Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα μια Λίζα Ρωσίδα από Κρασνοντάρ η Βλαδιβοστόκ που ήταν FBI πριν 1 με 1,5 χρόνο ξέρετε που μπορεί να είναι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.
Δεν την έχω δει κάπου.Αν και στο Fbi έχω πολύ καιρό να περάσω.
 

testro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Πώς ήτανε αυτές ξανθές πολύ αδύνατες? Είναι δυο αδερφές Ρουμάνες Babylon
Η μία με ταττου? Τις εχεις δοκιμάσει, εκαναν πριβε κλπ; Τις ειχα δει πιο παλια οταν ειχα παει αλλα δεν τις δοκιμασα αν και ηθελα
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21

2pac21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο forum! Μήπως γνωρίζει κανείς σε ποιο στριπ είναι αυτό τον καιρό η Νταίζη ;....Η ψηλή τούμπανο με τα σιλικονουχα βυζιά από πρώην Sins, Dream girls, Golden Queens....Απ´οσο έμαθα έχει φύγει και από Athens Queens που ήταν πρόσφατα... Ευχαριστώ!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Καλησπέρα στο forum! Μήπως γνωρίζει κανείς σε ποιο στριπ είναι αυτό τον καιρό η Νταίζη ;....Η ψηλή τούμπανο με τα σιλικονουχα βυζιά από πρώην Sins, Dream girls, Golden Queens....Απ´οσο έμαθα έχει φύγει και από Athens Queens που ήταν πρόσφατα... Ευχαριστώ!
Μήπως πήγε σπίτι της και ησυχάσαμε?
 

latinos99

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
IMG_0744.png
 

latinos99

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Δούλευε πριν κάποιο καιρό με το όνομα λιζα στο fbi αν δουλεύει κάπου αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει !!!!
 

latinos99

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Παιδιά αν γνωρίζει κάποιος κάτι για την λιζα ας ενημερώσει ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Αυτό είναι το thread του ''ό,τι θυμάμαι χαίρομαι''.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: piko

Geokr07

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως γνωρίζει κανείς πως λένε μια στριπερ που δουλεύει στο ελιτ στο Γκάζι η οποία είναι ψηλή , γυμνασμενη με μέτριο βυζάκια , αρκετά ταττου , σκουλαρικη στο χείλη νομίζω η οποία στον χώρο είναι πολύ hardcore. Φορούσε μπλε εσώρουχα και μετά έβαλε μαύρα εσώρουχα. Όποιος γνωρίζει ας μου πει
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Καλησπέρα μήπως γνωρίζει κανείς πως λένε μια στριπερ που δουλεύει στο ελιτ στο Γκάζι η οποία είναι ψηλή , γυμνασμενη με μέτριο βυζάκια , αρκετά ταττου , σκουλαρικη στο χείλη νομίζω η οποία στον χώρο είναι πολύ hardcore. Φορούσε μπλε εσώρουχα και μετά έβαλε μαύρα εσώρουχα. Όποιος γνωρίζει ας μου πει
τα πήρες όλα σβάρνα ωπαααα!!!!!! λές και οι στριπφορουμίστες μπαίνουμε μόνο σε ένα θρέντ!!!!!!!!!! Είπα και εγώ τόσα νέα σε όλα τα στριπόμπαρα είχα να δω από την εποχή της μαρίνας στο γκολντ με το χιλιοχυμένο αρκουδάκι!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom