Νέα

Μαγαζια για γνωριμια με τουριστριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι Αμερικανίδες κάνουν πολύ twerking με τους δικούς τους.Δε νομίζω ο Ελληνας τσιφτετελάς να κολλάει το καυλί του για twerking στα πισινά της γκόμενας.
Οντως οι Ρωσίδες γουστάρουν τα κλαμπ σκανδιναυικού τύπου κυριλέ,ημικυριλέ και όχι τόσο τα ορθάδικα αγγλικού τύπου ούτε φυσικά τα υπόγεια παρακμιακά μαγαζιά τύπου Αυστρίας Τσεχίας.
Νομίζω πάντως Ελλάδα ένα κλαμπ τύπου Pomaranca θα έπιανε στις Ανατολικές τουρίστριες.
Όταν λες Ελλάδα είναι πολύ ασαφές...Και μάλιστα το Pomeranza είναι πολύ κλειστό για καλοκαίρι !Το κλάμπ που θέλουμε πρέπει να μελετηθεί με μεράκι ώστε να πιάνει όλες τις χώρες στην Αθήνα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
To topic ειναι μαγαζια για γνωριμια για τουριστριες τυποι, και οχι επιχειρηματικες ιδεες για ανοιγμα μαγαζιων για τουριστριες

:happy: :happy: :happy:


Πραγματι σε ποια μαγαζια πανε οι τουριστριες στην Αθηνα?? Εχει ιδες κανενας??

:think:
Αφού δεν υπάρχει και είναι μια πολύ καλή επιχειρηματική ιδέα!Μονοπώλειο σε όποιον μάγκα και αρχηγό το κάνει!
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Στον δρόμο σαν το σκυλί δεν έχω γαμήσει αλλά την γνώρισα σε κλαμπάκι παραλιακή που είχε βγει με φίλη της το βράδυ που ήρθε Αθήνα.

το ιδιο βραδυ την γαμησες τυπε??

πως της την επεσες???
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Όταν λες Ελλάδα είναι πολύ ασαφές...Και μάλιστα το π Ομέρ Άντζα είναι πολύ κλειστό για καλοκαίρι !Το κλάμπ που θέλουμε πρέπει να μελετηθεί με μεράκι ώστε να πιάνει όλες τις χώρες στην Αθήνα!

Δε γίνεται να φτάξεις κλαμπ που να τις ικανοποιεί όλες.Αλλο θέλει η Γερμανίδα,άλλο η Αγγλίδα άλλο η Σκανδιναυή ή η Σλάβα.Το βλέπεις και στη Ρόδο αυτό.
Π.χ. κλαμπ και μπαρ τύπου Φαληρακίου όπως το Q club θα αποτύγχαναν παταγωδώς με Γερμανίδες ή Ανατολικές.Το Colorado καλύτερη ιδέα αλλά και πάλι υπάρχουν εθνικότητες που δε γουστάρουν.Δεν υπάρχει one size fits all.
Γενικά Βαλκάνια τα μαγαζιά έχουν πάντα πολλές καρέκλες και τραπέζια για να δυσκολεύουν την προσέγγιση και να μη γίνονται τσαμπουκάδες γιατί οι Βαλκάνιοι είναι ευέξαπτοι και οι γκόμενες σχετικά συντηρητικές και social circle τύποι.Πολωνία είναι το αντίθετο οι ντίσκο κάνουν τα πάντα,έχουν τέλειες δομές για να μπορείς να ξεμοναχιάσεις γκόμενα γιατί οι γκόμενες είναι καυλιάρες και οι άντρες σουρώνουν.Ουκρανία,Ρωσία είναι κυριλέ για να διευκολύνουν το σπονσοριλίκι κτλ.
Μια Ελληνίδα δε θα έμπαινε ποτέ σε κλαμπ τύπου Energy2000,Cuba Libre ή Czekolada.
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Αφού δεν υπάρχει και είναι μια πολύ καλή επιχειρηματική ιδέα!Μονοπώλειο σε όποιον μάγκα και αρχηγό το κάνει!

δεν υπαρχει αλλα υπαρχουν μαφιες και αυτοι που εχουν γυρισει αρκετα για να τους ερθει αυτη η ιδεα δεν εχουν ορεξη να μπλεκουν με μαφιες. εγω οταν πηγα στην κρητη ηταν εκπληξη που μου ειπαν οτι ΔΕΝ υπαρχουν μαφιες. σε ολη την ευρωπη (κοσμο) νομιζω υπαρχουν μαφιες αυτου του τυπου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
δεν υπαρχει αλλα υπαρχουν μαφιες και αυτοι που εχουν γυρισει αρκετα για να τους ερθει αυτη η ιδεα δεν εχουν ορεξη να μπλεκουν με μαφιες. εγω οταν πηγα στην κρητη ηταν εκπληξη που μου ειπαν οτι ΔΕΝ υπαρχουν μαφιες. σε ολη την ευρωπη (κοσμο) νομιζω υπαρχουν μαφιες αυτου του τυπου
Αυτή την επιφύλαξη την εξέφρασα απο το πρώτο μου πόστ, όταν έριξα την ιδέα...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
το ιδιο βραδυ την γαμησες τυπε??

πως της την επεσες???
Ναι, μετά το κλαμπάκι, τι εννοείς πως την έπεσα? Με ρόπαλο όχι πάντως...αχχαχα την κόζαρα κ το ίδιο κ μετά από πέντε λεπτά μπαλαμούτι και μετά από δύο ώρες κρεβάτι...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ναι, μετά το κλαμπάκι, τι εννοείς πως την έπεσα? Με ρόπαλο όχι πάντως...αχχαχα την κόζαρα κ το ίδιο κ μετά από πέντε λεπτά μπαλαμούτι και μετά από δύο ώρες κρεβάτι...
αυτη σε κοζαρε τυπε?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
quote author=dopamina notid=143084 link=topic=257913.msg7519235#msg7519235 date=1492183460]
αυτη σε κοζαρε τυπε?
[/quote]εσυ τι λες ρε εξυπνοπούλι τρολάκο?
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
έπειδή το 95% των μηνυμάτων σου τρολάρει, μάλλον στην Αγγλία βαριέσαι ασύστολα  :spam:

δεν ισχυει αυτο που λες

επισης δεν χρειαζεται να εισαι επιθετικος εδω μεσα ολοι μια παρεα ειμαστε
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ντοπα εγω θα σου πω

αθηνα δεν γαμας τουριστρια

υπαρχει κολπο ομως να γαμησεις εκτος αθηνων
 

rdeliaris

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
250
Κριτικές
29
Like
1.203
Πόντοι
2.972
Εγω χρονια απορω γιατι να ερθει καποιος για τουρισμο στην Αθηνα!
Μια μουτζουρα ολη η πολη με καμια σοβαρη τουριστικη υποδομη.
Πραγματικα πεταμενα λεφτα για μενα

Μονό για  την Ακρόπολη (παγκόσμιο μνημείο)αξίζει να έρθεις στην Αθήνα. Εξάλλου οι τουρίστες διοργανώνουν με αφετηρία την Αθήνα εκδρομές σε διάφορους αρχαιολογικούς χώρους. Μην υποτιμάτε  τη χώρα μας.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.236
Like
1.666
Πόντοι
216
Ολοι τις βλεπουμε να γυρνανε στους δρομους σε ομαδες, δυο-δυο, τρεις-τρεις. Καπου καθονται για να ξαποστασουν. Εκει μπορουμε να τις προσεγγισουμε. Προτεινετε εδω μαγαζια.

Loukoumi bar,πλατεία αβυσσηνίας
360 μοίρες bar,μοναστηράκι
Α for Athens bar,μοναστηράκι
Σε όλα τα cafe της οδού Ανδριανού (από οδός Άρεως έως και Αγίων Ασωμάτων)
Στο Thissio View (στο Roof Garden)
Στο Fresco Yogurt Bar της Διονυσίου Αρεοπαγίτου
Σε όλα τα cafe της οδού Μακρυγιάννη (απέναντι από το Μουσείο Ακροπόλεως)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom