Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.798
Κριτικές
23
Like
8.883
Πόντοι
3.446
Ποιος είναι αυτός που ο Τσίπρας είπε ότι έχει μειωμένη αντίληψη,
ο Καραμανλής τον είπε ανόητο,
ο Βαρουφάκης βλαξ και ο λαός λέει ότι γαμιεται;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.567
Κριτικές
2
Like
15.064
Πόντοι
3.556
Ποιος είναι αυτός που ο Τσίπρας είπε ότι έχει μειωμένη αντίληψη,
ο Καραμανλής τον είπε ανόητο,
ο Βαρουφάκης βλαξ και ο λαός λέει ότι γαμιεται;
:2funny:
:2funny::2funny::2funny:

διαταραγμένος.jpg
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.919
Like
6.885
Πόντοι
1.056
Όταν οι παππούδες και οι γονείς κάποιων λιποθυμούσαν έξω από τις κλειστές τράπεζες καλοκαιριατικα τι έλεγες τότε;"Μπράβο σύντροφε Βαρουφάκη και εσύ Αλέξη που σπάσατε τον τσαμπουκα της Μέρκελ";
Εκτός αν ήσασταν αριστερομπρουκληδες και εσείς ,όπως ο ανεκδιηγητος πρώην υπουργός και νυν (από)κομματαρχης που δεν ξέρει ούτε το όνομα του να γράψει ,οπότε στα αρχιδια σας...
Ποτέ δεν είπα ότι ο Τσίπρας και ο Γιάννης με ένα ν και ΣΙΑ ήταν καλύτεροι τα ίδια σκατα και αυτοί αν και άφησαν κάποια δις πού τα εξαερωσε ο Κούλης εντωμεταξυ το χρέος έχει φτάσει στο θεό :tooth: βέβαια εάν έχεις τα μπαλάκια να το παραδεχτείς θα υπάρξει και μια βάση συζήτησεως αλλά δεν το βλέπω -εγω μιλώ για την Ελλάδα και εσύ για κόμματα -περνα και συ όπως πέρασαν και άλλοι (Νότης Σφακιανάκης)
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Ποτέ δεν είπα ότι ο Τσίπρας και ο Γιάννης με ένα ν και ΣΙΑ ήταν καλύτεροι τα ίδια σκατα και αυτοί αν και άφησαν κάποια δις πού τα εξαερωσε ο Κούλης εντωμεταξυ το χρέος έχει φτάσει στο θεό :tooth: βέβαια εάν έχεις τα μπαλάκια να το παραδεχτείς θα υπάρξει και μια βάση συζήτησεως αλλά δεν το βλέπω -εγω μιλώ για την Ελλάδα και εσύ για κόμματα -περνα και συ όπως πέρασαν και άλλοι (Νότης Σφακιανάκης)

Τύπε όλοι είναι καλύτεροι από Κούλη και Άδωνι, ακόμα και μέσα στη ΝΔ, υπάρχουν πολύ καλύτερα στελέχη. Και αν ο δεύτερος έχει το ελαφρυντικό ότι είναι και λίγο γεια σου, ο Κούλης δεν έχει δικαιολογία.

Ελπίζω μόνο να μη δει το ποστ μου και με καταραστεί, είμαι νέος ακόμα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Τύπε όλοι είναι καλύτεροι από Κούλη και Άδωνι, ακόμα και μέσα στη ΝΔ, υπάρχουν πολύ καλύτερα στελέχη. Και αν ο δεύτερος έχει το ελαφρυντικό ότι είναι και λίγο γεια σου, ο Κούλης δεν έχει δικαιολογία.

Ελπίζω μόνο να μη δει το ποστ μου και με καταραστεί, είμαι νέος ακόμα.
Τύπε μπορείς να τους εξηγήσεις σα να είναι 5χρονα πόσο πιο τίποτας είναι ο Κυριάκος για να βάλει και να κρατάει υπουργό τον μυρωδιά τηλεπωλητή ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Ο Ξενάκης του blue sky στις 23:00 στην ξενογιαννακοπούλου

Επειδή πολλοί τηλεθεατές μας ρωτάνε ποια είναι η γνώμη του ΣΥΡΙΖΑ για την κατάργηση ή όχι της προσωπικής διαφοράς παρακαλώ απαντήστε

Ο κόσμος ενδιαφέρεται

Αλλά εσύ και πολύ όμοιοι με σένα δεν θέλεις να συζητήσουμε αυτό γιατί θέλετε να συζητάτε πάντα αυτά που δεν ευνοούν την κυβέρνηση και ειδικότερα τις υποκλοπές
Τον κόσμο τον νιαζει η τσέπη του πρώτα

Και ξέρεις πόσο με ενδιαφέρει η γνώμη σου για αυτό το θέμα όπως και η γνώμη των άλλων που δεν ενδιαφέρονται

Σε γράφω στα παλιά μου τα παπούτσια

Νομίζω το μένος εναντίον είναι που αποκάλυψα την ψήφο σου στο φανερό γκάλοπ

Τι έγινε με τις 4 αναφορές σου ακόμα εδώ είμαι

Φαντάζομαι που τις έγραψ ε ο αντισθένης

Άλλη μία φορά θα γράφω οπότε θέλω και ότι θέλω σύμφωνα με τους κανόνες του site και ούτε εσύ ούτε ο οποιοσδήποτε άλλος εκτός από τους αντμιν του site θα υπαγορεύσει η θα απαγορεύσει να γράψω ότι θέλω
ΟΛΟΙ ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΟΣ , ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ


ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΔΩ

ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΒΡΕ ΚΕΡΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
ΟΛΟΙ ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΟΣ , ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΔΩ


ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΒΡΕ ΚΕΡΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
Μουνόπανο ΝΔτης ... τους κόβει το ψωμάκι των πτωχών πλήν τίμιων βιοπαλαιστών Αυτιά - Παπαδάκη
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.174
Κριτικές
3
Like
10.620
Πόντοι
3.936
Όταν οι παππούδες και οι γονείς κάποιων λιποθυμούσαν έξω από τις κλειστές τράπεζες καλοκαιριατικα τι έλεγες τότε;"Μπράβο σύντροφε Βαρουφάκη και εσύ Αλέξη που σπάσατε τον τσαμπουκα της Μέρκελ";
Εκτός αν ήσασταν αριστερομπρουκληδες και εσείς ,όπως ο ανεκδιηγητος πρώην υπουργός και νυν (από)κομματαρχης που δεν ξέρει ούτε το όνομα του να γράψει ,οπότε στα αρχιδια σας...
Ξεχνάς όμως να πεις ότι υπήρχαν τα χρήματα στο λογαριασμό και φυσικά με την κάρτα αγόραζες Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΆΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΟ ΠΌΣΟ. Τι το ξέχασες? Δεν το ήξερες? Δεν το άκουσες.??? Σε αντίθεση με σήμερα που η σύνταξη δεν φτάνει όχι για τα βασικά αλλά για να πληρώσουν 0,80/kwh.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.739
Like
1.513
Πόντοι
216
Τύπε μπορείς να τους εξηγήσεις σα να είναι 5χρονα πόσο πιο τίποτας είναι ο Κυριάκος για να βάλει και να κρατάει υπουργό τον μυρωδιά τηλεπωλητή ?

Δεν μπορείς να εξηγήσεις σε έναν εκ γενετής τυφλό τα χρώματα.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.464
Like
1.460
Πόντοι
266
Πάμε πάλι..

Εγώ σε ρώτησα κάτι συγκεκριμένο. Ποιον είχε ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΡΟΪΣΤΆΜΕΝΟ Η ΕΥΠ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΥΡΙΖΑ?? Καλύτερα τώρα??
Νομίζω τον παπά σαν υπουργό ψηφιακής διακυβέρνησης χωρίς να μαι σίγουρος


Δεν είναι αυτό το θέμα μας

Το θέμα μας είναι ότι δεν ξέρουμε

Πριν να δημοσιεύσει το μπαμ
Ήξερες ότι παρακολουθούνται σιαγας και πιτσιόρλας επί ΣΥΡΙΖΑ

Και πριν να βγάλει την ανακοίνωση ο ΣΥΡΙΖΑ
Ότι δεν μπορούσε να σταματήσει τις παρακολουθεισεις αυτές που γινόταν επί της προηγούμενης κυβέρνησης και απλώς τις συνέχισε ήξερες ότι αυτοί παρακολουθούνται και επί της προηγούμενης κυβέρνησης Νέας Δημοκρατίας ;

Όχι

Δεν είναι θέμα λοιπόν των προσώπων

Είναι θέμα ότι πολλά που γίνονται με τις μυστικές υπηρεσίες δεν τα ξέρουμε

Καί η με δημοσιογραφικές έρευνες ή τυχαία τα μαθαίνουμε

Δεν έχει σημασία λοιπόν αν είναι ο Μητσοτάκης ή ο παπάς υπεύθυνος

Σημασία έχει ότι ούτε ο ένας ούτε ο άλλος ούτε κανένας μπορούν να αποκαλύψουν όλα που κάνουν οι μυστικές υπηρεσίες
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.464
Like
1.460
Πόντοι
266
ΟΛΟΙ ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΟΣ , ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ


ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΔΩ

ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΒΡΕ ΚΕΡΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
Ξέρεις και εγώ που γράφω την απαξίωση σου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Ξέρεις και εγώ που γράφω την απαξίωση σου
αν θες να χαρεις οσο μπορεις την συνταξη σου , σταματα να γραφεις εδω μεσα

ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.464
Like
1.460
Πόντοι
266
αν θες να χαρεις οσο μπορεις την συνταξη σου , σταματα να γραφεις εδω μεσα

ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ
Πολύ Θα το θελες

Όταν ας πούμε και η εφημερίδα συντακτών και η αυγή τα πρωτοσέλιδα τους είναι για τις υποκλοπές
Αυτό θέλετε να συζητιεται

Για άλλα ενδιαφέρεται ο κόσμος
Κυρίως

Oι περισσότεροι συμμετέχοντες σημειώνουν ότι το σημαντικότερο ζήτημα στη χώρα αυτή τη στιγμή είναι η ενεργειακή κρίση (36,7%), ενώ με ελάχιστη διαφορά έπεται το ζήτημα της γενικότερης ακρίβειας και του πληθωρισμού (36,3%).

Το ζήτημα των παρακολουθήσεων βρίσκεται στην 3η θέση με το 9,7% των πολιτών να το θεωρεί το σημαντικότερο θέμα στη χώρα αυτή τη στιγμή.

Ακρίβεια και πληθωρισμός

Έχει σχέση η αύξηση των συντάξεων με την ακρίβεια και τον πληθωρισμό ή όχι

Έχει σχέση προσωπική διαφορά από την αύξηση των συντάξεων ναι ή όχι;

Απάντησε λογικε;

Και θα μου πεις εσύ για τρελοκομείο

Πού στο γκάλοπ ψηφίζεις Νέα Δημοκρατία
Και τη βρίζεις από το πρωί ως το βράδυ

Μάλλον αυτό στην ψυχιατρική λέγεται διχασμένη προσωπικότητα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Πολύ Θα το θελες

Όταν ας πούμε και η εφημερίδα συντακτών και η αυγή τα πρωτοσέλιδα τους είναι για τις υποκλοπές
Αυτό θέλετε να συζητιεται

Για άλλα ενδιαφέρεται ο κόσμος
Κυρίως

Oι περισσότεροι συμμετέχοντες σημειώνουν ότι το σημαντικότερο ζήτημα στη χώρα αυτή τη στιγμή είναι η ενεργειακή κρίση (36,7%), ενώ με ελάχιστη διαφορά έπεται το ζήτημα της γενικότερης ακρίβειας και του πληθωρισμού (36,3%).

Το ζήτημα των παρακολουθήσεων βρίσκεται στην 3η θέση με το 9,7% των πολιτών να το θεωρεί το σημαντικότερο θέμα στη χώρα αυτή τη στιγμή.

Ακρίβεια και πληθωρισμός

Έχει σχέση η αύξηση των συντάξεων με την ακρίβεια και τον πληθωρισμό ή όχι

Έχει σχέση προσωπική διαφορά από την αύξηση των συντάξεων ναι ή όχι;

Απάντησε λογικε;

Και θα μου πεις εσύ για τρελοκομείο

Πού στο γκάλοπ ψηφίζεις Νέα Δημοκρατία
Και τη βρίζεις από το πρωί ως το βράδυ

Μάλλον αυτό στην ψυχιατρική λέγεται διχασμένη προσωπικότητα

ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΟΤΙ

ΕΙΣΑΙ

ΣΕ ΣΑΗΤ



ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ;;;;;;;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.464
Like
1.460
Πόντοι
266
ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΟΤΙ

ΕΙΣΑΙ

ΣΕ ΣΑΗΤ



ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ;;;;;;;
Βρίσκεσαι εκτός τόπου και χρόνου

Η συζήτηση είναι πολιτικές εξελίξεις και Μητσοτάκης

Άσχετος ως συνήθως

Πρέπει να είσαι μεθυσμένος δεν νοείται αλλιώς

Θα κλείσω το site για να ηρεμήσεις και να σου φύγει το μεθύσι
Γιατί αν δεν είσαι μεθυσμένος πολύ λυπάμαι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Βρίσκεσαι εκτός τόπου και χρόνου

Η συζήτηση είναι πολιτικές εξελίξεις και Μητσοτάκης

Άσχετος ως συνήθως

Πρέπει να είσαι μεθυσμένος δεν νοείται αλλιώς

Θα κλείσω το site για να ηρεμήσεις και να σου φύγει το μεθύσι
Γιατί αν δεν είσαι μεθυσμένος πολύ λυπάμαι

Πες μου τι ναρκωτικα παιρνεις σε παρακαλω!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Ποτέ δεν είπα ότι ο Τσίπρας και ο Γιάννης με ένα ν και ΣΙΑ ήταν καλύτεροι τα ίδια σκατα και αυτοί αν και άφησαν κάποια δις πού τα εξαερωσε ο Κούλης εντωμεταξυ το χρέος έχει φτάσει στο θεό :tooth: βέβαια εάν έχεις τα μπαλάκια να το παραδεχτείς θα υπάρξει και μια βάση συζήτησεως αλλά δεν το βλέπω -εγω μιλώ για την Ελλάδα και εσύ για κόμματα -περνα και συ όπως πέρασαν και άλλοι (Νότης Σφακιανάκης)
Απλώς θεωρώ ηλίθιο όποιον λέει την γνωστή μπούρδα για τον Μητσοτάκη γιατί είναι σαν να ζούσε βασιλικά με Τσίπρα και τώρα πεινάει.Οποιος ζούσε βασιλικά με Τσίπρα βολεύτηκε επί των ημερών του δηλαδή προφανώς κάπου μπήκε με γλείψιμο και βύσμα.Αν άξιζε θα έμενε εκεί που ήταν..υπάρχει και Α.Σ.Ε.Π....αλλα εκεί δεν χωράει γλείψιμο και βύσμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Ξεχνάς όμως να πεις ότι υπήρχαν τα χρήματα στο λογαριασμό και φυσικά με την κάρτα αγόραζες Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΆΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΟ ΠΌΣΟ. Τι το ξέχασες? Δεν το ήξερες? Δεν το άκουσες.??? Σε αντίθεση με σήμερα που η σύνταξη δεν φτάνει όχι για τα βασικά αλλά για να πληρώσουν 0,80/kwh.
Με Τσίπρα και Μπαρουφακη θα υπήρχαν συντάξεις σε κατοχικού τύπου δραχμουλες...ένα μπουκάλι λάδι =ένα δισ.δραχμες κτλ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.943
Like
11.594
Πόντοι
3.656
για να συνοψίσουμε τύποι : Τύπος ντάμα πήρε ρεπό για 2-3 μέρες για να πάρει καινούρια γραμμή από το κόμμα διότι αυτά που έγραφε για την προσωπική διαφορά δεν είχαν την ανάλογη απήχηση και δεν συμφώνησαν όλοι ποσό καλύτερος είναι ο Μητσοτάκης από τον ΣΥΡΙΖΑ.

Εν συνεχεία μετά την οργή του λαού για το πως μας έκανε τα πατάρια zeppelin με την προσωπικη διαφορα τυπος ντάμα μπαινει στην αντεπιθεση με αρθρο που λεει για παρακολουθησεις επι συριζα που ομως καταληγει οτι δεν εφταιγε ουτε ο παππας και ως εκ τουτου δεν φταιει και τωρα ο μητσοτακης. Briliant.

Εν τέλη μας λέει ότι η συζήτηση που πρέπει να γίνεται είναι για την ενεργειακή κρίση και πληθωρισμό....γιατί εκεί έχεις τις έτοιμες απαντήσεις-κειμενα με στοιχεία που μπερδεύουν και τον stephen hawking..που επι της ουσίας λενε οτι δε φταιει η αρια κυβέρνηση φταίει η ατιμη η πουτανα η ζωη και καμια ευθυνη δεν εχει η αρια κυβερνηση που πληρωνει το κρατος 2 δις καθε μηνα τους παροχους για να αγοραζουμε την κιλοβατόρα 1 ευρω....

:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom