Νέα

Μάρα Δαρμουσλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 212
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
293
Like
514
Πόντοι
81
Πιο καλά από πίσω, γιατί η φάτσα της βγάζει πολύ ξυνίλα....
μαρα-δαρμουσλη-16.jpg
Κορμάρα, ωραία φώτο τύπε
 

jfshjsshiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
882
Like
2.299
Πόντοι
446
Πρώτη φορά την βλέπω, μιλφάρα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.240
Like
15.869
Πόντοι
3.656

Κι αυτή ομορφάντρα βρήκε βλέπω :confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.796
Like
29.441
Πόντοι
6.056

Κι αυτή ομορφάντρα βρήκε βλέπω :confused:
Οταν ο ανδρας εχει λεφτά η διασημότητα η και τα δυο η ομορφιά πάει περίπατο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.796
Like
29.441
Πόντοι
6.056
Αυτός τί έχει δηλαδή;
Τι να σου πω ρε τυπε, μπορει να ψάρωσε επειδη ειναι σεφ, ως γνωστόν οι σεφ εχουν περάσει τα τελευταία χρονια, ισως να το βρήκε αρκετά μουνοδουλο ωστε να τον κανει οτι θελει και να εχει εναν ανδρα υποτακτικο που δεν θα τις ζαλίζει το μουνι.... Τι να σου πω άβυσσος η ψυχη της γυναίκας.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.254
Κριτικές
8
Like
25.256
Πόντοι
6.336
Αυτά παθαίνει όποιος δεν δέχεται "προστασία".
Νόμιζε ότι θα περάσει αλώβητος.....
:confused:

Ένα φυσιολογικό παιδί είναι αυτός(αυτοδημιούργητος),τι κράζετε ρε κάμπιες.Μια χαρά είναι.
Από τον ψυχάκια πρώην σύζυγο που είχε αυτή μια χαρά είναι αυτός.
Έχει και ένα γιο 15-6 με τον τρελό.
Λέει 1 χρόνο την πολιορκούσε ευγενικά ο μαγκάκος σεφ ο οποίος τα είχε και με άλλο δυνατό μοντέλο,δεν θυμάμαι όνομα.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Άλλη μια περίπτωση μέτριας γκόμενας που έγινε σταρ με φτιασίδια. Μικρούλα, όταν είχε γυρίσει τη διαφήμιση της Lacta τη θεωρούσα θεόμουνο και κάργα ερωτεύσιμη, καθότι κι εγώ μικρός. Είμασταν τυχαία στο ίδιο γυμναστήριο και αναρωτιόμουν ποιο είναι αυτό το όμορφο γκομενάκι και που το ξέρω (μισοριξιά κανονική). Φυσικά δεν είχε και βυζιά τότε. Δεν την κατάλαβα...Ωραία, αλλά θα συμφωνήσω με το περίεργο πρόσωπο με γωνίες. Τώρα σα milfara φαίνεται ότι έχει να δώσει πιο πολλά στο κοινό της.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.254
Κριτικές
8
Like
25.256
Πόντοι
6.336
Άλλη μια περίπτωση μέτριας γκόμενας που έγινε σταρ με φτιασίδια. Μικρούλα, όταν είχε γυρίσει τη διαφήμιση της Lacta τη θεωρούσα θεόμουνο και κάργα ερωτεύσιμη, καθότι κι εγώ μικρός. Είμασταν τυχαία στο ίδιο γυμναστήριο και αναρωτιόμουν ποιο είναι αυτό το όμορφο γκομενάκι και που το ξέρω (μισοριξιά κανονική). Φυσικά δεν είχε και βυζιά τότε. Δεν την κατάλαβα...Ωραία, αλλά θα συμφωνήσω με το περίεργο πρόσωπο με γωνίες. Τώρα σα milfara φαίνεται ότι έχει να δώσει πιο πολλά στο κοινό της.
1.75 είναι.....
Το λές μισοριξιά?
:think:
Μιλάμε για διαστημική γκόμενα και καμμία σχέση σαν χαρακτήρας με τις περισσότερες του συναφιού της.
Απόλυτα ερωτεύσιμη και γήινη.

Μόνο μπούστης ή εμπαθής θα την έλεγε μέτρια κτλ....
Για μπούστης δεν μου φαίνεσαι.....

:tooth:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.240
Like
15.869
Πόντοι
3.656


Τι σου είπαν οι φίλοι σου όταν έμαθαν ότι βγαίνεις με τη Μάρα Δαρμουσλή;

Βασίλης: Για την ακρίβεια, δεν με πίστεψαν. Μέχρι που είδαν κάτι φωτογραφίες από παπαράτσι σε περιοδικό. Και άρχισαν να με πειράζουν: «Καλά, πόσα τους έδωσες για να σε φωτογραφίσουν με τη Μάρα Δαρμουσλή;». «Μα αν τους είχα πληρώσει, θα ζητούσα να με ειδοποιήσουν για να ρουφήξω την κοιλιά μου!» τους είπα. (Γελάει.)


:2funny: :2funny: :2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.110
Κριτικές
1
Like
33.125
Πόντοι
6.256
Οι επενδυτες της ελλαδας, τους εκαψαν το μαγαζακι και δε θα χουν να φανε, ναρκωτικα προστασιες ξεπλυμα λαδωματα και αλλα πολλα,
Η αναπτυξη της ελλαδας
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
1.75 είναι.....
Το λές μισοριξιά?
:think:
Μιλάμε για διαστημική γκόμενα και καμμία σχέση σαν χαρακτήρας με τις περισσότερες του συναφιού της.
Απόλυτα ερωτεύσιμη και γήινη.

Μόνο μπούστης ή εμπαθής θα την έλεγε μέτρια κτλ....
Για μπούστης δεν μου φαίνεσαι.....

:tooth:
Γιατί να είμαι εμπαθής ρε φίλε; Όλοι βλέπετε ίντριγκες και διαπλοκές παντού. Την άποψή μου είπα, προσωπική επαφή περιγράφω. Αν δε με πιστεύεις δικαίωμά σου αλλά μην χαρακτηρίζεις. Δεν την ξέρω σαν χαρακτήρα, δεν έχω ακούσει κάτι κακό, απεναντίας μόνο φυσιολογικά πράγματα, την εμφάνιση περιέγραψα. Αν αυτή είναι 1.75 εγώ είμαι 1,80 και η ταυτότητά μου γράφει 1,72...Επίσης τότε ήταν 45 κιλά. Μέτρια την είπα για super model που μας την πλασάρανε. Ωραιότατη γυναικάρα είναι. Super model ήταν η Νταρίλη τότε, που την είδα μπροστά μου και έχασα τη μιλιά μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom