Νέα

Λευκάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Υπαρχει τιποτα στη Λευκαδα συναγωνιστες,οχι κωλομπαρα και προτασεις του στυλ βρες καμμια τουριστρια παρακαλω
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Υπαρχει τιποτα στη Λευκαδα συναγωνιστες,οχι κωλομπαρα και προτασεις του στυλ βρες καμμια τουριστρια παρακαλω

Η Λευκάδα είναι γεμάτη από Τσέχες... Τώρα δεν ξέρω αν θα βρεις κάτι σε πληρωμένο, δεν το έψαξα.... Πάντως στα τοπικά μπαράκια και στην περατζάδα συναντάς αξιόλογα θέματα...  ;)
 

vag55

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Μονο φακες εχει η Εγκλουβη :2funny:
 

spymush

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
σε λιγες μερες θα ειμαι λευκαδα.ξερει κανεις τπτ??
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ελεος ρε παιδια... Μα πας λευκαδα τωρα για να βρεις πουτανες να γαμησεις???
 

msxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
δεν ξέρω από πότε αλλά τώρα έχει..όχι όμως σαν στούντιο
 

msxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0

Που άνοιξε αδερφέ?
Στην διασταύρωση που είναι τα lidl όπως πάμε Λευκάδα...συνήθως πας αριστερά ή δεξιά..όμως δεξιά υπάρχει κι άλλος ένας δρομάκος που είναι λίγο μετά το SHELL το βενζινάδικο κ το ανθοπωλείο. Έχει κ μια πινακίδα μικρή που γράφει προς ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ. Μπαίνεις εκεί κ στον 1ο δρόμο με άσφαλτο στρίβεις. το 1ο μαγαζί γωνιακό. Αν πας βράδυ, το καταλαβαίνεις αμέσως.
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
4
Like
160
Πόντοι
1
Στην διασταύρωση που είναι τα lidl όπως πάμε Λευκάδα...συνήθως πας αριστερά ή δεξιά..όμως δεξιά υπάρχει κι άλλος ένας δρομάκος που είναι λίγο μετά το SHELL το βενζινάδικο κ το ανθοπωλείο. Έχει κ μια πινακίδα μικρή που γράφει προς ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ. Μπαίνεις εκεί κ στον 1ο δρόμο με άσφαλτο στρίβεις. το 1ο μαγαζί γωνιακό. Αν πας βράδυ, το καταλαβαίνεις αμέσως.
Επειδή είχα πάει και παλιότερα στην Λευκάδα κάποιες φορές, μήπως το bar λέγεται Venus ή κάπως έτσι..? Αν ναι, υπήρχε απο την περίοδο που άνοιξε το thread εδώ... 2010 τουλάχιστον
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
299
Like
354
Πόντοι
21
Στην διασταύρωση που είναι τα lidl όπως πάμε Λευκάδα...συνήθως πας αριστερά ή δεξιά..όμως δεξιά υπάρχει κι άλλος ένας δρομάκος που είναι λίγο μετά το SHELL το βενζινάδικο κ το ανθοπωλείο. Έχει κ μια πινακίδα μικρή που γράφει προς ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ. Μπαίνεις εκεί κ στον 1ο δρόμο με άσφαλτο στρίβεις. το 1ο μαγαζί γωνιακό. Αν πας βράδυ, το καταλαβαίνεις αμέσως.
Κατάλαβα σε ευχαριστώ.. μιας που είμαι από το νησί..το καλοκαίρι που θα κατέβω θα έχει επίσκεψη...
 

msxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Επειδή είχα πάει και παλιότερα στην Λευκάδα κάποιες φορές, μήπως το bar λέγεται Venus ή κάπως έτσι..? Αν ναι, υπήρχε απο την περίοδο που άνοιξε το thread εδώ... 2010 τουλάχιστον
Νομίζω όχι..αν και η αλήθεια είναι πως δεν γράφει όνομα. Με το που το δεις πάντως το καταλαβαίνεις. Και φαίνεται τι είναι και δεν υπάρχει άλλο μαγαζί στην συγκεκριμένη περιοχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατάλαβα σε ευχαριστώ.. μιας που είμαι από το νησί..το καλοκαίρι που θα κατέβω θα έχει επίσκεψη...
Στείλε μήνυμα να πάμε μαζί άμα έχεις όρεξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom