Νέα

Love Island ΣΚΑΙ 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
78
Like
7.417
Πόντοι
17.436
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το Σκαι διεκδικεί τα ηνία στο κάψιμο μυαλού…απ τη μια να λες ποτε θα αρχισει η βαγκανσια και απ την αλλη να σ λεν δεν θα την βγαλουμε καθαρή με την ακρίβεια του Πουτιν φετος :confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.364
Κριτικές
18
Like
16.632
Πόντοι
4.546
Η μια από τις δύο ονομάζεται κανονικά Κατερίνα Κατσομαλιάρη (εκ Πύργου Ηλείας) και το έκανε Κατερίνα Βαγκάνσια :jerking:.
Λέτε να είναι το καλλιτεχνικό της;:think:
Τύπε μου, με το "Βαγκανσια" η ταρίφα ξεκινά από 300€, απλά τα πράγματα, ενώ με το άλλο...

Το Σκαι διεκδικεί τα ηνία στο κάψιμο μυαλού…απ τη μια να λες ποτε θα αρχισει η βαγκανσια και απ την αλλη να σ λεν δεν θα την βγαλουμε καθαρή με την ακρίβεια του Πουτιν φετος :confused:
Μην ξεχνάμε και την ολοήμερη τουρκολαγνεια και τουρκοσηριαλ..
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Και να δουμε και ποσες βίζιτες θα μπουν ακομα...και που θα παει η ταριφα τους μετα απο τηv εξτρα δημοσιοτητα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
54
Like
7.249
Πόντοι
11.836
Έχω την αίσθηση ότι θα δούμε και ένα πρόσφατο βιζιτοκόριτσο με κριτικές για GFE καταστάσεις.
Η αλήθεια ειναι ότι έχει καμερολαγνεία και έχει προσπαθήσει στο παρελθόν να βγει στο γυαλί μάλιστα είχε αυξήσει τους followers την πρωτη φορά.
Εννοείται ότι μαζι με followers το 140 έγινε 170. Και προσφάτως 200. Έχει σταματήσει τωρα και δηλώνει μοντέλο. Αλλα νομιζω πλέόν θα την παιρνουν για 3-4 κατοστάρικα.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
απο που έβγαλες το συμπέρασμα οτι κάνει χρήση άσπρης σκόνης? λόγο του οτι ειναι πολύ αδύνατη ?
Όχι φίλε μου υπάρχουν κ θεοχοντροι που κάνουν , δεν έχει καμία σχέση αυτό από αλλά πράγματα που ήταν εμφανέστατο
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.439
Like
4.091
Πόντοι
456
απο που έβγαλες το συμπέρασμα οτι κάνει χρήση άσπρης σκόνης? λόγο του οτι ειναι πολύ αδύνατη ?

Κανει μπαμ.

Γενικα πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση.
Πιθανοτατα μπηκε απο πιτσιρικα στο κουρμπετι του μοντελινγκ γεμισε ανασφαλειες και απωθημενα.

Ειπε να τα φτιαξει με κανεναν αλητακο τραπερ να ζησει οσα δεν εζησε λογω εργασιας εξωτερικο κλπ.

Της εφυγε το απωθημενο και πηγε παρακατω (γελαω με οσους ελεγαν οτι θα παντρευτουν - καμια επαφη με γυναικες)

2 δρομους εχει πλεον.
Η θα καει τελειως και θα τη βρεις στα 45 της σε κανενα high tv να πουλαει κρεμες, με 3 γατες και κεφαλι γεματο αποψεις για τη ζωη, τις σχεσεις και τη κοινωνια.
Η θα φαει 2-3 σφαλιαρες καλες απο το πατερα της και θα παει με κανεναν επιχειρηματια να φτιαξει οικογενεια.

Εχει λιγα χρονια ακομα μπροστα της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
Για να δουμε, μεγαλύτερη τρασιλα θα ειναι το love island ή το asian express :coffee:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.454
Πόντοι
1.056
Μην πει κανείς ότι πρόκειται για βίζιτες και θέλουν να αυξήσουν το κασέ τους!!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
rick.jpg

Ολοι οι μύστες του bou.com όταν αρχίσει το love island.
"ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗ!!!!!"
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.699
Like
14.907
Πόντοι
3.656

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
3
Like
10.778
Πόντοι
3.936
Τη δεσποινίς Ηλιανα την έχω πετύχει σε γνωστό διασκεδαστήριο των Αθηνών πριν μπλέξει με το γυφτοτραπερ,είχα καλή οπτική επαφή και η αλήθεια είναι ότι το πρόσωπο της είναι είναι αρκετά φωτεινό κ εντυπωσιακό έχει μια λάμψη αυτό το χαμόγελο , αλλά πιο αδύνατη απ ότι στις φοτο και έκανε μπαμ οτι βρισκόταν υπό την επήρεια ουσιών εκ λατινικής Αμερικής αλλά μιλάμε καραμπαμ κρίμα . Τέλος αυτή η μαλακια το love island τι υπόθεση έχει ;;
Και εγώ την έχω δει στο the mart λίγο πριν χωρίσει με τον τύπο τραπερ ( μαζι με αλλους 2). ΧΑΛΙΑ ΠΡΌΣΩΠΟ. Καμία σχέση με ότι βλέπεις. Ήταν απλά άβαφη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.404
Like
69.113
Πόντοι
12.756
Παιδιά , παιδιά ...
μην τα πολυ-λεμε , μην χανουμε ενεργεια απο τωρα.
Τα πραγματα ειναι απλα

ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΙΑΛΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ , ειναι βουτηρο στο ψωμι για τα μελη του μπου.κομ :rockon: :rockon: :rockon:

Θα περάσουμε θαυμάσια !!! τουιτερ , τσιγαρος και αρχιδια μελη των απανταχου σοσιαλ μιντια θα βλεπουνε την πλατη μας !!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Το σφυριγμα του αληταρχη περιμένουμε σαν τα όρνια πανω απο τα μισοξεψυχισμενα σώματα των παιχτων και της -ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΒΓΑΛΜΕΝΗ- Ηλιανα Παπαγεωργιιου , για να τους κατασπαραξουμε :piss: :piss: :piss:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.109
Like
21.247
Πόντοι
5.006
νταξει μπαινει και η μπαφιτη στο ριαλιτι...επιτελους, να αδειασει καμια θεση στο καραισκακη γιατι σερνεται η ομαδα...
εφυγε και ο σεμεδο, οποτε επεσε και η δουλεια...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
54
Like
7.249
Πόντοι
11.836
Ετοιμαστείτε για κακοποίηση και κατακρεούργηση της Ελληνική γλώσσας.
Απλά θέλω υπεύθυνα κάποιος admin ή παλαιό μέλος να μου πεί έαν όσοι μπούν στο ριαλιτι έχουν δικαίωμα ψήφου.
Γιατί άπο το Power of Love είχαν όλοι,οκ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.109
Like
21.247
Πόντοι
5.006
Ετοιμαστείτε για κακοποίηση και κατακρεούργηση της Ελληνική γλώσσας.
Απλά θέλω υπεύθυνα κάποιος admin ή παλαιό μέλος να μου πεί έαν όσοι μπούν στο ριαλιτι έχουν δικαίωμα ψήφου.
Γιατί άπο το Power of Love είχαν όλοι,οκ.
η μπαφιτη ξερει περισσοτερους βουλευτες απο εσενα...
δεν καταλαβα, γιατι να μην ψηφιζει δηλαδη???
:confused: :confused: :confused:
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
54
Like
7.249
Πόντοι
11.836
η μπαφιτη ξερει περισσοτερους βουλευτες απο εσενα...
δεν καταλαβα, γιατι να μην ψηφιζει δηλαδη???
:confused: :confused: :confused:
Ηρέμησε Τάκη μην βρίσεις...
Εκεί πάνε δηλαδή τα λεφτά του Ελληνικού δημοσίου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom