Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Λουκιανού 20

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos350
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
294
Πόντοι
1.510
Καλησπέρα παίδες!Μήπως ξέρει κανείς τι έγινε με το εν λόγω studio???Πήγα χτες μιας&ήμουν στην περιοχή με ένα φίλο γύρω στις 7&ήταν κλειστά!Έκλεισε????
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
ελπιζω να κλεισανε για ανακαινιση..............
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ελπιζω να κλεισανε για ανακαινιση..............
Και μαλιστα ριζικη. :thumbsup:
Χρειαζεται μεγαλη αλλαγη στο ιδρυμα για να μπορει να θεωτειται studio.

Ισως ομως να ειναι και τυχαιο γεγονος εαν περασατε μονο μια φορα και ηταν κλειστο. (Στις κυριες δεν αναφερει κοπελα για την 2η βαρδια χθες)
Η αλλαγη βαρδιας γινεται στοις 6 εκει.Ισως να μην ειχε παει η κοπελα.
 
OP
OP
xristos350

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
294
Πόντοι
1.510
Ξαναπήγαμε&πιο αργά αλλά πάλι τα ίδια!ούτε φώτα τπτ απολύτως!φαινόταν σαν εγκαταλελειμένο!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ξαναπήγαμε&πιο αργά αλλά πάλι τα ίδια!ούτε φώτα τπτ απολύτως!φαινόταν σαν εγκαταλελειμένο!
Τσεκαρε και μια αλλη μερα.

Ισως να ηταν περιστασιακα κλειστο χθες.

Παντως για μενα, δεν ειναι κατι αξιολογο για studio.
Το πενηνταρικο ειναι υπερβολικο για τον χωρο, και οι κοπελες ειναι "αυστηρα" milf πλην εξαιρεσεων.
Βεβαια περι ορεξεως...............

Με βαση τα προγραμματα στις κυριες σημερα μεχρι τις 00:30 δουλευει η Σιλβη.
Μελαχρινή νταρντανα milf με υπερβολικα μεγαλα φυσικα στηθη.
 
OP
OP
xristos350

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
294
Πόντοι
1.510
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε,να σαι καλά!το ξέρω ότι δν είναι κάτι αξιόλογο&φαίνεται&απ έξω αυτό,απλώς επειδή είχα ακούσει ότι έχει Milfonia γι αυτό τον λόγο πήγα!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Δεν έχω πάει ποτέ στο εν λόγω στούντιο. Όμως πρέπει να έχει μεγάλη ιστορία. Θυμάμαι, μαθητής λυκείου στο Παγκράτι μέσα δεκαετίας του 80, ήταν το μέρος που αρκετοί συμμαθητές μου γνωρισαν εκεί για πρωτη φορά το σεξ (τουλάχιστον έτσι έλεγαν).
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε,να σαι καλά!το ξέρω ότι δν είναι κάτι αξιόλογο&φαίνεται&απ έξω αυτό,απλώς επειδή είχα ακούσει ότι έχει Milfonia γι αυτό τον λόγο πήγα!
Αν σου αρεσουν τα milf ειναι ο ιδανικος προορισμος. :thumbsup:
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Μένω πολύ κοντά αλλά δεν έχω πάει ποτέ. Αξίζει καμία από τις κοπέλλες; Η Σιλβή τί λέει; Όταν λέμε νταρντάνα τί εννοούμε; Μιλάμε για φώκια ή απλώς μια γεματούλα μιλφ (60 kg max) με μεγάλα βυζιά; Έχω δει επίσης φωτό σε άλλο site από κάποια Γιούλη η οποία δείχνει τούμπανο και καθόλου μιλφ. Ξέρει κάτι κανείς γι' αυτήν;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν έχω πάει ποτέ στο εν λόγω στούντιο. Όμως πρέπει να έχει μεγάλη ιστορία. Θυμάμαι, μαθητής λυκείου στο Παγκράτι μέσα δεκαετίας του 80, ήταν το μέρος που αρκετοί συμμαθητές μου γνωρισαν εκεί για πρωτη φορά το σεξ (τουλάχιστον έτσι έλεγαν).
Ειναι αρκετα παλιος χωρος.
Την δεκαετια του 80 λειτουργουσε σαν μπουρδελο.
Πλεον εχει ονομαστει studio.
οι προδιαγραφες του δεν μπορουν να το καταταξουν ομως με τιποτα σε αυτη την κατηγορια.

Παραμελημενο, χωρις παροχη νερου στα δωματια, χρειαζεται ριζικη ανακαινηση εαν θελει ναειναι πραγματκο studio.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Μένω πολύ κοντά αλλά δεν έχω πάει ποτέ. Αξίζει καμία από τις κοπέλλες; Η Σιλβή τί λέει; Όταν λέμε νταρντάνα τί εννοούμε; Μιλάμε για φώκια ή απλώς μια γεματούλα μιλφ (60 kg max) με μεγάλα βυζιά; Έχω δει επίσης φωτό σε άλλο site από κάποια Γιούλη η οποία δείχνει τούμπανο και καθόλου μιλφ. Ξέρει κάτι κανείς γι' αυτήν;
Οι κοπελες που εργαζονται εκει ειναι milf.

Ειδικα η Σιλβη ειναι παραπανω απο 60 kg πως την εκοψα, με τα μεγαλυτερα ισως βυζια που  εχω δει ποτε. Υπαρχουν φωτογραφιες της στις "κυριες".

Η Γιουλη ειναι μιλφακι και αυτη.Καλοδιατηρημενο μεν. αλλα μιλφ. Το στηθος τηε ειναι σιλικονατο.

Δεν ξερω τι λενε απο επιδοσεις.

Απο τα milf που εργαζονται εκει εχω παρει μονο την Νικη στο Αγιου Μελετιου 37 παλιοτερα.
Δεν μπορεις να πεις οτι ειναι κουκλα, ομως ειναι παρα πολυ καλη στις υπηρεσιες της.
Εγω τουλαχιστον εχω περασει εξαιρετικα μαζι της.
 

Επισκέπτης
Ειναι αρκετα παλιος χωρος.
Την δεκαετια του 80 λειτουργουσε σαν μπουρδελο.
Πλεον εχει ονομαστει studio.
οι προδιαγραφες του δεν μπορουν να το καταταξουν ομως με τιποτα σε αυτη την κατηγορια.

Παραμελημενο, χωρις παροχη νερου στα δωματια, χρειαζεται ριζικη ανακαινηση εαν θελει ναειναι πραγματκο studio.

To μπουρδέλλο αυτό λειτούργησε για πρώτη φορά το 1976.
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Οι κοπελες που εργαζονται εκει ειναι milf.

Ειδικα η Σιλβη ειναι παραπανω απο 60 kg πως την εκοψα, με τα μεγαλυτερα ισως βυζια που  εχω δει ποτε. Υπαρχουν φωτογραφιες της στις "κυριες".

Η Γιουλη ειναι μιλφακι και αυτη.Καλοδιατηρημενο μεν. αλλα μιλφ. Το στηθος τηε ειναι σιλικονατο.

Δεν ξερω τι λενε απο επιδοσεις.

Απο τα milf που εργαζονται εκει εχω παρει μονο την Νικη στο Αγιου Μελετιου 37 παλιοτερα.
Δεν μπορεις να πεις οτι ειναι κουκλα, ομως ειναι παρα πολυ καλη στις υπηρεσιες της.
Εγω τουλαχιστον εχω περασει εξαιρετικα μαζι της.

Ευχαριστώ.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ειχα  γαμισει  εκει ο 1986 τη Σονια-Χριστινα που μετα δουλευε  στο Φυλης κοντα στην Πιπινου που τωρα εχει κλεισει,δε θυμαμαι  αριθμο,ισως 149,μουναρα με  απαιχτους βυζους και φοβερο κορμι -προσωπο,αν καποιος που την ηξερε ξερει κατι γι αυτην ,ας μου κανει π.μ.(τσατσος μου ειχε πει οτι πεθανε,αλλα πιστευω ηταν μαλακιες του...μαλλον  σταματησε γυρω στα 1994)Ειχε  ενα  χαρακτηριστικο τατουαζ-λουλουδι τριανταφυλλο αριστερα  στην  κοιλια .Σημερα θα ειναι  γυρω στα  48-50 χρονων.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
και οι κοπελες ειναι "αυστηρα" milf πλην εξαιρεσεων.
====

Χμ..Kαι  οι εξαιρέσεις  έχουν ...φύγει απο εκεί φίλτατε  Τσεγιεν .... ;) :rockon:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
4.195
Μένω πολύ κοντά αλλά δεν έχω πάει ποτέ. Αξίζει καμία από τις κοπέλλες; Η Σιλβή τί λέει; Όταν λέμε νταρντάνα τί εννοούμε; Μιλάμε για φώκια ή απλώς μια γεματούλα μιλφ (60 kg max) με μεγάλα βυζιά; Έχω δει επίσης φωτό σε άλλο site από κάποια Γιούλη η οποία δείχνει τούμπανο και καθόλου μιλφ. Ξέρει κάτι κανείς γι' αυτήν;
η σιλβη εχει οντως τεραστια βυζια αλλα και μια επισης τεραστια κοιλια...νταρντανα μεν ασχημουλα δε...περασα παντως για τεστ με αποτελεσμα:προκαταρκτικα οχι ιδιαιτερα πραγματα πιπα μετρια ως λιγο καλη και γαμησι οχι καλο.πολυ κρεμα με αποτελεσμα πηγαδι...καμια αισθηση και σε συνδυασμο με οχι ωραιο προσωπο δυσκολευτικα να τελειωσω ιεραποστολικα παντα.

ΥΓ οι αποψεις ειναι υποκειμενικες παντα ετσι?οτι δεν μου αρεσε εμενα μπορει να ξετρελλανει αλλον... :rockon:
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Ειχα  γαμισει  εκει ο 1986 τη Σονια-Χριστινα που μετα δουλευε  στο Φυλης κοντα στην Πιπινου που τωρα εχει κλεισει,δε θυμαμαι  αριθμο,ισως 149,μουναρα με  απαιχτους βυζους και φοβερο κορμι -προσωπο,αν καποιος που την ηξερε ξερει κατι γι αυτην ,ας μου κανει π.μ.(τσατσος μου ειχε πει οτι πεθανε,αλλα πιστευω ηταν μαλακιες του...μαλλον  σταματησε γυρω στα 1994)Ειχε  ενα  χαρακτηριστικο τατουαζ-λουλουδι τριανταφυλλο αριστερα  στην  κοιλια .Σημερα θα ειναι  γυρω στα  48-50 χρονων.

Αυτή σου λέει κάτι;
http://www.*****.com/lady/1455
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
165
Κριτικές
24
Like
135
Πόντοι
291
Σήμερα, κατά τις 12 το μεσημέρι, βγήκα από το γραφείο για μια βόλτα και είπα να επισκεφθώ το εν λόγω ίδρυμα. Η είσοδος εξαιρετικά διακριτική, με τίποτα δε θυμίζει οτιδήποτε που μπορεί να εκθέσει. Προχώρησα στο βάθος και κάθισα στο σαλονάκι. Ξαφνικά, εμφανίστηκε μπροστά μου η Ζλάτα! Ρωσίδα, 185+, κορμάρα, με στήθος τούμπανο (άριστη επεξεργασία)! Κατέθεσα το παράβολο των €50, μετά από πρότασή της, ως παράβολο γνωριμίας. Το δωμάτιο μεγάλο, καθαρό, χωρίς μπάνιο. Όλα, όμως, απέπνεαν καθαριότητα. Η Ζλάτα δεν άργησε. Αφού έμεινε ολόγυμνη, διαπίστωσα πως και η ίδια ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ! Παντού. Η όλη φάση εξελίχθηκε με πολύ παιχνίδι, σκούφος και στοματικό! Πολύ καλός χειρισμός του συστήματος. Και για το τέλος ήρθε σε κάθισμα βαθύ όπου και καρφώθηκε! Εαξιρετική εμπειρία και τη συνιστώ. Βρίσκεται πρωί Τρίτης και Πέμπτης. Τα προγράμματα φθάνουν μέχρι €70 για 69. Θα επανέλθω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom