Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.103
Like
68.596
Πόντοι
12.756
ο Καρανικας ειναι γατόνι , τα εχω πει εδω και καιρό , μαθετε μπαλιτσα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
Ποιος να το περιμενε!
Ναι, γιατι εχει κατι που στερουνται τα λοιπά ζωάδια εκει μεσα.
Κοινή λογικη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

O Ερντογάν είναι ευτυχια που υπάρχει απέναντι σε σχέση με τους Ρεπουμπλικάνους ..
Καλα, μην παθεις και τιποτα απο την πολλη ευτυχια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.005
Like
21.077
Πόντοι
5.006
Εχει πολλές φορες αποδειχθει οτι τελικα εκει μεσα ο σοβαροτερος ειναι ο Καρανικας
σοβαροτατος...οχι απλα σοβαροτερος...:confused:
η ακριτα εκανε μια αναρτηση για ποθεν εσχες, ακινητα, μπιζνες, και ο θαυμαστης της ελενης μενεγακη λεει για μισογυνισμο!!!!!
λες οτι η αλλη εχει οφσορ και σε κατηγορουν για μισογυνη!!!!!κλαμμααααααααααααα
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
95
Like
12.714
Πόντοι
18.036
Στην ελλάδα οταν αποκαλυπτεις ενα σκάνδαλο,ποινικοποιείς την πολιτικη ζωη
Οταν ζητας να οδηγηθούν καποιοι στη δικαιοσυνη,εργαλοιοποιείς την τραγωδία και εκμεταλλεύεσαι τον πόνο των οικογενειών.
Οταν αναρωτιέσαι ευλόγως πού βρεθηκε τόσος πλούτος της οικογενειας,κανεις χυδαία επίθεση στην οικογένεια

Δηλαδή να μην τους αγγιζει κανενας,αυτό θέλουν.Υπεράνω του νομου και οποιασδήποτε κριτικής.

Βασιλευομένη δημοκρατία θεωρούν οτι εχουμε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
σοβαροτατος...οχι απλα σοβαροτερος...:confused:
η ακριτα εκανε μια αναρτηση για ποθεν εσχες, ακινητα, μπιζνες, και ο θαυμαστης της ελενης μενεγακη λεει για μισογυνισμο!!!!!
λες οτι η αλλη εχει οφσορ και σε κατηγορουν για μισογυνη!!!!!κλαμμααααααααααααα
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Δεκα χρονια ακουμε για τις εταιρειες της Μαρεβας, γκωσαμε πια.
Ολα εχουν εξηγηθει.
Εφτασε ο Τσιπρας να φτιαξει νομο για να χασει η Μαρεβα τις εταιρειες της, για τετοια σκατοψυχια μιλαμε.
Εσενα τι σε νοιαζει αν εχει περιουσια η Μαρεβα, απο σενα τα πηρε?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.005
Like
21.077
Πόντοι
5.006
Δεκα χρονια ακουμε για τις εταιρειες της Μαρεβας, γκωσαμε πια.
Ολα εχουν εξηγηθει.
Εφτασε ο Τσιπρας να φτιαξει νομο για να χασει η Μαρεβα τις εταιρειες της, για τετοια σκατοψυχια μιλαμε.
Εσενα τι σε νοιαζει αν εχει περιουσια η Μαρεβα, απο σενα τα πηρε?
χεστηκα για την μαρεβα τυπε...
απλα εχει πλακα να λες τον μεγαλυτερο φελλο του συριζα σοβαροτερο, επειδη εκανε σχολιο για μισογυνισμο ενω δεν υπηρχε κανενας μισογυνισμος....

υγ : ας ελπισουμε να μην βρισει τον μητσοτακη αυριο μεθαυριο ο καρανικας, και τοτε αρχισεις να τον λες καραγκιοζη και τα σχετικα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
χεστηκα για την μαρεβα τυπε...
απλα εχει πλακα να λες τον μεγαλυτερο φελλο του συριζα σοβαροτερο, επειδη εκανε σχολιο για μισογυνισμο ενω δεν υπηρχε κανενας μισογυνισμος....

υγ : ας ελπισουμε να μην βρισει τον μητσοτακη αυριο μεθαυριο ο καρανικας, και τοτε αρχισεις να τον λες καραγκιοζη και τα σχετικα...
Μια χαρα τα ειπε ο Καρανικας. Και δεν ειναι η πρωτη φορα
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.235
Like
18.697
Πόντοι
3.656
Oταν τον εκανε ειδικο συμβουλο να τσεπωνει τα 2-3k καποιοι τον κραζανε,λες και θα τα επαιρνε απ αυτους τα λεφτα(κορυφαιο επιχειρημα):coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.005
Like
21.077
Πόντοι
5.006

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.103
Like
68.596
Πόντοι
12.756
Oταν τον εκανε ειδικο συμβουλο να τσεπωνει τα 2-3k καποιοι τον κραζανε,λες και θα τα επαιρνε απ αυτους τα λεφτα(κορυφαιο επιχειρημα):coffee::coffee::confused::confused::confused:

Ολοι κράζανε και κοροιδευανε και το απολυτο σκουπιδι ο Αδωνις τελικα παραδεχθηκε οτι εκανε πολυ καλη δουλεια με την φαρμακευτικη κάνναβη..
Για να το λεει ειδικα αυτος που ειναι απο τους πιο ξεφτιλισμενος και ετοιμος να ξεράσει εμετους για οποιδηποτε για πλακα μονο και μονο
για να το εκμεταλευτει υπερ του παει να πει πολλα ..
Ειδικα γι αυτον που αν ελεγε οτι ο Καρανικας επαιζε την πουτσα του με την κανναβη ολοι θα τον πιστευαν
 

Rockadi-pibousk

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
147
Like
291
Πόντοι
21
Δεκα χρονια ακουμε για τις εταιρειες της Μαρεβας, γκωσαμε πια.
Ολα εχουν εξηγηθει.
Εφτασε ο Τσιπρας να φτιαξει νομο για να χασει η Μαρεβα τις εταιρειες της, για τετοια σκατοψυχια μιλαμε.
Εσενα τι σε νοιαζει αν εχει περιουσια η Μαρεβα, απο σενα τα πηρε?

Εσύ που είσαι γλείφτης τους μπορείς να κάνεις ότι δε τρέχει τίποτα, εμένα πάντως με νοιάζει αν η γυναίκα του πρωθυπουργού είχε οφσορ, και με νοιάζει επίσης αν ο Μητσοτάκης τα δηλώνει όλα στο ποθεν έσχες του.

Σημείωση: Είναι εξακριβωμένο ότι η Μαρέβα είχε οφσορ και ναι, από μένα τα πήρε και αυτή και το κωλόσογο που τρώει και πίνει 3 γενιές τώρα σε βάρος μου.

Κατάλαβες λαδοπόντικα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006
περιμενουμε αναλυση εννοιας "μισογυνισμου"....οπως εχθες με τα επαγγελματα λειτουργηματα...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Πες μου οτι διαφωνεις με το τι ειναι "λειτουργημα" συμφωνα με το Συνταγμα, να μου μπουν ακομη περισσοτερες αμφιβολιες για την ιδιοτητα σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ που είσαι γλείφτης τους μπορείς να κάνεις ότι δε τρέχει τίποτα, εμένα πάντως με νοιάζει αν η γυναίκα του πρωθυπουργού είχε οφσορ, και με νοιάζει επίσης αν ο Μητσοτάκης τα δηλώνει όλα στο ποθεν έσχες του.

Σημείωση: Είναι εξακριβωμένο ότι η Μαρέβα είχε οφσορ και ναι, από μένα τα πήρε και αυτή και το κωλόσογο που τρώει και πίνει 3 γενιές τώρα σε βάρος μου.

Κατάλαβες λαδοπόντικα;
Ε, αφου ειναι εξακριβωμενο...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.005
Like
21.077
Πόντοι
5.006
Πες μου οτι διαφωνεις με το τι ειναι "λειτουργημα" συμφωνα με το Συνταγμα, να μου μπουν ακομη περισσοτερες αμφιβολιες για την ιδιοτητα σου
.
ναι ναι ξερω...:2funny::2funny::2funny::2funny:
Λειτουργοί ειναι μόνο οι βουλευτες, οι υπουργοι και οι δικαστες
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.235
Like
18.697
Πόντοι
3.656
Εσύ που είσαι γλείφτης τους μπορείς να κάνεις ότι δε τρέχει τίποτα, εμένα πάντως με νοιάζει αν η γυναίκα του πρωθυπουργού είχε οφσορ, και με νοιάζει επίσης αν ο Μητσοτάκης τα δηλώνει όλα στο ποθεν έσχες του.

Σημείωση: Είναι εξακριβωμένο ότι η Μαρέβα είχε οφσορ και ναι, από μένα τα πήρε και αυτή και το κωλόσογο που τρώει και πίνει 3 γενιές τώρα σε βάρος μου.

Κατάλαβες λαδοπόντικα;
Τι σε νοιαζει ρε τυπε τι νταλαβερια κανει η γυναικα?Εσενα να σε νοιαζει μηπως δεν κοψει αποδειξη ο περιπτερας,ο υδραυλικος και αλλοι μικροεπαγγελματιες της γειτονιας γιατι απ αυτους εχουμε μεγαλη φοροδιαφυγη και δεν μπορει να διαχειριστει αυτα τα χρηματα ο κρατικος μηχανισμος,για υγεια(μεθ δεν κανουμε εχουν κοστος συντηρησης,παιδεια) κλπ.Επισης τι σε νοιαζει τι κουβαλαει ο αλλος με το τρενο?Δικο σου ειναι?:coffee::confused::confused::confused:
 

Rockadi-pibousk

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
147
Like
291
Πόντοι
21

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.285
Κριτικές
1
Like
31.027
Πόντοι
8.006

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.230
Κριτικές
3
Like
10.687
Πόντοι
3.936
Δεν είναι το ίδιο. Η Μαρέβα ήταν σε βεβαιωμένη διάσταση 8 χρόνια, ενώ ο Κυριάκος 5.
Γι αυτό νομίζω τη χτυπάνε.
Λες τελικά να δούμε Μαρεβα vs Ακρίτα στα δικαστήρια??
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.103
Like
68.596
Πόντοι
12.756
Εγω πιστευω λαδοποντικα ψηφιακο φασιστα Αλεξ και οχι CNN , δεν ξερουν τι τους γινετε στο CNN
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom