Νέα

Κυψέλης & Επτανήσου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα b21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εμείς οι παλαιότεροι έχουμε άσχημες εμπειρίες με τις Ελληνίδες στα μασατζίδικα. Μόλις άρχισαν να έρχονται οι αλλοδαπές σιγά σιγά οι Ελληνίδες εξαφανίστηκαν. Βέβαια σε αυτό έπαιξε ρόλο και η τότε οικονομική άνοδος στην Ελλάδα. Τώρα με την κρίση ξαναφάνηκαν Ελληνίδες στα μασάζ αλλά έχουν πολύ καλλίτερη αντίληψη για τις υπηρεσίες που πρέπει να προσφέρουν διότι αλλοιώς δεν μπορύν να δουλέψουν. Να βλέπουν και οι νεώτεροι τι έχουμε τραβήξει εμείς οι παλαιότεροι μέχρι να έρθουν τα πράγματα εδώ που είναι σήμερα.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Εχει παει κανεις τωρα τελευταια?

Παιζει τπτ καλο?τιμη?

Οταν τους πηρα τηλ μου ειπαν 50 ευρω για αισθησιακο χωρις ομως φραπε :uglystupid:
αρα τι αισθησιακο ειναι?
υποθετω οτι θελουν εξτραδακι. Αλλα ποσο να παει συνολο? 70 ? Πολλα ειναι για φραπε
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Εχει παει κανεις τωρα τελευταια?

Παιζει τπτ καλο?τιμη?

Οταν τους πηρα τηλ μου ειπαν 50 ευρω για αισθησιακο χωρις ομως φραπε :uglystupid:
αρα τι αισθησιακο ειναι?
υποθετω οτι θελουν εξτραδακι. Αλλα ποσο να παει συνολο? 70 ? Πολλα ειναι για φραπε
στο πενηντάρι είναι και η φραπεδια
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.192
Πόντοι
206
Κλείνουμε ραντεβού ή πάμε χύμα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Χωρίς ραντεβού
 

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
akoma mono frape?
*θα σε παρακαλεσω να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες,οπως αναφερεται και στους κανονες του σαιτ
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν για να γράφουμε και ιστορίες, αυτό το μαγαζί είναι πολύ παλιό. Από τη δεκαετία του 80. Τότε το είχα επισκευτεί 3-4 φορές και προσέφερε μασάζ (της πλάκας) και φραπέ. Ποτέ δεν είχα πηδήξει εκεί. Την τελευταία φορά που πήγα τότε πήρα μια χωρίς να ρωτήσω για φραπέ, μιας και το θεωρούσα αυτονόητο. Σαν τελείωσε το μασάζ μου είπε τέλος. Λέω τι τέλος εδώ έχει και άλλο πρόγραμμα. Για να μην τα πολυλογώ κουβέντα στην κουβέντα καταλήξαμε να τον παίζω εγώ και αυτή να μου πιάνει το χέρι μου που τον έπαιζε. Αν είναι δυνατόν να καταλάβετε σήμερα τη φάση. Σαν τελείωσα και ντύθηκα δίνω τα μισά χρήματα από όσα ήταν το πρόγραμμα. Ψιλοφασαρία και εμφανίστηκε και ένας νεαρός Έλληνας ο οποίος και αγρίεψε την κατάσταση. Ζήταγε τα χρήματα με πολύ πίεση. Τελικά και με δεδομένο ότι τα πήρα για την κοροιδία είπα ότι θα επανέλθω με την αστυνομία. Τελικά φυσικά έφυγα αφού ο νεαρός με είπε ανώμαλο που ήθελα να μου τον παίξει η κοπέλα. Μετά βέβαια ήρθαν οι αλλοδαπές και τα πράγματα πήραν το δρόμο τους.
 

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
αν μπορει καποιος, ας πει καμια καινουρια εμπειρια, γιατι μενω κοντα, και θελω να το επισκεφτω συντομα..
 

xarry-kapotter

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα πριν από περίπου 1,5 μήνα. (ίσως και πιο πριν, δεν θυμάμαι καλά)

Πρώτη φορά το επισκέφτηκα.50 ευρώ για πρόγραμμα μιας ώρας μασάζ. Καμία αναφορά σε κάτι "πρόσθετο", ούτε από μένα ούτε από αυτές.
Δύο κοπέλες ήτανε, ανάλαφρα ντυμένες, μιλφ. Η μία με αρκετά πιασίματα κάπως ατσούμπαλο σώμα, οπότε πήρα την δεύτερη, ξανθιά μιλφ με βυζάρες - σου θύμιζε την γειτόνισσα που θες να πηδήξεις.

Περνάνε τα 40-45 λεπτά, μέτριο για μένα μασάζ γενικά. Σε μια φάση μου έκανε μασάζ στα χέρια. Στο σημείο που τέντωνε το χέρι και το έφθανε στο σημείο του στήθους της, άρχισα να την χουφτώνω στο βυζί (3,5-4 θα το χαρακτήριζα). Μια στο ένα χέρι, μία στο άλλο, μου λέει γελώντας τι κάνεις κάτσε να τελειώσω το μασάζ. Περνάει κανα 5λεπτο πάλι χούφτωμα απο μεριάς μου. Μου λέει είναι 10 ευρώ παραπάνω. Τα δίνω λόγω κάυλας, βγάζω το βράκι, σηκώνει μπλούζα-σουτιέν και αρχίζει τον φραπέ. Ελεύθερο χούφτωμα στις βυζάρες - στητές με ωραίες ρώγες μέχρι το τέλος. Ελληνίδα μάλλον - μου είπε από πια πόλη αλλά δεν έχει νόημα να πω.

Γενικά για ξαλάφρωμα καλή περίπτωση, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει 60 ευρώ μια μαλακία από μία γυναίκα που προφανώς δεν είναι μοντέλο.
 

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα πριν από περίπου 1,5 μήνα. (ίσως και πιο πριν, δεν θυμάμαι καλά)

Πρώτη φορά το επισκέφτηκα.50 ευρώ για πρόγραμμα μιας ώρας μασάζ. Καμία αναφορά σε κάτι "πρόσθετο", ούτε από μένα ούτε από αυτές.
Δύο κοπέλες ήτανε, ανάλαφρα ντυμένες, μιλφ. Η μία με αρκετά πιασίματα κάπως ατσούμπαλο σώμα, οπότε πήρα την δεύτερη, ξανθιά μιλφ με βυζάρες - σου θύμιζε την γειτόνισσα που θες να πηδήξεις.

Περνάνε τα 40-45 λεπτά, μέτριο για μένα μασάζ γενικά. Σε μια φάση μου έκανε μασάζ στα χέρια. Στο σημείο που τέντωνε το χέρι και το έφθανε στο σημείο του στήθους της, άρχισα να την χουφτώνω στο βυζί (3,5-4 θα το χαρακτήριζα). Μια στο ένα χέρι, μία στο άλλο, μου λέει γελώντας τι κάνεις κάτσε να τελειώσω το μασάζ. Περνάει κανα 5λεπτο πάλι χούφτωμα απο μεριάς μου. Μου λέει είναι 10 ευρώ παραπάνω. Τα δίνω λόγω κάυλας, βγάζω το βράκι, σηκώνει μπλούζα-σουτιέν και αρχίζει τον φραπέ. Ελεύθερο χούφτωμα στις βυζάρες - στητές με ωραίες ρώγες μέχρι το τέλος. Ελληνίδα μάλλον - μου είπε από πια πόλη αλλά δεν έχει νόημα να πω.

Γενικά για ξαλάφρωμα καλή περίπτωση, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει 60 ευρώ μια μαλακία από μία γυναίκα που προφανώς δεν είναι μοντέλο.
ξερουμε αν ειναι συχνα αυτη φιλε? τι μερα και ωρα πηγες?
 

xarry-kapotter

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν βρίσκεται εκεί συχνά ή όχι αφού μόνο μία φορά πήγα.
Είχα πάει σίγουρα καθημερινή απογευματάκι, μετά τις 6 η ώρα.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Επισκεψη στο μαγαζι πριν μια βδομαδα. Παρουσες η Ελενη περιπου 45-50, με πιασιματα και μια αλλη κοπελα ξανθια με νεγαλο στηθος παρομοιας ηλικιας. Αλλες κοπελες δεν ειδα. Περασμα με την ελενη. Μασαζ της πλακας για περιπου 30 λεπτα μαξιμουμ, και μετα τυπικο τελειωμα

Θα ηθελα να ρωτησω ποσες κοπελες παιζουν συβηθως στο μαγαζι και αν υπαρχει κατι συμπαθητικο γιατι δεν ενθουσιαστηκα. Απλα θελω να δωσω μια δευτερη ευκαιρια στο μαγαζι αλλα να την αξιζει.
Ευχαριστω οολυ
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Επισκεψη στο μαγαζι πριν μια βδομαδα. Παρουσες η Ελενη περιπου 45-50, με πιασιματα και μια αλλη κοπελα ξανθια με νεγαλο στηθος παρομοιας ηλικιας. Αλλες κοπελες δεν ειδα. Περασμα με την ελενη. Μασαζ της πλακας για περιπου 30 λεπτα μαξιμουμ, και μετα τυπικο τελειωμα

Θα ηθελα να ρωτησω ποσες κοπελες παιζουν συβηθως στο μαγαζι και αν υπαρχει κατι συμπαθητικο γιατι δεν ενθουσιαστηκα. Απλα θελω να δωσω μια δευτερη ευκαιρια στο μαγαζι αλλα να την αξιζει.
Ευχαριστω οολυ

Τιςδυο τελευταίες σελίδες αν διαβάσεις.....θα καταλάβεις
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
203
Πόντοι
1
Κύριοι μιλάτε για ένα μαγαζί που παραδοσιακά ήταν καταφύγιο παρηκμασμένων GILFs.

 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Τιςδυο τελευταίες σελίδες αν διαβάσεις.....θα καταλάβεις

Απλά ρωτησα γιατι κάποιος φιλος πιο πισω αναφέρει οτι υπάρχουν κατα καιρους κάποια καλά κομματια. Απο τα συμφραζομενα καταλαβαίνω ότι δεν είναι ελληνίδες

Ισχύει κάτι τετοιο????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom