Νέα

Κοζάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hackertom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ευχαριστω  :)

τωρα πρεπει να βρουμε και τον κανονικο δρομο για εισοδο γιατι
α)δεν μπορουμε να πηδαμε φραχτες σαν τους κλεφτες
β)δεν το επιτρεπει η αγωγη και η καταγωγη μας
Καλα εσυ εισαι και μπουλης ... θα τον ισοπεδοσεις τον φραχτη :2funny:
Αν  δεις στο goolge  θα τον βρεις τον δρομο... φαινετε κι απο μαρυα πιστευω , ειναι ανοιχτο το μερος

......και γ)το αμαξι ρε παπαρα που θα το αφησουμε;μες στην εθνικη οδο; :think: :think: :headbang:
Δεν ειπα εγω να πατε απο κει ρε χαμενε , εγωπηγα απο κει απλα και εχουν προηγηθει κι αλλοι
το αμαξι βγαινει ισα ισα ετος βοηθικης λοριδας αν βαλεις την μια ροδα .. στου χαντακ


ξαχασα να πω οτι λιγο πριν ( οπως ερχεσαι απο Γρεβενα ) εχει ενα μεγαλο κριτριο και γραφει FULDA
αυτο για να βρειτε το σημειο ποιο ευκολα , γιατι το ντελο μπορει και α το χασεις .../9 απο Εγνατια

Επισης φιλοι ντακιερηδες μη σταματατε φορτηγο εκει .. θα ειναι πανω στην βοηθητικη και μαλλον δε λεει  :idiot:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
να περασει καμια τροχαια....και να σε γραψει κιολας....τι εκανες εδω;ειχα σταματησει να πηδηξω ....... :headbang: :headbang:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
χαχαχα θα δειξει κατανοησις το οργανο θελω να πιστευω χαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αν τυχεις σε κανεναν που μπαινει εδω, νεαρο οργανο δλδ,μπορεις να του πεις...ελα ρε ο τζο ειμαι απο το σαιτ....κουλαρε.....ρεπορταζ κανω :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ενας με ενα φορτηγο που περασε νε κοιταξε πονυρα παντως ...  :cheesy:
νταξυ δε λεει απο εγνατια πραγματι απλα το ειπα σαν επιλογη

αν δεν ηταν η μπαρα εκει , χορουσε και 2 νταλικες αλλα...
επισης για λιγο δεν χωραει το ΙΧ απο πισω .. αν το βαλεις εκει εισαι ΟΚ
μαζευτιτε οι αγαπουληδες με 3-4 σακια τσιμεντο αθ την κανετε την δουλεια .. να φαιτετε στην φωτο τι θελει .. λιγο μπαζωμα
(χαλικια εχει εκει στο στουδιο .. μη κουβαλατε )  :2funny: :2funny:

αυτο θα πει πληρες ρεπορταζ  :grin:

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ενας με ενα φορτηγο που περασε νε κοιταξε πονυρα παντως ...  :cheesy:
νταξυ δε λεει απο εγνατια πραγματι απλα το ειπα σαν επιλογη

αν δεν ηταν η μπαρα εκει , χορουσε και 2 νταλικες αλλα...
επισης για λιγο δεν χωραει το ΙΧ απο πισω .. αν το βαλεις εκει εισαι ΟΚ
μαζευτιτε οι αγαπουληδες με 3-4 σακια τσιμεντο αθ την κανετε την δουλεια .. να φαιτετε στην φωτο τι θελει .. λιγο μπαζωμα
(χαλικια εχει εκει στο στουδιο .. μη κουβαλατε )  :2funny: :2funny:

αυτο θα πει πληρες ρεπορταζ  :grin:
'Οχι. Δεν είναι πλήρες το ρεπορτάζ. Λείπει η κριτική... :tickedoff:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Πάντως επειδή τυχαίνει να γνωρίζω καλά την περιοχή η πρόσβαση είναι ιδιαίτερα εύκολη, ερχόμενοι από Θεσσαλονίκη βγαίνουμε από την Εγνατία στη πρώτη έξοδο για Κοζάνη και πηγαίνουμε προς Κοίλα και μετά δεξιά προς Βατερό. Κάπου στο Βιομηχανικό πάρκο Κοζάνης στο δεξί μας χέρι βλέπουμε στο βάθος τα δύο μπουρδέλα.
 

ierofan76

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Συναγωνιστη jo145 πολυ καλή και κατατοπιστικη ενημερωση.
Οπως ειπε και ο GAMEOVER  η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη από Κοίλα.
Εξίσου εύκολα πας και όπως έρχεσαι από Γρεβενά. Βγαίνοντας στην πρώτη έξοδο για Κοζάνη (ερχόμενος από Γρεβενά) στρίβεις αριστερά για Κοζάνη. Μετά από 4 χιλιόμετρα μόλις φτάσεις στο χωριό Βατερό στρίβεις αριστερά στην παλιά εθνική και πας προς Κοίλα . Μετά από 6 χιλιόμετρα βλέπεις το ίδρυμα αριστερά σου. Θέλει λίγο προσοχή γιατί βγαίνουν φορτηγά από εργοστάσια τριγύρω αλλά είναι πολύ πιο ασφαλές να πας από εκέι παρά να παρκάρεις πάνω στην Εγνατία!!!!!!! :jerking:
Τις ευχές μου για καλά  :fuck2:    :pipa2:
 

ierofan76

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
[quote author=papazits ]
:rockon: :rockon: :rockon: για την Δανάη ρε γαμώτο...
[/quote]
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ!!!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
'Οχι. Δεν είναι πλήρες το ρεπορτάζ. Λείπει η κριτική... :tickedoff:

Εχω γραψει κριτικες .. καμια 30 ρια φτανει τοσο  :dancing: τοπο στα νιατα


Πάντως επειδή τυχαίνει να γνωρίζω καλά την περιοχή η πρόσβαση είναι ιδιαίτερα εύκολη, ερχόμενοι από Θεσσαλονίκη βγαίνουμε από την Εγνατία στη πρώτη έξοδο για Κοζάνη και πηγαίνουμε προς Κοίλα και μετά δεξιά προς Βατερό. Κάπου στο Βιομηχανικό πάρκο Κοζάνης στο δεξί μας χέρι βλέπουμε στο βάθος τα δύο μπουρδέλα.
Συναγωνιστη jo145 πολυ καλή και κατατοπιστικη ενημερωση.
Οπως ειπε και ο GAMEOVER  η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη από Κοίλα.

Ευχαρριστω ierofan76  :cheesy:

ευκολη ειναι ναι 

φευγεςι απο κοιλα για κοζανη στριβεις δεξια για γηπεδο δ, δεν εχει κι αλλαη διασταυρωση ...
και μετα απο κει που ειναι το βελος φαινετε , εγω εβλεπα τα αυτοκινιτα που περνουσαν ...


www.imagerous.com/viewer.php?file=76128782256544168513.png] [/URL]

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αποστολη εκτος εδρας σημερα... σταμπαρισμενο το σπιτακι και περνωντας τυχαια απο κει σταματησα να δω τι γινετε
Ευκαιρια να εγκαινιασουμε ενα σπιτι για τον καταλογο του bourdela.com , να παρουμε μια ανασα γιατι ταξιδευουμε ωρες
να δουμε μερικες γνωστες που εμαθα οτι ειναι εκει ...  και να ριξουμε και και κανα πουτσο βρε αδερφε :)
( Α και για τον  gl  να δουμε αν ειναι εκει η "αγαπη" του και να τον "κερατωσουμε" τον χαχαχαχα )

Δυο Στουδιο το ενα διπλα στο αλλο εχουμε εδω .. την μερα που πηγα εγω ειχε ρεπο το αριστερο κι ετσι μπηκα στο δεξι
Χτυπαω μ ανοιγει η τσατα (φιλικη ευγενικη αλλα λιγο καχυποπτη) καλημερες πως απο δω κλτ ...
Αναγγελια προγραμματων ...
απο 30 απλο , 40 ισπανικο , μπλα μπλα ως 150-160 για  τζακουζι με σαμπανιες σε ωριαιο προγραμμα
και παμε δωματιο . ενα μικροτερο και ενα μεγαλυτερο με τζακουζι ειδα
εγω μπηκα στο μεγαλο εδωκα 40 γιουρια και αρχησα να ετοιμαζομαι
Ωραιο το δωματιακι στρογκυλο κρεβατι , κομοδινα μια πολυθρονα ( την οποια δε δοκιμασα γαμωτο )
το τζακουζι με διαφορα αφρολουτρα και συναφη προιοντα
στην γωνια και ο νυπτηρας με καθαριστικο χεριων detol , καθρευτης και βαση για χαρτι
Στο κομοδινο πανω ενα μπουκαλι baby oil και αντισυπτικο χεριων ...
Ωραιο δωματιακι και εξοπλησμενο.

Ηρθε η κορασιδα λιγο μπλαμπλα σχετικα με την παρουσια της στα σπιτια της Θεσσαλονικης στα οποια ηταν γωνστην ως Δανάη.
( αναζητηστε στις εκει κριτικες περισσοτερες πληροφοριες καθως και περιγραφες κορασιδως  γιατι με δαυτες δε τα παω καλα)
Τωρα γιατι αλλαξε ονομα ενω ειχε πελατες που ακομη την ψαχνουν,  δεν καταλαβα , ουτε ρωτησα οποτε με την απορια θα μεινω.
Δεν φανερωνω καποιο μυστικο παντως , ηταν ηδη γνωστο οτι βρισκεται εκει , αλλωστε ενας λογος για τον οποιο μπηκα ηταν κι αυτος
το οτι ειχα ακουσει καλα λογια δηλαδι , αλλος ενας ηταν ο gl και τα  πουλεν  του ;) ... Kαι η χαρα της ανακαλυψης φυσικα
φυσικα το παρουσιαστικο της κοπελας επαιξε τον ρολο του... Ειρηνη λοιπον απο Καβαλα οπως δηλωσε
- αα ξερεςις απο Καβαλα δηλαδι ε
- χαχαχα
- για ελα να δουμε...
και την επεσε διπλα μου αναποδα στο κρεβατι θοπευοντας το πουλακι μου
αμεσως πηρα εκδικηση παιζοντας και γω με το αιδιο της κορασιδος το οποιο μου ειχε τοποθετησει σε αποσταση βολης
ξυρισμενο σαφως,  με μια μικρη λοριδα απο τριχουλες λιγων ημερων στην μεση
αφου ξυπνησαμε οσο ναναι , περαστηκε προφυλακτικο και παμε για πιπααα...

Πιπα καλη και αρκετη σε ωρα , και με ποικηλια σε τεχνικες αλλα την περισσοτερη ωρα πολυ καλο πουτσομασαζ
αργη σε τεμπο γενικος και καλη σαν συνολο αλλα @@κια καθολου ομως :/ αααχ βρε ...

Καπου στο 70 % ηταν το εγγαλειο οταν αποφασιστηκε στη πρωτη σταση να ειναι καβαλα η Καβαλιωτησσα
ο λογος για το σχετικα χαμηλο ποσοστο στησης ηταν η κουραση του ταξιδιου και πεσμενη διαθεση για σεξ
χωρις τις φιλοτιμες προσπαθιες την νεαρας θα ηταν ακομη χαμηλοτερα
μετα απο λιγο cow girl πως το λενε , γυρισαμε σε ιεραποστολικο αφου το 50% της παλινδρομησης χανοταν
αφου το ελαστικο πεος αποροφουσε τους κραδασμους σαν αμορτισερ
Καλη ιδεα αποδειχτηκε η αλλαγη στασης , αφου ανεβασε τα ποσοστα μας ποιο ψηλα
αρκετα κρατησε αυτη η σταση με μικρες παραλαγες , να λιγο ποιο ορθιος εγω , να λιγο αγγαλιτσα
να λιγο τα ποδια στον αερα , αλλα δν ερχοταν το τελος οσο κι αν το ηθελα
αλλαγη σε πισοκολητο , ωραιος  ο ποπος δεχτηκε μικρη σε διαρκεια περιποιηση...
Αποφασιστηκε το τελος να δωθει χειροποιητα κι ετσι πεταξα το προφυλακτικο
- Γιατι το εβγαλες ? που θα τελειωσεις ?
- Θα παω εξω δεν ειδες τι μεγαλη αλανα εχει ?
- χαχα
- Πανω μου .. και ξαπλωσα
χειρονακτηκη εργασια και ... με εχυσα ( χαχαχαχα )
Αφου μου εφερε χαρτι και ντυθηκε η κοπελα ειπαμε κατι ψιλα ακομη και την εκανε...

Συνοψιζοντας ...
( Τα θετικα )
Φιλικη και  φιλοτιμη χαρακτηριζω την κοπελα , αν σας κανει κλικ εμφανισιακα , ορματε
δεν με πιεσε στιγμη χρονικα εστω κι αν το ..
παραγαμησαμε λιγο ειναι η αληθεια , οχι εσκεμενα παντως...
Ωριαος και ο χωρος , καλη και η τσατσα
Στα αρνητικα ... Εγω
ναι εγω .. δεν ειχα πολυ ορεξη ...

Σορρυ κοπελια.. ποιο πολυ να γνωρισω ηθελα παρα να γαμησω... Ημουν κι απ το ταξιδι... Ξες
Την αλλη φορα θα ναι καλυτερα ;)  Ευχαριστω για την ... φιλοξενια


Αναμνηστικες Φωτογραφιες
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/90488588419549330008.png[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/35994104403753023014.png[/img[/URL]]

Οσο για τραγουδακι ... δε θα εβαζα αλλα μουθε κατι τωρα !
Αφιερωμενο στις Ταξιδιαρες Ψυχες
[MEDIA=youtube]3mpBT3-ob6k[/MEDIA]
Καβάλα , Σαλόνικα ή στην Κοζάνη ? Εχεις ξεχασει που ακριβως θελεις να πας...

ΥΓ
Χαιρετισματα μου στην Χρρριι... Ρανια απο διπλα ;)


tsoutsoulis@hotmail.gr



==============================================================================

H Ωρα του παιδιου..

Αφιερωμενη στον gl η εν λογο κριτικη μιας και η κορασιδα ηταν το πουλεν του οπως εχει δηλωσει
στεναχωρημενο το ειχα κοψει τοτε χαθηκε η Δαναη , αλλα να που ξαναβρεθηκε ...
Καλα να περασετε ρε ... ;)

Αυτα για σενα με πολυ αγαπη :)
[img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/72329512577574494648.png[/img[/URL]]
[MEDIA=youtube]nY0hDSu8pJQ[/MEDIA]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:[/move]
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
ήταν δασκάλα στην Καβάλα;  :2funny: :2funny:

Πάντως αποτι θυμάμαι δεν την δουλεύει καλά αυτή την στάση η Δανάη (Ειρήνη) λόγω των περιττών κιλών της.Το μόνο θετικό στο cowgirl με τη Δανάη είναι ότι έχεις φόρα παρτίδα τις natural βυζάρες της στην μάπα για πιπίλισμα και άρμεγμα αλλά την ιππασία δεν την κατέχει. Απόλαυση είναι το ιεραποστολικό που σε αγκαλιάζει με τα πόδια της και σου πιπιλίζει το αυτί  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η δαναη/ειρηνη δουλευει κανονικα σημερα απο τηλεφωνικη μου επαφη.....
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δοκημη πριν κανα μηνα στην ειρηνη με μασαζακι 50ε πολυ καλη συμετοχη,απο εμφανιση ενα 8 πιστευω ειναι καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom