Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FactorS

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα Άντζελα και Χρυσούλα (Βουλγάρα).

 

FactorS

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Φιλαράκι πρέπει να περάσεις ο ίδιος νά ρωτήσεις ευθέως πια κορίτσια της βάρδιας κάνουν και θέλουν να το κάνουν χωρίς εξαναγκασμό , αυτό που ζητάς!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Es65

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Είναι η Αννα που ήταν στο 108;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Er2019

Er2019

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Τι λέτε...Η Άννα από 108 είναι εκεί? ?? Πάω να δω αυτές τις μέρες και θα σας πω....
 

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Φιλαράκι για να κλάψεις κ συ μαζί μας
Η Αννα επέστρεψε εκεί που ανήκει..
 

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Er 2019 τι που φιλαράκι;
Τι δε καταλαβαίνεις;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447
αφηστε τους γριφους και πειτε καποιος αν δοκιμασε καμια απο τις καινουργιες κοπελες του καταστηματος! >:(
 

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Αρχηγέ, από σένα τον παλιό περιμένουμε λίγο φως!
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Εγω δοκίμασα την Ατζελα. Καλές υπηρεσίες δε λέω, γελαστό κορίτσι και περιποιητικό. Ένιωσα σαν να ήμασταν ζευγάρι. Σου βγάζει μία οικειότητα και μία θερμη. Αλλά απο εμφάνιση δεν αξίζει μια. Δεν την είχα δει πάλι και ήταν η μόνη ελεύθερη εκείνη την ώρα και ήμουν ολίγον καυλωμένος για να τραβηχτώ σε άλλα μαγαζιά. Πάλι καλά που ήταν και αυτή γιατί θα την πλήρωνε η κ. Λιούντα  :rockon: και θα αναγκαζόμουν να κάνω μετά αφαίρεση πέους! Ήταν και μια Χρυσούλα εκεί αλλά ηταν σε δωμάτιο και δεν πρόλαβα ούτε καν να την δω. Αν την έχει πάρει κανένας ας μας πει 2 κουβέντες.
 

Er2019

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Οταν λες οτι δεν αξιζει απο  εμφάνιση...εννοείς κυταριτιδες και κοιλες ;....Δεν πήγα εκεί ακόμα να δω..θέλω μόνο μια συγκεκριμένη...τι έχω πάθει....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Εγω δοκίμασα την Ατζελα. Καλές υπηρεσίες δε λέω, γελαστό κορίτσι και περιποιητικό. Ένιωσα σαν να ήμασταν ζευγάρι. Σου βγάζει μία οικειότητα και μία θερμη. Αλλά απο εμφάνιση δεν αξίζει μια. Δεν την είχα δει πάλι και ήταν η μόνη ελεύθερη εκείνη την ώρα και ήμουν ολίγον καυλωμένος για να τραβηχτώ σε άλλα μαγαζιά. Πάλι καλά που ήταν και αυτή γιατί θα την πλήρωνε η κ. Λιούντα  :rockon: και θα αναγκαζόμουν να κάνω μετά αφαίρεση πέους! Ήταν και μια Χρυσούλα εκεί αλλά ηταν σε δωμάτιο και δεν πρόλαβα ούτε καν να την δω. Αν την έχει πάρει κανένας ας μας πει 2 κουβέντες.
 Την  ειδα  σε  ενα   συντομο  περασμα   που εκανα  πριν  μερες   , μια   θειτσα   ειναι ανω  των   40  καστανη    γεματουλα  στο   σωμα  αλλα ευγενεστατη και  χαμογελαστη ,  γενικα    αυτο  που παρατηρησα    ειναι  οτι  εχει  πεσει  αρκετα  το  ροστερ  εκει  μεσα  ,  εχει   χασει  την  οποια   φρεσκαδα   ειχε  οταν  ειχε  Μισελ μεχρι  και  τις  2   Πολωνες  ,   αυτη   που   αξιζει  και  θα   επιστρεψει   τελη  Μαιου   νομιζω  ειναι  η   Χριστινα  η Ρωσσιδα    με τα  Ασιατικα   χαρακτηριστικα   vfm  επιλογη  και σε  μασσαζ  και σε πιπα  και σε  γαμησι      
 

Er2019

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Πολυ σωστά λες....καημένες...τα μισά παίρνουν από αυτό που δίνουμε
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Δεν αντιλήφθηκα να κατηγορεί κάποιος κάποια κοπέλα. Για το μαγαζί είπε ο φίλος πριν οτι έχει πέσει η ποιότητα του ρόστερ. Σαν υπηρεσίες ανέκαθεν τα κορίτσια του μαγαζιού ήταν εξαιρετικές πλήν ελαχίστων περιπτώσεων. Όμως δυστυχώς η εμφάνιση είναι κάτι που παίζει σπουδαίο ρόλο ακόμα και αν τα κριτήρια είναι υποκειμενικά. Και εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε τις απόψεις μας έτσι ώστε να παροτρύνουμε ή να αποθαρρύνουμε συναγωνιστές. Εγω θεωρώ οτι την Άτζελα δεν τη λες καλλίγραμμη για κανένα λόγο. Κυτταρίτιδα δεν έχει αλλά το κορμί της είναι λίγο δύσμορφο, δηλαδή οι καμπύλες της είναι στα λάθος σημεία για τα ελληνικά δεδομένα. Έχει τον μικρό flat κώλο και η διάμετρος ανοίγει όσο ανεβαίνεις προς την κοιλιά και μετά στενεύει πάλι. Επίσης το πρόσωπό της δεν με κέρδισε καθόλου. Ναι είναι χαμογελαστή με πολύ καλές υπηρεσίες και το καταευχαριστήθηκα. Αλλά πρέπει να γράψω και τα αρνητικά για κάποιον που δίνει σημασία και στο φυσικό κάλλος.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
 Πραγματικα  μου  ειναι ιδιαιτερα  ευχαριστο  οταν  βλεπω   οτι  καποιος   κατανοει  τα  απλα  ελλληνικα  μου  χωρις  να  αναγκαζομαι  να  γραφω  σεντονια  η  επεξηγηση πανω  στην  επεξηγηση  κτλ κτλ  :grin: :grin: ,  νομιζω   ηταν   αρκετα  σαφης  οι  2 προτασεις  που  εγραψα   για  το  τι  ειδα   στην  τελευταια  μου   επισκεψη  ,   τωρα  αν  ειναι   να  τις  γραφω  ολες   καλλιγραμες  και  μουναρομουναρες  για   κατι  που  δεν  ειδα ...  σορρρυ αλλα  δεν  το  εχω  συνηθισει  να  το  κανω  αυτο  ουτε  στα  ποστ  μου αλλα  ουτε και στις   κριτικες  μου  :) :)
  ... τωρα το  αν με   βρηκε  ο  τυπακος    αγενη  η  οτι  ηταν  αλλος ο  σκοπος   του ποστ  μου  στο    παπαρι  μου  εχει  καταχωρηθει  ηδη  και  προχωραμε  ,  με  τις  υγειες  σας  καλα  να  περνατε  και  οποτε   περναμε  απο  καπου   καλο  ειναι να   γραφουμε 2  λογακια  απλα  και  σταρατα ,  με  πολυ αγαπη ζαχαρη και  μελι Chico  :thefinge: :thefinge:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Er2019

gpaparas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
54
Κριτικές
5
Like
104
Πόντοι
0
Κύριοι σήμερα πήγα στο κατάστημα πηρα  την Άντζελα με χαλάρωσε πολύ και στον αγώνα πολύ καλή ,ονόματα από τα άλλα κορίτσια δεν θυμάμαι αλλά λίγο πολύ τα έχετε πει και εσείς Δήμητρα Άντζελα Χρυσούλα η ζωή κάπου γυρναγε ,προχθές πηρα την Δήμητρα δε με ενθουσίασε στον αγώνα αλλά μέτριο μασάζ
 

FactorS

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εγω τα εβαζα ως τιτλο " φερθηκα ωσαν μαλακας" γιατι δημιουργησα αυτο το προφιλ για τη Ζωη. Την ειχα δει πριν απο μερες σε γειτονικο καφε να παραγγελει το καφε της. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.  ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ. Ακομα και το αρωμα της. Το περπατημα της, το στυλ της.Δεν ειναι μοντελο, αλλα ειναι ακρως γοητευτικη και......  Η ταραχη ηταν μεγαλυτερη οταν αργοτερα την ειδα μεαλλα ρουχα στο μαγαζι. Εκει ειπα να τη διαλεξω και να της την σπασω.Της μιλησα αλοτομα και σκληρα με αποτελεσμα να φυγει απο το δωματιο και να μεινω απραγος. Αποφασισα να ξαναπαω σημερα και ο @@@@  δε τη διαλεξα. Πηρα τη Χρυσουλα. Μου εκανε ενα υποτιθεμενο μασαζ και χαλια προγραμμα. Συγνωμη Ζωιτσα. Οποια και αν εισαι να εισαι καλα
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Ειδα και εγω που της μίλησα καλά πως συμπεριφέρθηκε. Τη Ζωή την κατατάσω στις πιο άσχημες συμπεριφορές που μου έχουν τύχει απο πλευράς εργαζομενωνν. Είναι απαράδεκτη (η τουλάχιστον υπήρξε μαζί μου) και έχω ανεβάσει και κριτικη. Ευχαριστώ για την ενημέρωση για τη Χρυσούλα, ήταν να την επισκεφτω σήμερα αλλά μάλλον μετά το σχόλιο σου δεν θα παω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom