Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bozidar78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές φίλους του strip!
καλή χρονιά και χρόνια πολλά με τις θερμότερες ευχές.
ρε παιδιά ψάχνω Σέυλα από Gold
επίσης Μοντέστα με το τέλειο βυζί
τι γίνεται?
απ'ότι έμαθα η Μοντέστα μένει στους βλαχοαρβανίτες Κορωπί ή Μαρκόπουλο
Πες τε μου γιατί είμαι πυρόκαβλος!!!!!!!!!!!
Χρόνια πολλά και πάλι1
Ευχέςδέχομαι από τις 6 Ιανουαρίου και μετά γιατί είμαι παλαιοημερολογίτης!
Τότε έχουμε Χριστούγεννα!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές φίλους του strip!
καλή χρονιά και χρόνια πολλά με τις θερμότερες ευχές.
ρε παιδιά ψάχνω Σέυλα από Gold
επίσης Μοντέστα με το τέλειο βυζί
τι γίνεται?
απ'ότι έμαθα η Μοντέστα μένει στους βλαχοαρβανίτες Κορωπί ή Μαρκόπουλο
Πες τε μου γιατί είμαι πυρόκαβλος!!!!!!!!!!!
Χρόνια πολλά και πάλι1
Ευχέςδέχομαι από τις 6 Ιανουαρίου και μετά γιατί είμαι παλαιοημερολογίτης!
Τότε έχουμε Χριστούγεννα!
Sheyla σπιτωμενη δυστυχως,Μodesta σπιτωμενη,απιστευτο, στο Μαρκοπουλο με βλαχοαρβανιτη!!
 

aa_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα,

ειχα γνωρισει πριν κανα 3μηνο στο illusions στο Περιστερι τη MAYA. ενα τρελο ρουμανακι στα 25. μαυρο κοντο καρέ μαλλί και κορμι θανατηφορο... μηπως την πετυχε κανεις?


Αναφερεσαι σε μια Maya, ψηλη με αψογο σωμα μοντελου, και με κοντο μαυρο καρε που δουλευε στο Diamond Dolls το 2007-2008, και πιο πριν στο Lido σαν Marina??? Αυτη που λεω εγω ηταν ρωσιδακι νομιζω. Την ειχα πετυχει, μονο για μια φορα, το 2009 στο Baby O Original, πρεπει να ηταν μονο ενα καλοκαιρι εκει. Στο Illusions δεν εχω παει ποτε... Οποιος γνωριζει παντως κατι για την συγκεκριμενη ας ενημερωσει.
 

demba

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Mipos tixainei na einai falakros (san glompos) kai xamilis noimosinis?
 

perlepes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς σε ποιά περιοχή σπιτώθηκε η Σέυλα να γίνει πορεία διαμαρτυρίας;Μιλάμε για διασπάθιση δημόσιας περιουσίας...
 

john2003pq

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
καινούργιο σκάνδαλο ξέσπασε.. όποιος γνωρίζει κάτι ας μιλήσει τώρα πριν είναι πολύ αργά...
 

panatha13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλα. Μήπως έχει πάρει το μάτι σας δύο κοριτσάκια (από ρουμανία) που δουλέυανε στο ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ που έκλεισε στην Καλλιθέα? Τα λέγανε Ελίζα και Έμιλυ. Τhanks guys
 

~morfeas~

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω μια ερώτηση για τους παππούδες του είδους, ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα στα στέκια η αγγλίδα σίντι που ήταν στο lido palace το 2001 - 2003?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλα. Μήπως έχει πάρει το μάτι σας δύο κοριτσάκια (από ρουμανία) που δουλέυανε στο ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ που έκλεισε στην Καλλιθέα? Τα λέγανε Ελίζα και Έμιλυ. Τhanks guys
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Λοιπόν η Ελίζα απ'όσο μου είπε μια φίλη της γύρισε πίσω Ρουμανία, ενώ προηγουμένως αφότου είχε κλείσει το Πλάτινουμ την είχαν σπιτώσει και δε δούλευε πουθενά.Μία Έμιλυ είχα πετύχει στο Mousses πριν τη Πρωτοχρονιά αλλά δε ξέρω αν πρόκειται για αυτή που ψάχνεις γτ δε θυμάμαι να ήταν στο Πλάτινουμ.Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.
 

panatha13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Λοιπόν η Ελίζα απ'όσο μου είπε μια φίλη της γύρισε πίσω Ρουμανία, ενώ προηγουμένως αφότου είχε κλείσει το Πλάτινουμ την είχαν σπιτώσει και δε δούλευε πουθενά.Μία Έμιλυ είχα πετύχει στο Mousses πριν τη Πρωτοχρονιά αλλά δε ξέρω αν πρόκειται για αυτή που ψάχνεις γτ δε θυμάμαι να ήταν στο Πλάτινουμ.Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.

Κρίμα εάν βγήκανε αυτά τα κοριτσάκια από την γύρα.
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανεις η βραζιλιανα η βαλερια η αλλοιως σαμπινα που δουλευε λιντο που μπορει να ειναι?
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Nα ρωτήσω και εγώ κάτι ρε παίδες.Η μικρότερη από τις δύο ξανθιες αδερφές που δούλευαν στο Λίντο πρίν κανά δυό μήνες,ξέρετε πού και άν βρίσκετε κάπου???Καλλιτεχνικό δε θυμάμαι,ξέρω,όμως,το πραγματικό Diana Dudaite,μπορείτε να τη βρείτε και στο facebook.Όποια πληροφορία δεκτή.Από τα καλύτερα φυσικά βυζιά ever...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Το ξέρω ότι η αναζήτηση αυτή είναι απίθανο να βρει απάντηση, αλλά την κάνω μήπως και μία στις χίλιες βρεθεί κάποιος συναγωνιστής με πληροφορίες.
Λίγο πριν το Πάσχα του 2009, δούλευε στο Lido μια κοπέλα από την Πολωνία με το όνομα Μαργαρίτα (αν θυμάμαι καλά). Έμοιαζε πάρα μα πάρα πολύ στην Victoria Silvstedt. Μετά το Πάσχα όμως, δεν ξαναδούλεψε εκεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom