Νέα

Μαντόνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 831
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εδώ βλέπω ίντριγκα  :o :o :o :o
Bloody interesting  :grin: :grin: :grin:
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
1
ρε Μαντοναρα ... μην τους ακούς !!!!
ασε τον καθε ανεγκέφαλο στον κόσμο του . :headbang: :headbang: :headbang:
ανακοίνωσε τουλάχιστον  το  πρόγραμμα εργασίας για εμάς τους πιστούς σου  πελάτες !!!
σε περιμένουμε !! ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

mark lanegan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Βλεπω εχει γινει ψιλοχαμός εδω μεσα.
Ας τα παρουμε απο την αρχη.
Το νικ νειμ warhol εχει παψει εδω και καιρό να υφίσταται.
Αντ αυτου εδω και μερικούς μήνες εχω κανω αυτο το λογαριασμό,οπου δεν πολυσυμμετέχω μιας και  δεν πολυπηγαίνω πλέον σε στούντιο και ντέλα.
Για την κοπέλλα που δουλεύει με το Όνομα Μαντονα δεν εχω γραψει ποτε τιποτα,το παραμικρο.
Επειδη λανθασμενα θεωρει οτι αυτα που γραψαν ορισμενοι ηταν δικοι μου λογαριασμοι,και επειδη κατι εγραψε για δικαιοσυνη,εγω δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να δωσω οτι στοιχεια χρειαζεται ο Αντισθενης(Γραμμη παροχης του σπιτου μου και της δουλειας μου,τηλεφωνα,ονοματεπωνυμο κτλ κτλ).για να αποδειχτει οτι δεν εχω καμια σχεση με τους λογαριασμους των ατομων που εγραψαν οτι εγραψαν.
Βεβαια θα ειχε ενδιαφερων να βλεπαμε και ποιος εγραψε τα 2 ποστ για λογαριασμο της Μαντονας...αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια,ασε που ηδη γνωριζω την απαντηση  ;)
Κανονικα δεν θα επαιρνα θεση επι του ζητηματος,αλλα επειδη καποια ατομα εδω μεσα στο σαιτ εχουν γνωρισει τον warhol,δηλαδη εμενα δεν θελω να βγαινουν λαθος συμπερασματα.
Εχω ηδη στειλει π.μ στον διαχειριστη και σε ενα μοντ οπου τους λεω μεσες ακρες το ιδιο πραγμα που εγραψα και παραπανω.
Για οτι στοιχεια κρινει οτι χρειαζεται ο αντισθενης για να δει οτι δεν εχω καμια σχεση με ολα αυτα,εγω ειμαι στην διαθεση του.

Thanks...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Βλεπω εχει γινει ψιλοχαμός εδω μεσα.
Ας τα παρουμε απο την αρχη.
Το νικ νειμ warhol εχει παψει εδω και καιρό να υφίσταται.
Αντ αυτου εδω και μερικούς μήνες εχω κανω αυτο το λογαριασμό,οπου δεν πολυσυμμετέχω μιας και  δεν πολυπηγαίνω πλέον σε στούντιο και ντέλα.
Για την κοπέλλα που δουλεύει με το Όνομα Μαντονα δεν εχω γραψει ποτε τιποτα,το παραμικρο.
Επειδη λανθασμενα θεωρει οτι αυτα που γραψαν ορισμενοι ηταν δικοι μου λογαριασμοι,και επειδη κατι εγραψε για δικαιοσυνη,εγω δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να δωσω οτι στοιχεια χρειαζεται ο Αντισθενης(Γραμμη παροχης του σπιτου μου και της δουλειας μου,τηλεφωνα,ονοματεπωνυμο κτλ κτλ).για να αποδειχτει οτι δεν εχω καμια σχεση με τους λογαριασμους των ατομων που εγραψαν οτι εγραψαν.
Κανονικα δεν θα επαιρνα θεση επι του ζητηματος,αλλα επειδη καποια ατομα εδω μεσα στο σαιτ εχουν γνωρισει τον warhol,δηλαδη εμενα δεν θελω να βγαινουν λαθος συμπερασματα.
Εχω ηδη στειλει π.μ στον διαχειριστη και σε ενα μοντ οπου τους λεω μεσες ακρες το ιδιο πραγμα που εγραψα και παραπανω.
Για οτι στοιχεια κρινει οτι χρειαζεται ο αντισθενης για να δει οτι δεν εχω καμια σχεση με ολα αυτα,εγω ειμαι στην διαθεση του.

Thanks...

τυπε μου εισαι θρυλος το νικ warhol πρεπει να ζωντανεψει ξανα  :rockon:
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
εχουμε κανενα νεο της...ειναι καιρος που δεν την εχουμε  :zfuck: :zfuck:...λαθος δει... :)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Τωρα ειναι βλεπω στο μπανερ στο Βριλησσου 60, στο πανω ομως.. Για πρωτη φορα νομιζω..
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
τους τελευταίους 1-2 μήνες είναι στο πάνω
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ή καπως ετσι...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Κασσανδρας 6, Πέμπτη 17/5 και για πρώτη και δεύτερη βάρδια: Μαντόνα/Μελίνα - Μαντόνα/Μελίνα

Και για τους οπαδούς τηςς λεσβιακής παρτούζας η Μαντόνα με την Μελίνα θα σας προσφέρουν την απόλυτη ηδονή.
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.vrilissou60-kato.com/images/pictures/madonna/03.jpg[/img[/URL]]


Επίσης σε σύντομο χρονικό διάστημα και εφόσον πάνε όλα καλά θα γυρίσει και ερασιτεχνική τσόντα hardcore με λεσβιακές σκηνές με την Εμμανουέλα.
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Ξερει κανεις που χαθηκε αυτη η ψυχη?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Και οι εξετάσεις HIV απο την Μαντόνα μας εις διπλούν  :)
 

Συνημμένα

  • Εξετάσεις Μαντόνα.png
    Εξετάσεις Μαντόνα.png
    348,4 KB · Εμφανίσεις: 75

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Κασσανδρας 6, Πέμπτη 17/5 και για πρώτη και δεύτερη βάρδια: Μαντόνα/Μελίνα - Μαντόνα/Μελίνα

Και για τους οπαδούς τηςς λεσβιακής παρτούζας η Μαντόνα με την Μελίνα θα σας προσφέρουν την απόλυτη ηδονή.
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.vrilissou60-kato.com/images/pictures/madonna/03.jpg[/img[/URL]]


Επίσης σε σύντομο χρονικό διάστημα και εφόσον πάνε όλα καλά θα γυρίσει και ερασιτεχνική τσόντα hardcore με λεσβιακές σκηνές με την Εμμανουέλα.
[/quote]

κυρία λίτσα, θα γυριστεί τελικώς η εν λόγω ερασιτεχνική παραγωγή;
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Και οι εξετάσεις HIV απο την Μαντόνα μας εις διπλούν   :)
κα/κε "litsa.com" δεν σας αμφισβητώ αλλά δεν έχει νόημα να μας βγάζετε ένα ανώνυμο χαρτί γιατρού σαν το χαρτί της τάδε κοπέλας στο ιντερνετ.Απλά γιατί μπορεί να ανήκει στην οποιαδήποτε κοπέλα.Καλό θα είναι αν γίνεται αν κάποιος επισκεφτεί το στούντιο να μπορεί να δει το βιβλιάριο υγείας της κοπέλας.Με εκτίμηση
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα αγόρια η κοριτσάρα μας θα είναι απόγευμα και βράδυ στο Κασσάνδρας 4Β.Να περνάτε όλοι καλά! :-* :-* :-*

URL]]
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
η ερασιτεχνική τσόντα hardcore με λεσβιακές σκηνές με την Εμμανουέλα, ακυρώθηκε υποθέτω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom