Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κουντουριώτου 144, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis Sperminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

al123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε η ΑΛΕΞΙΑ -  το ωραιο μονακι με τα τατοοαζ  πηγε σε στουντιο .. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 8Γ ..αριστερη πορτα στο βαθος αριστερα..  παραληλα μετην ιερα οδο ..  στην αρχη θέλει προσοχη γιατι εχει πολλα εκει μαγαζια.. εχει και σχετικο site...           
)
ελπιζω να βοηθεισα.. 
το ονομα της ειναι .. ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Περασμα την προηγουμενη βδομαδα , μια αδιαφορη στην υποδοχη και μια νταρντανα με όλα σε "αρες" ακομα τρεχω παρολο που αφησε να εννοειθει ελαστικο αντιτιμο .
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Είναι ανοικτό αυτό?

Ανοικτό είναι. Όταν πήγα πριν λίγες μέρες είχε δύο κοπέλες. Η μία (νομίζω Μαίρη) γύρω στα 35 με μέτριο σώμα και πρόσωπο, μάλλον μικρό βυζί. Πήρα την άλλη .. μελαχρινή νομίζω από Ρουμανία (έτσι είπε) λεπτή, ωραίο σώμα, γεμάτο βυζί (πιθανότατα σιλικόνη), ωραίος κώλος. Γύρω στα 25-30. Το προγραμμά της όμως μούφα. Είπε ότι κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό αλλά δεν ... όλο μη και μη και μη. Μου έσπασε τα αρχίδια. Τελικά τελείωσα με μια μετριότατη πίπα χωρίς προφυλακτικό. Εννοείται ότι τον έβγαλε έξω πριν τελειώσω ... Έκλαιγα τα λεφτά μου. Κρίμα γιατί είχε προοπτικές. Κόστος : 60 ευρώ. (δεν έκανα παζάρια)  :headbang: :headbang:

Υ.Γ. συγγνώμη που είναι  :offtopic:  κανονικά θα έπρεπε να μεταφέρω την κριτική στο θρέντ του "Κουντουριώτου 144" αλλά έχει μείνει πολύ πίσω και βαριέμαι να ψάχνω ...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ανοικτό είναι. Όταν πήγα πριν λίγες μέρες είχε δύο κοπέλες. Η μία (νομίζω Μαίρη) γύρω στα 35 με μέτριο σώμα και πρόσωπο, μάλλον μικρό βυζί. Πήρα την άλλη .. μελαχρινή νομίζω από Ρουμανία (έτσι είπε) λεπτή, ωραίο σώμα, γεμάτο βυζί (πιθανότατα σιλικόνη), ωραίος κώλος. Γύρω στα 25-30. Το προγραμμά της όμως μούφα. Είπε ότι κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό αλλά δεν ... όλο μη και μη και μη. Μου έσπασε τα αρχίδια. Τελικά τελείωσα με μια μετριότατη πίπα χωρίς προφυλακτικό. Εννοείται ότι τον έβγαλε έξω πριν τελειώσω ... Έκλαιγα τα λεφτά μου. Κρίμα γιατί είχε προοπτικές. Κόστος : 60 ευρώ. (δεν έκανα παζάρια)  :headbang: :headbang:

Υ.Γ. συγγνώμη που είναι  :offtopic:  κανονικά θα έπρεπε να μεταφέρω την κριτική στο θρέντ του "Κουντουριώτου 144" αλλά έχει μείνει πολύ πίσω και βαριέμαι να ψάχνω ...
Επειδη μας μπερδεψες, στην Κουντουριώτου πήγες ή στην Καραΐσκου;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μεταφερθηκε εδω πλεον.παιδες,αφου γραφουμε που γραφουμε,ας γινεται και στα σωστα νηματα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
μεταφερθηκε εδω πλεον.παιδες,αφου γραφουμε που γραφουμε,ας γινεται και στα σωστα νηματα.
Και πολύ καλα έκανες guru..Αν αρχίσουμε όλοι να γράφουμε όπου νά'ναι επειδή βαριόμαστε να ψάξουμε το σωστό θέμα, θα το κάνουμε μπουρδέλο εδώ μέσα...χαχαχαχαχαχ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τερμα και αυτό το μαγαζί. Πέρασα χθες βράδυ μου άνοιξε μια κοπέλα και μου ανακοίνωσε ότι το μαγαζί δεν λειτουργεί διότι θα κλείσει. Πουλήθηκε σε "άλλο αφεντικό" και θα μεταφερθεί σε νέα τοποθεσία,μην γνωρίζοντας όμως να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Μετά την αποχώρηση της Αλέξιας δεν άξιζε έτσι κι αλλιώς
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μετά την αποχώρηση της Αλέξιας δεν άξιζε έτσι κι αλλιώς
Ήταν και ακριβό. 80€ τα 45' και 60€ η μισή ώρα. Ας ελπίσουμε ο νέος ιδιοκτήτης να το ανοίξει πάλι στον Πειραιά και με καλύτερες τιμές και παρουσίες.
Δεν υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο πλέον στο λιμάνι. Αν βάλει καλό πράγμα μέσα, θα παίζει μόνος του μπάλα για καιρό.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Ναι, μόνο τα Σάββατα με την προσφορά στα 40 ευρώ πρέπει να είχε κίνηση. Καθημερινές πρέπει να ήταν νέκρα.
Πάντως το πρόγραμμα με τα 45 λεπτά πήγαινε στα 70 με 2 πιστολιές χωρίς ιδιαίτερο παζάρι.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Τερμα και αυτό το μαγαζί. Πέρασα χθες βράδυ μου άνοιξε μια κοπέλα και μου ανακοίνωσε ότι το μαγαζί δεν λειτουργεί διότι θα κλείσει. Πουλήθηκε σε "άλλο αφεντικό" και θα μεταφερθεί σε νέα τοποθεσία,μην γνωρίζοντας όμως να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες.

Μάλλον μαλακίες σου είπε γιατί χτές δούλευε κανονικά με 3 κοπέλες
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Παίδες, καλησπέρα. Πέρασα σήμερα το μεσημέρι από το εν λόγω ελαιοτριβείο, χτύπησα το κουδούνι "Ευ Ζην", μου άνοιξαν, ανέβηκα στον 5ο, αλλά από εκεί και πέρα δε βρήκα το μαγαζί. Είχε τρία διαμερίσματα. Το ένα είναι ενός γιατρού (μπαινόβγαιναν ηλικιωμένοι). Στα άλλα δύο χτύπησα τα κουδούνια έξω από την πόρτα αλλά τίποτα. Ξέρει κάποιος να μου πει ποια πόρτα είναι ή να μου δώσει κάποιο τηλ του καταστήματος ώστε να συνεννοηθώ από εκεί;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ακριβώς δίπλα στο ασανσέρ είναι , η αριστερή πόρτα.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Aν κι έχω καιρό να το επισκεφτώ νομιζώ πώς έχει κλείσει όπως τα περισσότερα από το χάρτη με τα μασατζίδικα
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Άμα Πάει ο φίλος ας ενημέρωση και εμάς να ξέρουμε
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Τίποτα παιδιά. Πήγα πάλι μετά τη δουλειά. Χτύπησα το "Ευ Ζην", μου άνοιξαν και ανέβηκα στον 5ο. Αυτή τη φορά χτύπησα την πόρτα που είναι αριστερά από το ασανσέρ που μου είπε και ο φίλος πιο πάνω. Χτύπησα και το κουδούνι και την πόρτα. Τίποτα. Αλλά το περίεργο είναι ότι σου ανοίγουν στο θυροτηλέφωνο...

Τι να πω. Μόνο αν έχει κάποιος κανένα τηλ και βγάλουμε άκρη...
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Τίποτα παιδιά. Πήγα πάλι μετά τη δουλειά. Χτύπησα το "Ευ Ζην", μου άνοιξαν και ανέβηκα στον 5ο. Αυτή τη φορά χτύπησα την πόρτα που είναι αριστερά από το ασανσέρ που μου είπε και ο φίλος πιο πάνω. Χτύπησα και το κουδούνι και την πόρτα. Τίποτα. Αλλά το περίεργο είναι ότι σου ανοίγουν στο θυροτηλέφωνο...

Τι να πω. Μόνο αν έχει κάποιος κανένα τηλ και βγάλουμε άκρη...

Τι να σου πω φίλε μου θα ψάξω τα τεφτέρια μπάς και βρω κανά ξεχασμένω τηλ και θα σου πω αν και εγω αν μου το κάνανε έτσι δε θα ξανά πατούσα αν δεν θέλουν τα λεφτά μου ήπαρχουν τόσα αλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom