Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και φραπεδιάζει με το ζόρι....χαχαχαχα

είναι εξαντλημένο το χέρι από τα πολλά έτη..να δες και σύ..

URL]]
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237

The End

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η ταχύτητα απάντησης με εξέπληξε θετικά!Επειδή λείπω όμως από Αθήνα σχεδόν 2 χρόνια τώρα,γιατί φραπέ με το ζόρι;Στις Λολίτα εποχές έτριβε το λυχνάρι (πάνω από το τζιν) χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα.Λόγω οικονομικής κρίσης αναγκάστηκε να βάλει το χέρι "βαθειά";
Υ.Γ. Ο συνδυασμός τέχνης (βλ. φωτογραφία) και στριπτιτζιδουσυζήτησης είναι όντως ισοπεδωτικός!
 

Επισκέπτης
Η ταχύτητα απάντησης με εξέπληξε θετικά!Επειδή λείπω όμως από Αθήνα σχεδόν 2 χρόνια τώρα,γιατί φραπέ με το ζόρι;Στις Λολίτα εποχές έτριβε το λυχνάρι (πάνω από το τζιν) χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα.Λόγω οικονομικής κρίσης αναγκάστηκε να βάλει το χέρι "βαθειά";
Υ.Γ. Ο συνδυασμός τέχνης (βλ. φωτογραφία) και στριπτιτζιδουσυζήτησης είναι όντως ισοπεδωτικός!

ρε μάστορα...ειρωνικά έγραφα...

μόνο πίπες-δώρο δεν κάνει η γκόμενα...για να την διαλέξεις...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε μάστορα...ειρωνικά έγραφα...

μόνο πίπες-δώρο δεν κάνει η γκόμενα...για να την διαλέξεις...

γιατί το λές το παιδί μάστορα,υδραυλικοελεκτρίκ είναι ο άνθρωπας?
 

The End

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Όχι,δεν είμαι πυρηνικός υδραυλοηλεκτρολόγος,αλλά το'χει ένα δίκιο ο McLein.Όσο περισσότερα χρόνια τρώω στη δουλειά τόσο καταρρέει η αίσθηση του humour μου.Δύσκολα τα πράγματα...
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η ντιανα απο το λολιτα που εχει χαθει?τα παρατησε?
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Παιδιά ξέρει κανείς να μας ενημερώσει αν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί καμιά κοπέλα με μεγάλα φυσικά μπαλόνια? Έχω παέι σε αρκετά μαγαζιά αλλά τζίφος. Επείσης ξέρει κανείς που δουλεύει η Λαρίσσα? 35άρα Ρωσίδα παλιά στην δουλειά που δούλευε Ντόλς και Κλεοπάτρα...Ευχαριστώ...
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Ξέρει κάποιος που έχει πάει η Λίζα από το Platinum στην Θησέως? Ψάχνω επίσης και άλλη μία κοπέλα που δούλευε εκει, μελαχρινή με σγουρό μακρύ μαλλί.....
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ξέρει κάποιος που έχει πάει η Λίζα από το Platinum στην Θησέως? Ψάχνω επίσης και άλλη μία κοπέλα που δούλευε εκει, μελαχρινή με σγουρό μακρύ μαλλί.....
χαχαχαχαχχα......έφυγε για άλλες πολιτείες απ'όσο ξέρω και καλύτερα να μη γυρίσει....έτσι κι αλλίως ότι χρήματα έβγαζε από το stripoεπάγγελμα πρέπει να τα ξόδευε στα ψυχοφάρμακα που οπωσδήποτε έπαιρνε.
Υ.Γ:Αν και νομίζω πως έχει κλείσει....αν περάσεις καμιά βόλτα από κει κέρνα κάνα ποτό το μικρό,ξανθό,κοντοπούτανο ρουμανάκι με τη τσιριχτή φωνή(αίσχος γενικά) και αυτή θα σου πει(μάλλον) περισσότερα(ξέρει ξέρει)
 

tex.trail

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανείς να μας ενημερώσει αν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί καμιά κοπέλα με μεγάλα φυσικά μπαλόνια? Έχω παέι σε αρκετά μαγαζιά αλλά τζίφος. Επείσης ξέρει κανείς που δουλεύει η Λαρίσσα? 35άρα Ρωσίδα παλιά στην δουλειά που δούλευε Ντόλς και Κλεοπάτρα...Ευχαριστώ...
ρωσια ειναι εδω και καιρο...
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
χαχαχαχαχχα......έφυγε για άλλες πολιτείες απ'όσο ξέρω και καλύτερα να μη γυρίσει....έτσι κι αλλίως ότι χρήματα έβγαζε από το stripoεπάγγελμα πρέπει να τα ξόδευε στα ψυχοφάρμακα που οπωσδήποτε έπαιρνε.
Υ.Γ:Αν και νομίζω πως έχει κλείσει....αν περάσεις καμιά βόλτα από κει κέρνα κάνα ποτό το μικρό,ξανθό,κοντοπούτανο ρουμανάκι με τη τσιριχτή φωνή(αίσχος γενικά) και αυτή θα σου πει(μάλλον) περισσότερα(ξέρει ξέρει)
Ξέρω πως για κάποιο διάστημα είχε σταματήσει. Κάποιος την είχε σπιτώσει αλλά δεν πέρναγε καλά και ξεκίνησε και πάλι δουλειά. Η κοντούλα που λές είναι κολλητή της το ξέρω, αλλά δυστυχώς το μαγαζί έχει κλείσει και δεν μπορώ να την κεράσω το ποτό που λές....  Αν κάποιος ξέρει που έχουν μεταφερθεί ας δώσει καμμια πληροφορία....
 

salethon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια,να κανω και εγω μια ερωτηση για μια χαμενη stripper!! :)

Να δουμε ποιο γατονι θα ξερει..Mια Michelle που δουλευε στο Baby Gold γυρω στο 2003-2005,κοντη μικροκαμωμενη απο τη μανα Ρουμανια την εχει βρει κανεις που ειναι???
Ξερω βαζω δυσκολα τωρα...
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
153
Like
63
Πόντοι
1
^
Εχει παντρευτει εδω και κατι αιωνες...
Τυχαια γνωρισα την αδερφη της σε αλλο μαγαζι (τα ψιλολεμε online) και μου τα ειπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom