Νέα

mamaia beach-constanta romania

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν τους ξερω τους ρουμανους καθολου παρα μονο απο ντανες σε αντιθεση με σλαβους και μαγιαρους που τους γνωριζω αλλα παντως προσωπικα με ρουμανες ντανες εχω παντα φαει φολα--ισως συμβαινει μονο σε μενα
οπαντως οταν μπαινω σε ντελα παντα ρωταω εθνικοτητα και οταν ακουω ρουμανια εξαφανιζομαι εκτος απο την ειρηνη την μιλφα στο μυλο θεσσαλονικης που ειναι τοπ
Εγω για 10 μερες εχω παει μονο στο Βουκουρεστι, οντως διαπιστωσα κα γυφτια και αξεστιλα, αλλα απορησα με τις τιμες  και το πως τη βγαζουν αφου το κοστος ζωης ειναι σχεδον εφαμιλλο με το δικο μας...
Επισης σε αυτα τα θερετρα, εκτος απο κυριως πορνο-τουριστες και καποιους πλουσιους ντοπιους, εχω την απορια αν οι ιδιοι οι Ρουμανοι που δε μενουν κοντα, κανουν εκδρομες για μπανια και αν διανυκτερευουν σε αυτα τα ξενοδοχεια που για παραδειγμα ενα δωματιο κατα μεσο ορο θα εχει 40 ευρω, οταν ο μισθος εκει ειναι στα 150 ευρω...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν τους ξερω τους ρουμανους καθολου παρα μονο απο ντανες σε αντιθεση με σλαβους και μαγιαρους που τους γνωριζω αλλα παντως προσωπικα με ρουμανες ντανες εχω παντα φαει φολα--ισως συμβαινει μονο σε μενα
οπαντως οταν μπαινω σε ντελα παντα ρωταω εθνικοτητα και οταν ακουω ρουμανια εξαφανιζομαι εκτος απο την ειρηνη την μιλφα στο μυλο θεσσαλονικης που ειναι τοπ
Ναι, αλλα ποτε δε μπορεις να εισαι σιγουρος για την εθνικοτητα της κοπελας, μπορει να ειναι και Αλβανιδες που το παιζουν Ρουμανες, παντως απο την προσωπικη μου εμπειρια, ειδικα οι γυφτορουμανες ειναι οι χειροτερες...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
υπαρχουν σαμπανιες για απαιτητικους πελατες λενε οι σερβιτοροι, απο 2 - 20.000 €.
Σημερα τελευταια μερα θα ξοδεψω ευκολα 1500 ron (700€) λεει η κυρια που κανει ηλιοθεραπεια με το ασπρο μαγιω  :headbang:
san tin kyria me to aspro magio exw diwksei paaaaara polles se kolompara pou den ithela na kerasw poto twn 10 euro
na paroun tis sampanies tous kai na tis valoun ekei pou kala kseroun.....ston pisinouli tous
ainte me tous roumanovlaxous
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Καλος προορισμος αν καποιος θελει να παει για την εμπειρια της ρουμανικης ριβιέρας , αλλα αν θελει να γαμησει (μη πουτανα στο επαγγελμα) τοτε θα απογοητευθει...αυτο το μερος αν δεν ειχε μουνια θα ηταν ενα απεραντο wasteland, καθως ολοι, ντοπιοι αλλα και ξενοι πανε εκει για το μουνι και ο συναγωνισμος ειναι απιστευτος.
Εκει δε πανε γκομενες "προσγειωμενες", με καποιο στοιχειωδες μυαλο, πανε γκομενες οτι ναναι που για να σε προσεξουν πρεπει να παραγγειλεις καμια σαμπανια των 500ευρω και τετοιες μαλακιες ενω πισω στην πολη τους δεν εχουνε να φανε.

Για μενα το καλυτερο που μπορει να κανει καποιος,(χρονοβορο μεν) ειναι να εχει για καποιο διαστημα ιντερνετικη επαφη με καποιο μωρο και να το φερει ελλαδα για διακοπες...καλυτερα θα περασει και θα γαμαει πρωι-μεσημερι-βραδυ.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως βουκουρεστι κ κισιναου, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)
οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος 50ε εως το βουκουρεστι η 75 εως κισιναου
επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση
εισοδος απο γαλατσι ρενι
οσοι ενδιαφερονται πμ
υγ αν καποιος ενδιαφερεται για κονσταντζα καλυπτει τα εξοδα,κανα 15ε πιο πολλα κ τον αφηνω εκει
επιστροφη τα ομοια
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Αυτο που μου εκανε εντυπωση επισης ειναι οτι εκτος απο μερικους μολδαβους ρωσοι δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα στην Κωνσταντσα σε αντιθεση με την Βουλγαρια που το 40%-50% των τουριστων ειναι ρωσοι
πως κ γιατι να πανε ρωσσοφωνοι στην κοσταντζα?αφενος δεν ψωνευονται με ρουμανους,αφετερου δεν μπορουν να συνενοηθουν με τοθς ρουμανους οπως με τους βουλγαρους..
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Στην Μαμαια τα τελευταια χρονια πανε περισοτερο οι φραγκατοι, ψιλομυτες και λοιπα ψωνια, επισης οι τιμες εκει εχουν ανεβει αρκετα. Για οποιον θελει λογικες τιμες στην μαυρη θαλασσα προτεινω Κοστινεστι και Βαμα βεκε, πολλα πιπινακια, νεος κεφατος κοσμος και καλες τιμες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
ωραιος φιλε , εμενα μου τη σπανε εδω αυτοι οι δηθεν ποσο μαλπν σε διακοπες
που κοντα ειναι αυτα τα μερη ?
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
ωραιος φιλε , εμενα μου τη σπανε εδω αυτοι οι δηθεν ποσο μαλπν σε διακοπες
που κοντα ειναι αυτα τα μερη ?
Και τα δυο μερη ειναι διπλα στην Κονσταντσα φιλε, 10-15 λεπτα με αυτοκινητο 15-20 λεπτα με μινι-μπας απο Κονσταντσα, ολα τα τουριστικα μερη,παραλιες της Κονσταντσα ειναι πολυ κοντα το ενα με το αλλο, πχ μπορει να μενεις σε Χοτελι σε ενα απο τα μερη που σου ειπα και αν θες πεταγεσε μεσα σε ενα μισαωρο να κανεις το μπανιο σου και να πιεις τον καφε σου και στην Μαμαια να δεις τι παιζει.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096

πολύ καλό, είχε πλάκα !

Αναφορικά τώρα με την πολύ σωστή τοποθέτηση του Τζιτζιφρίτζι << Στην Μαμαια τα τελευταια χρονια πανε περισοτερο οι φραγκατοι, ψιλομυτες και λοιπα ψωνια, επισης οι τιμες εκει εχουν ανεβει αρκετα. Για οποιον θελει λογικες τιμες στην μαυρη θαλασσα προτεινω Κοστινεστι και Βαμα βεκε, πολλα πιπινακια, νεος κεφατος κοσμος και καλες τιμες. >>, έχω να πω τα εξής :

γύρισα πριν λίγο από τριήμερο στο Βουκουρέστι. Η οικονομία τους πάει καλύτερα και όλα δείχνουν ότι μάλλον αλλάζουν προς το θετικό τα πράγματα.

Αναφορικά με την Μαμάϊα που στον μέσο έλληνα κάνει μια εξωτική μίξη από Λούτσα που ιδρωμένη προσπαθεί να δείξει Μύκονος.

Η απέλπιδα προσπάθεια της μέσης (φτωχής στην ουσία) μουρλοκακομοίρας Ρουμάνας που προσπαθεί να δείξει τα κάλη της (μπούτι, στήθος, κόλο) για να βρει τον πλουσιολεβεντομαλάκα ! Η περιγραφή δεν είναι τυχαία. Έβλεπα κάτι κοντόχοντρους που οδηγούσαν κάτι σούπερ αυτοκίνητα και όλες οι γκομενίτσες κοίταζαν . . . . . . . το αυτοκίνητο. Η γνωστή ιστορία της ΑΥΤΟΠΑΓΙΔΕΥΣΗΣ όπου το αρσενικό δεν έχει ρόπαλο όπως στην αρχαιότητα κα δεν φέρνει στην φυλή το κυνήγι (αυτοί είχαν προτεραιότητα στα θηλυκά ΤΟΤΕ), αλλά επιδεικνύεται ως ΠΑΓΩΝΙ με άλλους τρόπους, πχ ρόλεξ, καρτιέ, γελοία ρούχα αρκεί να είναι πανάκριβα στυλ Βερσάτσε, μερσεντές, bmw, κλπ !

Και λέω αυτοπαγίδευση διότι μόλις το πετύχει αυτό που έχει σκοπό το <<κυρίαρχο>> αρσενικό, και καβαντζώσει την όμορφη μουνίτσα, σιγά και σταδιακά αρχίζει η γαμημένη η πτώση, καθότι το θηλυκό εκτός από Πόρσε, θέλει και τον . . . . . παιδαρά ! Η φτωχορούμανα θέλει την γαμημένη την εξασφάλιση, αλλά δυστυχώς δεν της αρκεί ! Είναι η εξασφάλιση αυτή η υλική <<της Κυριακής χαρά και της Δευτέρας λύπη>> ! Ο χοντρορουμάνος θέλει την ομορφιά και την ευτυχία που αυτή η ομορφιά υπόσχεται, πλην όμως ξεχνά ότι την ομορφιά δεν την αποκτάς με δόλια και υλικά μέσα ! Την ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΙΣ μόνον !!! Και για λίγο ! Και μετά  ;;;

Έχω δυο πολύ καλούς φίλους - Έλληνες - στο Βουκουρέστι με καλές θέσεις και καλά χρήματα, πάνω απ' όλα όμως είναι λεπτοί και γυμνασμένοι και κυρίως κύριοι στους τρόπους. Το τι παντρεμμένες γαμάνε, δεν περιγράφεται ! Ειδικά ο ένας, κυριολεκτικά κινδυνεύει να φάει κανένα βρωμόξυλο (στην καλή περίπτωση).

Για να μην βγούμε οφ τόπικ : η Μαμάια είναι η ρουμάνικη εκδοχή του στυλ <<the bonfire of vanities>>   !  Μακριά ! ΚΑΙ στην Ρουμανία : Ζήτω τα λαϊκά κορίτσια !!!
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
lycienr αν θες να βρεις Ρουμανες που δεν κοιτανε και τοσο τα φραγκα τοτε δοκιμασε καμακι σε ροκαδικα μπαρ-κλαμπ στο Βουκουρεστι. Φυσικα πρεπει να εφοδιαστεις και με τον καταλληλο ροκ εξοπλισμο-ρουχισμο  :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
lycienr αν θες να βρεις Ρουμανες που δεν κοιτανε και τοσο τα φραγκα τοτε δοκιμασε καμακι σε ροκαδικα μπαρ-κλαμπ στο Βουκουρεστι. Φυσικα πρεπει να εφοδιαστεις και με τον καταλληλο ροκ εξοπλισμο-ρουχισμο  :grin:
:thumbsup:
 

xristos000

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Θα ειμαι για μερικες μερες Constantza. Εχει κανεις καποια καλη πληροφορια για  :knockinb:

 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
ολοι οι καλοι φιλοι εδω να βοηθησουν.
Θ ειμαι Κωνσταντζα σε λιγες μερες. Ποθ ,πορω να περασω καλα και να σπροξω και κανενα καλο μωρο?

Καυε πληροφορια δεκτη.

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.429
Πόντοι
5.577
ολοι οι καλοι φιλοι εδω να βοηθησουν.
Θ ειμαι Κωνσταντζα σε λιγες μερες. Ποθ ,πορω να περασω καλα και να σπροξω και κανενα καλο μωρο?

Καυε πληροφορια δεκτη.

Τι εχει γινει με τα πληκτρολογια τυπου giasou?  :think:
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
ξεφτισαν, απλα μαγγωσαν τα δακτυλα απο το κρυο.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16

πολύ καλό, είχε πλάκα !

Αναφορικά τώρα με την πολύ σωστή τοποθέτηση του Τζιτζιφρίτζι << Στην Μαμαια τα τελευταια χρονια πανε περισοτερο οι φραγκατοι, ψιλομυτες και λοιπα ψωνια, επισης οι τιμες εκει εχουν ανεβει αρκετα. Για οποιον θελει λογικες τιμες στην μαυρη θαλασσα προτεινω Κοστινεστι και Βαμα βεκε, πολλα πιπινακια, νεος κεφατος κοσμος και καλες τιμες. >>, έχω να πω τα εξής :

γύρισα πριν λίγο από τριήμερο στο Βουκουρέστι. Η οικονομία τους πάει καλύτερα και όλα δείχνουν ότι μάλλον αλλάζουν προς το θετικό τα πράγματα.

Αναφορικά με την Μαμάϊα που στον μέσο έλληνα κάνει μια εξωτική μίξη από Λούτσα που ιδρωμένη προσπαθεί να δείξει Μύκονος.

Η απέλπιδα προσπάθεια της μέσης (φτωχής στην ουσία) μουρλοκακομοίρας Ρουμάνας που προσπαθεί να δείξει τα κάλη της (μπούτι, στήθος, κόλο) για να βρει τον πλουσιολεβεντομαλάκα ! Η περιγραφή δεν είναι τυχαία. Έβλεπα κάτι κοντόχοντρους που οδηγούσαν κάτι σούπερ αυτοκίνητα και όλες οι γκομενίτσες κοίταζαν . . . . . . . το αυτοκίνητο. Η γνωστή ιστορία της ΑΥΤΟΠΑΓΙΔΕΥΣΗΣ όπου το αρσενικό δεν έχει ρόπαλο όπως στην αρχαιότητα κα δεν φέρνει στην φυλή το κυνήγι (αυτοί είχαν προτεραιότητα στα θηλυκά ΤΟΤΕ), αλλά επιδεικνύεται ως ΠΑΓΩΝΙ με άλλους τρόπους, πχ ρόλεξ, καρτιέ, γελοία ρούχα αρκεί να είναι πανάκριβα στυλ Βερσάτσε, μερσεντές, bmw, κλπ !

Και λέω αυτοπαγίδευση διότι μόλις το πετύχει αυτό που έχει σκοπό το <<κυρίαρχο>> αρσενικό, και καβαντζώσει την όμορφη μουνίτσα, σιγά και σταδιακά αρχίζει η γαμημένη η πτώση, καθότι το θηλυκό εκτός από Πόρσε, θέλει και τον . . . . . παιδαρά ! Η φτωχορούμανα θέλει την γαμημένη την εξασφάλιση, αλλά δυστυχώς δεν της αρκεί ! Είναι η εξασφάλιση αυτή η υλική <<της Κυριακής χαρά και της Δευτέρας λύπη>> ! Ο χοντρορουμάνος θέλει την ομορφιά και την ευτυχία που αυτή η ομορφιά υπόσχεται, πλην όμως ξεχνά ότι την ομορφιά δεν την αποκτάς με δόλια και υλικά μέσα ! Την ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΙΣ μόνον !!! Και για λίγο ! Και μετά  ;;;

Έχω δυο πολύ καλούς φίλους - Έλληνες - στο Βουκουρέστι με καλές θέσεις και καλά χρήματα, πάνω απ' όλα όμως είναι λεπτοί και γυμνασμένοι και κυρίως κύριοι στους τρόπους. Το τι παντρεμμένες γαμάνε, δεν περιγράφεται ! Ειδικά ο ένας, κυριολεκτικά κινδυνεύει να φάει κανένα βρωμόξυλο (στην καλή περίπτωση).

Για να μην βγούμε οφ τόπικ : η Μαμάια είναι η ρουμάνικη εκδοχή του στυλ <<the bonfire of vanities>>   !  Μακριά ! ΚΑΙ στην Ρουμανία : Ζήτω τα λαϊκά κορίτσια !!!
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σωσττος ο φιλος,αλλοσ κοσμος πλεον βουκουρεστι και βλεπεις γκομεναρες με αμαξαρες στα κλαμπ.ο γαμπρος μου εζησε 8 χρονια με τον αδερφο κωσταντζα για σπουδες και παντα μου ελεγαν δεν ειναι τοσο ευκολο με τις γκομενες και κανουν πονηριες.δεν εχω παει εκει να ξερω αλλα φιλοι του γαμπρου μου που ερχονται κυπρο οπως ο αντιδημαρχος της πολης εχουν πολλα φραγγα.στην αδερφη μου οταν πανε εκει η ερχονταιαυτοι φερνουν πανακριβες φανελες για αυτην και στα παιδια της απο καταστηματα  επονυμασαν πολη ομορφα ειναι το καλοκαιρι.για μενα ρουμανες και σλοβακες ειναι τοπ στην ευρωπη,μετα σερβια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom