom