Νέα

Λυκαβηττός και ματάκηδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scooby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
η στιγμή που βγαίνει έξω και αφήνει τη κούφια, είναι όλα τα λεφτά, μιλάμε κορύφη
 

Επισκέπτης
πρέπει να διάβαζες τα ρα τα τα μικρός ε ;;
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
μαλακες εχει σφαχτει κοσμος εκει περα τον νου σας
 
OP
OP
scooby

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
μαλακες εχει σφαχτει κοσμος εκει περα τον νου σας
Η επιστήμη έχει αποδείξει ότι ο περισσότερος κόσμος πέθανε στο κρεβάτι του
άρα αυτό είναι και το πιο επικίνδυνο μέρος.
;)
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Η επιστήμη έχει αποδείξει ότι ο περισσότερος κόσμος πέθανε στο κρεβάτι του
άρα αυτό είναι και το πιο επικίνδυνο μέρος.
;)
χωρις ιχνος πλακας θα σου πω οτι εχουν γινει πολλα σκηνικα σε Λυκαβηττο και σε 2-3 περιοχες ακομα και παρα πολλα δεν εχουν καν ακουστει.Προτιμω να ψοφησω στο κρεβατι μου παρα απο καποια μουνοπανα σε αυτα τα μερη.Επισης μην ξεχνατε και τις παρτεναιρ σας.Στις γυναικες εχουν γινει τα περισσοτερα ετσι;
 

Επισκέπτης
χωρις ιχνος πλακας θα σου πω οτι εχουν γινει πολλα σκηνικα σε Λυκαβηττο και σε 2-3 περιοχες ακομα και παρα πολλα δεν εχουν καν ακουστει.Προτιμω να ψοφησω στο κρεβατι μου παρα απο καποια μουνοπανα σε αυτα τα μερη.Επισης μην ξεχνατε και τις παρτεναιρ σας.Στις γυναικες εχουν γινει τα περισσοτερα ετσι;
παρε την γκομενα,πηγαινε,δες την θεα και δρομο,για γαμησι αλλου,τοσο απλα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χωρις ιχνος πλακας θα σου πω οτι εχουν γινει πολλα σκηνικα σε Λυκαβηττο και σε 2-3 περιοχες ακομα και παρα πολλα δεν εχουν καν ακουστει.Προτιμω να ψοφησω στο κρεβατι μου παρα απο καποια μουνοπανα σε αυτα τα μερη.Επισης μην ξεχνατε και τις παρτεναιρ σας.Στις γυναικες εχουν γινει τα περισσοτερα ετσι;

Αμα πηγαινε να πηδαει εκει περα θα τα ήξερε φιλε  :P

σιγα μην εχει να πηδαει ο αλλος απεξω γκομενα οποιαδηποτε στιγμη διαθεσιμη και να ακουμπαει συνεχεια 20αρικα στις πουτανες... 
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Αμα πηγαινε να πηδαει εκει περα θα τα ήξερε φιλε  :P
μπα ειναι πολλοι που λενε ελα μωρε σε μενα;εχει κοσμο δεν τρεχει τιποτα κλπ.Κολλητος μου αστυνομικος και οχι μπατσος 2 πραγματα μου εχει πει.Μακρια για γαμησια σε τετοια μερη και μακρια απο παρκακια και πλατειες για χασισια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μπα ειναι πολλοι που λενε ελα μωρε σε μενα;εχει κοσμο δεν τρεχει τιποτα κλπ.Κολλητος μου αστυνομικος και οχι μπατσος 2 πραγματα μου εχει πει.Μακρια για γαμησια σε τετοια μερη και μακρια απο παρκακια και πλατειες για χασισια

Εγω δεν την πιστευω αυτη την ιστορια παντως.  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
να την πιστεψεις.

Επισης θεωρω χαζους και οσους την πιστευουν. Καθαρη επιδειξη οποιος πηδαει δεν βγαινει να το βγαλει φωτεινη επιγραφη και επισης σιγα μην εχεις τετοιες καβατζες και ακουμπας στις πουτανες 20αρικα ετσι βγαινουν νομιζεις????
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Επισης θεωρω χαζους και οσους την πιστευουν. Καθαρη επιδειξη οποιος πηδαει δεν βγαινει να το βγαλει φωτεινη επιγραφη και επισης σιγα μην εχεις τετοιες καβατζες και ακουμπας στις πουτανες 20αρικα ετσι βγαινουν νομιζεις????
τι εννοεις ρε;δεν σε πιανω.Τι δεν πιστευεις, ποιος βγαζει καραμουζα ποιον;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom