Νέα

Λιθουανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpimpikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
, ειναι κρυψινους,
Ωχ, αυτό το φοβάμαι... Μου είπε πως οι γανείς της γενικώς δεν θέλουν να ακούσουν πως η κόρη έχει Μαυρο ή Μουσουλμάνο κατά πρώτο λόγο και κατά δευτερο ξένο κι ας είναι και... Ελβετός! Βέβαια το Status μου είναι καλύτερο και από Ελβετου και η μικρή το διεσθάνεται!!

Βέβαια είναι νωρίς αλλά θα την ήθελα για αυτές τις 2-3 συναντήσεις το χρόνο...

Πιστευω θα το συνεχίσω με τα μέλια και τα γλυκόλογα και όπου πάει...
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Ωχ, αυτό το φοβάμαι... Μου είπε πως οι γανείς της γενικώς δεν θέλουν να ακούσουν πως η κόρη έχει Μαυρο ή Μουσουλμάνο κατά πρώτο λόγο και κατά δευτερο ξένο κι ας είναι και... Ελβετός! Βέβαια το Status μου είναι καλύτερο και από Ελβετου και η μικρή το διεσθάνεται!!

Βέβαια είναι νωρίς αλλά θα την ήθελα για αυτές τις 2-3 συναντήσεις το χρόνο...

Πιστευω θα το συνεχίσω με τα μέλια και τα γλυκόλογα και όπου πάει...
στο λεω απο εμπειρια απο γκομενες σε χωρες βαλτικης
οσες ειπα μετα να ερθω να περασουμε καιρο μαζι επανω μου ελεγαν δικαολογιες του τυπου δεν θα εχω χρονο και γνωστες αλλες μαλακιες
αλλα τι να σου πω
κυνηγησε το
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
στο λεω απο εμπειρια απο γκομενες σε χωρες βαλτικης
οσες ειπα μετα να ερθω να περασουμε καιρο μαζι επανω μου ελεγαν δικαολογιες του τυπου δεν θα εχω χρονο και γνωστες αλλες μαλακιες
αλλα τι να σου πω
κυνηγησε το
Το ψιλοψελίζει αυτό! Πως η δουλειά της είναι απαιτητική και δεν θα έχει χρόνο... Γενικά αυτό το λένε όλες που έχουν σπουδάσει νομική...
Η δικιά μου βέβαια πέρασε τόσο μαγικά και στη Ρόδο και στο κρεβάτι που θα το διπλοσκευτεί αν θα μου στραβώσει διότι μέχρι τώρα είναι στρωτή σε όλα και θετική να πάω για 10 μέρες το Δεκεμβριο!!
Επίσης στέλνει φωτογραφίες με εσώρουχα και είναι θερμή σε όλα...
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Το ψιλοψελίζει αυτό! Πως η δουλειά της είναι απαιτητική και δεν θα έχει χρόνο... Γενικά αυτό το λένε όλες που έχουν σπουδάσει νομική...
Η δικιά μου βέβαια πέρασε τόσο μαγικά και στη Ρόδο και στο κρεβάτι που θα το διπλοσκευτεί αν θα μου στραβώσει διότι μέχρι τώρα είναι στρωτή σε όλα και θετική να πάω για 10 μέρες το Δεκεμβριο!!
Επίσης στέλνει φωτογραφίες με εσώρουχα και είναι θερμή σε όλα...
ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΛΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΛΑΝΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΕΣ Η ΣΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΑΝΕ 7 ΣΥΝΟΙΚΙΕΣ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ
ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΑΣ....ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
ΟΚ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙ, ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΚΕΙ
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μήπως είναι η ΓΗ της πουτσο-επαγγελίας????????

Χτες έβγαλα νέο Μοντελικών- Πορνοσταρικών διαστάσεων Λιθουανή! Φέτος με πάει η χώρα!! Με ανέβασε στο δωμάτιό της μόλις που ήρθε Ρόδο :rockon: :rockon: :rockon:

Φέτος με πάει καλά αυτή η χώρα με υψηλή ποιότητα!!!
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΛΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΛΑΝΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΕΣ Η ΣΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΑΝΕ 7 ΣΥΝΟΙΚΙΕΣ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ
ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΑΣ....ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
ΟΚ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙ, ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΚΕΙ

Tέλειο μου ακούγεται
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΛΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΛΑΝΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΕΣ Η ΣΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΑΝΕ 7 ΣΥΝΟΙΚΙΕΣ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΗ ΠΟΥΤΑΝΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ
ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΑΣ....ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
ΟΚ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙ, ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΚΕΙ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τα ιδια σκεφτωμουνα και εγω οταν του εγραψα να μην παει στο θεμα ουκρανια χαχαχαχ.αυτος το πηρε οτι δεν καταλαβα.ασε που οταν περιγραψε την κοπελα αμφιβαλλα να την πηδηξε, για να θελει να τρεχει εκει.πρωσωπικα δεν τρεχω ποτε καπεια που πηδηξα χαχαχαχα,μου φενεται αστειο αυτο.ειμαι  .οι λιθουανες που βλεπω κυπρο τα τελευτεα 3 χρονια με wizair,baltic δεν θυμαμε να ειδα καπεια χωρις γκομενο η συγγενεις.καπειες με παιδακια βλεπω καποτε και την γιαγια,μονες πολυ σπανια και αυτες δουλευουν και μενουν εδω.δεν ξερω πως σκεφτεται ο ρολογας αλλα εμενα τωρα που εμαθε μια θα παω οδεσσα που ξαναγαμησα και θελει να την δω,δεν θα εχω χρονο.το βιλνιους ειναι φοιτητουπολη με ερασμους.σεπτεβριο πηγα και δεν ειχε ψυχη στον δρομο.για ταλλιν εχω σχεδια να το συνδιασω αργοτερα με ουκρανια,τα επομενα ταξιδια μετα απο οδυσσο θα ειναι λισαβωνα,βυρητο μαλλον.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παντως ριγα μονο στην παλια πολη που ολες ηταν βιζιτες μου μιλησαν χαχαχχαχ
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
τα ιδια σκεφτωμουνα και εγω οταν του εγραψα να μην παει στο θεμα ουκρανια χαχαχαχ.αυτος το πηρε οτι δεν καταλαβα.ασε που οταν περιγραψε την κοπελα αμφιβαλλα να την πηδηξε, για να θελει να τρεχει εκει.πρωσωπικα δεν τρεχω ποτε καπεια που πηδηξα χαχαχαχα,μου φενεται αστειο αυτο.ειμαι  .οι λιθουανες που βλεπω κυπρο τα τελευτεα 3 χρονια με wizair,baltic δεν θυμαμε να ειδα καπεια χωρις γκομενο η συγγενεις.καπειες με παιδακια βλεπω καποτε και την γιαγια,μονες πολυ σπανια και αυτες δουλευουν και μενουν εδω.δεν ξερω πως σκεφτεται ο ρολογας αλλα εμενα τωρα που εμαθε μια θα παω οδεσσα που ξαναγαμησα και θελει να την δω,δεν θα εχω χρονο.το βιλνιους ειναι φοιτητουπολη με ερασμους.σεπτεβριο πηγα και δεν ειχε ψυχη στον δρομο.για ταλλιν εχω σχεδια να το συνδιασω αργοτερα με ουκρανια,τα επομενα ταξιδια μετα απο οδυσσο θα ειναι λισαβωνα,βυρητο μαλλον.
Ε όχι και αγάμητος..... :headbang: :headbang: :headbang: Δεν περίμενα εσένα φίλε Χάρη να μου το πεις...
Την πιτσιρίκα την γαμούσα 3 βράδυα στη Ρόδο! Όλα για το ταξίδι έχουν κανονιστεί!!
Το επόμενο που κανονίζουμε με τι μικρή είναι να πάμε Παρίσι για 5 μέρες το Φεβρουάριο!
Νομίζω πως πέρα από τις βίζιτες με τις κανονικές γκόμενες έχεις θέμα..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πρωτα διαβασα την περιγραφη ουκρανια,μετα αποφασισα να διαβασω λιθουανια γιατι ημουν με την εντυπωση δεν εγραψε κατι κανεις εκει μετα απο μενα για ριγα-λιθουανια.παντως δεν παω αυτες τις δυο ρατσες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πρωτα διαβασα την περιγραφη ουκρανια,μετα αποφασισα να διαβασω λιθουανια γιατι ημουν με την εντυπωση δεν εγραψε κατι κανεις εκει μετα απο μενα για ριγα-λιθουανια.παντως δεν παω αυτες τις δυο ρατσες.
Εγώ τώρα τις ανακαλύπτω και βρίσκω τη Λιθουανία σχετικά νορμάλ..Νομίζω Παλιώτερα μόνο οικονομικές μετανάστριες συναντούσαν όλοι!Τώρα έχουν φτιαχτεί και μάλιστα έχουν και ανάπτυξη!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σημερα μιλησα  ενα καλο νορμαλ κοριτσακι απο βιλνιους,ηταν κυπρο διακοπες.σοβαρο κοριτσακι φενοταν,με σκανδιναβη εμοιζε περισοτερο.θα συνδιαζα βιλνιους με μια ριγα αν θα ξαναπηγαινα για να γαμησω σιγουρα με πληρωμενο.θυμαμε σε ενα μολλ βιλνιους γνωρισα καλο κοριτσακι που μιλουσε ρωσικα αλλα δεν ειχα χρονο.παντως ο κοσμος φιλικος ειναι.δεν σου μιλανε ρωσικα αν δεν ειναι ρωσοι,μονο αγγλικα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Ειχα ηλεκτρονικη αλληλογραφια με μια λιθουανη, στα πρωτα χρονια του νετ στην Ελλαδα, πριν καμια 20ετια...
Πριν κανα δυο χρονια καπου ξεθαψε το email μου και μου στειλε mail απο το πουθενα....
Δεν ηταν πια στη Λιθουανια, αλλα ειχε παει UK για δουλεια, και εμενε με το γκομενο της....
Αραγε με το brexit θα μεινει(αυτοι και αλλοι) εκει, ή θα φανε καμια απελαση;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ειχα ηλεκτρονικη αλληλογραφια με μια λιθουανη, στα πρωτα χρονια του νετ στην Ελλαδα, πριν καμια 20ετια...
Πριν κανα δυο χρονια καπου ξεθαψε το email μου και μου στειλε mail απο το πουθενα....
Δεν ηταν πια στη Λιθουανια, αλλα ειχε παει UK για δουλεια, και εμενε με το γκομενο της....
Αραγε με το brexit θα μεινει(αυτοι και αλλοι) εκει, ή θα φανε καμια απελαση;

Φίλε, σε γουστάρει, κυνήγα την. Δεν στέλνει μετά από 20 χρόνια μέιλ γυναίκα που είναι με τον γκόμενο. Είναι προπέτασμα καπνού, απάντησε της οτι θέλεις να της δώσεις την μήτρα στο χέρι.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Φίλε, σε γουστάρει, κυνήγα την. Δεν στέλνει μετά από 20 χρόνια μέιλ γυναίκα που είναι με τον γκόμενο. Είναι προπέτασμα καπνού, απάντησε της οτι θέλεις να της δώσεις την μήτρα στο χέρι.

Μπα....ξενερωσα που μου πε οτι ειναι με τον αγγλο γκομενο....
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αυτό σου λέω αρχιμαλάκα, οτι αν ισχύει το παπατζιλίκι που μάς γράφεις δεν υπάρχει γκόμενος.

ΚΑΜΜΙΑ γυναίκα δεν γράφει σε άνδρα μετά από 20 χρόνια, ψάχνεται η κοπέλα μαλάκα μαλάκα, δεν υπάρχει γκόμενος.

Και να υπάρχει, εσυ είσαι ο ΥΠΕΡΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ.
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
συναγωνιστές καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου τι παίζει τώρα στην λιθουανία άμα ξέρετε (τέλος του μηνα πάει για δουλειά ο αδερφός μου και έχω σκοπό να πηγαίνω αρκετά συχνά μια και από τι είδα έχει ωραία μέρη και γενικά αξίζει να πας να δεις ) θα ήθελα να μάθω τι παίζει εκεί πέρα από την άποψη πληρωμένου ερωτα και η σχέση των γυναικών εκεί πέρα προς τους ξένους ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
συναγωνιστές καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου τι παίζει τώρα στην λιθουανία άμα ξέρετε (τέλος του μηνα πάει για δουλειά ο αδερφός μου και έχω σκοπό να πηγαίνω αρκετά συχνά μια και από τι είδα έχει ωραία μέρη και γενικά αξίζει να πας να δεις ) θα ήθελα να μάθω τι παίζει εκεί πέρα από την άποψη πληρωμένου ερωτα και η σχέση των γυναικών εκεί πέρα προς τους ξένους ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
Μπορώ να απαντήσω μόνο σε αυτή την απορία σου λέγοντας πως ενθουσιάζονται εύκολα(πες πως τις πιάνουν πολλές καύλες περιοδικές), πράγμα που βολεύει για αρπαχτές αλλά για πιο μόνιμη σχέση πέφτουν πάνω... σόγια και τις αλλάζουν(ξεκαυλώνουν και το βλέπουν πιο ρεαλιστικά)! Έχω όμως υπόνοια πως αυτά τα ...σόγια είναι πιο ελαστικά αν ο ξένος προέρχεται απο τις Άλπεις και επάνω(οι ίδιες γουστάρουν ταξίδια σε βόρειες χώρες)...
Κατά τα άλλα , πανέμορφη χώρα με προσεγμένες ακόμα και τις λεπτομέρειες οπτικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom