Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Πες τις να πατε για καφε...

Εχω δει αρκετες "φραπετζουδες" να πινουν καφε στην Ν.Σμυρνη.

Ζητησε τις το τηλ.
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Taz1975.... Τί μπορώ να πω;;!!! Τέτοια μυαλά;;;!!! Τόσος ελληναράς πιά;;;!!! (Αλλά δεν γουστάρω να συνεχίσω με τέτοια μυαλά... Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου πάντως).
Φίλε papazoglou έχεις δίκιο... Το έκανα σε κάποια άλλη στις Mousses και όλα άλλαξαν αλλά με αυτή έχω πάθει πλάκα... μεγάλη φοβία.
Φίλε Madman17 προσπαθώ να το φέρω να έρθει μόνο του...
Σας ευχαριστώ όλους... Πάντως κάποιος πρέπει να ξέρει κάτι παραπάνω... Έχω διαίσθηση.
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Ενας φιλος μου ειχε καταφερει να βγει για καφε με την Επιστημη με τετοιο τροπο!
Απλα οταν το ρωτουσε γιατι παει στο μαγαζι της ελεγε για να την δει! Κι εκεινη προσεφερε χωρις ανταμοιβη!
Βεβαια ο φιλος μου ειναι χυμα τυπος και αυτο που λες παρα πολυ εμφανισιμος...
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
φιλε mojorising αν τα καταφερεισ και βγεισ μαζι τησ,να θυμασαι οτι οι αλβανοι δεν εχουν μπεσα.πουλανε την μανα τουσ για 10 ευρω.μην καταληξεισ σε κανενα χαντακι για 1 σεξ.εχουν γινει πολλα τετοια πραγματα.και ναι φιλαρακι ειμαι ελληνασ η ελληναρασ γιασενα και δεν γουσταρω αλβανουσ δολοφονουσ και ληστεσ  στην ελλαδα μασ.φιλικα ταζ1975.Υ.Γ.συγνωμη για την προσβολη. :thumbsup:
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
φιλε mojorising αν τα καταφερεισ και βγεισ μαζι τησ,να θυμασαι οτι οι αλβανοι δεν εχουν μπεσα.πουλανε την μανα τουσ για 10 ευρω.μην καταληξεισ σε κανενα χαντακι για 1 σεξ.εχουν γινει πολλα τετοια πραγματα.και ναι φιλαρακι ειμαι ελληνασ η ελληναρασ γιασενα και δεν γουσταρω αλβανουσ δολοφονουσ και ληστεσ  στην ελλαδα μασ.φιλικα ταζ1975.Υ.Γ.συγνωμη για την προσβολη. :thumbsup:

Δεν προσβλήθηκα καθόλου φιλαράκι... Απλά στεναχορέθηκα γιατί ξεφεύγουμε από τις ιδεολογίες μας σαν Έλληνες. Μην το συνεχίσουμε όμως γιατί δεν έχει να κάνει καθόλου με το θέμα μας. Το πρόβλημά μου με την συγκεκριμένη δεν είναι απλά "για 1 σεξ"...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Έχει και άλλες εκεί φίλε να χάσεις τα μυαλά σου... Λάουρα(τα τρώει από ένα γνωστό μου), Χριστίνα(κοκκινομάλα), ωχ παναια μου...

ΥΓ.: (Με χιούμορ) Μα ούτως ή αλλιώς οι Χρυσαυγίτες θα σε έχουν είδωλο. Γαμάς Αλβανούς!!! Ένα κακό που έχει αυτή η φυλή όμως είναι το δέρμα της. Δεν έχει την απαλότητα και λεία επιφάνεια της USSR, είναι πορώδες, οπότε με τον τρόπο τους σου δείχνουνε ότι είναι Β' . Καλή επιτυχία... Πάρε άλλη κοπέλα για καμιά δυο βδομάδες μπροστά της(και αυτή γυναίκα είναι-ζηλιάρα)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Έχει και άλλες εκεί φίλε να χάσεις τα μυαλά σου... Λάουρα(τα τρώει από ένα γνωστό μου), Χριστίνα(κοκκινομάλα), ωχ παναια μου...

Λάουρα είναι η ψηλή λεπτή που λέει οτι έχει Ιταλό πατέρα και Ρωσίδα μάνα (ή το αντίστροφο);
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235

Ωχ φιλαρακο / σε επιασε ο vasos στις δαγκανες του :2funny: :2funny: :2funny: / καλα ξεμπερδεματα με τον αρχοντα του φραπε :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Thanx Υπουργε μου...

Την Αρλετ απο BabyO-Gold και δυο απο το Lido που δεν θυμαμαι τα ονοματα τους...

Απογευματινες ωρες και συνηθως στις καφετεριες κοντα στα Goodies.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Απογευματινες ωρες και συνηθως στις καφετεριες κοντα στα Goodies.
[/quote]

που?στον γιωργο ή στα εβερεστ?
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Οχι στα everest...
Δεν θυμαμαι ονομα. Αυτη με τα τελευταια τραπεζια στην μεση.

Εκει που εχουν ολες τα τραπεζια εξω? Ε, η τελευται, σχεδων απεναντι απο τα Everest...

Θες να το ψαξεις να φανταστω?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Οχι στα everest...
Δεν θυμαμαι ονομα. Αυτη με τα τελευταια τραπεζια στην μεση.

Εκει που εχουν ολες τα τραπεζια εξω? Ε, η τελευται, σχεδων απεναντι απο τα Everest...

Θες να το ψαξεις να φανταστω?

oχι ρε εσυ.....μην τρελλαινεσαι
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Thanx Υπουργε μου...

Την Αρλετ απο BabyO-Gold και δυο απο το Lido που δεν θυμαμαι τα ονοματα τους...

Απογευματινες ωρες και συνηθως στις καφετεριες κοντα στα Goodies.

Η Αρλετ ντυμένη οξυγονοκολλητής;
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Η Αρλετ ντυμένη οξυγονοκολλητής;

οχι η αρλε΄τ, η αλλη ξανθια με το μακρυ λαδιασμενο ξανθο μαλλι που εκανε ντουο με λιζα ή αρλετ ή επιστημη στο υπογειο toy baby o!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Λάουρα λεπτή, όχι ψηλή, ξανθό καρέ, σαν άγγελος. Οπτασία. Definately το πιο ωραίο showgirl που έχω δει τελευταία.
 

Επισκέπτης
Έχει και άλλες εκεί φίλε να χάσεις τα μυαλά σου... Λάουρα(τα τρώει από ένα γνωστό μου), Χριστίνα(κοκκινομάλα), ωχ παναια μου...

Χτεσινη επισκεψη στο lolita. Σκαει μυτη και καθεται με την μια, πανω στην τσαπου μου η Χριστινα. Της λεω "για πες μου κοριτσαρα μου τι προτεινει σημερα ο σεφ ?" και μου λεει "παρεα και χορο". Την ρωτω "Χορο με μαλακια κανεις ? "
Μου λεει οχι. Ε τοτε της λεω αντε βρες κανα πιτσιρικι για μπιρι μπιρι και την εστειλα. Peloponisie, δεν εινια πια και τοσο μουναρα η μανταμιτσα....μην τρελαθουμε κιολας.

Μετα σκαει μυτη και η ρουμανα η Νικολ, αλλα και αυτη ισχυριστηκε οτι δεν φραπεδιαζει...

Αι σικτιρ, με ζογαδιασανε και πηγα διπλα στο gold...μαρια, τζεσικα παρουσες και ετοιμοπολεμες !!!. Ειχανε φτιαξει και τα μαλακια τους και ητανε και οι 2 σκετη καυλα.. :jerking:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
όχι ιδιατέρως, ειδικά στη φάτσα θέλει να τη συνηθίσεις... Αλλά (το μεγάλο αλλά) έχει κόκκινα μαλλιά(αδυναμία) αφέλειες(αδυναμία) και ίσια μακριά(αδυναμία) και κορμί μπιμπελό(αδυναμία).
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.525
Κριτικές
15
Like
6.211
Πόντοι
8.345
φιλε mojorising αν τα καταφερεισ και βγεισ μαζι τησ,να θυμασαι οτι οι αλβανοι δεν εχουν μπεσα.πουλανε την μανα τουσ για 10 ευρω.μην καταληξεισ σε κανενα χαντακι για 1 σεξ.εχουν γινει πολλα τετοια πραγματα.και ναι φιλαρακι ειμαι ελληνασ η ελληναρασ γιασενα και δεν γουσταρω αλβανουσ δολοφονουσ και ληστεσ  στην ελλαδα μασ.φιλικα ταζ1975.Υ.Γ.συγνωμη για την προσβολη. :thumbsup:
φιλαρακο αντε γεια. δενεχω κατι αλλο να πω.
οσο για την βανεσα, την πηρα προχτες 2 χορους και τηαν παλι γαματη οπως, παντα. δεν ξερω πολλα για αυτην την κοπελα, απλα μπορω να αναφερω οτι ειναι ευγενεστατη. και αυτο μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση.
mojorising καλη τυχη, γιατι καταλαβαινω πως αισθανεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom