Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Μου άρεσει το συγκεκριμένο λαδοτριβειο λόγο τιμής και έχει ωραία ηρεμη ατμόσφαιρα με τα κορίτσια που είναι πολύ πρόθυμα στις υπερισιες τους. Ενώ στα άλλα που είναι πιο πολυτελής και έχουν 80€ η, 100€, τα κορίτσια δεν μένουν στο δωμάτιο πάνω από 30 λεπτά. Έχω εμπειρία όπως και εσύ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.395
Πόντοι
5.946
αχ βρε Λιούντα μου...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Μου άρεσει το συγκεκριμένο λαδοτριβειο λόγο τιμής και έχει ωραία ηρεμη ατμόσφαιρα με τα κορίτσια που είναι πολύ πρόθυμα στις υπερισιες τους. Ενώ στα άλλα που είναι πιο πολυτελής και έχουν 80€ η, 100€, τα κορίτσια δεν μένουν στο δωμάτιο πάνω από 30 λεπτά. Έχω εμπειρία όπως και εσύ.

Πόσο θα συνεχιστεί αυτή η φαρσοκωμωδία με τον Karaezis  - Λιούντα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.664
Πόντοι
4.365
Μου άρεσει το συγκεκριμένο λαδοτριβειο λόγο τιμής και έχει ωραία ηρεμη ατμόσφαιρα με τα κορίτσια που είναι πολύ πρόθυμα στις υπερισιες τους. Ενώ στα άλλα που είναι πιο πολυτελής και έχουν 80€ η, 100€, τα κορίτσια δεν μένουν στο δωμάτιο πάνω από 30 λεπτά. Έχω εμπειρία όπως και εσύ.
Kα Λιουντα...
Και σε'σας.. 10 λεπτα ειναι το μασαζακι που κανουν οι κοπελες...αν ο πελατης ειναι κ γρηγορο πιστολι.. κ τελειωσει στο 10λεπτο.. βαλε κ τα ντουζακια...συνολο..βαρια 30λεπτο!! Οποτε ακριβως στα ιδια ειστε  με τα υπολοιπα!!! Απλα με πολυ μετριες κοπελες!! Ασε που μερικα παιζουν κ στο 50αρι...!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
συναγωνιστη xxx-man (και παλιοφιλε κλωναριους) η κα Λιουντα καλα καλα (παρολα τα τοσα χρονια που βρισκεται Ελλαδα) δεν μπορει να μιλησει σωστα ελληνικα, ποσο μαλλον να γραψει...
Υπαρχουν πολλοι πελατες κολλημενοι (ιδιαιτερα της ρομαντικης ηλικιας των -ηντα+ ;)) που ειναι πολυ τακτικοι στα μαγαζια και ανοιχτοχερηδες και γραφουν εδω.

Τεσπα. Παντως τοσο την Μαρια την πετιτ ρωσιδα, την μιλφ Σερβα Μαρθα με το στεγνο σωμα  και την καινουργια Ουκρανιδα Ειρηνη που ειδα προσφατα δεν τις λες μετριες . Ειδικα η Ειρηνη ειναι παρα πολυ εντυπωσιακη ψιλη με στητο σωμα αδυνατη κτλ
Απο εμφανιση και μονο. Στο δωματιο είναι αλλο θεμα πως θα βγει η συνεδρια
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Έχει πέσει η λιουντα... Δυστυχώς όλο μουφες μαζεύει εξαιρέσεις υπάρχουν άλλα σπάνια.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
:lheel:
Έχει πέσει η λιουντα... Δυστυχώς όλο μουφες μαζεύει εξαιρέσεις υπάρχουν άλλα σπάνια.

Αγαπητέ Φρόιντ ορισμένες φορές όμως έχει καλές εκπλήξεις :afro:
Ποτέ δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις σε αυτό το μαγαζί


Πριν λίγο που πέρασα είχε
Νικόλ νεαρή αδύνατη μελαχρινή
Μάρθα η Σερβα μιλφαρα με το στεγνό κορμί
Μιλένα η γνωστή ρωσιδα με το κανονικό σώμα
Εύα η γεωργιανή
Άννα καινούργια Πολωνή περίπου 25 ετών αρκετά εμφανίσιμη

Βασικά πήγα για την καινούργια Ουκρανίδα Ειρήνη αλλά ενημερώθηκα πως θα έρθει λίγο αργότερα.
 

Manos#@&

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Πρωινή επίσκεψη στο λαδοτριβειο τις Λυδας. Πολύ όμορφο φρέσκο χώρο. Παρουσία 6 κοπέλες, δύο ήταν καινούριες.: Ειρήνη, ψηλή πανέμορφη Ρωσίδα γύρω στις 25 , Άννα -Μαρια, κοκκινομάλλα στιλ Φουραιρας, πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα επίσης, γυρω στις 25 και αυτή.    Πέρασα με την αδυναμία μου ....Μάρθα. Πέρασα υπέροχα! Καλή γάμηση στους όλους!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.395
Πόντοι
5.946
Καλή γάμηση κε σαι σαίνα
Αρε Λιούντα βρες έναν να ξέρει να μιλάει Ελληνικά!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
:lheel:
Αγαπητέ Φρόιντ ορισμένες φορές όμως έχει καλές εκπλήξεις :afro:
Ποτέ δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις σε αυτό το μαγαζί


Πριν λίγο που πέρασα είχε
Νικόλ νεαρή αδύνατη μελαχρινή
Μάρθα η Σερβα μιλφαρα με το στεγνό κορμί
Μιλένα η γνωστή ρωσιδα με το κανονικό σώμα
Εύα η γεωργιανή
Άννα καινούργια Πολωνή περίπου 25 ετών αρκετά εμφανίσιμη

Βασικά πήγα για την καινούργια Ουκρανίδα Ειρήνη αλλά ενημερώθηκα πως θα έρθει λίγο αργότερα.
Σε αυτό συμφωνώ ότι που και που φερνει καλές περιπτώσεις οι οποίες όμως δεν καθοντε και πολύ. Κατά τα άλλη η κυρά λιουντα συμπαθέστατη αλλά πρέπει να κάνει πιο καλές επιλογές.
 

alessandrospotere

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα...Σκέφτομαι μέσα στην εβδομάδα να επισκεφτώ για πρώτη φορά το μασατζιδικο....Ελπίζω με αυτά που γράφεται να μείνω και εγώ ευχαριστημένος...(Από τιμή και υπηρεσίες,ελπίζω όντως να είναι 1ωρα). Απλά δεν ξέρω, ποια να διαλέξω με έχετε μπερδέψει.....Ευχαριστώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Καλημέρα...Σκέφτομαι μέσα στην εβδομάδα να επισκεφτώ για πρώτη φορά το μασατζιδικο....Ελπίζω με αυτά που γράφεται να μείνω και εγώ ευχαριστημένος...(Από τιμή και υπηρεσίες,ελπίζω όντως να είναι 1ωρα). Απλά δεν ξέρω, ποια να διαλέξω με έχετε μπερδέψει.....Ευχαριστώ.

οποια σου κανει κλικ φιλε
αν εισαι τυχερος και ειναι εκει η Μαρθα η η Ειρηνη παρε μια απο τις δυο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
σημερα ειδα και την καινουργια Αννα-ΜΑρια
δηλωνει Πολωνη
Μετριου αναστηματος με σγουρο μακρυ μαλλι καστανοκκοκινο και ανοιχτου χρωματος  ματια
Ωραιο σωμα γυμνασμενο με αρκετα τατουαζ
φαινεται πολυ εμπειρη και ξεψαρωτη και δεν την εχω δει παλι σε καποιο μασαζ
Καλη περιπτωση
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.728
Πόντοι
4.130
Η Μισελ της κριτικής είναι η παλιά Μισελ και ξαναγύρισε?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.395
Πόντοι
5.946
Ποιάς κριτικής βρε τεντέν;
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Γρήγορο πέρασμα σήμερα το πρωί από το γνωστό λαδοτριβειο στις Κηφισιας 10. Η κυρία τις υποδοχής μου έδειξε 5 κοπέλες. Καλές ήταν ολλές...αλλά μια μου έκανε κλικ...Η Ειρήνη η Ρωσίδα, είναι οντως πολύ όμορφη....έχω μια ερώτηση.... επειδή δε βρίσκω κριτικες για εκείνη, μηπως κάποιος έχει περάσει μαζί της; Γιατί δεν έχω λεφτά για πέταμα.....πάω βέβαια να ρίχνω μια ματιά και στην Σινώπης 29.... ευχαριστώ!
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Τελικά αποφάσισα σήμερα να πάρω την Ειρήνη για το τέστ ντραιβ. Και δεν το μετάνιωσα!Η συνάντηση με την Ειρήνη  η τελεια περιποίηση, καλό μασάζ, σεξ χωρίς κανένα ταμπού, ότι ζήτησα έκανε με πολύ όρεξη. Ακαποτη τέλεια πιπουλα, γλωσσοφιλια και ότι άλλο φαντάζεστε. Ένιωσα τον εαυτό μου άλλο άνθρωπο. Σε γενικές γραμμές ικανοπιηθηκα. Σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Α ρε ,γλωσσοφαγοι φάγατε την Γεωργιανή....πάει το κορίτσι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom