Νέα

Κριτικές από τις εργαζόμενες στη βιομηχανία του σεξ στο bourdela.com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 797
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.299
Κριτικές
169
Like
8.433
Πόντοι
10.326
Λοιπόν αυτό το νήμα θα φτάσει τις 100 σελίδες μέχρι το πρωί και τις 100000 σε καμία εβδομάδα.δουλευω αύριο και θα χάσω την συνέχεια....
σελιδα και ευρω κανονικα! :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gk1981
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
461
Έχω άκουσει τρελές ιστορίες....οι μισές να είναι αλήθεια σίγουρα δεν πάμε καλά!!!!!  :headbang:


ευτυχως ειμαι μια πολυ τυχερη γυναικα...εχω για πελατες μου πολυ σωστους και κιμπαρηδες ανθρωπους...

οι ακραιες περιπτωσεις μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου...και τις εχω ξεχασει κιολας
 

Punteras

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
142
Like
15
Πόντοι
1
επισης φοβερη πρωτοπορια αυτο που οι κοπελες ξερουν τους πελατες με τα ψευδωνυμα τους στο φορουμ για να τους γραψουνε κριτικες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κι αν κάποια δεν ξέρει το nickname κάποιου πελάτη ας γράψει το τηλέφωνο του. Κανένα πρόβλημα, αρκεί να ανοιχτεί και ένα section στο σάιτ με τηλέφωνα δικηγόρων να διαλέγουν όσοι θα χρειάζονται διαζύγιο.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.299
Κριτικές
169
Like
8.433
Πόντοι
10.326
Ζω για την στιγμη που θα ζαλιζουν τα αρχιδια του Αντι ,καποιες να μπαινουν στα σχετικα θρεντ και να του λενε :"Ανοιξε μας καρτελα θελουμε να γραψουμε για τον οποιοδηποτε μλκ μας" :tooth: :tooth: :tooth:
 

mesoremes

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
152
Like
17
Πόντοι
1
Μαγκες δακτυλος ειναι, αντιπερισπασμός. Μονο ΠΑΝΑΡΑΣ
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.257
Πόντοι
18.036
Κι αν κάποια δεν ξέρει το nickname κάποιου πελάτη ας γράψει το τηλέφωνο του. Κανένα πρόβλημα, αρκεί να ανοιχτεί και ένα section στο σάιτ με τηλέφωνα δικηγόρων να διαλέγουν όσοι θα χρειάζονται διαζύγιο.
:thumbsup:
Ἄν καὶ τὸ πιὸ πιθανὸ νὰ ἔχει πακιστανικὸ ἀριθμό, ὁπότε τρέχα γύρευε.

Κάτι μου λέει ὅτι ἔχουμε νὰ δοῦμε ἐν ἀρχῇ διδυράμβους τῶν ἐκδιδομένων πρὸς ὅσους τὶς θεοποίησαν (κυρίως) ἤ πλήρωσαν ἀδρά.
Συνεχίζεται λοιπόν τὸ ψάρεμα, ἀφοῦ περισσότεροι θὰ ἱκετεύουν γιὰ τηλέφωνα.
Ἡ λαμογιά θέλει τέχνη. Ὅσο ἡ μουνοδουλίαση μεγάλου μέρους τοῦ ἀντρικοῦ πληθυσμοῦ δὲν ἔχει ὅρια [τάδε ἔφη Mindreader], θὰ βλέπουμε νέα κόλπα.
 

Punteras

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
142
Like
15
Πόντοι
1
:thumbsup:
Ἄν καὶ τὸ πιὸ πιθανὸ νὰ ἔχει πακιστανικὸ ἀριθμό, ὁπότε τρέχα γύρευε.

Κάτι μου λέει ὅτι ἔχουμε νὰ δοῦμε ἐν ἀρχῇ διδυράμβους τῶν ἐκδιδομένων πρὸς ὅσους τὶς θεοποίησαν (κυρίως) ἤ πλήρωσαν ἀδρά.
Συνεχίζεται λοιπόν τὸ ψάρεμα, ἀφοῦ περισσότεροι θὰ ἱκετεύουν γιὰ τηλέφωνα.
Ἡ λαμογιά θέλει τέχνη. Ὅσο ἡ μουνοδουλίαση μεγάλου μέρους τοῦ ἀντρικοῦ πληθυσμοῦ δὲν ἔχει ὅρια [τάδε ἔφη Mindreader], θὰ βλέπουμε νέα κόλπα.

Ακριβώς. Πως μπορεί να διασφαλιστεί η αντικειμενικότητα των κριτικών όταν ο άλλος ξέρει πως αν δεν θεοποιήσει την εκδιδόμενη θα μπορεί να γράψει κι η άλλη κάθε πιθανό κι απίθανο για τον ίδιο. Ο προσφέρων την υπηρεσία είναι υποκείμενος σε κριτική κι όχι αυτός που πληρώνει για να την λάβει. Αύριο που θα πάω σινεμά να μην γράψω εγώ αν μου άρεσε η ταινία ή όχι αλλά να μου βάλουν αυτοί κριτική γιατί μου έπεσε ένα σποράκι απ' το ποπ κορν στην καρέκλα.
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2016
Μηνύματα
552
Like
117
Σε αλλα σαητ στο εξωτερικο αυτο ειναι στανταρ γραφουν και οι δυο πλευρες κριτικες ,δεν ειναι κατι νεο ,ουτε κουλο ,ουτε πρωτογνωρο
μαλιστα σε ενα  σαητ  αν καποιος δεν εχει συγκεκριμενο αριθμο θετικων κριτικων οι κοπελες δεν κανουν ραντεβου μαζι του .στο εξωτερικο ολο αυτο γινεται καθαρα και μονο για να βλεπει η καθε κοπελα ποιος ειναι οκ και να πηγαινει στο ραντεβου με σιγουρια οτι ειναι οκ και εχοντας μια ιδεα για το τι θα συναντησει ,καμια σχεση δηλαδη με κουτσομπολιο η λεπτομερειες ,η ουσια ειναι αν ειναι οκ ο αλλος σαν συμπεριφορα κτλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: niksik

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Σε αλλα σαητ στο εξωτερικο αυτο ειναι στανταρ γραφουν και οι δυο πλευρες κριτικες ,δεν ειναι κατι νεο ,ουτε κουλο ,ουτε πρωτογνωρο
μαλιστα σε ενα  σαητ  αν καποιος δεν εχει συγκεκριμενο αριθμο θετικων κριτικων οι κοπελες δεν κανουν ραντεβου μαζι του .στο εξωτερικο ολο αυτο γινεται καθαρα και μονο για να βλεπει η καθε κοπελα ποιος ειναι οκ και να πηγαινει στο ραντεβου με σιγουρια οτι ειναι οκ και εχοντας μια ιδεα για το τι θα συναντησει ,καμια σχεση δηλαδη με κουτσομπολιο η λεπτομερειες ,η ουσια ειναι αν ειναι οκ ο αλλος σαν συμπεριφορα κτλπ.


Δεν υπάρχει αυτό που γράφεις για βάλε ένα λινκ από τέτοιο σαιτ,  Γαλλία,  Ιταλία ότι θες.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
αυτο με τις κριτικες των κοριτσιων με το συμπαθειο αλλα κατα την γνωμη μου αποτελει μεγιστο δειγμα "αγαπουλιας"
και στην τελικη τι μας νοιαζει ρε τυποι μου τι θα πουνε οι τανες για μας εκει παμε γιατι αυτες δεν κατακρινουν σαν τις αλλες
:huh: :huh: :huh:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Σε αλλα σαητ στο εξωτερικο αυτο ειναι στανταρ γραφουν και οι δυο πλευρες κριτικες ,δεν ειναι κατι νεο ,ουτε κουλο ,ουτε πρωτογνωρο
μαλιστα σε ενα  σαητ  αν καποιος δεν εχει συγκεκριμενο αριθμο θετικων κριτικων οι κοπελες δεν κανουν ραντεβου μαζι του .στο εξωτερικο ολο αυτο γινεται καθαρα και μονο για να βλεπει η καθε κοπελα ποιος ειναι οκ και να πηγαινει στο ραντεβου με σιγουρια οτι ειναι οκ και εχοντας μια ιδεα για το τι θα συναντησει ,καμια σχεση δηλαδη με κουτσομπολιο η λεπτομερειες ,η ουσια ειναι αν ειναι οκ ο αλλος σαν συμπεριφορα κτλπ.

Ε ναι!
Ε ναι ρε πούστη μου!
Να γιατί κάποια πράγματα πρέπει να πληρώνονται παραπάνω στη ζωή.
Η παγκόσμια η κλάση δε κρύβεται...
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Ε ναι!
Ε ναι ρε πούστη μου!
Να γιατί κάποια πράγματα πρέπει να πληρώνονται παραπάνω στη ζωή.
Η παγκόσμια η κλάση δε κρύβεται...

η φαση κατεληξε ταυτηση ελληνικου πρωταθληματος με πριμιερα ντιβιζιον!
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
αυτο με τις κριτικες των κοριτσιων με το συμπαθειο αλλα κατα την γνωμη μου αποτελει μεγιστο δειγμα "αγαπουλιας"
και στην τελικη τι μας νοιαζει ρε τυποι μου τι θα πουνε οι τανες για μας εκει παμε γιατι αυτες δεν κατακρινουν σαν τις αλλες
:huh: :huh: :huh:


Παίχτη έχεις δίκιο και καλά με Βερόνικα και καποιες άλλες που σε φακελωνουν δεν υπάρχει άλλος τρόπος. πρέπει η πουτανα να ξέρει το νικ σου. εγώ ας πούμε για να πάρω τηλέφωνο από μερικές έκανα άλλο λογαριασμό.
Αλλά υπάρχουν πολλοί που συστήνοντσι με το νικ και σε στούντιο και σε σιτι τουρ.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Παίχτη έχεις δίκιο και καλά με Βερόνικα και καποιες άλλες που σε φακελωνουν δεν υπάρχει άλλος τρόπος. πρέπει η πουτανα να ξέρει το νικ σου. εγώ ας πούμε για να πάρω τηλέφωνο από μερικές έκανα άλλο λογαριασμό.
Αλλά υπάρχουν πολλοί που συστήνοντσι με το νικ και σε στούντιο και σε σιτι τουρ.

θα βελτιωθει η κατασταση του πελατη ετσι;
δεν νομιζω
θεωρω οτι τα παρακαλια για μια καταθεση 100-200 ευρω θα πληθηνουν
 

bagg.

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
223
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Τώρα σοβαρά πιστεύεις κάποιος ότι μπορεί να υπάρξει αντικειμενικη ενημέρωση έτσι ?
Ήδη οι κριτικές σε όλες τις ανεξάρτητες που αντιστοιχούν τηλέφωνο με nickname. είναι γεμάτες υπερβολές.

Που ακριβώς βοηθά να κριτικαρει αυτή που πληρώνεται.
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
θα βελτιωθει η κατασταση του πελατη ετσι;
δεν νομιζω
θεωρω οτι τα παρακαλια για μια καταθεση 100-200 ευρω θα πληθηνουν


Όχι συμφωνώ μαζί σου αυτό λέω και εγώ από αγαπούληδες αλλο τίποτα.
Μια σωστή κριτική ανέβηκε για την Τζένη που μας άνοιξε τα μάτια για το πως με διαφορετικά ποσά χτυπούσε πελάτες και οι νταβάδες την κατέβασαν στο αψε σβήσε.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Σε αλλα σαητ στο εξωτερικο αυτο ειναι στανταρ γραφουν και οι δυο πλευρες κριτικες ,δεν ειναι κατι νεο ,ουτε κουλο ,ουτε πρωτογνωρο
μαλιστα σε ενα  σαητ  αν καποιος δεν εχει συγκεκριμενο αριθμο θετικων κριτικων οι κοπελες δεν κανουν ραντεβου μαζι του .στο εξωτερικο ολο αυτο γινεται καθαρα και μονο για να βλεπει η καθε κοπελα ποιος ειναι οκ και να πηγαινει στο ραντεβου με σιγουρια οτι ειναι οκ και εχοντας μια ιδεα για το τι θα συναντησει ,καμια σχεση δηλαδη με κουτσομπολιο η λεπτομερειες ,η ουσια ειναι αν ειναι οκ ο αλλος σαν συμπεριφορα κτλπ.

ατοπο γιατι:
αν δεν κανουν ραντεβου μαζι σου πως θα εχεις θετικες κριτικες;
δλδ αν εγω εχω 0 κριτικες ολες με την λογικη σου θα με αποριψουν.
αυτο το σιτε που λες και ξερω οτι δουλευει ετσι ειναι το airbnb
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Όχι συμφωνώ μαζί σου αυτό λέω και εγώ από αγαπούληδες αλλο τίποτα.
Μια σωστή κριτική ανέβηκε για την Τζένη που μας άνοιξε τα μάτια για το πως με διαφορετικά ποσά χτυπούσε πελάτες και οι νταβάδες την κατέβασαν στο αψε σβήσε.

εμεις φταιμε για αυτο που γινετε, με το εμεις εννοω ολους τους πελατες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom