Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 684 45,4%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 219 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 377 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.507

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.056
Κριτικές
33
Like
7.153
Πόντοι
3.496
Εγώ λέω να βάλουμε εσένα
H oμαδουλα τους να πηγαινει καλα και ας γινει ισλαμαμπαντ η χωρα.
Οταν δεν εχουν αντιλογο σε βγαζουν στην σεντρα οτι εισαι κουκλουξκλαν και καλα.. παγια τακτικη.
Δεν καταλαβαινουν οτι αν συνεχισουν ετσι.. θα ακουμε 3 φορες τον ιμαμη στην Αθηνα σε μερικα χρονια  :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.716
Κριτικές
1
Like
31.478
Πόντοι
8.006
Και να το δώσουν σ'αυτόν που δεν έχει απελάσει ούτε έναν
Ποιος ειναι αυτος?

Α, και περιμενω να πειτε ενα μπραβο στη ΝΔ που προχωραει το καλοκαιρι και δεν υπαρχουν πλεον ροές στα νησια.

Ενω άλλα καλοκαιρια ερχονταν χιλιαδες.

Τωρα τι εγινε, γιατι κανετε την παπια?
Πειτε και κανενα μπραβο, δεν θα σας πεσει η αξιοπρεπεια.

Δεν ειναι πανω απο ολα το κομμα σας, υπαρχει και η χωρα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Ποιος ειναι αυτος?

Α, και περιμενω να πειτε ενα μπραβο στη ΝΔ που προχωραει το καλοκαιρι και δεν υπαρχουν πλεον ροές στα νησια.

Ενω άλλα καλοκαιρια ερχονταν χιλιαδες.

Τωρα τι εγινε, γιατι κανετε την παπια?
Πειτε και κανενα μπραβο, δεν θα σας πεσει η αξιοπρεπεια.

Δεν ειναι πανω απο ολα το κομμα σας, υπαρχει και η χωρα.

Εν τω μεταξύ σ'έχω ρωτήσει καμια 10αρια φορές αλλά κάνεις εσύ την πάπια,με τα μιλιούνια που είναι στην Ελλάδα,τί κάνετε;Τους φτιάχνετε συντριβάνια;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.716
Κριτικές
1
Like
31.478
Πόντοι
8.006
...και η Βασιλω πρωτη
Εχετε παθει τσιπρα και εσεις... φαινεται αλλωστε, μια βολτιτσα στο κεντρο ειναι αρκετη
Ε ναι βεβαια, γιατι ολοι ξαφνικα αγαπησατε πολυ το κέντρο και σας επιασε ο πονος για την υποβαθμιση του
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποιος ειναι αυτος?

Α, και περιμενω να πειτε ενα μπραβο στη ΝΔ που προχωραει το καλοκαιρι και δεν υπαρχουν πλεον ροές στα νησια.

Ενω άλλα καλοκαιρια ερχονταν χιλιαδες.

Τωρα τι εγινε, γιατι κανετε την παπια?
Πειτε και κανενα μπραβο, δεν θα σας πεσει η αξιοπρεπεια.

Δεν ειναι πανω απο ολα το κομμα σας, υπαρχει και η χωρα.

Tελικά με Μικαλολιάκο ή Κλασιδιάρη είναι ο Σαντ Μαν?
 

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Τα παραπανω ειναι σημαντικα γιατι απ'τη στιγμη που εχει αποφασισθει "εκ των ανω" η καφετοποιηση των λευκων της ευρωπης, οι κυβερνησεις των κρατων που αντιδρουν σταδιακα θα δεχονται εσωτερικες κυρωσεις απ'την ΕΕ (εφοσον ειναι μελη της ΕΕ). Δλδ ακομα και αν βγει ενας Κασιδιαρης και υποθετωντας οτι εννοει αυτα που λεει και θελει να τα υλοποιησει, αν η ΕΕ του πει οτι αν κανεις αυτα που λες για τους λαθρο εμεις σου κλεινουμε τη στροφιγγα της ρευστοτητας ως αντιποινα, τοτε υπαρχει θεμα. Τι θα κανει? Θα υποχωρησει ή θα ερθει και σε ρηξη με την ΕΕ? Ο λαος θελει να διωξει τους λαθρο αλλά θελει ρηξη με την ΕΕ ή θεωρει οτι ενα τετοιο ενδεχομενο θα μας οπισθοδρομησει? Επισης τιθεται το θεμα της εξουσιοδοτησης, δλδ ο αλλος εχει μεν εντολη να λυσει το λαθρομεταναστευτικο αλλα εχει εντολη να ερθει σε ρηξη με την ΕΕ?

Ετσι οπως εχει γινει η κατασταση οπου η ΕΕ προωθει τη λαθρομεταναστευση και μπορει να σου ριξει 500 καταδικες για ανθρωπινα δικαιωματα και ιστοριες, καθως και να συμπεριφερθει εκδικητικα σε ενα σεναριο εξοδου της ελλαδας απ'την ΕΕ, τα πραγματα ειναι περιπλοκα. Δλδ ενα πλανο για την αντιμετωπιση της λαθρομεταναστευσης σε εθνικιστικη βαση πρεπει να περιλαμβανει και την σοβαρη πιθανοτητα ανεξαρτητοποιησης της Ελλαδας απ'την ΕΕ η οποια δινει τις εντολες. Θα αναρωτηθει καποιος γιατι η ΕΕ δεν ειναι τοσο επιθετικη με τις πρωην χωρες του αν. μπλοκ οπου οι διαφοροι Ορμπαν απλα απειλουνται ελαφρα? Η απαντηση ειναι οτι επειδη εκεινοι ειναι πιο φρεσκιοι στην ΕΕ, και δεν εχουν ζησει και τιποτα φοβερα οφελη γιατι η τελευταια 10ετια ηταν 10ετια κρισης, δε το χουν σε τιποτα να βγουν απ'την ΕΕ αμα τους το παιξει βαρυ πεπονι η ΕΕ. Δεν ειναι τοσο εκβιασιμοι οσο η παραγωγικα αποσαθρωμενη και οικονομικα διαλυμενη ελλαδα.
Kab δεν βλεπω να εχουνε παθει κατι οι μογγολοι που ειναι ανεξαρτητοι με δικο τους νομισμα και χωρις Ευρωπη και Ρωσικο αεροπλανο ριξανε και γλεντανε Ε.Ε. και εχουνε ανοιξει 4 εστιες πολεμου και ολοι τους κλασανε τα αρχιδια. Ξερεις γιατι? Ο πουστης μπασταρδος μογγολος ηγετης τους εχει αρχιδια φιλε μου και το ξερουνε ολοι. Δεν ειναι πισωγλεντης. Με ποιον να μιλησει ο Πουτιν , Ο Τραμπ , Ο Μογγολος ? Με τον Τσιπρα η με τον Μητσοτακη ? Τυπε μου τους βλεπουνε και γελανε με τα πουστακια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Ε ναι βεβαια, γιατι ολοι ξαφνικα αγαπησατε πολυ το κέντρο και σας επιασε ο πονος για την υποβαθμιση του

:2funny:

Ακούσατε τη θέση της ΝΔ;Βάλτε και μια σημαία να κυματίζει εκεί στο συντριβάνι


DarlingIdolizedIndianabat-size_restricted.gif
 

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Εγώ λέω να βαλουμε πρωθυπουργό Κλασιδιάρη ή Μικαλολιάκο να γουστάρεις. :S
Εδω βγηκε Πρωθυπουργος Ο Τσιπρας τυπε μαζι με την Ακροδεξια τον Καμμενο , Πρωην Αναρχικος με Ακροδεξιο μαζι , μπηκε βουλη ο Μερα 25 Μπαρουφακης ,  ο πωλητης κρεμων Βελοπουλος , Ο τρελλος που εβριζε ολο τον κοσμο ο Λεβεντης , Ο ποιο σιχαμενος δημοσιογραφος απο ολους Θεοδωρακης , Ο Κασιδιαρης σε πειραξε τυπε?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Ε σοβαρά μιλάω κι εγώ.Δηλαδή τί μας λες,ότι ο Κούλης ήταν κατά των πρεσπών;Να γελάσω τώρα ή μετά;

Δεν ξέρω, γέλα όποτε θες. Αν αυτό καταλαβαίνεις, δικαίωμά σου. Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι να φιλτράρεις λίγο τις μπούρδες που ακούς.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Kab δεν βλεπω να εχουνε παθει κατι οι μογγολοι που ειναι ανεξαρτητοι με δικο τους νομισμα και χωρις Ευρωπη και Ρωσικο αεροπλανο ριξανε και γλεντανε Ε.Ε. και εχουνε ανοιξει 4 εστιες πολεμου και ολοι τους κλασανε τα αρχιδια. Ξερεις γιατι? Ο πουστης μπασταρδος μογγολος ηγετης τους εχει αρχιδια φιλε μου και το ξερουνε ολοι. Δεν ειναι πισωγλεντης. Με ποιον να μιλησει ο Πουτιν , Ο Τραμπ , Ο Μογγολος ? Με τον Τσιπρα η με τον Μητσοτακη ? Τυπε μου τους βλεπουνε και γελανε με τα πουστακια.

Ναι ε?

Δηλαδή δεν θα είχες πρόβλημα να ζεις όπως ζει ο Τούρκος και να έχεις τον πούστη μπάσταρδο μογγόλο που όμως έχει αρχίδια και του κλάνει η ΕΕ τσ αρχίδια. Σωστά?

Σκέψου το λίγο γιατί αν ήταν έτσι, δεν θα μπορούσες ούτε καν να γράφεις τίποτα εδώ :grin:
 

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Το Ισλαμ είναι ασύμβατο με τον ευρωπαϊκό πολιτισμό.
Οι μουσουλμάνοι λαθρο έρχονται εδω για να παρουν επιδοματα και δωρεάν στεγαση,να εκμεταλλευτούν το ευρωπαϊκό κράτος πρόνοιας και να εποικισουν τις χώρες χωρίς να θέλουν και να μπορούν να ενσωματωθούν,να εγκληματησουν.
Αυτο είναι το σημαντικό και οχι αν ο λαθρο είναι σωσιας του Μιχαλολιάκου


ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Το Ισλαμ είναι ασύμβατο με τον ευρωπαϊκό πολιτισμό.
Οι μουσουλμάνοι λαθρο έρχονται εδω για να παρουν επιδοματα και δωρεάν στεγαση,να εκμεταλλευτούν το ευρωπαϊκό κράτος πρόνοιας και να εποικισουν τις χώρες χωρίς να θέλουν και να μπορούν να ενσωματωθούν,να εγκληματησουν.
Αυτο είναι το σημαντικό και οχι αν ο λαθρο είναι σωσιας του Μιχαλολιάκου


ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!

Κι εγώ θα επιμείνω:
Δηλαδή δεν θα είχες πρόβλημα να ζεις όπως ζει ο Τούρκος και να έχεις τον πούστη μπάσταρδο μογγόλο που όμως έχει αρχίδια και του κλάνει η ΕΕ τα αρχίδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom