Νέα

ΜΑΛΑΙΣΙΑ 2018

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
φίλε καταπληκτικός!  το ζεις ωραία!  αξίζει πιστεύεις να παω για 5..6 ημέρες πριν παω Κίνα για δουλειά?  η προτίνεις κάτι αλλο εκεί κοντα ?
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
φίλε καταπληκτικός!  το ζεις ωραία!  αξίζει πιστεύεις να παω για 5..6 ημέρες πριν παω Κίνα για δουλειά?  η προτίνεις κάτι αλλο εκεί κοντα ?

Ταυλάνδη, Καμπότζη ( για siem rip εχω ανοίξει αλλο thread ), Βιετνάμ.

Εξαρτάται τι θέλεις περισσότερο ?? Γκόμενες και νυχτερινή ζωή ?? Αξιοθέατα ?? Ηρεμία και άραγμα ??

Αναλόγως κινείσαι !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
νειατα και χρημα καπετανιε!!

Αν έχεις μόνο το πρώτο ίσως ( υπο προυποθέσεις) να αποκτήσεις και το δεύτερο εφόσον ήδη δεν το έχεις !!

Αν έχεις μόνο το δεύτερο όσο και να προσπαθήσεις ποτέ δεν θα αποκτήσεις το πρώτο.

Για αυτό και ( κατά την ταπεινή μου άποψη ) το πρώτο είναι σημαντικότερο !! :hi: :hi: 
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Αν έχεις μόνο το πρώτο ίσως ( υπο προυποθέσεις) να αποκτήσεις και το δεύτερο εφόσον ήδη δεν το έχεις !!

Αν έχεις μόνο το δεύτερο όσο και να προσπαθήσεις ποτέ δεν θα αποκτήσεις το πρώτο.

Για αυτό και ( κατά την ταπεινή μου άποψη ) το πρώτο είναι σημαντικότερο !! :hi: :hi: 
σωστο αλλα καλυτερα πλουσιος γερος (μεχρι 60) παρα αφραγκος νεος..τωρα για ανω των 60 καλυτερα νεος οπως και να εχει
 

vangelisf

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Καλημέρα, δεν έχω λόγια να εκφράσω αυτά που ένιωσα διαβάζοντας αυτά που έγραφες "ΜΑΛΑΙΣΙΑ 2018".
Σε ευχαριστώ πολύ που με ταξίδεψες σε μέρη που μαλλον δεν θα δω ποτέ,μέσο του γραπτου σου λογου και των φωτογραφιών σου
πήρα και εγώ μια γεύση, μιας άλλης κουλτούρας.
Σου εύχομαι να έχεις πάντα υγεία και να χαίρεσαι την κάθε στιγμή.  :hi: :respect:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
φίλε καταπληκτικός!  το ζεις ωραία!  αξίζει πιστεύεις να παω για 5..6 ημέρες πριν παω Κίνα για δουλειά?  η προτίνεις κάτι αλλο εκεί κοντα ?
Ταυλάνδη, Καμπότζη ( για siem rip εχω ανοίξει αλλο thread ), Βιετνάμ.

Εξαρτάται τι θέλεις περισσότερο ?? Γκόμενες και νυχτερινή ζωή ?? Αξιοθέατα ?? Ηρεμία και άραγμα ??

Αναλόγως κινείσαι !!
Βιετνάμ και Καμπότζη εχω πάει ! πολύ ωραιο ταξίδι!  Το πιθανότερο είναι να το συνδυάσω με ταϊλανδή που δεν εχω πάει και τα συνδυάζει όλα ! ευχαριστώ και να περνας καλά!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Καλημέρα, δεν έχω λόγια να εκφράσω αυτά που ένιωσα διαβάζοντας αυτά που έγραφες "ΜΑΛΑΙΣΙΑ 2018".
Σε ευχαριστώ πολύ που με ταξίδεψες σε μέρη που μαλλον δεν θα δω ποτέ,μέσο του γραπτου σου λογου και των φωτογραφιών σου
πήρα και εγώ μια γεύση, μιας άλλης κουλτούρας.
Σου εύχομαι να έχεις πάντα υγεία και να χαίρεσαι την κάθε στιγμή.  :hi: :respect:

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε !!! :hi: :hi: :hi:

Η θετική σου ανταπόκριση όπως και πολλών άλλων φίλων με ευχαριστεί ιδιαίτερα μια και δείχνει ότι η προσπάθεια του ποσταρίσματος άξιζε το κόπο !!! :rockon: :rockon:

Να είσαι καλά !! :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Βιετνάμ και Καμπότζη εχω πάει ! πολύ ωραιο ταξίδι!  Το πιθανότερο είναι να το συνδυάσω με ταϊλανδή που δεν εχω πάει και τα συνδυάζει όλα ! ευχαριστώ και να περνας καλά!

:hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Νὰ εὐχαριστήσω ἀπὸ πλευρᾶς μου τὸν ἀγαπητό φίλο Mindreader γιὰ τὸ ἄνοιγμα τοῦ τρέχοντος νήματος, ὅπως καὶ τὸ ἀνέβασμα φωτογραφιῶν στὸ νῆμα Ταϊλάνδης. Ἐργατικός καὶ ἀκἀματος διότι μοιράζεται δημόσια τὶς ἐμπειρίες του απὸ ἕνα ἐπίγειο παράδεισο, ὅπως τὰ μέρη τῆς Μαλαισίας στὰ ὁποῖα βρέθηκε. Σαφῶς καὶ πρόκειται ἀπὸ τὰ καλύτερα νήματα ταξιδιῶν κι ὄχι μόνο. Παιδαγωγικός συνάμα ὁ ρόλος τέτοιων θρέντ γιὰ νὰ βλέπουμε πτυχὲς τῆς κοινωνίας μακρινῶν χωρῶν στὶς ὁποῖες εἶναι δύσκολο νὰ πάμε.
:hi:
Ἀνακλήθηκαν μνῆμες, βλέποντας τὰ ἀντίγραφα μονοθέσια στοὺς Petronas Towers, στὴν ἐποχὴ ποὺ παρακαλουθοῦσα ἐντατικά μέσω tv τοὺς ἀγῶνες μηχανοκίνητων αὐτοκινήτων (FORMULA 1).
Ἀπὸ τὸ 1999 διεξάγεται στὴν παράξενη πίστα τους τὸ GRAND PRIX.

Ευχαριστώ πολύ φίλε !! :hi: :hi:

Να είσαι πάντα καλά !! :hi: :hi:
 

ereipio

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Σαν νέος εδώ, δεν έχω παρά να σου δώσω συγχαρητήρια και να σε ευχαριστήσω για τις όμορφες στιγμές και εικόνες που μας μετέφερες!
 

gksecret

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια για την υπέροχη περιγραφή! Δεν έχω πάει ποτέ μου στην Ασία και ήταν μια ωραία ευκαιρία για νοητική επίσκεψη!

Να περνάς πάντα καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom