Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
ευχαριστω αλλα σκεφτομαι ποσο λαθος επεσα εξω στην κριση μου για εναν ανθρωπο που ενω μου χαρισε 2 ΕΚΛΠΗΚΤΙΚΑ παιδια και ειναι μια Αψογη μανα στην συμβιωση της αποδειχτικε τοσο πουτανα .....
Τη Γαμαγες τυπε ?
Την έπαιρνες απο κωλο ; Την χτύπαγεΣ στο σεξ ;
Μαλλον οχι για αυτο έγινες ΤΑΡΑΝΔΟΣ
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Τη Γαμαγες τυπε ?
Την έπαιρνες απο κωλο ; Την χτύπαγεΣ στο σεξ ;
Μαλλον οχι για αυτο έγινες ΤΑΡΑΝΔΟΣ
μου αρεσει που εβγαλες το συμπερασμα χωρις καν να απαντησω... Μονο τσοντα που δεν γυριζαμε φιλε μου.....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Εγώ βρήκα νορμάλ γυναίκα τρία χρόνια τώρα.. εγώ είμαι 48 συτη 44.. σπάνιο ούτε εγώ τό πιστεύω
ναι ναι μη το πιστευεις ακομα. περιμενε καμια 15 χρονια να δεις εαν μπορεις να περνας την πορτα και μετα πιστεψε το
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
πολλα χρονια μπροστα :confused:
να μην καει το παλικαρι γιαυτο το λεω . να εχει το νου νου του καβατζα. κρατα καμμια πισινη . οι γκομενα θα εχει σιγουρα καμμια 10 beta orbitors να την τρυγυρνανε και αμα πανε ολα στραβα με αυτον εχει τους αλλους . προσεχε.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.882
Like
46.922
Πόντοι
6.256
να μην καει το παλικαρι γιαυτο το λεω . να εχει το νου νου του καβατζα. κρατα καμμια πισινη . οι γκομενα θα εχει σιγουρα καμμια 10 beta orbitors να την τρυγυρνανε και αμα πανε ολα στραβα με αυτον εχει τους αλλους . προσεχε.
αν θελει αλλες ψωλες να παει στο καλο εγω θα της κουνησω μαντηλι..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Συμφωνώ σε ολα όσα είπες . Σίγουρα έκανα και εγώ λάθη . Δεν το αρνουμε. Ο καθένας ας πορευτεί με τα λάθη του και την συνείδηση του.

Εγώ περιμένω πολύ νωρίτερα από τα 2 χρόνια να ζητήσει επανασύνδεση.
τυπε...μια μικρη λεπτομερεια..αν κρινω απο τη φωτο προφιλ και το οτι εισαι εδω μεσα,δεν πρεπει να ησουν και συ το καλυτερο παιδι ε? σιγουρα δεν εκανες και συ τις ιδιες μαλακιες με αυτη?μηπως εγραψες οτι εγραψες για να ακουσεις αυτα που θες να ακουσεις? (χωρις να αμφιβαλλω αν λες αληθεια η οχι...τις ξερω πολυ καλα τις γυναικες,ξερω και εμας ομως)
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
αν θελει αλλες ψωλες να παει στο καλο εγω θα της κουνησω μαντηλι..
δεν προκειται να στο πει ξερεις. Εσυ θα το παρεις χαμπαρι ξαφνικα. Γιαυτο προσεχε. κρατα χοντρη πισινη . μην τις τα λες ολα .
Ημουνα Ελλαδα πριν καιρο για αδεια. Ειχα γνωρισει μια Ελληνιδα 5 οταν ημουνα διακοπες εκτος ελλαδας 2019(Μενω πλεον Γερμανια) μου ειχε πρηξη τα πααπαρια για την περουσια του πρωην τις(αυτο που τα ειχε οταν την γνωρισα απλα μου ειπε οτι ειναι πρωην) μου ελεγε συνεχεια οτι τον σδκεφτοταναι που και που και με ρωτησε εαν θα τις μιλουσε εαν του εστελενε μνμ μετα απο κανα 7 μην .
Ε πιστεψετο τα ειχε με αυτον και για το χψ λογο πηγε μονη διακοπες ( μαλλον για να ξεσκασει να ειναι ελεθευρη η κλασσικες μαλακιες που λενε και γνωρισε εμενα if you know what i mean δηλαδη ψαχνοταν και απλα ετυχα εγω) μου εστελεν μνμ ανα 7 μηνο και την γειωνα κανονικα. Με το που σκαω Ελλαδα μου κανει ματσ στο τιντερ ουτε που καταλαβα που με βρηκε πως με βρηκε κτλ κτλ . Επαθα πλακα και μου ειχε κανει και σαν secret admire εγω το τινδερ το εχω φρεε ουτε καν πληρωνω. αυτη με τον γκομενο και εχει και τινδερ. Anyway . Κανω ματσ και μετα αρχιζει .... Το ΠΣΚ δεν μπορω αλλα οταν θα ειμαι εδω δευτερα σα σου γραψω . Την πηρα χαμπαρι αμεσως . Οι γκομενα θελει να λακισει απο τον μαλακα και ψαχνει καβατζες. Ψαχνει να κανει level up να παει σε καλυτερο. με το που ειδα τι μου εγραψε την γειωσα ξανα και δελετε.

Προσεχε τυπε πες στην γκομενα να ακνει εξετασεις για ΣΜΝ. και εαν ειναι καθαρη δεν πειραΖΕΙ ΕΣΥ ΒΑΖΕ ΔΙΠΛΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ να εισια σιγουρος .
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.882
Like
46.922
Πόντοι
6.256
δεν προκειται να στο πει ξερεις. Εσυ θα το παρεις χαμπαρι ξαφνικα. Γιαυτο προσεχε. κρατα χοντρη πισινη . μην τις τα λες ολα .
Ημουνα Ελλαδα πριν καιρο για αδεια. Ειχα γνωρισει μια Ελληνιδα 5 οταν ημουνα διακοπες εκτος ελλαδας 2019(Μενω πλεον Γερμανια) μου ειχε πρηξη τα πααπαρια για την περουσια του πρωην τις(αυτο που τα ειχε οταν την γνωρισα απλα μου ειπε οτι ειναι πρωην) μου ελεγε συνεχεια οτι τον σδκεφτοταναι που και που και με ρωτησε εαν θα τις μιλουσε εαν του εστελενε μνμ μετα απο κανα 7 μην .
Ε πιστεψετο τα ειχε με αυτο για το χψ λογο πηγε μονη διακοπες ( μαλλον για να ξεσκασει να ειναι ελεθευρη η κλασσικες μαλακιες που λενε και γνωρισε εμενα) μου εστελεν μνμ ανα 7 μηνο και την γειωνα κανονικα. Με το που σκαω Ελλαδα μου κανει ματσ στο τιντερ ουτε που καταλαβα που με βρηκε πως με βρηκε κτλ κτλ . Επαθα πλακα και μου ειχε κανει και σαν secret admire εγω το τινδερ το εχω φρεε ουτε καν πληρωνω. αυτη με τον γκομενο και εχει και τινδερ. Anyway . Κανω ματσ και μετα αρχιζει .... Το ΠΣΚ δεν μπορω αλλα οταν θα ειμαι εδω δευτερα σα σου γραψω . Την πηρα χαμπαρι αμεσως . Οι γκομενα θελει να λακισει απο τον μαλακα και ψαχνει καβατζες. Ψαχνει να κανει level up να παει σε καλυτερο. με το που ειδα τι μου εγραψε την γειωσα ξανα και δελετε.

Προσεχε τυπε πες στην γκομενα να ακνει εξετασεις για ΣΜΝ. και εαν ειναι καθαρη δεν πειραΖΕΙ ΕΣΥ ΒΑΖΕ ΔΙΠΛΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ να εισια σιγουρος .
γενικα ειμαι τυπος που κραταω πισινες,καταλαβαινω και καποια σημαδια αλλα δεν θα γινω και σεριφης...αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει και απλα θα φυγω χαλαρος και ωραιος
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
γενικα ειμαι τυπος που κραταω πισινες,καταλαβαινω και καποια σημαδια αλλα δεν θα γινω και σεριφης...αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει και απλα θα φυγω χαλαρος και ωραιος
εσυ ξερεις εγω λεω την γνωμη μου εδω . Δεν σε υποτιμω μην παρεξηγηθω. Απλα λεω τι γινεται.
Και ξερεις τι το προβλημα μου ειναι που θα βρω και εγω γυναικα για οικογενεια.
Αφου ολες ειναι ετσι πως να εμπιστευτς καποια . Δυστηχως .
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.882
Like
46.922
Πόντοι
6.256
εσυ ξερεις εγω λεω την γνωμη μου εδω . Δεν σε υποτιμω μην παρεξηγηθω. Απλα λεω τι γινεται.
Και ξερεις τι το προβλημα μου ειναι που θα βρω και εγω γυναικα για οικογενεια αφου ολες ειναι ετσι πως να εμπιστευτς καποια . Δυστηχως .
για γαμησι βρισκεις ευκολα για οικογενεια ΠΟΛΥ δυσκολα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.222
Πόντοι
2.306
btw αν ημουν παντρεμενος και ετρωγα κερατο θα εκανα αμεσως τεστ πατροτητας
και ποιο το όφελος? Αν ανακαλυπτες ότι δεν είναι βιολογικά σου παιδιά θα έπαυες να τα αγαπας ή να νοιάζεσαι γία αυτά?
Νομιζω απλα θα μεγαλώνεσ το βαθμο δυστυχίασ σου και πικρίας / μίσους για τη γυναίκα σου.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
για γαμησι βρισκεις ευκολα για οικογενεια ΠΟΛΥ δυσκολα
ναι σιγουρα αλλα εμεις σαν αντρες θελουμε να κανουμε παιδια. Το θεμα ειναι να ειναι δικα μας . Το DNA Test δεν το ανακαλυψανε για πλακα .Αυτο βγηκε γιατι υπαρχει ο στρατιγικος πλουραλισμος των γυναικων . Δηλαδη . εχεις φραγκα η εισαι μαλακς πηδιεται με αλλον και πληρωνεις το παιδι του αλλου . Και ξερεις τι εστι στην Ελλαδα τις ανεργια να πληρωνεις. Εδω εξωτερικο δεν θελει κανεις να πληρωνει κατι ξενο . Με εχεις?
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.882
Like
46.922
Πόντοι
6.256
ναι σιγουρα αλλα εμεις σαν αντρες θελουμε να κανουμε παιδια. Το θεμα ειναι να ειναι δικα μας . Το DNA Test δεν το ανακαλυψανε για πλακα .Αυτο βγηκε γιατι υπαρχει ο στρατιγικος πλουραλισμος των γυναικων . Δηλαδη . εχεις φραγκα η εισαι μαλακς πηδιεται με αλλον και πληρωνεις το παιδι του αλλου . Και ξερεις τι εστι στην Ελλαδα τις ανεργια να πληρωνεις. Εδω εξωτερικο δεν θελει κανεις να πληρωνει κατι ξενο . Με εχεις?
απο οσους κανουν τεστ το 35% ανακαλυπτουν οτι δεν ειναι δικο τους παιδι...προπερσινα στοιχεια αν θυμαμαι καλα αυτα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
και ποιο το όφελος? Αν ανακαλυπτες ότι δεν είναι βιολογικά σου παιδιά θα έπαυες να τα αγαπας ή να νοιάζεσαι γία αυτά?
Νομιζω απλα θα μεγαλώνεσ το βαθμο δυστυχίασ σου και πικρίας / μίσους για τη γυναίκα σου.
Γιατι τι γαμιση που τρωως στην ζωη για να βγαλεις λεφτα ΔΕΝ θελεις να τα ξοδευεις αδικα . Αμα ηταν ετσι δεν θα χρεαιζοταναι να δουλευουμε και θα υπηρχε καπου ενα πανερι με λεφτα και θα περναμε. Αλλα επειδη δεν ειναι ετσι προτιθμω μονος παρα με ξενα παιδια. Στα αρχιδια μου τα παιδια του αλλου . Η πουτανα που τα εκανε δεν ειχε μυαλο οτι θα κανει μαλακια .
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Ξερεις ποσες πουτανες μου εχουν κανει προξενιο με παιδι απο μαλακα. Αμα ηταν να πηδανε οι αποτυχημενοι για να τα πληρωνεις εσυ . Αμα το γουσταρεις εσυ προβλημα σου εγω δεν θα παρω. Ξερεις παλια οταν καταλαμβαναν ενα χωριο περναν τις γυναικες και καθαριζαν τα παιδια του αλλου μετα κανανε παιδια με τις γυναικες που πηρανε απο το χωριο .
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.222
Πόντοι
2.306
Γιατι τι γαμιση που τρωως στην ζωη για να βγαλεις λεφτα ΔΕΝ θελεις να τα ξοδευεις αδικα . Αμα ηταν ετσι δεν θα χρεαιζοταναι να δουλευουμε και θα υπηρχε καπου ενα πανερι με λεφτα και θα περναμε. Αλλα επειδη δεν ειναι ετσι προτιθμω μονος παρα με ξενα παιδια. Στα αρχιδια μου τα παιδια του αλλου . Η πουτανα που τα εκανε δεν ειχε μυαλο οτι θα κανει μαλακια .
Δεν νομίζω ότι έχει κανείς ένα «διακόπτη« με τον οποιο παύει να νοιάζεται για τα άτομα που ο ίδιος μεγαλωσε. Τωρα βέβαια αν εσένα είναι το πρόβλημα σου τα λεφτά και μη σου τα φάνε τα «ξενα» παιδιά ( που στο κάτω κάτω δεν έχουν καμία ευθυνη για την ολη κατάσταση και τα ίδια θα διαλυθούν ψυχολογικά αν μάθουν ότι δεν είναι παιδια σου) δικαίωμα σου και καλη σου τυχη.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Δεν νομίζω ότι έχει κανείς ένα «διακόπτη« με τον οποιο παύει να νοιάζεται για τα άτομα που ο ίδιος μεγαλωσε. Τωρα βέβαια αν εσένα είναι το πρόβλημα σου τα λεφτά και μη σου τα φάνε τα «ξενα» παιδιά ( που στο κάτω κάτω δεν έχουν καμία ευθυνη για την ολη κατάσταση και τα ίδια θα διαλυθούν ψυχολογικά αν μάθουν ότι δεν είναι παιδια σου) δικαίωμα σου και καλη σου τυχη.
ναι απλα εγω θελω να κανω τα δικα μου παιδια. τοσο απλο. Και ξερεις τι . Τα λεφτα στα παπαρια μου . Αυτο που με πειραζει ειναι η κοροιδια. Γιατι κατι τετοιες πουτανες λεω εγω τωρα ονομα δεν λεω οταν ηταν μαζι μου δεν θελανε να κανουν παιδια γιατι με θεωρουσαν bad boy και οτι θα τους την κανω η και αμα θες καμενο μαλακα αχρηστο . ΟΚ Συμφωνω . Τωρα ομως που δεν ειμαι αχρηστος και μαλακας και αυτη που με παρατησε για καποιον αλλο καλυτερο και εκανε παιδι μαζι του και γυριζει για να ειναι μαζι μου γιατι ο αλλος δεν ηταν αυτο που ηθελε για ποιο λογο εγω να δεχτω την πουτανα με το μπασταρδο αυτουνου που με παρατησε. Τον πονο που ειχα οταν εφυγε μονο και μονο θα ειμαι μαλακς τοτε.
Πες οτι η αλλη δεν ηταν μαζι μου και την γνωριζω και εχει παιδι απο καποιον αλλο. ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. Τοσο μαλακω ηταν και δεν τον καταλαβε οτι ηταν μαλακας και εκανε παιδι μαζι του. Αρα θα εχω προβλημα μαζι τις και με το παιδι τις. Ασε που ολη την ωρα θα εχεις τον αλλο μαλακα να ερχεται να δει το παιδι του που θα το πληρωνερις εσυ και αμα στραβαωει οι γκομενα σε παρατα και παει πισω στον μαλακα για να εχει το παιδι τον πατερα του .
Πιστευω να σε καλυψα εντελως
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.222
Πόντοι
2.306
ναι απλα εγω θελω να κανω τα δικα μου παιδια. τοσο απλο. Και ξερεις τι . Τα λεφτα στα παπαρια μου . Αυτο που με πειραζει ειναι η κοροιδια. Γιατι κατι τετοιες πουτανες λεω εγω τωρα ονομα δεν λεω οταν ηταν μαζι μου δεν θελανε να κανουν παιδια γιατι με θεωρουσαν bad boy και οτι θα τους την κανω η και αμα θες καμενο μαλακα αχρηστο . ΟΚ Συμφωνω . Τωρα ομως που δεν ειμαι αχρηστος και μαλακας και αυτη που με παρατησε για καποιον αλλο καλυτερο και εκανε παιδι μαζι του και γυριζει για να ειναι μαζι μου γιατι ο αλλος δεν ηταν αυτο που ηθελε για ποιο λογο εγω να δεχτω την πουτανα με το μπασταρδο αυτουνου που με παρατησε. Τον πονο που ειχα οταν εφυγε μονο και μονο θα ειμαι μαλακς τοτε.
Πες οτι η αλλη δεν ηταν μαζι μου και την γνωριζω και εχει παιδι απο καποιον αλλο. ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. Τοσο μαλακω ηταν και δεν τον καταλαβε οτι ηταν μαλακας και εκανε παιδι μαζι του. Αρα θα εχω προβλημα μαζι τις και με το παιδι τις. Ασε που ολη την ωρα θα εχεις τον αλλο μαλακα να ερχεται να δει το παιδι του που θα το πληρωνερις εσυ και αμα στραβαωει οι γκομενα σε παρατα και παει πισω στον μαλακα για να εχει το παιδι τον πατερα του .
Πιστευω να σε καλυψα εντελως
Εσύ μιλάς για τη περίπτωση να παρεις μια γυναίκα που έχει παιδιά απο πρότερη σχέση/γάμο με άλλον.
Εγω αναφέρομαι στην περιπτώση που, εφοσον ανακαλύψεις ότι η γυναίκα σου, με την οποία έχεις φτιάξει οικογένεια, σε έχει κερατώσει, να ψαχτείς άμεσα για τεστ πατρότητας των τέκνων που μέχρι τότε νόμιζες για δικα σου.
Ανομοιες καταστασεις.
Εντελει ότι κάνει στον καθένα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Εσύ μιλάς για τη περίπτωση να παρεις μια γυναίκα που έχει παιδιά απο πρότερη σχέση/γάμο με άλλον.
Εγω αναφέρομαι στην περιπτώση που, εφοσον ανακαλύψεις ότι η γυναίκα σου, με την οποία έχεις φτιάξει οικογένεια, σε έχει κερατώσει, να ψαχτείς άμεσα για τεστ πατρότητας των τέκνων που μέχρι τότε νόμιζες για δικα σου.
Ανομοιες καταστασεις.
Εντελει ότι κάνει στον καθένα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ....
απλα για να ξερεις. Απο την 8 εβδομαδα μπορεις να βρεις εαν ειναι παιδι σου. Ναι και ξερεις γιατι γιατι εχω πονεση τοσο πολλη και δεν προκειται να το ξανακανω στον ευατο μου . Γιατι ειτε ετσι ειτε αλλιως για εμενα ειναι κοροιδια. Και γιατι ειναι αδικο να θελω δικα μου παιδια δεν το καταλαβα. Εγω δεν ειμαι ανθρωπος δεν εχω δικαιωμα στην ζωη στην πατροτητα σε ολα . Για ποιο λογο να εχω τον μπελα απο καποιον αλλο που γαμησε. Οσες ειχανε παιδια τις πηδαγα και μετα εφευγα . Γιατι παιδια δεν προκειται να ξανακανουν γιατι εχουν φαει την ηττα με τον μαλακα. οποτε. οπως περι ορεξεως κολοκυθπιτα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom