Νέα

Μαδαγασκάρη 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TRELOSPONTIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Κάποια επαγγελματική υποχρέωση με έφερε φέτος τον Ιούλιο στο Γιοχάνεσμπουργκ στη Νότια Αφρική.

Έχοντας λοιπόν ένα μεγάλο μέρος του κόστους του ταξιδιού καλυμμένο σκέφτηκα ότι είναι πράγματι ευκαιρία να γυρίσω κάποιες χώρες σε αυτή τη γεωγραφική περιοχή.

Ετσι επισκέφτηκα ένα παλιό μου φίλο στη Λουζάκα στην Ζάμπια και έπειτα πήγα για δεύτερη φορά ( μετά την πρώτη το 2015 ) στη Μαδαγασκάρη.

Θα ποστάρω κάποιες εντυπώσεις μου και φωτογραφίες από αυτό το ταξίδι αν και οι φωτογραφίες είναι σχετικά λίγες.
φιλε μου επιδει ετοιμαζουμε ενα μπατσελορ παρτυ 3 ατομα... τους επομενους μηνες και εχουμε την ευκαιρια να παμε καπου για σεχοτρουρισμο!!! ειμαστε αλανακια απο οτι βλεπω αξιζει να δωσεις κατι παραπανω σε airticets παρα να πας καμια βουλγαρια και με 4-5 γκομενακια να ισοφαρισεις το ποσο ενω μπορεις με 1500-2000 ευρο να κανεις τρελα πραγματα τι θα μου προτινες??? απο τισ εμπειριες σου κατι οικονομικο με ποσοτιτα ...  αν μπορεις με pm γιατι δεν ξερω καλα το σιτε.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Καλή χρονιά και καλή συνέχεια σε όλους !! :hi: :hi: :hi:
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Mindreader είσαι ωραίος! Συνέχισε να γραφεις. Πες μας καμια ιστορία που να άξιζε με διαλόγους καμάκι ευτράπελα κλπ.
 

stugano

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
οι παραλιες απο την πρωτευουσα ποσο μακρια ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom