Νέα

Λογοκρισία στο Ελευθεριος Βενιζελος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fucking Grouse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα στο Ελευθεριος Βενιζέλος. Προσπάθησα να μπώ από το WiFi του αεροδρομίου στο site μας αλλά στάθηκε αδύνατον. Συνεχώς λάμβανα μύνημα ότι η πρόσβαση στο συγκεκριμένο site, καθώς και στο adult forum δεν ήταν δυνατή λόγω της πολιτικής του αεροδρομίου. Παρόμοιο μύνημα έχω λάβει μόνο στην Τουρκία, όταν προσπάθησα να μπώ σε παρόμοια sites. Γνωρίζει κάποιος αν την διαχείρηση του αεροδρομίου την έχει αναλάβει η αρχιεπισκοπή Αθηνών; Και αν αύριο δεν τους αρέσει κάποιο
site με πολιτικό περιεχόμενο, θα απαγορεύσουν την πρόσβαση; Το αεροδρόμιο είναι δημόσιος χώρος η ιδιωτικός; 
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Έχεις μείνει λίγο πίσω..

Από τότε που βγήκε κυβέρνηση ο Σύριζα άλλαξε..
Γιατί άραγε?  :jerking:

Στο λέω γιατί ταξιδεύω πολύ συχνά και το πέτυχα από τότε..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.205
Πόντοι
18.565
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα στο Ελευθεριος Βενιζέλος. Προσπάθησα να μπώ από το WiFi του αεροδρομίου στο site μας αλλά στάθηκε αδύνατον. Συνεχώς λάμβανα μύνημα ότι η πρόσβαση στο συγκεκριμένο site, καθώς και στο ******* δεν ήταν δυνατή λόγω της πολιτικής του αεροδρομίου. Παρόμοιο μύνημα έχω λάβει μόνο στην Τουρκία, όταν προσπάθησα να μπώ σε παρόμοια sites. Γνωρίζει κάποιος αν την διαχείρηση του αεροδρομίου την έχει αναλάβει η αρχιεπισκοπή Αθηνών; Και αν αύριο δεν τους αρέσει κάποιο
site με πολιτικό περιεχόμενο, θα απαγορεύσουν την πρόσβαση; Το αεροδρόμιο είναι δημόσιος χώρος η ιδιωτικός;   
Στο αεροδρομιο Αθηνων μεχρι τον Φεβρουαριο που ταξιδεψα τελευταια φορα, δεν υπηρξε προβλημα. Αλλα και στη Τουρκια με το μπου. δεν υπηρχε προβλημα. Μπορουσα και εμπαινα στο σαιτ, εστελνα και καθημερινες ανταποκρισεις απο εκει, υπηρχε ομως προβλημα αν προσπαθουσες να μπεις σε σαιτ τυπου Xhamster κλπ. τσονταδικα. Το ιδιο και στη Κινα, αλλα και στη Ταυλανδη.
 
OP
OP
F

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290
Δέν είναι καθόλου παράξενο, δεδομένου ότι ο ΣΥΡΙΖΑ ανήκει στη κατηγορία των θρησκοληπτων φανατικών. Την  λέξη θρησκόληπτων αντικατέστησε την με όοποια μεσσιανική και μανιχαιστική κοσμοθεωρεία θέλεις.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα στο Ελευθεριος Βενιζέλος. Προσπάθησα να μπώ από το WiFi του αεροδρομίου στο site μας αλλά στάθηκε αδύνατον. Συνεχώς λάμβανα μύνημα ότι η πρόσβαση στο συγκεκριμένο site, καθώς και στο ******* δεν ήταν δυνατή λόγω της πολιτικής του αεροδρομίου. Παρόμοιο μύνημα έχω λάβει μόνο στην Τουρκία, όταν προσπάθησα να μπώ σε παρόμοια sites. Γνωρίζει κάποιος αν την διαχείρηση του αεροδρομίου την έχει αναλάβει η αρχιεπισκοπή Αθηνών; Και αν αύριο δεν τους αρέσει κάποιο
site με πολιτικό περιεχόμενο, θα απαγορεύσουν την πρόσβαση; Το αεροδρόμιο είναι δημόσιος χώρος η ιδιωτικός;   
Ειναι για να μην πυρφοριζετε εκτος εργασιας παλιοανωμαλοι. που θελετε και  στα αεροδρομια να κανετε μπουρδελιες
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66


καλα μπες απο usa με κανονικο παροχο!! το μπου το ξεχνας κ μια ερευνα για χραπα χρουπα που εκανα μου τη μπλοκαρε!!!
 

GeorgeMan8

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
152
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Και εγώ προσπάθησα την προηγουμενη τρίτη και δεν έμπαινε , Από ουγγαρία που γύρναγα μπήκε κανονικά.  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom