Νέα

Κρυφα σημεια για σεξ στο αμαξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα daltonsbrothers
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε η αποκορυφωση ηταν οταν γαμουσα μια πιτσιρικα και το ενα της ποδι ηταν εξω απο το παραθυρο,και εκει που το καναμε ερχεται ενας μουλωχτος και της εγλυψε την πατουσα.Αρχιζε να τσιριζει σαν ιστερικια.απο τοτε με αναγκασε να πηγαινουμε σε χοτελια  :-
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τρομερο σκηνικο τυπε
αυτοι οι ματακηδες ειναι πολυ ευρηματικοι :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 Μερικά από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει μέσα σε ένα NISSAN VANETTE. Αυτό με τις δύο συρόμενες πόρτες. Το παλιό μοντέλο όχι το καινούριο.
 Κουρτινάκι στο χώρισμα μεταξύ επιβατών και χώρου εμπορευμάτων και διαφημιστικό φίλλερ στο πίσω τζάμι για να μην σε βλέπουν απέξω.

 Στρωματάκι από αφρολέξ στο πάτωμα για άνεση...  Αλησμόνητα γαμήσια.


 Μια Βανέτα τότε έκανε 1 εκατομμύριο... Το πρωί  έβγαινε μεροκάματο και το βράδυ γινότανε ξενοδοχείο γαμιστρόνα....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Τυπε η αποκορυφωση ηταν οταν γαμουσα μια πιτσιρικα και το ενα της ποδι ηταν εξω απο το παραθυρο,και εκει που το καναμε ερχεται ενας μουλωχτος και της εγλυψε την πατουσα.Αρχιζε να τσιριζει σαν ιστερικια.απο τοτε με αναγκασε να πηγαινουμε σε χοτελια  :-
κ εσυ τι εκανες δικε μου;;;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εγω στο σμαρτ μια χαρα γαμαω παντως
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εγω στο σμαρτ μια χαρα γαμαω παντως
νανακια γαμας τυπε? :grin:
a7c2103d_lil.jpeg
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
 Μερικά από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει μέσα σε ένα NISSAN VANETTE. Αυτό με τις δύο συρόμενες πόρτες. Το παλιό μοντέλο όχι το καινούριο.
 Κουρτινάκι στο χώρισμα μεταξύ επιβατών και χώρου εμπορευμάτων και διαφημιστικό φίλλερ στο πίσω τζάμι για να μην σε βλέπουν απέξω.

 Στρωματάκι από αφρολέξ στο πάτωμα για άνεση...  Αλησμόνητα γαμήσια.


 Μια Βανέτα τότε έκανε 1 εκατομμύριο... Το πρωί  έβγαινε μεροκάματο και το βράδυ γινότανε ξενοδοχείο γαμιστρόνα....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εμεις με το OPEL VIVARO τυπε αρχηγοι ειμαστε τωρα διπλο κρεββατι περνει μεσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Τυπε η αποκορυφωση ηταν οταν γαμουσα μια πιτσιρικα και το ενα της ποδι ηταν εξω απο το παραθυρο,και εκει που το καναμε ερχεται ενας μουλωχτος και της εγλυψε την πατουσα.Αρχιζε να τσιριζει σαν ιστερικια.απο τοτε με αναγκασε να πηγαινουμε σε χοτελια  :-
ο ποδολαγνος ητανε τυπε ??? ρε μλκ εκει ησουν  :tooth:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
εμεις με το OPEL VIVARO τυπε αρχηγοι ειμαστε τωρα διπλο κρεββατι περνει μεσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ωραίες εποχές.  Νειάτα...

 Θάδινα τα πάντα να γινομουν 20 χρόνια νεώτερος. Κι ας μην είχα ούτε ευρώ στην τσέπη.

 Τωρα που η θάλασσα έγινε γιαούρτι... εμείς χάσαμε τα κουτάλια.


 
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Τυπε η αποκορυφωση ηταν οταν γαμουσα μια πιτσιρικα και το ενα της ποδι ηταν εξω απο το παραθυρο,και εκει που το καναμε ερχεται ενας μουλωχτος και της εγλυψε την πατουσα.Αρχιζε να τσιριζει σαν ιστερικια.απο τοτε με αναγκασε να πηγαινουμε σε χοτελια  :-
εμενα μια καριολα μου κλωτσησε το κασσετοφωνο μου εσπασε τo usb στικακι και γαμηθηκε το κασσετοφωνο γενικα  :tickedoff: μετα εγινε πολεμος  :fuck1:   :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
εμενα μια καριολα μου κλωτσησε το κασσετοφωνο μου εσπασε τo usb στικακι και γαμηθηκε το κασσετοφωνο γενικα  :tickedoff: μετα εγινε πολεμος  :fuck1:   :grin:


  Μην μιλάς καθόλου.... Εμένα μια άλλη καριόλα με κατάφερε και την παντρεύτηκα κι ακόμα πληρώνω γαμησιάτικα.

 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Εκει που γαμουσα μικρος παντως με το αμαξι στο Σειχ Σου στη Θεσσαλονικη μετα απο κανα μηνα πηγαινε ενας πουστης και πυροβολουσε τα αμαξια. μονο που το σκεφτομαι μου πεφτει....  >:(
 

Airtravel

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2012
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πριν 2-3 μήνες ένα ζευγαράκι,περίπου 23-25 ετών,πηδιόταν στο αμάξι,στο πίσω κάθισμα στη γειτονιά μου.Περνώντας τους βλέπω να βγαίνουν και οι 2 απο το πίσω κάθισμα και να φτιάχνουν τα ρούχα τους!Είχαν όμως προνοήσει,είχε φιμέ τζάμια και δεν έβλεπε μέσα κανείς.Αλλά μεγάλο ρίσκο...Χάθηκαν τα ξενοδοχεία;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Πηγαινε σχιστο... κλασικο σημειο για τετοιες δουλειες... ;)
Εχει και ωραια θεα απο εκει πανω...  οχι οτι 8α την δεις..αλλα λεμε τωρα... :sunglasses:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Πηγαινε σχιστο... κλασικο σημειο για τετοιες δουλειες... ;)
Εχει και ωραια θεα απο εκει πανω...   οχι οτι 8α την δεις..αλλα λεμε τωρα... :sunglasses:
φιλε στο σχιστο σε ποιο σημειο ακριβως?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Χαιρετω.Μια βοηθεια στους γνωριζοντες κατι παραπανω,αναζητω μερικα αποκρυφα μερη που μπορεις να πας το προσωπο για...φασωμα και       :fuck1: στο αυτοκινητο.Κυριως ενδιαφερομαι για περιοχες Αιγαλεω-Περιστερι,προς τα εκει.Καποια απομακρα δασακια,χωρις κινηση και πολυκοσμια,καμια απομονωμενη περιοχη με κανενα οικοπεδακι,πιο ερημια.Οποιος εχει τιποτα υποψην ας ριξει μια ιδεα.Ευχαριστω ρε σεις
θα συμφωνησω με τον συναγωνιστη,πηγαινε σε ξενοδοχειακι ποιο γρηγορα θαα κανεις ποιο πολυ θα το ευχαριστηθεις κ θα σου αρεσει,ασε τα αμαξατα... ξενοδοχειο πολυ φθηνο για τετοια... ΛΙΤΟ ΧΟΤΕΛ ΚΑΠΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 40 ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ  210-52.33.780 :grin:.....MIA χαρα θα σου ερθει,θα χεις ανεβει δωματιο χωρις να το καταλαβεις..κ δεν θα πληρωσεις κ τιποτα..πανω απο δεκαρικο δεν δινεις... :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom