Νέα

Κουλούρι με μερέντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ManusMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Σύντροφοι κουλουράδες, πόσο συχνά σαν τύχαινε να γίνετε μερένταλιστ?
Ποια ήταν η δική σας αντίδραση και ποια της γκόμενας?
Το'χω πάθει πάνω από δέκα φορές, συνήθως το έπαιρνα χαμπάρι μετά τη λήξη όμως οπότε δεν χάλαγε και τη διάθεση στη μέση.
Επίσης απ'όλες τις στάσεις για κουλούρι το πιο συχνό ήταν να το παθαίνω στα 4, οπότε ξεκίνησα να το αποφεύγω. Ιεραποστολικό ή με την άλλη από πάνω ήταν πιο ακίνδυνο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Σύντροφοι κουλουράδες, πόσο συχνά σαν τύχαινε να γίνετε μερένταλιστ?
Ποια ήταν η δική σας αντίδραση και ποια της γκόμενας?
Το'χω πάθει πάνω από δέκα φορές, συνήθως το έπαιρνα χαμπάρι μετά τη λήξη όμως οπότε δεν χάλαγε και τη διάθεση στη μέση.
Επίσης απ'όλες τις στάσεις για κουλούρι το πιο συχνό ήταν να το παθαίνω στα 4, οπότε ξεκίνησα να το αποφεύγω. Ιεραποστολικό ή με την άλλη από πάνω ήταν πιο ακίνδυνο.
τύπε για τι κατηγορία μερεντα μιλας να πουμε; μους λεπτορευστη που σκαει με φορα σαν να τρύπας για πετρελαιο; η’ ξεραμένα κομματακια μια εδω μια εκει; :undecided::undecided::undecided:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Κουλουρι Θεσσαλονίκης τύποι μου ή το μακρόστενο σαν κλαρίνο;
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Εμένα μου έχει τύχει με γνωστή στο φόρουμ επαγγελματία, να με κερνάει κανονική από το βάζο (πρέπει να "το έβλεπε να ερχεται" γιατί έτρεξε να μου βγάλει την καπότα πριν σχεδόν τη βγαλω από μέσα της). Και σε σχέση μου που έπαιζαν κι απρόοπτα κωλογαμησια, μόνο καμια τρούφα ποτε ποτε
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.281
Like
811
Πόντοι
96
Ρε φιλε πριν παρεις κουλουρι η τύπισσα πρέπει να κάνει κλύσμα.... και τα παιδάκια το ξέρουν αυτό!
Σωστα τα λες εσυ αλλα οι περισσοτερες ελλεηνιδες δεν το κανουν, αφου εχουν ταμπου ακομα και στη σκεψη την ολη φαση.
Τραγικες μεχρι και εκει.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Σύντροφοι κουλουράδες, πόσο συχνά σαν τύχαινε να γίνετε μερένταλιστ?
Ποια ήταν η δική σας αντίδραση και ποια της γκόμενας?
Το'χω πάθει πάνω από δέκα φορές, συνήθως το έπαιρνα χαμπάρι μετά τη λήξη όμως οπότε δεν χάλαγε και τη διάθεση στη μέση.
Επίσης απ'όλες τις στάσεις για κουλούρι το πιο συχνό ήταν να το παθαίνω στα 4, οπότε ξεκίνησα να το αποφεύγω. Ιεραποστολικό ή με την άλλη από πάνω ήταν πιο ακίνδυνο.
Tύπε μου την Κυριακή βγάζουν τα καλύτερα κουλούρια!
Άντε και καλό υπόλοιπο :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Apatsi

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
140
Κριτικές
36
Like
1.635
Πόντοι
2.391
Απαξ και αλειψω την ψωλη με μερεντα δεν ξαναπαιρνω κωλο τα επομενα τρια χρονια και ναι μου εχει τυχει...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Σύντροφοι κουλουράδες, πόσο συχνά σαν τύχαινε να γίνετε μερένταλιστ?
Ποια ήταν η δική σας αντίδραση και ποια της γκόμενας?
Το'χω πάθει πάνω από δέκα φορές, συνήθως το έπαιρνα χαμπάρι μετά τη λήξη όμως οπότε δεν χάλαγε και τη διάθεση στη μέση.
Επίσης απ'όλες τις στάσεις για κουλούρι το πιο συχνό ήταν να το παθαίνω στα 4, οπότε ξεκίνησα να το αποφεύγω. Ιεραποστολικό ή με την άλλη από πάνω ήταν πιο ακίνδυνο.

koulourades-1.jpg

:drooling-face:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
το χω ξανα αναφερει σε παλιοτερο νημα

πανω σε τρελες καυλες, ειχα βαλει δαχτυλο σε κωλοτρυπα γκομενας, και το βγαλα γεματο μερεντα...και μετα το γλυψα (το μερεντομενο δαχτυλο μου)
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
το χω ξανα αναφερει σε παλιοτερο νημα

πανω σε τρελες καυλες, ειχα βαλει δαχτυλο σε κωλοτρυπα γκομενας, και το βγαλα γεματο μερεντα...και μετα το γλυψα (το μερεντομενο δαχτυλο μου)
Και εγω εχω πει οτι ειμαι αστροναυτης χεχε.Χωρις κυκλο,ντροπαλος και χωρις δουλεια με γκομενες οχι αυτο που λες εδω οτι εκανες αλλα ουτε τα βασικα,αν εννοεις σε κωλοτριπιδα πουτανας οκ το πιστευω.Χωρις παρεξηγηση ξερεις ποσο σε παω αλλα η αποψη μου ειναι αυτη αγαπητε.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Και εγω εχω πει οτι ειμαι αστροναυτης χεχε.Χωρις κυκλο,ντροπαλος και χωρις δουλεια με γκομενες οχι αυτο που λες εδω οτι εκανες αλλα ουτε τα βασικα,αν εννοεις σε κωλοτριπιδα πουτανας οκ το πιστευω.Χωρις παρεξηγηση ξερεις ποσο σε παω αλλα η αποψη μου ειναι αυτη αγαπητε.

οχι, σε κανονικη γκομενα έγινε αυτο...νταξει ρε μαν, ενα δαχτυλο γεματο σκατα γλειψαμε, δεν ειπαμε και οτι δειραμε και 10 ατομα για να μας αποκαλέσεις φιδεμπορες
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
οχι, σε κανονικη γκομενα έγινε αυτο...νταξει ρε μαν, ενα δαχτυλο γεματο σκατα γλειψαμε, δεν ειπαμε και οτι δειραμε και 10 ατομα για να μας αποκαλέσεις φιδεμπορες
δυστιχως εισαι φιδεμπορας αλλα ενταξει καλη καρδια σε συμπαθω οποτε δε με νοιαζει και να λες ψεματα που λες αλλα οκ.Με μηδεν κυκλο,μηδεν δουλεια με γκομενες,μηδεν αυτοπεποιθηση μη περιμενεις τιποτα αλλα ενταξει δε θελω να σε προσβαλω.
 
OP
OP
M

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Σωστα τα λες εσυ αλλα οι περισσοτερες ελλεηνιδες δεν το κανουν, αφου εχουν ταμπου ακομα και στη σκεψη την ολη φαση.
Τραγικες μεχρι και εκει.
Ναι, δεν ασχολούνται καθόλου.
Ρε φιλε πριν παρεις κουλουρι η τύπισσα πρέπει να κάνει κλύσμα.... και τα παιδάκια το ξέρουν αυτό!
Κάπου κάπου έγινα μερένταλιστ και μετά από κλύσμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Apatsi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom