Νέα

Λέτε να με απάτησε η γυναίκα μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shark85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 360
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

shark85

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
777
Like
140
Πόντοι
6
οκ φιλε τις σβηνω τις φοτο απο εκει.
δικο μου ειναι το acount
 

Black1978

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
113
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
281
Πρεπει να σε κοιτάξει γιατρός επειγοντως,δεν την παλευεις με τίποτα  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
αν με κεράτωσε και χωρισουμε θα της αξιζε μια παρτουζα να την παρουν τα μελοι του  bourdela?  τι λετε?
Φυσικά!
Και ναρθει εδώ στο κωλοχώρι να δοκιμάσει έναν μπαστουνόβλαχο!
Για να γίνει αληθινή ιστορία του ΠάνουΦάνη με τους βλάχους!
Μη φοβάσαι το λάδι της αγριλιάς είναι τοπ λουμπριcunt  :2funny:


Πρεπει να σε κοιτάξει γιατρός επειγοντως,δεν την παλευεις με τίποτα  :uglystupid:
Καλά αυτό είναι δεδομένο, το είχα γράψει και στο θέμα του ΠανοΦάνη. Και για να το αναλύσω, πρέπει ο θεματοθέτης να καταλάβει ότι έχει ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα άσχετα αν λέει αλήθεια η όχι (Ιντερπόλ δεν είμαι να το ανακαλύψω αυτό).
 
OP
OP
S

shark85

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
777
Like
140
Πόντοι
6
οκ δεν ειναι δικες μου η φωτο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.027
Like
1.450
Πόντοι
216
τύπε δες το αλλιώς, καλύτερα να τρως ένα κουβά μέλι παρέα με τον βοδιβίλδερ παρά ένα κουβά σκατά μόνος σου  :think:
 

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
NAI (χωρίς να διάβασα τίποτα)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.651
Κριτικές
61
Like
39.941
Πόντοι
22.785
............

........... Ανάγνωσε και τας γραφάς..
Π.χ "το οποίον έγινε p.x και η λογοτεχνική αστυνόμευση παρενέβη" !!
 

panagio29

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
βασικα καλησπερα φιλε μου, επειδη κ εγω εχω περασει κατι παρομοιο με μια κυπρια, τσακωθηκαμε πηγε για λιγο στους δικους τησ στη κυπρο γυρισε μετα απο 2 βδομαδες και δεν ηθελε σεξ γιατι ελεγε περιμενε τις μερες της. Μπηκα στο messenger και ειδα οτι μιλουσε μ εναν κυπριο που εκανε παρεα παλια και της ελεγε θα ερθει αθηνα να πανε για καφεδουι!!! Αυτος ο καφες εγινε ξενοδοχειο και κατα τ αλλα εγω εφταιγα που τσακωθηκαμε για ενα ποτο που δεν ηθελα να βγω επειδη γιατι δουλευα ολη μερα ο Μ****!! αυτα φιλε μου προσεχε τη!
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα η γυναικα μου ειναι απο Ρωσια και πριν 4 μηνες κατι εγινε τσακοθικαμε και πηγε στη χωρα της.
Ηρθε πριν 1 μηνα εδω αλλα δεν θελει να κανει σεξ μαζι μου.
και βρηκα στο email της κατι μυνηματα  που μιλουσε με καπιο ρωσο εδω πρωην αντρα φιλης της εδω.
(και ελεγε να κανονισουνε να βρεθουνε) αυτη μου ειπαι οτι δεν βρεθηκανε αλλα μετα απο μηνυματα που ειχε παραδεχτικε οτι βρεθηκανε γιατι αυτος ειναι δασκαλος yoga και εκανε μαζι του 2 εβδομαδες πριν που μου ειπε οτι θα παει yoga και πονουσε και τα ποδια της για μια βδομαδα πολυ πιο πολυ απο οτι αλλεσ φορες αφου σχεδον παντα γυμναζετε και σταματα καπια διαστιματα.

η γυναικα μου ειναι 162cm 50 kg
εγω  170kg  75kg

αυτος περιπου 185cm με σομα body bulder

τι νομιζετε εσεις? λεει αληθεια?

Πανοφάνη εσύ;
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
21
Πόντοι
16
βασικα καλησπερα φιλε μου, επειδη κ εγω εχω περασει κατι παρομοιο με μια κυπρια, τσακωθηκαμε πηγε για λιγο στους δικους τησ στη κυπρο γυρισε μετα απο 2 βδομαδες και δεν ηθελε σεξ γιατι ελεγε περιμενε τις μερες της. Μπηκα στο messenger και ειδα οτι μιλουσε μ εναν κυπριο που εκανε παρεα παλια και της ελεγε θα ερθει αθηνα να πανε για καφεδουι!!! Αυτος ο καφες εγινε ξενοδοχειο και κατα τ αλλα εγω εφταιγα που τσακωθηκαμε για ενα ποτο που δεν ηθελα να βγω επειδη γιατι δουλευα ολη μερα ο Μ****!! αυτα φιλε μου προσεχε τη!
:jerking: :jerking: :jerking:
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Οπως λεει κι ο λαος "Αν ακουμπήσει ξένο αρχίδι στο κωλομέρι της γυναίκας, δεν την ξαναμαζεύεις." Αλλα πριν καταδικασουμε υπαρχουν και τα προγραμματα κινητων που ηχογραφουν ή με μήνυμα ή καθε φορα που εντοπιζουν ήχο,δε καταναλωνουν πολυ μπαταρια και ετσι με το "ρουφιανο" μαθαινουμε οτι θελουμε,απο κει και περα για να κανει κατι μια γυναικα κατι της λειπει.Ερωτας,αγαπη,μόνο σεξ,βρωμικο σεξ.....
 

kavlintiros

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2015
Μηνύματα
89
Like
51
Πόντοι
0
Φίλε την ξεκώλιασε δεν το συζητάμε καν!!! Τις έκανε την σούφρα 2ευρω. Ξέρεις το "από.........και από πίσω μπαίνουν τρένα"?.....Κάτι τέτοιο.
 

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
Απορεις αν πήγε με άλλον... και έχεις γεμίσει με φωτογραφίες..  αλήθεια πιστεύεις ότι επειδή δεν φαίνεται το πρόσωπο δεν μπορεί να καταλάβει κάποιος που την ξέρει ποια είναι? Η νομίζεις ότι εκείνη δεν μπαίνει εδώ να δει τι κάνεις?
Εκτός αν τη βρίσκεις με όλα αυτά?
Αναφαιρετο δικαίωμα σου βέβαια!
Κρίνοντας από όσα λες... πιστεύω ότι κάτι έκανε...
Λυπάμαι... κάτι ξέρω από το πρωην Ανατολικο μπλοκ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom