Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.Συγγρού 79,6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
άλλο ένα σπίτι του λαδιού για καταχώρηση και σχόλια συναγωνιστών..Αυτό το σπίτι πρέπει να είναι του ομίλου σκαβάτζου-αχιλλέως-αγ.ιωάννου αγια παρασκευή.Ας επιβεβαιώσουν οι συνάδελφοι
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
2 επισκέψεις στο μέρος αυτό...

Μια Μαρίνα πολύ νεαρή, όμορφα μάτια αδύνατη και καλό βυζί...κάνει καλό μασάζ αλλά είναι λιγομίλητη και μέχρι φραπέ πήγε...ολίγον ψυχρή

Μια Ειρήνη (νομίζω) νεαρή με πιασίματα κάνει ακόμη καλύτερο μασάζ...μάλλον την πέτυχα σε καλή βραδιά, διότι μου έβγαλε πολύ GFE φάση και με αυτήν μέχρι φραπέ...

Και στις 2 περιπτώσεις το μασάζ διήρεσε πέραν του 35 λεπτού. Σε μια απ'τις 2 επισκέψεις είδα και 2 ΜΙΛΦ, αλλά δεν τις τίμησα ακόμη...αν όμως κάνουν τόσο καλό μασάζ οι πιτσιρίκες κάτι θα ξέρουν και τα ΜΙΛΦΣ...

δεν φαίνεται να έχει πολύ κίνηση, μάλλον είναι και για φούλ αλλά εγώ μέχρι εκεί το πήγα....

είναι δυνατόν να είμαι ο μόνος που τίμησε το μαγαζί αυτό????
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ναι νομιζω φιλε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
2 επισκέψεις στο μέρος αυτό...

Μια Μαρίνα πολύ νεαρή, όμορφα μάτια αδύνατη και καλό βυζί...κάνει καλό μασάζ αλλά είναι λιγομίλητη και μέχρι φραπέ πήγε...ολίγον ψυχρή

Μια Ειρήνη (νομίζω) νεαρή με πιασίματα κάνει ακόμη καλύτερο μασάζ...μάλλον την πέτυχα σε καλή βραδιά, διότι μου έβγαλε πολύ GFE φάση και με αυτήν μέχρι φραπέ...

Και στις 2 περιπτώσεις το μασάζ διήρεσε πέραν του 35 λεπτού. Σε μια απ'τις 2 επισκέψεις είδα και 2 ΜΙΛΦ, αλλά δεν τις τίμησα ακόμη...αν όμως κάνουν τόσο καλό μασάζ οι πιτσιρίκες κάτι θα ξέρουν και τα ΜΙΛΦΣ...

δεν φαίνεται να έχει πολύ κίνηση, μάλλον είναι και για φούλ αλλά εγώ μέχρι εκεί το πήγα....

είναι δυνατόν να είμαι ο μόνος που τίμησε το μαγαζί αυτό????

μπορει αρχοντα
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
2 επισκέψεις στο μέρος αυτό...

Μια Μαρίνα πολύ νεαρή, όμορφα μάτια αδύνατη και καλό βυζί...κάνει καλό μασάζ αλλά είναι λιγομίλητη και μέχρι φραπέ πήγε...ολίγον ψυχρή

Μια Ειρήνη (νομίζω) νεαρή με πιασίματα κάνει ακόμη καλύτερο μασάζ...μάλλον την πέτυχα σε καλή βραδιά, διότι μου έβγαλε πολύ GFE φάση και με αυτήν μέχρι φραπέ...

Και στις 2 περιπτώσεις το μασάζ διήρεσε πέραν του 35 λεπτού. Σε μια απ'τις 2 επισκέψεις είδα και 2 ΜΙΛΦ, αλλά δεν τις τίμησα ακόμη...αν όμως κάνουν τόσο καλό μασάζ οι πιτσιρίκες κάτι θα ξέρουν και τα ΜΙΛΦΣ...

δεν φαίνεται να έχει πολύ κίνηση, μάλλον είναι και για φούλ αλλά εγώ μέχρι εκεί το πήγα....

είναι δυνατόν να είμαι ο μόνος που τίμησε το μαγαζί αυτό????

δε νομίζω ότι ανήκει στα μπριζολάδικα....δεν ξέρω όμως αν είναι της ιδίας ιδιοκτησίας όπως προ 3 ετών....είναι ακριβώς δίπλα από γιαουρτλουμάγαζου και του παρμπριζά..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
το 76 ειναι μετα τα goodys ?
..οχι 76..αλλα 79...ειναι ενα μαγαζι οπως κατεβαινουμε την συγγρου αριστερα?..απεναντι απο το φιξ(γονιδης)??...υπηρχε παλια ενα εκει σε ρετιρε,και εδινε μπριζολα(μια φορα πηγα),πριν εναμιση χρονο!
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
..οχι 76..αλλα 79...ειναι ενα μαγαζι οπως κατεβαινουμε την συγγρου αριστερα?..απεναντι απο το φιξ(γονιδης)??...υπηρχε παλια ενα εκει σε ρετιρε,και εδινε μπριζολα(μια φορα πηγα),πριν εναμιση χρονο!

ναι εκεί είναι...αυτό το μαγαζί είχε συνεργασία παλιότερα με αγ.ιωάννου 8 στην αγία παρασκευή και νομίζω με σκαβάτζου και αχιλλέως.Τώρα δεν ξέρω ακριβώς,αλλά έτσι εκτιμώ..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
ναι εκεί είναι...αυτό το μαγαζί είχε συνεργασία παλιότερα με αγ.ιωάννου 8 στην αγία παρασκευή και νομίζω με σκαβάτζου και αχιλλέως.Τώρα δεν ξέρω ακριβώς,αλλά έτσι εκτιμώ..

Και με Απόλωννος 1
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ναι εκεί είναι...αυτό το μαγαζί είχε συνεργασία παλιότερα με αγ.ιωάννου 8 στην αγία παρασκευή και νομίζω με σκαβάτζου και αχιλλέως.Τώρα δεν ξέρω ακριβώς,αλλά έτσι εκτιμώ..
.το μονο που θυμαμαι δεν ηταν τοσο ενδιαφερον και σαν χωρος..στα υποψιν για καμια γυρα...
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
τσεκαρε εαν καποιο απο τα Μιλφ λεγετε Μαγδα ειναι κρητικια και δουλευε στην Μαχης Αναλατου παλια
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
αυτό το μαγαζί είχε συνεργασία παλιότερα με αγ.ιωάννου 8 στην αγία παρασκευή και νομίζω με σκαβάτζου και αχιλλέως.
----
Και με Απόλωννος 1
____
>>>>>  άρα και με  Ζησιμοπούλου- Παλ. Φάληρο ..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
επισης πολλες απο θ31 ειναι σκαβατζου...
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πρόσφατο πέρασμα από αυτό το ίδρυμα όπου η τάνια πού ηταν και πρό τριετίας εκεί μαζί με λίλυ(τώρα σκαβάτζου) τελεί χρέη σέριφ.Αναγνωριστικά μπήκα έτσι για μιά επαναγνωριμία :grin:.Μαζί της ήτο και μία μίλφ με μέτριο ανάστημα αρκετά καλό σώμα και πρόσωπο αν εξαιρέσουμε τα δόντια.Ήταν και 2 άλλα κορίτσια αλλά στα δωμάτια απασχολημένα..οπότε δεν είδα και την έκανα...Έχουν και καινούριο ασφαλές ασανσέρ(για τους κλειστοφοβικούς το λέω).Τίμή 60 ευρώ όπως και παλιότερα.Άνοιξε ξανά τις πύλες του από τον μάη του 2009.
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Το μαγαζι  αυτο ειναι παραρτημα της Απολλωνος. Το ειχα επισκευθει πριν δυο χρονια πρωτη φορα και δεν μου αρεσαν τα δυο μιλφ που ειχε τοτε αλλα η σεριφισα που με αναγνωρισε μου ειπε να παω στην Απολλωνος οπου ειχε και αλλες κοπελες. Εγω ομως κατεβηκα στον 2ο οροφο νομιζω οπου ειχε αλλο ενα μασσατζιδικο με ενα μονο καραμπαζο (το χειροτερο που εχω δει σε τετοιο χωρο) που μου ειπε οτι εκανε και φουλ. Ακομα τρεχω....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
τσεκαρε εαν καποιο απο τα Μιλφ λεγετε Μαγδα ειναι κρητικια και δουλευε στην Μαχης Αναλατου παλια

που τη ξεθαψες αυτη ρε φιλε τη νικη αυτο ειναι το πραγματικο της ονομα τωρα ειναι μιλφαρα να την εβλεπες πιο νεα ηταν ολα τα λεφτα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom