Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.Κηφισίας 76- Paradise Spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
οχι μονο αυτο. αλλα 10 χρονια πριν, στα στουντιο που υπηρχαν σαν μανιταρια με τις 5-10 κοπέλς μεσα πληρωνες 5.000 δρχ με 7.000 το πρωκτικο και 8.000 δρχ το διπλό. ετσι, για να μην ξεχνιωμαστε.
για να μην ξεχνιωμαστε Ok. αλλα ελα που οσες φορες πηγα ηταν πληρες.......
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οχι μονο αυτο. αλλα 10 χρονια πριν, στα στουντιο που υπηρχαν σαν μανιταρια με τις 5-10 κοπέλς μεσα πληρωνες 5.000 δρχ με 7.000 το πρωκτικο και 8.000 δρχ το διπλό. ετσι, για να μην ξεχνιωμαστε.
που το θυμηθηκεs  αυτο τωρα? ηταν το 1993-1994. υπηρχαν πολλεs και καλεs επιλογεs τοτε. καλα τεμαχια και ξενεs. και στην οδο κεφαλληνιαs  κατεβαινονταs αριστερα και στην πατησιων δεξια στην πλατεια αττικηs και στην αριστοτελουs με πιπινου και γαλατσιου ανeβαινονταs δεξια. και ποτε μου δεν ειχα βρει μεσα κοσμο και να περιμενω. εμπαινεs ,διαλεγεs η μια η δυο, και  μετα μεσα στο δωματιο χωριs βιασυνεs και μαλακιεs οπωs γινεται σημερα, λεs και ειναι διαιτητεs σε αγωνεs και κρατουν ρολοι.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
νικολ την λενε. μελαχρινη ωραιο σωμα και πολυ καλο βυζι και φοραγε ενα κευκο φορεματακι σκετη καυλα....

περασα χθεσ μια βολτιτσα..μου ανοιξε η νικολ.κουβεντουλα για λιγο.μου ειπε οτι ειναι αλλη μια κοπελα που δουλευει.την προλαβα ενω σηζητουσαμε(τελειωσε την "δουλεια").την αλλη την λενε νταϊανα..η νταϊανα αρκετα ψηλη,λεπτη,σχεδον σωμα μοντελου(αλλα με σχεδον ανυπαρκτεσ καμπυλεσ) κ συμπαθητικη φατσουλα.η νικολ μου αρεσε περισσοτερο.οπωσ την περιεγραψε ο συναδελφοσ + οτι για μενα φαινεται ποιο καβλωφατσα(κ με μπολικεσ καμπυλεσ οχι χοντρη μην παρανοουμε)..δεν ειχα χρονο κ εφυγα.παντωσ η νικολ ειναι στα υποψιν για μελλοντικο τεστ ντραιβ.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
περασα χθεσ μια βολτιτσα..μου ανοιξε η νικολ.κουβεντουλα για λιγο.μου ειπε οτι ειναι αλλη μια κοπελα που δουλευει.την προλαβα ενω σηζητουσαμε(τελειωσε την "δουλεια").την αλλη την λενε νταϊανα..η νταϊανα αρκετα ψηλη,λεπτη,σχεδον σωμα μοντελου(αλλα με σχεδον ανυπαρκτεσ καμπυλεσ) κ συμπαθητικη φατσουλα.η νικολ μου αρεσε περισσοτερο.οπωσ την περιεγραψε ο συναδελφοσ + οτι για μενα φαινεται ποιο καβλωφατσα(κ με μπολικεσ καμπυλεσ οχι χοντρη μην παρανοουμε)..δεν ειχα χρονο κ εφυγα.παντωσ η νικολ ειναι στα υποψιν για μελλοντικο τεστ ντραιβ.
την νικολ την εχω παρει,την αλλη κοπελα που λες δεν την ειχα δει καν...τυπικες υπηρεσιες,αδυναμο μασαζ,τιποτα το ιδιαιτερο...για μια φορα καλα ειναι ....ειχα παει τοτε πρωτα κηφησιας 12 που δεν ειχε τιποτα απολυτως και κατεληξα εκει...
 

biblio

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να μου πεις πως ειναι η ΝΙΚΟΛ ?(περιγραφη)...εαν δεν σου κανει κοπος..
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Για πρωτη φορα σημερα πηγα Μπουμπουλίνας 4 και Στουρναρη 29. Θα γραψω στα αναλογα θρεντ.
 

amorous

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
0
ξέρετε τα απογεύματα μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά?
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
354
Like
42
Πόντοι
1
Εχει παει καποιος συναγωνιστης εκει προσφατα; Στο κεντρικο thread καποιος ανεφερε οτι δουλευε εκει μια μαυρουλα. Ξερει καποιος κατι για αυτο;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  2 τεμαχια μονο.    μια σοφια λεπτη- σωματακι καλουτσικο με πεσμενο βυζακι , ξανθια ,  γαλανοματα , ρωσιδα με απταιστα ελληνικα( για να καταλαβαινουμε, τι λεει στο πηδημα) και μια  μαυρουλα  απο τζαμαικα με μεγαλο στομα :grin: σωματακι και αυτη , οχι ασχημο.  και οι 2  κοντα στα τριαντα.  απο βδομαδα θα ερθει και αλλη.  οι τιμεs 60-80-100.  δεν μου εκανε κλικ καμμια τουs.  εδω και 1000 ευρω να μου δωσει καποια, αν δεν μου αρεσει δεν παω  μαζι τηs( δεν θελω σχολια) :grin: , οχι να δωσω και 100 ευρω.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η μαυρουλα ελεγε τιποτα;
οχι μπαζο.    νοστιμουλα,  αρκετα  συμπαθητικη και χαμογελαστη και σωμα  οκ. σφιχτη φαινοταν παντου.      και φορουσε την ασπρη μπλουζα , ελαφρωs ξεκουμπωτη και φαινοταν και το βυζακι τηs.    οταν μου ανοιξε πρεπει να ειχε τελειωσει την πρωτη φαση και ετοιμαζοταν για  τα μεταπειτα.  γιατι μου λεει σε 10 λεπτα ερχομαι .  και μολιs βγηκε μετα απο 10-15 λεπτα, τηs λεω καλα τοσο γρηγορα βγηκεs?  και μου λεει ο αλλοs  ηταν γρηγοροs.  εγω δεν βιαζομουν.  μιλαει και αυτη ελληνικα.
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10
οχι μονο αυτο. αλλα 10 χρονια πριν, στα στουντιο που υπηρχαν σαν μανιταρια με τις 5-10 κοπέλς μεσα πληρωνες 5.000 δρχ με 7.000 το πρωκτικο και 8.000 δρχ το διπλό. ετσι, για να μην ξεχνιωμαστε.

A ρε "Ζούγκλα" τι μας εκανες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom