Νέα

Λευκορωσία - Μίνσκ Πληροφορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos fkr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 697
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Η καλυτερη χωρα στον κοσμο!Οποις παει ας μου στειλει ενα message για να βρεθουμε εκει αν συμπιπτουν οι ημερομηνιες
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η καλυτερη χωρα στον κοσμο!Οποις παει ας μου στειλει ενα message για να βρεθουμε εκει αν συμπιπτουν οι ημερομηνιες
παντως εμενα πολλοι που εγραφαν και ελεγαν θα παμε οδυσσο,θα ερθουμε,παμε τον ταδε μηνα ποτε δεν πατησαν.ειχε πολλους κατα φαντασιαν ταξιδιωτες.και να ερχωνταν οπου και να πηγαιναν στο κεντρο θα μου το ελεγαν οι ουκρανοι η θα τους εβλεπα.2 κυπριους φετος φεβραρι και απριλη με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν βρηκαμε συμπατριωτες σου και ειπαμε για σενα,ελα να τους γνωρισεις.πριν 5 χρονια αλλοσ κυπριος στην θαλασα γνωρισε φιλο μου που επεζαν ρακετες μαζι και με πηρε τηλεφωνο να τον συναντησω.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δεν καταλαβα με ηξεραν Κυπριοι??
Εγω Μινσκ ξερω τους παντες και τα παντα(Κυπριους Αραβες και Ιταλους) αφου ειμαι ο μονος ελληνας που παει τοσες φορες...
Για Odessa Παω σχεδον καθε καλοκαιρι με το αμαξι.Αμα εισαι εκει τα λεμε απο κοντα ιουλιο αυγουστο

 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Μάγκες πολύ χαίρομαι που πήρε μπρος το Μπελαρουσάκι πάλι. Είχε παγώσει το νήμα. Το Μινσκ το έχω χτίσει, από 11 έως 16 5 ταξίδια που χτυπούσα έως κ μήνα. Τα καλύτερα μουνιά της ζωής μου τα έβγαλα εκεί κ χωρίς έξοδα όπως ζητάνε οι κωλομολδαβές. Από μπαρανοβίτσι είχα φάει βλαχοπούλες στο Μινσκ και ons μάλιστα κ το σκεφτόμουν σοβαρά να πάω, αλλά λογικά δίλε flirter μόνο για σ.κ. Ε;
 

kammenos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
133
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα.

Θα ήθελα να μοιραστώ τις εμπειρίες μου από Ουκρανία (1 φορά)  και Λευκορωσία (3 φορές)

Πρώτη φορά στην Ουκρανία είχα κανονίσει με μια κοπέλα κοντά στην ηλικία μου. Ήταν τον Αύγουστο του 2010.
Βασικά δεν είχαμε σωστή επαφή επικοινωνίας.  Δεν ήξερα καλά ρωσικά αυτή δεν ήξερε καλά αγγλικά (θεωρώ ότι αυτό είναι το μείον στην όλη υπόθεση)
Συνεπώς δεν πέρασα και τόσο καλά.  

Όσον αφορά την Λευκορωσία.
Την πρώτη φορά πήγα στο Zlobin. Είναι μια μικρή πόλη κοντά στην Ουκρανία.
Ήταν καλοκαίρι. Το κακό είναι ότι έχει πολλά ποτάμια εκεί και κατά συνέπεια και πολλά κουνούπια.  
Στο δια ταύτα με την κοπέλα πέρασα καλά όσον αφορά το σεξ.  Δεν έχω παράπονο.  Της άρεσε πολύ (τουλάχιστον έτσι έδειξε), και ήθελε κάθε μέρα.  
Βέβαια είχαμε κάθε μέρα έξω κλπ, αλλά το βράδυ ήθελε να περνάμε καλά στο διαμέρισμα.

Την Δεύτερη φορά που βρέθηκα στην Λευκορωσία για 8 μέρες τον Σεπτέμβριο του 2015. Έβγαλα visa μέσω πρόσκλησης. Βέβαια πρέπει να κάνει κανείς registration στο αστυνομικό τμήμα σε κάθε πόλη που θα πάει. Βρέθηκα στο Vitebsk με άλλη γνωριμία. Ομοίως και εδώ με την δεύτερη κοπέλα πέρασα υπέροχα στο κρεβάτι. Και αυτή ήθελε πολλά.  Βέβαια πήγαμε και σε swingers club στην Ρωσία (μπήκα με την Visa της Λευκορωσίας) εφόσον τα σύνορα Ρωσίας - Vitebsk είναι μόλις 70km.
Εκείνη η νύχτα βασικά μου έχει μείνει αξέχαστη. Η καλύτερη εμπειρία μου ever.

Την τρίτη φορά που βρέθηκα στην Λευκορωσία ήταν τον Μαϊο του 2017.
Τρίτη φορά, τρίτη και τέταρτη κοπέλα. Τότε είχα visa για 10 μέρες από το αεροδρόμιο.
Ομοίως είχαν κάνει πρόσκληση οι κοπέλες, είχα κλείσει διαμέρισμα κλπ ώστε να έχω τα απαραίτητα έγγραφα να μπω στην χώρα.
θα πω ότι και η τρίτη εμπειρία μου με την Λευκορωσία ήταν υπέροχη.
Ναι έμενα με 2 γυναίκες στο ίδιο διαμέρισμα, μπορώ να πω οτι είχα επιλογή κάθε βράδυ.

Στο δια ταύτα.
Στην Λευκορωσία θα περάσει κανείς υπέροχα αν έχει ξεκαθαρίσει τι θέλει. Πρέπει να είναι ξεκάθαρος κανείς με τις γυναίκες.
ΔΕΝ πρέπει να κάνει κανείς μαγκιές εκεί γιατί τα όπλα και η αστυνομία είναι πολύ εύκολη υπόθεση.  
Πρέπει να προετοιμαστεί κανείς για να ζει σε μια χώρα με στρατό-αστυνομική οργάνωση.
Είναι μια χώρα σχετικά φθηνή και θεωρώ ότι αξίζει να πάει κανείς για σεξοτουρισμό .  

Το κακό είναι ότι πρέπει να έχει βασική γνώση της ρωσικής γλώσσας. Αν δεν ξέρει κανείς ρωσικά και πάει με google translator καλύτερα να το αποφύγει.

Προσωπική μου άποψη :  
Να ενοικιάσετε διαμέρισμα και όχι ξενοδοχείο. Στο ξενοδοχείο δεν μένουν οι Λευκορωσίδες. Μόνο ένα πήδημα κάνουν και φεύγουν. Στο διαμέρισμα θα μείνουν μαζί σας όλη την ώρα, με ότι αυτό συνεπάγεται.
Γενικά στο κρεβάτι είναι "ζεστές" γυναίκες

Βέβαια μην περιμένετε να σας παντρευτούν.
Βέβαια θα έχετε και την ευθύνη να πληρώσετε όλα τα έξοδα διαμονής. Δηλαδή να ξέρετε ότι δεν θα ανοίξουν τσάντα ή πορτοφόλι.  

Αν με ρωτούσατε αν θα έκανα πάλι σεξοτουρισμό, θα σας έλεγα ναι και πάλι.

Φιλικά
καμμένος.  
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ωραιος Τυπε
Πες μας πιο πολλα για το σουινγκερς κλαμπ που πηγες ρωσσια. Ονομα πολη κλπ
Σπασιμπα μπαλσοι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765

Αυτο που ηταν 5 μερες χωρις βιζα για ξενους γινεται 30 μερες!Εισοδος οπως ηταν μονο απο το αεροδρομιο του Μινσκ.
  Αυτό γιά μερικούς από το σά'ι'τ σίγουρα θα είναι πολύ θετικό αλλά έχει και πάρα πολλά αρνητικά το ότι δε θα θέλει βίζα.Θα γεμίσει αγάμητους Πιρφόρους και φτωχομπινέδες και πολύ συντομα αυτο το παρθένο μέρος θα καταστραφει όπως καταστράφηκε η Ουκρανία!
  Π.Χ. η Λάτβια γιά να πας θέλεις εισητηριο πηγαιν-έλα 50 ευρω (απο Ιταλια ή Γερμανια) δεν θελει καν διαβατηριο διοτι ειναι σένγκεν νομισμα ευρώ και βρισκεις δωματιο απο 5 ευρω .Το αποτέλεσμα έγινε μιά χαβούζα γεματο φουκαράδες,φτωχομπινέδες και τιγκα στους Ιταλούς ερωτομαλάκες  :2funny: Όταν Ρωσσία παιρνεις βιζα για οσες μερες εχεις κλεισει ξενοδοχειο και το εισητηριο μπορει και να κανει 400 ευρω πηγαιν-ελα οποτε θελεις 1200+ ευρω!Οπότε ο φτωχομπινές ουτε στα ονειρα του δεν μπορει να έρθει εδω! :2funny:
 

Συνημμένα

  • belorus.jpg
    belorus.jpg
    343,5 KB · Εμφανίσεις: 88

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ολε!!!!ειναι τρεντ λεει το σουινγκινγκ ,θειε Τασο ακους?
μαλλον γι αυτο πηγε κι ο Ντιεγκο  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
o ntiego δεν θα παρει ομως την γρια του.
μαλον θα παρει την γουαντα ναρα πως την λενε την πουτανα του ικαρτι χαχαχαχ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
ολε!!!!ειναι τρεντ λεει το σουινγκινγκ ,θειε Τασο ακους?
μαλλον γι αυτο πηγε κι ο Ντιεγκο  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Καλή φάση αυτά τα club στην Μόσχα.Έχω πάει αρκετές φορές στα μέσα της προηγούμενης δεκαετίας. Μπορείς να πας και σόλο με εισιτήριο 150-200 ευρώ και να πηδήξεις και 15 γυναίκες σε μια νύχτα. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει αλλά πιθανολογώ ότι είναι μια από τα ίδια. 
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Σπύρος δωσε ενημερωση
Γκομελ εμαθα ηδη βαζουμε χ
Αναμενουμε για Μινσκ πως παν τα πραγματα  :hi:
Αν βρεις χρόνο για Μπρεστ θαναι χρησιμο
Λογω αμεσης γειτνιασης με Πολωνία ειναι το πιο ευκολα οδικα προσβασιμο και εχω πληροφορηση οτι ειναι ιζυ γκοινγκ οι γκομενες της περιοχής
Οτι εχει και ζωη αρκετη λογω πανεπιστημιουπολη κλπ κλπ
Δινω ενα 10% να ισχυουν αυτα, αλλα ποτε δεν ξερεις
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Πουσαι ρε Σπυρο.?
Δωσε ενημερωση  :embarrased: :coolcondom: :coolcondom:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom