Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 431K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Prelude Σύνταγμα, ήταν κρυφή δύναμη. Πριν καθιερωθεί η νέα τάξη πραγμάτων.
 

JOHN1969

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Prelude Σύνταγμα, ήταν κρυφή δύναμη. Πριν καθιερωθεί η νέα τάξη πραγμάτων.


Αγαπητέ χτήπησες διάνα.
Τι μου θύμησες τώρα. Prelude στο Σύνταγμα. Καλά ήταν το κάτι άλλο.
Τι φραπές και milk - shake όπως τα λένε οι νέοι - youngsters σήμερα.
Το μαγαζί, μαζί με το Teserra στην Πειραιώς ήταν κορυφή για την εποχή του. Αριστη μνήμη και επιλογή.

 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στο 4 έχω παραστεί επι σκουπιδοβοβαρδισμού Κατερίνας Σνάϊντερ. Κορυφαία cult γεγονοτα πριν ακομα καθιερώσει κανονικό λαπ να πιάνεις.
 

kal

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ?ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΣΤΙ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΒΕ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΙ...ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΦΡΑΠΑ ΚΤΛ
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ειχαμε κανα νεωτερο απο το lido παιδες?εχω να παω κανα διμηνο και εχω ανησυχησει λιγο γιατι δεν βλεπω πολλους φαν του μαγαζιου!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
Βασο επειδη η γνωμη σου βαραινει.λιντο συνιστας η μπειμπι γκολντ?και ντα ματα ή μαρινα?ροπαλοφορος η γνωμη σου επισης θαταν διαφωτιστικοτατη!
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Η Μαρίνα είναι πολύ όμορφη και καλοδιάθετη αλλά δεν είναι και τίποτα ασύλληπτο οι "υπηρεσίες" της. 2 φορές που την έχω πάρει είναι απλή η διαδικασία, spit και αρχίζουμε φραπέ. Την Da Matta που χρησιμοποιεί και πόδια θα πρέπει να την τιμήσω!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Marina vs Louiza χμμμ.... όλα γούστα είναι. Είναι και που το Lido έχει πραγματικό πριβέ και απλώνεται ο Βραζιλιάνος παίχτης στο Μαρακανά! Ναί πιο πρόστυχα. Αλλά σαν συνολικό πακέτο εξόδου με πολλαπλές επιλογές και ατμόσφαιρα, η ψήφος πάει στο B.G. Μακράν για μένα.
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Ρε παιδιά 4 η 5 κάρτες δεν είναι πολλά για μια μαλακια..? Μήπως αυτά να τα δύναται σε κανένα studio..?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά 4 η 5 κάρτες δεν είναι πολλά για μια μαλακια..? Μήπως αυτά να τα δύναται σε κανένα studio..?

συγκρινεις μια ποδοσφαιρικη πανδαισια βραζιλιανας στο μαρακανα με ενα χαζογαμησι σε studio?ε,οχι ρε μεγαλε,δεν σε πιστευω!!!!!!!!! ??? ???
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
συγκρινεις μια ποδοσφαιρικη πανδαισια βραζιλιανας στο μαρακανα με ενα χαζογαμησι σε studio?ε,οχι ρε μεγαλε,δεν σε πιστευω!!!!!!!!! ??? ???

Κάτσε γιατί μου τα είπες όλα μαζί και με μπέρδεψες. Πια βραζιλιάνικη πανδαισία ? Και ποιο Μαρακανά ? Από μπάλα δεν κατέχω..χαχαχαχαχα.
Έχεις κάτι σε 2 η 4 τροχούς..?
Βοηθα λίγο να σε καταλάβω.
Όσο για το χαζό γαμήσει δεν είναι υποχρεωτικό να είναι χαζό. Μπορεί να είναι σκέτο γαμήσει.
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Και για εξηγήσω το λόγο που το λέω και ρώτησα.
Λίγο πολύ όλοι έχουμε πληρώσει της κάρτες που ζητάνε. Αλλα μήπως φταίμε εμείς γίαυτό ? Που τα σπρώχνουμε ?
Και νομίζω πως αυτό είναι ένα θέμα για να γίνει κουβέντα. Ίσως όχι εδώ αλλα σε κάποιο άλλο σημείο του site.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στα πριβέ χωρίσματα σερβίρεται ο πιο άνετος φραπές. Σε κοινή θέα μερικές αμάσιτες σερβίρουν συγκαλυμένο αγχώδη φραπέ. Οι περισσότερες φραπεδιάρες ξεκίνησαν την καριέρα τους με κάλυψη απόκρυψη σε κοινή θέα αλλά όπου υπάρχει καβάντζα προτιμούν να ξεδιπλώνουν την τέχνη τους πλέον.

μεγαλε μου φαινεται εχεις τεραστιο ταλεντο στη διηγηση με αργκο διαλεκτο!!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ευχαριστώ Vaso, αλλά ανησυχώ! Για διάβασε την παράθεση ενός πόστ μου απο το θρέντ Γκόμενες-πουτάνες...Κρίνω ότι έχω σοβαρό πρόβλημα διχασμένης προσωπικότητας και με βλέπω στο ριμέϊκ της Φωλιάς του Κούκου  :grin: :grin: :grin:

"Μια και τα ανοιχτά φόρα είναι αυτόματα ηλεκτρονικά κοινωνικά συνέρχεστε και απόσταγμα δυναμικών υπαρκτών που συγκλίνουν ή αποκλίνουν και προέρχονται απο όλες τις τάξεις και ηλικίες, καλό είναι να διατηρούμε την ψυχραιμία μας και να φιλτράρουμε τις έταιρες απόψεις μέσα απο το προφίλ που διαμορφώνουμε για κάθε μέλος μετά απο ικανή συμμετοχή του χρονικά και ποσοτικά. Και εννοώ να το φιλτράρουμε μέσα απο την αναπόφευκτη οπτική μας γωνία χωρίς να προσπαθούμε να δείξουμε στον άλλο ότι κατέχει στενότερη γωνία απο θέσης, έστω και άν είναι μέσα στην οπτική μας, ίσως να το υποννοήσουμε ευγενικά. Μην ξεχνάμε ότι ποτέ δεν συγκλίνουν κοινωνικές ομάδες με διαφορετική τάξη οπτικής και θερμοκρασιακής αγωγής. Απλά ανέχονται και εμπλουτίζουν η μία την άλλη. Αυτό λέγεται δημοκρατικό ς πολιτισμός."
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Και όπως είχα απαντήσει και προηγουμένως στο ίδιο post σου...
άραι μάραι κουκουνάραι και ανορθογραφίαι μεγάλαι... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom